Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
14. jún 2011

@minizu
veru a na kojenie sa mi nela budila ovela castejsie v noci ako barunka .. u nely sme mali rekord 13 kojeni za noc a to nebola ziadna vynimka ... ale od roka do dvoch to bolo tak dvakrat za noc ...

minizu
14. jún 2011

@denisse tak to sa mozem tesit, ze nas rekord sa zatial zastavil na 8 kojeniach za noc a dufam, ze ho uz nebudeme prekonavat 🙂

noemarta
14. jún 2011

@minizu @denisse ja som na tom napodobne, a teraz chuda male ju bolia tie zuby, tak sme este castejsie hore.... ale tak cooo.... su to nase deti, musime vydrzat 😉
Babyy.... fuuuj kozka z kakaa... bleeeeeeeeeeeeeeeeee 😝
Uz mam vsetko odovzdane, tak sa tesim, od zajtra mam frei.... konecneee. 😝 😉

monline
14. jún 2011

ahojte 🙂
tak aj ja sa pridám k tým nechutnostiam...moja Nika dlhé roky "fetovala" dudeľ...ona mala dudeľ asi rok, možno o trocha dlhšie, ale fľašu mala možno do piatich rokov..a nad pusu pod nos si dávala dudeľ..ibaže bez karičky a úúplne zostarnutý hnusný, pomaly lepkavý..jej to proste voňalo a zvykla dudlovať fľašový dudeľ s týmto pod nosom..aj sme to volali "podnošťok"...zuby mala rovné, rovnátka dostala až keď nemali trojky miesto, lebo mala úzku sánku, tak na roztiahnutie..a aj sa podarilo, ale dosť sa jej poškodila sklovina (dekalcifikovala sa), a časom sa jej aj tak späť zúbky vrátili a tá trojka jej ostala tak krivšie..
no a ja som nemala dudeľ ani fľašu, lebo mňa napne len z pocitu, že by som si to dala do pusy..dokonca nedokážem nafúkať ani balón, mne sa to protiví..
A Danielko mi asi pred dvoma týždňami úplne zanechal dudeľ, sám od seba, asi mu zuby tak podrástli, že mu zavadzia..nikdy nebol na ňom nejak extrémne závislý..a fľašu ani nemá, pije z pohára alebo normálne z PET fľaše, tak pije najradšej a najviac 🙂

katka55
14. jún 2011

fuuu, tak ja dnesny den definitivne skrtam s patrikovho dennicka ☹ cely den uplne zle, ani nejdem pisat, a teraz pri kupani ho mm neustrazil a spadol mu vo vani na predne zuby, tak krv bola vsade. ale nejako sa ududkal na prse a uz spinka, tak dufam, ze zajtra uz bude mat lepsi den 😝 inak, v poslednom case strasne ocenujem, ze kojim... zuby, teploty, krvave zazitky... vsetko sa riesi lahsie 😉 ale dnes som teda riadne odpalena. hlavne psychicky som hrozne z neho unavena 🙄

@minizu moj patrik sa tiez este budi v noci. standardne tak 2x, ale teraz mu sli zuby, potom teplotoval, tak to bolo aj kazdu polhodinku 😒 este sa asi nacakame na prespatu noc 😀

gabika41
14. jún 2011

Dobry vecer.....koza z mlieka,no otras............ale na pudingu mi nevadi..... 😉

katka55
14. jún 2011

a ja som si tiez cmulala velmi dlho palec. aj mam z toho riadne krive zubaky, a to som nosila na zakladke strojcek... nasi robili vsetko mozne, aby ma to odnaucili, nakoniec zabrala stiplava paprika a este rukavice, ale z pomsty, ze si necumlem prsty, som si zacala kusat nechty... no nenormalna... strasna pomsta to bola 😀

monline
14. jún 2011

@katka55 Nika si kúsala nechty,..a vieš ako prestala? sľúbila som jej, že každý štvrtok jej kúpim nový lak na nechty, ak nebude mať okúsané...tak dostala vtedy kopu lakov :.-)

katka55
14. jún 2011

@monline pekne si to vymyslela 😉 u nas sa taketo sofistikovane metody neuplatnovali ☹

medved
14. jún 2011

@gabika41 na pudingu ju zboznujem 🙂

adelaine
14. jún 2011

ahojte, no fuuuj, riadne veci ste tu preberali.. 😒
@tutulka podla mna staci raz, max. 2x denne

maxara
14. jún 2011

@medved aj ja ju z pudingu zjem, ale dlho som ju z principu neznasala.. som nevedela ako chuti ale vedela som , ze je to koza 😀 inak u mna plati to co u @monline ze ani balon nafukat.. snorchlovanie je pre mna nepredstavitelne.. u zubara ako nahle sa dotkne cimkolvek mojho jazyka, predychavam.. uz ma pozna a ked vchadzam, nasadzuje si stit 😀 😀

zuzik1983
14. jún 2011

ahojte,som vas tak narychlo prebehla 🙂
kozu z mlieka ja nenavidim,mna normalne napina,ked ju uz zacitim,mlieko vylievam prec 😝

monline
14. jún 2011

@zuzik1983 kozu z mlieka ani ja..a ani mlieko z kozy 😀

zuzik1983
14. jún 2011

@monline to som este ani nepila 🙂

monline
14. jún 2011

@zuzik1983 ja som ochutnala..bleee..ale Nika mi ho pila ako malinká

monline
14. jún 2011

@maxara možno keby sme denne šnorchlovali, tak by sme schudli..vyhodili by sme minimálne dve posledné jedlá 😀

zuzik1983
14. jún 2011

@monline nemala na vyber 😀

maxara
14. jún 2011

@monline podla tvojej teorie by sa nam najviac oplatilo snorchlovat rano.. vyhodili by sme veceru a obed z predosleho dna a potom by sme mali taky roztraseny zaludok, ze by sme uz ranajky nedali, zase by sme dali az obed a veceru a rano by sme ich zase vylozili.. 😀

monline
14. jún 2011

@maxara hurááá..🙂) do toho 😀 len ja mám obavu, že mi tak spaľuje, že ráno by už bolo neskoro ...

monline
14. jún 2011

@maxara ozaj, už si ušila niečo? alebo ten stroj si si kúpila len tak? 🙂

maxara
14. jún 2011

@monline iba som ho zatial skusala a ninke som jedny opalovaky co som jej kupila davnejsie a su jej male, tak tie som jej opravila.. som nasila snurocky na traciky 😉

monline
14. jún 2011

@maxara no mala by si skúšať...aj ja potrebujem už spojazdniť môj stroj, dúfam, že bude fungovať, kedysi som veľmi rada šila...

a ozaj..z Danka sa stáva citlivka..dnes som mu 2x čosi vytkla..najskôr, že zahodil na zem maslový chlebík a potom, že rozsýpal zem z kvetináča, klasicky- nonono, nesmieš...a miesto obvyklého smiechu a radosti, že mu vytýkam, sa rozplakal..úplná podkovička a potom žalostný plač aj so slziskami..chudáčik môj..asi bol unavený, preto...lebo večer sa už na nonono smial.. 🙂
a kde ste všetky?

maxara
14. jún 2011

@monline aj nina je taka v poslednej dobe.. nieco jej zakazem, alebo tak raznejsie poviem a hned podkova.. 🙂

monline
14. jún 2011

@maxara asi si začínajú uvedomovať, kedy ich chválime a kedy karháme..to je dobre 🙂

maxara
14. jún 2011

@monline to asi ano, lebo dnes sa ninka pozabudla a ostala sama stat a ja cela vytesena, ze ty stojiiis? 😵 😵 a ona sa hned potom chytila, zasmiala a potom sa normalne tesila, ked som ju pustala a chytala ked stracala rovnovahu 🙂 krasna.. sikulka moja to je..

monline
14. jún 2011

@maxara hej, aj Danko je celý hotový, keď sa niečomu tak moc vytešujem..a opakuje to, teší sa, smeje sa..🙂

maxara
14. jún 2011

@monline zlate su tie nase poklady, co? 😵 😵

monline
14. jún 2011

@maxara teraz ho baví všetko niekam skrývať, ukladať, niečo do niečoho dávať..tak som dnes musela loviť ovečku z kávy 🙂))

maxara
14. jún 2011

@monline nam zas papa kacicka obedik 😅 cize z lyzicky si najprv odje KA a az potom Ninka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre