Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

minizu
15. jún 2011

@katty17 nie, nie je to problem. Na poslednej poradni, teda ked mala zuzka nieco vyse 9 mesiacov nam dr. povedal, ze uz jej mozeme pokojne aj tymto dochucovat. No a syry a mliecne vyrobky zatial nedavam. Vraj mame pockat do roka. Ale to hlavne preto, ze mam atopicky ekzem a aby sme co najviac ovplyvnili to, aby aj mala nemala nejake alergie a ekzemy, tak mame pockat a potom postupne zacneme. Kvoli tomu ani lepok este nedavame....kedze mliecna bielkovina aj lepok su alegeny. Cim neskor, tym je to vraj lepsie. Doteraz sme byvali v starom meste a posledne dva tyzdne sa uz zaradujeme medzi obyvatelov ruzinova 🙂 sme kusok od strkoveckeho jazera. A vy ste v ktorej casti?

noemarta
15. jún 2011

ahojte holky,
@maxara Ninka sa mi strasne paci s tou celenkou, co ma vlasy do zadu, super tam vyzera 😉
@katty17 veru ako pise @kafoditka ostrihat az po roku.... tak som to tiez pocula.
Dnes sme mali s Nelinkou pekny den, najprv sme boli shopingovat, uspesne, a potom vonku na trojkolke a teraz ideme spat, takze prajem krasny vecer.

katty17
15. jún 2011

@minizu - ja teraz byvam na dlhych dieloch ale dlhe roky som byvala s nasimi v ruzinove pri mileticke 🙂 hned pri Rozadole 🙂
@noemarta, @kafoditka - niezeby som sa chystala na nejake kadernicke kusky len ma tak napadlo ze ako to je vlastne s tymi vlaskami . 🙂
Sandra uz sladko spinka. dnes sa vybicyklovala az az 🙂 tie trojkolky su vazne vdacnou masinkou. ked s nou chodim kade tade, vsetko naokolo si vsima, vykrikuje na psov, vyskiera sa na deticky... 😉

mirka285
15. jún 2011

caute koceny...tak ja dnes komplet cele poobedie vonku,dosli sme az o pol osmej 🙂
@katty17 ja davam Linde bambino na chlebik,tvrdu syr som jej dala do ruky a nechutil jej...vlasky Linde ostriham po roku normalne so strojcekom z toho isteho dovodu ako @kafoditka 😕 ako bude mi to luto trosku ale nepaci sa mi ako ma vlasy,na bokoch kratucke,v strede pankac,ale vsak co,aspon narastu rovnomerne a dovolim si tvrdit,ze Linda ma peknu hlavicku a bude kocka aj plesata 🙂

mirka285
15. jún 2011

a neviem co sa jej stalo,stale mi nechce pit mlieko,vecer vypila 80 ml a flasku vysmarila z postielky 😕 tak som ju nakoniec oklamala tak,ze do zbytku mlieka som rozrobila kasu a tu zjedla lyzickou 😔 akoze taketo finty musim vymyslat 😠

adelaine
15. jún 2011

@mirka285 mirka, u nas to je detto s mliekom.

mirka285
15. jún 2011

@adelaine Mati a myslis,ze to je docasne?u nas to trva od pondelka a odmieta mi aj ranne mlieko,rano vypila 60 ml a konec...

maxara
15. jún 2011

@katty17 Ninka uz vie dokonca chvilku aj sama stat 🙂 odvcera.. a cesnak a cibulu ja davam uz dlhsie

medved
15. jún 2011

@katty17 ahoj ja byvam krizovatka bajkalska prievozska cize zrejme kustik od vasich 🙂
a co sa tyka strihania, ja som lucke raz ostrihala ofinu, bola to katastrofa, stale plakala ☹ a myslim, ze s tym strihanim po roku je to povera, ako napisala @kafoditka vlasove korienky su raz dane a ostrihanim sa nerozmozia 🙂

adelaine
15. jún 2011

@mirka285 mirka neviem...zial, mne risi sabotuje mlieko uz 2 mesiace...predtym ho uplne odmietal, teraz si da do 60 ml, viac nie a finito...ale papa nastastie jogurty a nocnu kasu a pedina povedala, ze je to postacujuce...tak uvidim, sama som zvedava..

mirka285
15. jún 2011

@adelaine no tak som zvedava,jogurty jeme aj my,ranne mlieko som nahradila chlebikom so syrom a vecer keby tu kasu jedla tak som spoko....

noemarta
15. jún 2011

@mirka285 vies co, tuto jedna baba vravela, ze jej mala odmieta umele mlieko, dava jej vela jogurtov, atd. a pedina jej povedala ze to staci. Popripade ma zacat davat kravske. Mala ma 1,5.

noemarta
15. jún 2011

@mirka285 @adelaine akurat to dosvedcila aj nasa Matka 😉 🙂

merikac
15. jún 2011

pekny vecer baby,,,,dnes krasny den za nami, napriek tomu, ze som makala v praci,,,na rychlo mi mamina doniesla emmu, ze zabudla, ze musi ist k lekare,,ze ved ona hned pride,,,,,,,,,Emmca riadne smrdela kolinskou mojho otca( kazde rano ju da totiz do vane- tam mu neutecie a kym si robi on hygienu, tak ju sem - tam pocese, navona, da jej uterak, nech sa poutiera a jej sa to naramne paci) a ten smrad kolinskou prerazala smradom z plienky- no kombinacia vrazedna- saty spinave- presrate,, ,,,plienka nahradna v kociku ziadna,,ja som sa tak hambila ............tak ale vsetko dobre dopadlo, domov som ju behla prebalit, hned som ju osprchovala, prezliekla a uz o 15 minut zabavala vsetkych naokolo....
idem vas precitat, na rychlo som pozrela @maxara ine fotky,,Ninka je bohovska,,,,,,celenka je velmi sekne a tie copiska,,,,,,,,cela mama 😀

mirka285
15. jún 2011

@noemarta Maci nerobim si z toho hlavu,akurat ma to prekvapilo...

noemarta
15. jún 2011

@merikac 😀 😀 😀 to si viem predstavit ten zapach, hi hi
Pekny vecer, idem ja. paaa

maxara
15. jún 2011

@merikac 😀 super, tak napr ja som teraz mala dva dni taku nadchu, ze som nemala cuch a tak som sa vytesovala z toho, ze absolutne necitim naklad a urobila som si cesnakovu natierku a na ranajky tuniaka s cibulou.. bol tu svokor a len tak cudne pozeral a krutil nosom 😀 😀

merikac
15. jún 2011

koceny, tak som vas precitala,,aj na toto a toto som chcela reagovat,,,a teraz neviem na co konkretne,,,,,,,,,,,@mirka285 - malu si sikovne oklama ,,,,, ja sa snazim zas ju oklamat opacne,,dat jej dudel namiesto tolkeho cecania mlieka,,ale neda sa osalit,,,,,,,,,netusim kolko vypije ale prisata je vecer vzdy ako taky prisavnik........s tym ostrihanim mas odvahu,,,ma to nieco do seba, istotne budu vlasky pevnejsie,,
@adelaine tak ako sa ti dnes podarilo prekryt opalenie dekoltu??? 😀
@kafoditka - Filip ma paradnu zabavku, ten pride kazdy den s niecim inym,,,,,

maxara
15. jún 2011

a ozaj, Ninku som naucila vyliezat na gauc a aj zliezat z neho nozkami napred.. paradna je, velmi sa rehoce na tom, ked lezie hore 🙂 a ked zlezie, tak ked dostupi.. 😵 pokladik moj

katka55
15. jún 2011

ahojte. my sme dnes mali kurirovaci den, to znamena, ze sme sa obidvaja kurirovali 😉 dufam, ze uz bude vsetko ok. ja som patrikovi zatial ostrihala len take antenky, co mu trcali z vrtulky na strede hlavy (urcite vsetci viete, co myslim 😀) a uz aj ma dost dlhe vlasy a hlavne nad usami, ale tak krasne sa mu brckaveju, ze mu ich asi necham 😵
@maxara ja ucim patrika zliezat z postele nozkami napred, a teda prdi mi na to 🙄 chlapci maju asi zjavne v pazi 😀 a ninka je podarena na tych fotkach 🙂

zuzik1983
15. jún 2011

@maxara a to uplne zo zeme?lebo aj mne sa nkolka naucila vcera vyliezat na gauc ale to len tak,ze si najskor vylezie na moju nohu kde sedim na zemi a potom sa vystvera hore.zo zeme nevie

maxara
15. jún 2011

@katka55 no ja som ju nechala tak kontrolovane drbnut hlavou dole na vankuse.. teda ona sa tak pomaly zosuchovala na ruky, lebo mm ju vzdy tak zadrzal. Ale ja som ju zadrzala len tak, aby si nebuchla hlavu a ked uz bola na rukach a hlava hore, tak som jej telo pustila.. akoze znie to hrozivejsie ako to, ako to prebiehalo, ale asi to zabralo, lebo ked chce zliezt, tak sa nakraji zarazi a zacne sa krutit.. este to nema technicky dotiahnute, ale pomaham jej s tym a super jej to ide..
no zo zeme, ale sedim dole pri nej a ked zdvihne nozku hore, tak jej dovolim zapriet nozku o moju ruku, ale uz to vie tak, ze sa zaprie asi na dve sekundy, len sa odrazi trosku a je hore

kafoditka
15. jún 2011

baby prisiel vam uz rodicak na ucet? mne este nie 😖 😠
@merikac ani mi nehovor, myslim, ze riadne kvietko z neho rastie 😉 vsetko zle, zakazane, nebezpecne patri jemu..

maxara
15. jún 2011

@kafoditka Domi tebe som olajkovala to, ze sa ti paci Ninka a vzapati som to aj odlajkovala ale to preto, ze mam pokazenu mys a niekedy klika dvakrat po sebe.. aj smajlov davam viacej 😀 😀

kafoditka
15. jún 2011

@maxara pocuj Peti, sa mi zda, ze Ninka robi naraz velke pokroky 🙂 zlata..

maxara
15. jún 2011

@kafoditka hej akurat sme s mm hovorili, ze je to skokove decko, dlho nic a potom praask.. dokonca mi od vcera ukazuje aka velka narastie a ako sa ma (ale tak, ze poriadne, aj s megausmevom) a ako vari mysicka kasicku 😵

katka55
15. jún 2011

@maxara raz sa to hadam aj moje dieta nauci 😀
@kafoditka fakt, ani mne este neprisiel 😕

a ozaj, do 22.6. je zadarmo postovne na hracky cez mall.sk, ak by niekto riesil darcek 😉

katka55
15. jún 2011

@maxara a uz staci, lebo ti neuverime 😀 😀 😀
idem ja zehlit 😎

maxara
15. jún 2011

@katka55 podla mna kati teraz na stretku od seba decka vela odkukaju.. strasskina Julka sa od Ninky naucila sadat na prdel 😀

katka55
15. jún 2011

@maxara len keby sa naucili od seba len tie dobre veci 😀 patrik bude zase vykrikovat a pistat a mm za zahlusi 😀 vzdy ked je s inymi detmi, tak to robi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre