Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
13. jún 2011

@bambola
ja som barunke zase dala jahodu a tentokrat sa nevyhadzala .. tak neviem .. vtedy to bola kupovana, teraz zo zahrady .. tak neviem, ci to predtym nebola reakcia na nejaky postrek alebo co, aj ked bola samozrejme poriadne umyta ...

maxara
13. jún 2011

Dobre ranko,
😵 😵 dakujeeeem, ste ma prekvapili normalne, ze ste si spomenuli 🙂 hned mam lepsi den, hoci to tak rano o 5tej nevyzeralo, kedze kvoli plnemu nosu a kramom som zaspala az o 1 🙄 .. doteraz som absolutne KO, unavena.. ide ma picnut od unavy, normalne zaspavam po sediacky.. idem asi rychlo porobit nejake upravy domacnosti (oprat, umyt vazy, podlahu a povysavat koberce) nech sa preberiem.. tesim sa, ze ste si spomenuli 😵 vdaka

bambola
13. jún 2011

@monline danielkovi si to tricko na oslavu robila ty? inac krasne fotky 🙂 musim pozhanat niekde baloniky 😀

bambola
13. jún 2011

@denisse teraz je to tam vraj prerobene, aj to vyzeralo take "novozne" 😉
bohvie cim to bolo, vsak skus este zoparkrat a malo by to byt ok 🙂

tutulka12
13. jún 2011

ahojte, @maxara Pevné zdravie, veľa lásky, spokojnosť a pohodu, šťastný život bez starostí a vždy dobrú náladu. Všetko najlepšie k Tvojim narodeninám Peti.
@strasska aj moji už zvracali ☹ včera Daniel a dnes už aj Teodor...skoré uzdravenie detičkám a tebe veľa síl, viem čo to je behať okolo dvoch malých chorých detí...
@zuzik1983 mne zvracia mlieko iba ak je chorý, kvôli zahlieneniu... tebe zvracia aj keď je zdravučká?
@kafoditka mňam rebierka 🙂 dobrú chuť 😉
ja dnes tiež nevarím, včera som navarila viac a dnes sa budem venovať iba deťom. Teušo je strašne zarevaný, pred chvíľou sa dogrcal a pod noštekom sa mu akoby zodrala kožička, má to celé červené a stále si to šúcha...furt mu to mastím, aby ho to neštípalo, ale on si to stále s tými rukami zotrie. Danielovi je trochu lepšie, teraz hojdá Teodora v hojdačke, tak mi pomáha s bratom 😀 už aby boli zdraví, je to riadne o hubu byť s nimi zavretá iba doma...

zuzik1983
13. jún 2011

@tutulka12 ano aj ked je zdrava.ale nie nejak vela,to len tak vygrciava.len dnes to bolo vynimocne viac

tutulka12
13. jún 2011

@zuzik1983 a nevypije viac ako potrebuje? že či negrcká nadbytočné mlieko...

denisse
13. jún 2011

baby, este som sa chcela opytat, ako vase deti pristupuju k celym kuskom ovocia ci zeleniny .. ja ked barunke dam do ruky mesiacik jabka, tak ho prakticky cely zubami nastruha nadrobno vsade okolo seba, vobec netusim, ci nejaky kusocek aj zje 😀

a este som chcela, ci ste uz detom dali nejaky syr .. ja som nele taky cas uz asi davala sa mi zda .. a ak ano, tak aky?

zuzik1983
13. jún 2011

@tutulka12 no moze byt,netvrdim,ze nie.ale ked jej dm do flasky menej,tak place 😕

maxara
13. jún 2011

@strasska kraaasa, ale zas, taketo virozy rychlo preletia 😉 vydrzat..
@kafoditka pockaj Domi, to su tie rebra, co si oslintavala este v zime, ze sa na ne tesis? 😕 😀
@denisse nemas zac 😉 rado sa stalo
@bambola Mati, tak super, ze vam vylet dobre dopadol.. ja by som tvoju babku tiez neznasala, ked ako Domka spravne poznamenala, ja mam problem uz aj len s bozkom na lice pri zvitani 😀 😀 ale akoze zo slusnosti prezijem.. moja teta robiavala vsetkym detom to, ze im zdrapila lico a mykala nim vpred vzad, ze tututututu, ty mas ake krasne licka.. Ninka u nej este nebola 😅 lebo ona je uplny Dufus a teta by jej to lico odtrhla u samej riti.. 😖 😝
jaj a vidis, musim napisat @medved -ovi sms, lebo dnes nakoniec nemozem, lebo svokor potrebuje technicak na auto (vybavit nieco na policii) a tak nemozem odist z domu 😒 tak najskor zajtra, alebo az v stredu.. uvidime, co medved.. isla by si?

zuzik1983
13. jún 2011

@denisse moja sa s jablkom drhne,v pohode spapa len banan,melon,marhula jej nechuti,na jahody ja alergicka asi .syr so jej dala zatial len takm do ust trosku,ked som struhala do niecoho 😉

kafoditka
13. jún 2011

@bambola bambi, to ja mam dva kupony a ideme len s mm, tak jeden kupon pouzijem a druhy darujem..

maxara
13. jún 2011

@denisse mne uz ninka vie aj kusky papat, takze uz jej v pohode davam ovocie do ruky.. ale som pri nej, lebo ked sa pozabudne, tak sa drhne 😖
syr uz raz nejaky tvrdy ukradla mm z taniera a asi o hodinu ho vygrcala, asi bol pre nu tazky.. ale bol to nejaky udeny tvrdy syr, cize sa necudujem 😠

kafoditka
13. jún 2011

@maxara 😕 v zime? mam ten kupon kupeny uz dlhsie, ale ze by od zimy?? 😀 to sa mi nechce verit.. 😨 inak btw od Michala si co dostala k narodeninam? ci len dostanes? 😉

meruska
13. jún 2011

dobre ranecko a specialne @maxare 😉 vitaj v klube tohtorocnych tridsiatnicok, kvitni do krasy, odteraz uz len mladni a poriadne si uzivaj zivot 😵

denisse
13. jún 2011

@zuzik1983
@maxara
barunka sa tym nedrhne, len to proste pokuse a vypluje 😀

medved
13. jún 2011

@maxara Peti, vsetko najsamnaj k tvojim narodkam 🙂 hlavne vela zdravia tebe aj tvojej rodinke a uzite si spolu pekny den 😒
co sa tyka Wenice mozme vybehnut hocikedy, ako ti to bude vyhovovat 🙂 @bambola pridas sa?

aalexis007
13. jún 2011

@maxara všetko najlepšie prajem k narodeninám 🙂

maxara
13. jún 2011

@kafoditka tak si mozno len spominala, ze tam na tie rebra chces ist, ci? nieco sa mi mari, ze tu u nas si o nich hovorila a bolo nas tu malo, tusim iba mirka a ty, cize to muselo byt daaaavno.. od mm som dostala elektrony na cervenu mazdu (akoze aj mazdu, ale to sme skor kupili pre nas, ale on vravi, ze ta je moja a on ma zlte) a fotak. Vcera som sa s nim hrala do noci, kedze som nemohla spat.. Tak uz by som mala fotit krajsie fotky.. A potom sme si este spolu kupili tie polohovacie kresla do obyvacky, lebo sme nemali ziadne kresla a mama k nam ani nechcela chodit, lebo ona sa nevie na sedacku ulozit.. a ma pravdu, niekedy proste treba kreslo.. a mm odo mna dostal to druhe kreslo, cyklogate take s tou plienkou, podlozku pod notebook (kedze je furt wfh a stazuje sa, ze mu nina odpaja usb) a dokoncujem mu naramok

zrzulka
13. jún 2011

@maxara vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam aj odomna. !!!!

@kafoditka moj muz tiez ma tie rebra do alfy tak kooooooonecne idu s kolegovcami vo stvrtok....dobru chut ....

zuzik1983
13. jún 2011

@denisse nikolka ma menej zubkou,mozno to nevie dobre rozkusat 😉

maxara
13. jún 2011

jeej baby, ste zlatinkaaa, dakujeeem 😵 😵 😵 niektore rady si vezmem k srdcu a zacnem mladnut 😉 😀

@denisse ved aj Nina pokuse, ale aj pekne spapa.. ale ked sa napr hra a dam jej do ruky v zapale hry, tak sa dokaze pozabudnut a zabehne jej 😉
@medved jeej tak ani sms pisat nemusim (nejako nevladzem ani vstat od kompu.. nastastie nina nasla mm nachystane veci na dovolenku a doteraz som neexistovala 😀 )

mirka285
13. jún 2011

tak ja som teraz zistila,ze zajtra mame ockovanie 😒 takze radikalne menim plan dna,idem si umyt gebulu,a poobede vyrazim s malou do Auparku pozriet darcek pe maminu...ak by nahodou ockovanie zle znasala,ztvrdneme zajtra doma a vyupratujem byt 😒 nechcem malu vlacit po shoppingu po ockovani....a este som zistila,ze LInda uz ma sandalky nadoraz,akoze nechapem ved nedavno som ich kupovala a ratam,ze este tak dva tyzdne ich moze ponosit a koniec 😠

zrzulka
13. jún 2011

@maxara jeeeeeeeej kolko darcekov.... my uz nie sme vobec darcekovy sakra, tusim budem musiet tuto tradiciu obnovit 😀 😀 😀 ale ked ja nikdy neviem co vlastne chcem dostat. mm sa vyhraza ze ked teda spravim kondicky tak mi kupi afticko (samozrejme nejake ojazdene) to bude dar na xy sviatkov.... no najprv tie kondicky 😝

maxara
13. jún 2011

@mirka285 fiiha, to jej tak rychlo nozka narastla? ja to musim ceknut, lebo my mame topanocky uz dlhsie, ale je fakt, ze sme kupili o pol cisla vacsie, lebo ked som ich kupovala, tak sa len ucila chodit.. skusim jej aj sandalky, co svokra doniesla, mozno jej budu dobre.. a aku velku ma Linduska nohu?

zrzulka
13. jún 2011

jaj a pato tiez rozkusuje cele ovocie, ja mu davam do ruk len kusy, (okrem vyziv) ale tiez skor natrha a hra sa s tym akoby jedol, keby ste videli ako sa dokaze z jednej jahody uspinit tak by ste mali pocit ze zjedol kosik a nie jednu jahodu 😀
btw davate uz piskoty detom? ja uz som skusila . a teraz ked vidi piskotku tak uz ukazuje ze chce.

kafoditka
13. jún 2011

@maxara tak som si pozrela komplet maily a nechapem z teba aku mas dobru pamat 😅 kupony som kupovala zaciatkom februara a doteraz mi lezali v sufliku 🤐 ... to ste si prakticke darceky pokupili, super 🙂 potom odfot Ninku novym fotakom v novom kresle a zaves na to tu 😉 ozaj, a domcek v zahrade uz stoji??

denisse
13. jún 2011

a este k nocnikovaniu som vam chcela napisat ...
ja barunku na nocnik davam, niekolkokrat denne, ako sa mi chce a ako to vyjde a ona neprotestuje, pekne tam sedi a ked sa navyse obcas podari, ze sa tam aj vykaka, co sa celkom dari, tak mam radost, ze mi nesmrdi plienka v kosi 😀
zatial je to podla mna len ucenie, ze nocnik nie je nic hrozneho ... aj nelu som tak davala asi od 8 mesiacov, pomalicky sme dosli do stadia, ze do plienky uz len curala a ked mala rok a tristvrte tak sme plienku na den odstranili uplne ale nocnu sme mali este asi 5 mesiacov .. ale v necelych 2,5 roku bola uplne bez plienok ... tak uvidime ako to pojde s barunkou 😉

maxara
13. jún 2011

@zrzulka Leni ale to nie su take naozajstne darceky, ze ahaa prekvapko a vonku auto s maslou a podobne..
kresla sme si kupili uz asi v marci ci kedy, mozno aj skor.. a kedze ich mm moc nechcel, tak som ho ukecala, ze si to dame na narodky.. takze to som musela spomenut ako darcek a to auto by sme kupovali tak ci tak.. tiez je jazdene.. Akurat tie elektrony (co ja osobne teda extra nepotrebujem 🙂 ) mi dal k narodkam, ako imidzovku.. je fakt, ze vyzera super to auto teraz. Ale skor je to pre neho darcek 🙂 ved chapes.. cize mne kupil fotak a ja jemu ten naramok mejkujem.. a tie gate a podlozka su zase prakticke zalezitosti

kafoditka
13. jún 2011

@mirka285 Miri, no ja som uz vyradila papuce od Raka aj tenisky, lebo su mu male..momentalne ma len jedine topanky tak preto ideme dnes na Sustekovu a kupim mu sandalky... inak Filip toto tretie ockovanie zvladol najlepsie. vobec nehoruckoval, pekne spal aj jedol.. dala som mu hodinu po ockovani viburcol a bol v pohode. Snad to Linda bude znasat rovnako ako Filip a ani nebudes vediet, ze ju vcielka pichla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre