• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@minizu a si taka stihla, vyssia a nosis aj v cope vlasy? vyssia mam na mysli viac ako 165cm
15. jún 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara Peti ale ty si predtym presla peso polku Bratislavy ci ? :wink:
15. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no ty si normalne spionka :slight_smile: to som cela ja
15. jún 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved to hej.. po to ihrisko to bolo rovnych 6 km ale bez ratania trasy pred nemocnicou a po budovach.. a kedze som bola v dost obchodoch, tak som mala uz fakt dost..

@minizu :grinning: :grinning: trupkaaa..
15. jún 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ty si trupkaaaaaaaaaaaa :grinning:
@ minizu ja vyrazam cca za 15 minut :slight_smile:
15. jún 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved podobne len sa musim pred tym este v banke oproti nemocnici zastavit a potom rovno k jazeruuuu :slight_smile:
15. jún 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved @minizu ja vieeem, ze sooom :grinning: :grinning: :grinning: :wink: koho ti pripominam? tak prijemnu prechadzku teda vam dvom :wink:
15. jún 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara nejsi neboj :slight_smile: a nepripominas mi nikoho, si unikat :slight_smile: a to je kompliment ok? neze to pochopis inak :wink: vdaka hadam nezmokneme :slight_smile:
15. jún 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved jasne ze kompliment :slight_smile: nuf
15. jún 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je zopar dnesnych a vcerajsich :slight_smile: :dizzy_face:
15. jún 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@maxara sa riadne teraz fotakujes :wink: krasna ninka, ja normalne , ze cumim ako vyrastla odkedy sme sa videli naposledy :confused: fakt ju vytiahlo. postrehla si vcera moje udaje do tabulky? davala som tam aj zavinaca
15. jún 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola veruze postrehla, dokonca som ti napisala, ze ak sa neurazis, trosku ti ich nahor zaokruhlim, lebo aj tak ti dovtedy na tolko urcite podrastie, ak nie viac a denisse dopisala, ze sranda, ze tvoja Matka vazi menej ako Barunka na pol roka.. a potom som to kukla a aj Ninka teda tazsia :sweat_smile: a dokonca tazsia ako aj ine rocne deti.. :slight_smile:
15. jún 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara aha, aaaano, uz si spominam, musela som to citat zrychlene, popri niecom :wink:
15. jún 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bellablonde no co uz narobim,ona mi tak nanic spi :unamused:
15. jún 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ninka veľmi vyrástla, krásna je..a parádne fotky jej robíš :slight_smile:
15. jún 2011 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monline @bambola inak baby, vsimate tie ucesy? normalne ma uz po oci ofinu, a to som jej uz dvakrat strihala, tak jej musim cesat copy :sweat_smile: nastastie ze tie celenky si nestahuje, ale musia byt prichytene tou kvetinou :slight_smile:
15. jún 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no je to vlasáčka...tie copíky má strašne chutné
15. jún 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline dostava od babiek sponky a gumicky :slight_smile:
15. jún 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak u nás stav nezmenený malá furt soplí ale očko už vyzerá dobre..hryzie všetko čo dočiahne a žalostne narieka...dnes som sa prešla do nemocky na kontrolu na rizikové a tam som zistila že mám prísť zajtra :sweat_smile: no čo už tak sa zajtra prejdeme zase..inak zhltla som asi pol kila jahôd a je mi fajne ťažko mala som sa radšej s niekým podeliť :confounded:
15. jún 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macik27 ja ladujem od vcera cely den ceresne a stale ich je dost aj na zavaranie :confounded: a to sme sa dohodli s mm, ze ich pojeme, ze nebudeme zavarat 3 pohare :grinning: ale bolo by asi aj 10
15. jún 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara juuuj čerešne radšej nie to by moje trávenie nezvládlo :grinning:
15. jún 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@medved - akurat citam ze chodis na strkovec. kde v ba byvate? ;) nasi byvaju kusok od strkovca :slight_smile:
15. jún 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - peti ninka uz paradne stoji :slight_smile: milene fotky. vazne je z nej riadna vlasana.
baby, vy uz aj strihate deti? maju sa strihavat alebo?
15. jún 2011 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam otazocku. ako je to s cesnakom a cibulou pre nase deti? pridavate do jedal?
15. jún 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 Kati akurat minule sme sa s Mirkou bavili, ze deti by sa podla nejakej povery nemali do roka strihat :wink: ja filipa ostriham strojcekom na nejakych 7mm ale koli tomu, ze mu nepravidelne rastu vlasy, hore na hlave ich ma dlhe, nad usami kratke, na temene zo zadu zasa dlhe a tie sa mu aj brckavia..okrem toho sa aj poti takze ja budem urcite strihat, tak o tyzden..
@maxara zlata je Ninka :slight_smile:
15. jún 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katty17 ja do jedla pridavam aj cibulku aj cesnak. Malej robim ryzovu kasu a normalne na masle oprazim cibulku, pridam ryzu a k tomu este zeleninu a cesnak a tak jej to uvarim. Poradil nam to pediater a malej to hrozne chuti. Vzdy toho urobim viac a ked je to hotove, tak to rozmixujem a zamrazim a papa to cely tyzden. :slight_smile:
15. jún 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@minizu - tiez robim ryzovo zeleninovy mix ale bez cibule a cesnaku. cize nieje problem to takto ochutit? ozaj, kde v ba byvate? :slight_smile:
15. jún 2011 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ako je to so syrom? napriklad nejaky tvrdy eidam? davate uz na maslovy chlebik platok syru?
15. jún 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka - tak ty filipka v pohode mozes celeho vyholit strojcekom ale sandrusu by som nechcela vykosit :grinning: .
ozaj baby, myslite ze plati ze cim viacej babatka strihaju tym im narastu hustejsie vlasy? podla mna to je blud. ci?
15. jún 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katty17 to nie je pravda, ked mas raz dany pocet korienkov tak ziadnym strihanim ich nezahustis, akurat ze tie prvotne vlasky ked ostrihas, tak nove narastu mozno pevnejsie, hrubsie... Kati ja som mu zatial syrokrem nedala ale kedze papa jogurty a smotanu ta k nevidim problem v tom, ze sa namasti chlieb syrokremom.. :wink:
15. jún 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok