• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@zuzik1983 pozerám že nevhodné do 3 rokov :frowning2:
14. jún 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutulka12 tak potom nic.zubnu pastu?ta by aj mola byt,ci?
14. jún 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1983 už som dala pastu, ďakujem :slight_smile:
14. jún 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tutulka12 na herpes celkom slusne zabera cesnak.. normalne platok cesnaku nachvilku prilozis, ak teda vydrzi aspon trosku.. predsalen cesnak pod nosom.. ale ma dezinfekcne ucinky a malemu dietatu urcite neublizi :wink:
14. jún 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinaki1275 ...mala je sladka..... :slight_smile:
14. jún 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko sa praje......dneska mam za ciel ist natrhat ceresne a ostatne sa uvidi.....prajem pohodovy dnik... :slight_smile:
14. jún 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ďakujem za radu, vyskúšam keď sa zobudí chrobáčik
14. jún 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
@tutulka12 zubna pasta sa na herpes nesmie davat..pretriet domacou palenkou skus,ak nemas zovirax.....tak dnes nas caka ockovanie,tak som zvedava ako to zvladneme,drzte palce....
14. jún 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno dievčatá dnes to vyzerá na pekný deň tak nech nám to vydrží do nedele :slight_smile: malá mi nejako soplíkuje tak dúfam že sú to len zúbky
14. jún 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti neda mi to,citala som si zoznam na opekacku,a gulas sa urcite nevari z krkovicky....kedze mam hotelovu skolu,dufam,ze to nebudete brat ako mudrovanie,ale krkovicka fakt nie je vhodna na gulas...
14. jún 2011 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute... vcera vecer som sa tu uz nedostala, mm sa totiz namotal na nejaku hru na FB a bola som docasne vyradena od pc :angry: vcerajsie rebra celkom usli, sladke boli ako cecek, aj to preslavene tankove pivo chutilo uplne obyc, nevidim rozdiel medzi flaskovym bazantom a tankovym plznom :zipper_mouth: vcera sme kupili malemu sandalnky, tie elefantky a baby musim povedat, ze su fakt suprove. Kvalitne, aj tam klenba vnutri je super prepracovana, takze som spoko a myslim, ze aj maly :slight_smile: Dnes ideme do avionu na mensie nakupy, vonku to aj tak nevypada bohvie ako..
No vsetkym vam prajem pekny den :slight_smile:
@mirka285 drzim palce Linduske, snad bude uplne v pohode :wink: aky si si parfem kupila vcera?? :grinning:
@maxara neskutocne ma pobavila tvoja story u policajtov :grinning: mala je zlata na tych foto :dizzy_face:
@tutulka12 ja mam herpes uz dlhe roky a najviac mi zabera, ked si pretriem miesto liehom alebo domacou palenkou..
14. jún 2011 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kafoditka Domi Givenchi-anjeli a demoni...strasne mi zavonal a vobec som si neuvedomila,ze nie je ani lahky ani kvetinovy :grinning: a aj som rada,lebo keby som isla kupovat parfum pre sebe tolko spekulujem,ze neviem co kupit a takto aspon mam...a mamine som vcera objednala Lauru Biagotti-Laura,to je taka cista vona urcite sa jej bude pacit...
14. jún 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no tak vidis, aj vlk je syty, aj ovca cela :slight_smile: Lauru poznam, ta je super, taka lahka a svieza, Givenchi dnes ovoniam vo fanne.. mam v plane si kupit plavky, tak som zvedava, ako pochodim
14. jún 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
normalne mam sok, to sa uz dlho nestalo, sme spali skoro do teraz :slight_smile: :slight_smile:
No a vcera som zistila ze, Nela uz ma tri stvorky vonku a ta posledna vyzera kazdu chvilu na spadnutie, takze chuda moje, vsetky naraz. jej isli.... :pensive:
@mirka285 drzim palce Linde, a vonavecku si kupila dobru, taku sviezu pre maminu, ale tu tvoju nepoznam.... = :confused:
@kafoditka prajem dobry nakup, aby ste vsetko kupili co potrebujete, hadam budete uspesny hned v prvych obchodoch....
@tutulka12 ja som mala prednedavnom a mne tiez zabral lieh ....
14. jún 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Domi no zabudla som sa priznat,ja som si vcera aj plavky kupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze uz mam dvoje,vcera som si kupila vystuzene trojuholnikove v bielej farbe olemovane tyrkysovym pruzkom a k tomu take cudne nohavicky,co si rolujes podla potreby,to je teraz taka novinka a aspon tam schovam moje skarede brucho :pensive:
@noemarta Maci aspon si sa vyspala,nam tiez idu vsetky stvorky naraz,akurat,ze ja som nato doslo ked som jej skusila rukou :grinning:
14. jún 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta Maci no ja si nemyslim, lebo vies, ako to dopadne, ked ides cielene nakupovat... :unamused: budem rada, ked kupime koselu s kravatou pre mm a tie plavky by mi mohli tiez nejake padnut ako uliate :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. jún 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: tak daj tip, kam sa mam ist pozriet :slight_smile:
14. jún 2011 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za rady kočky, keďže lieh má prevahu, tak mu vyskúšam ten a nebudem radšej experimentovať
14. jún 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ja som si kupila v Calzedonii...
14. jún 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 tá Laura je skvelý výber - mám ju doma a je skvelá, a kupovala som ju aj mamine a jej sa veľmi páči. :slight_smile: :wink:
14. jún 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
tak my mame za sebou uz odoberanie mocu, odovzdanie mocu a este aj odber krvi :pensive: este o 12 na ockovanie a mame den po doktoroch za sebou :slight_smile: nastastie mala teraz spi lebo sme vstavali o 6 tak snad na obed bude ok a nebude umrncana.

baby mne sa nejako plavky nazbierali za posledne dva roky a mam tusim aj zo 4 :grinning: tak som spoko @kafoditka domi skus sa kuknut aj v bepone, ja mam odtial dvoje lebo boli vtedy po 8€ ale to uz bolo po sezone ale tym som chcela povedat, ze tam maju niekedy dobre :slight_smile:

@mirka285 musim ist aj ja kuknut ten zoznam. ale na gulas by som dala asi stehno alebo lepsie pliecko, dobre hovorim?
14. jún 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zasa mi zakapal tento podareny pc od prehriatia :angry: maly je napapany, tak vyrazame, majte sa zatial..
@bambola na gulas urcite pliecko.. :wink:
14. jún 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 to fakt? ja ked robim, kupujem plece, ale viem, ze niektori davaju krkovicu.. preco nie je vhodna? :confused: a co sa dava, plece?
14. jún 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka @mirka285 a kde maju tie elfantky? v humanicu ci v deichmane? a kolko cca stoja, len priblizne.. chcem ich ist kuknut aj ja, ked vravite ze ste spokofoni a Domi, hlavne aj Ninka ma vyssi nartik a siroku nozku po mamicke :pensive: tak preto..
14. jún 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola
@maxara ak chcete robit bravcovy,tak najlepsie je pliecko,pripadne stehno...krkovicka ma slachy,by ste prezuvali este tyzden :slight_smile: Peti maju ich v Deichmane a v Humanicu maju Superfitky,aj tie su velmi dobre a stoja oboje cca 30 euri....a hlasim,ze ockovanie mame za sebou,zatial uplna pohodicka,Linda mi tu pobehuje po byte :slight_smile:
14. jún 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aha, takze vy ste uz aj napisali, ze plece.. oki, kupime plece
14. jún 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 supis, vdaka Miri.. no gratulujeme Linduske k poslednemu ockovaniu.. ci to este nie je posledne? este asi bude vcela..
14. jún 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nemas zac,dufam,ze ked napisem nabuduce,ze si chcem posadit na zahradku pelargoniu a budes vediet,ze to je picovina tak mi to napises :wink: dalsie ockovanie mame az v oktobri a ak chcem,mozem si priplatit aj vakcinu proti ovcim kiahniam,ale neviem ci chcem :confused: ak to ma byt vcelicka navyse,tak asi nechcem :frowning2: a vonku je total dusno,som bola prekvapena :confused:
14. jún 2011 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti hlasim ze mame 74 cm a 8,6 kg :slight_smile:
14. jún 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 :grinning: :grinning: pelargoniu v podstate mozes, ked sa ti paci.. bleee, ja ich neznasam.. :grinning: :grinning: :grinning: to bol vtip, jasne ze napisem :wink:
14. jún 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok