Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
28. feb 2010

meruska, to ako som ťa prepánajana nazvala! sorry!

meruska
28. feb 2010

oacka aspon som sa zasmiala 😀 v pohode

teutoniu v kosiciach nikde nemaju teda sa za nou budes musiet prejst niekam inam

zrzulka
28. feb 2010

kocky a co kocik bumbleride indie. ja uz som celkom mimo z tych kocikov. Celkom dobre ohlasy su nan len pre mna je to neznama znacka. poznate?Aj cenovo aj dizajnovo vychadza fajn

oacka
28. feb 2010

nie je to nefér? a kde tie košické boháčky kupujú kočíky? v miláne???? 😀 😀 😀

oacka
28. feb 2010

zrzulka, už som tú značku na nete zachytila, ale neskúmala som to. idem pozrieť. inak tie úplne moderné kočíky majú dosť hrozné podvozky s mallými kolečkami,nie?

meruska
28. feb 2010

alebo v parizi 😀

oacka
28. feb 2010

idem spať, kočky, dobrú noc, bude sa mi snívať o kočíkoch. 😀

meruska
28. feb 2010

dobru 😉

katkaking
28. feb 2010

ahojte
zrzka, nasa mala je este dost malinka aby mala vlastnu izbicku, aj ked moj muz niekedy vymysla, ze by mala ist do druhej izby ked sa male narodi, aby ju nevyrusovalo ked bude plakat...ale to bude mat len 1,5 roka, takze ja protestujem a bojujem proti tomu...ale ked bude mat nejake 2,5-3 roky, uz ju asi dame do druhej izby a bud nechame vysielacky zapnute-mame aj na pohybovy senzor, a mozno aj dvere pootvarane...

katkaking
28. feb 2010

meruska...k tym kolesam na kociku...ja mam na sportovom nafukovacie a su dost velke. Nevieme si to vynachvalit...je to super, dostanes sa kamkolvek...my teda mame rôzne tereny v meste...a nemam problem. Na golfovom mam zase male plastove a dost to hrkoce, mne to osobne trochu vadi, ale zvykam si...po rovnej ceste nie je problem aj s takym.

tutifruti
28. feb 2010

Zrzulka: Nasa Alžbetka s Dorotkou spia samé v izbe... Ale len od decembra, kedy sme sa presťahovali do väčšieho bytu...
Alžbetka chvíľu v tom starom spala sama, ale nám to bolo tak ľúto, že sme ju nanovo presťahovali k nám... 😀

Toho čo bude malá robiť po prebudení by som sa až tak nebála... Prvé kroky budú smerovať do vašej postele.... 😀 A to bude z mojich skúseností ešte pred 6 hodinou rannou 😅

sunnygirl
1. mar 2010

Dobré ránko bábiky
no včera ste toho veľa nepopísali, tak v norme.

Tak vám prajem pekné písanie, dnes to podľa mňa tu bude brutálne v písaní......................... 😀

tatianka.g
1. mar 2010

prajem krasne ranko,
tak my mame uz poradnu za sebou. Vsetko je v poriadku, tak sa velmi tesime.
Doktorka povedala, ze ak nezacneme citit pohyby do dvoch tyzdnov tak mame prist
este na kontrolu, tak som zvedava kedy to uz zacne.
Este sa chcem opytat, ci idete na 3D ultrazvuk?
a este nieco.... vyzera to na chlapca 🙂 🙂

sunnygirl
1. mar 2010

tatianka.g
gratulujem k dobrým správam. Ja idem zajtra o desiatej, tak už stresujem 😖 . Tak ani ty ešte necítiš pohyby? Ani nejaké čudné škvrkotanie?

sunnygirl
1. mar 2010

Ani ja ešte necítim, netrpezlivo čakám na prvé pohyby 😉

meruska
1. mar 2010

dobre ranko...

oacka...tusim ty si raz zhanala knihu kde sa da vpisovat a vlepovat fotky o tehotenstve... ja mam tuto a som velmi spokojna...vzdy tam mas dost pisaneho na dany tyzden a tiez miesto na vlastne poznamky...

http://www.martinus.sk/?uItem=51017

a mam k nej i pokracovanie

http://www.martinus.sk/?uItem=55603

jaruska8
1. mar 2010

Ja som baby na tom nejak podobne, mne sa tá Teutonia páči a páči sa mi aj PPGT3. PPGT3 má tú výhodu, že ho dostanem aj u nás, bez problémov a hlboká vanička navetta Xl 2010 je dosť veľká oproti navette z predchádzajúcich rokov. A vnútorný rozmer vaničky Teutonie je na dĺžku taký istý a bohužiaľ, v mojom stave, keď sa nemôžem nikam dotrepať, tak ja Blava stráááááááášne pre mňa ďaleko teraz a čakacia doba strášne dlhá, tak asi zostaneme pri PP, ve´d naň sú dobré recenzie a aj do výťahu by sa nám mal zmestiť a aj som ho už naživo videla (má ho kamoška), tak asi to predsa len vyhrá. 😉

ericica
1. mar 2010

ahojte dlho som tu nebola a uz ste mi chybali....
no a ktym pohybom ja som pri malej az natolko tie pohyby necitila ako teraz 😒
teraz je to uz niekedy bolestive hlavne vecer ked si lahnem vtedy sa krpec vyziva 😝 no a teraz rano ani nehovorim 🙂
co mate dnes na programe???

denisse
1. mar 2010

ahojte ...

eri, ja prave naopak ... mne sa zda, ze pri malej som to citila viac ... teraz citim, kazdy den nieco, ale zda sa mi ze jednak malo casto a jednak dost slabo ... tak uvidime, mozno to este len pride ...

denisse
1. mar 2010

ja mam malu v jasliach, tak rychlo robim, co potrebujem do prace .. teraz som si uvarila kavu a prisla som kuk na kona ...
v noci sa mi zablokovala chrbtica pod lavou lopatkou, strasne to boli 😒 tak sa mi blbo sedi ...

ericica
1. mar 2010

juj deni to je mi luto....daj sa trochu pomasirovat 😉
aj ja by som dala malu do skolky ale je vela deti takze mi ju nezoberu len v septembri... 🙂

denisse
1. mar 2010

ja sa tiez bojim, ze mi ju do skolky nevezmu .. v juni bude mat tri roky a tieto sukromne jaslicky su len do troch rokov ... takze od septembra by sme potrebovali skolku ... ale kedze budem doma s drobcom a vsade je vela deti, tak je mozne, ze ju ani nevezmu a budem mat doma dve deti ...

zuzik1983
1. mar 2010

ahojte,tak ja od dnes budem mat na vas viac casu,dr ma vypisala na pn.plany na dnes,zatial ziadne.mna malicka akosi zacala od vcera viac kopkat,par krat ma to normalne az zabolelo...

ericica
1. mar 2010

no ako to ze nevezmu? 😲 to je co za hlupost....ja som malu zapisala este v oktobri min.roku a riaditelka mi povedala ze ak ostanem doma na neplatenej materskej co som planovala(este som nevedela ze som tehu) tak mala moze ostat len na 4 hodiny.....ale kedze som ostala tehu co budem doma s malym babom tak mi malu musia zorat na cely den.....tkaze od septembra nastupuje 😉
zuzik ze je to niekedy aj neprijemne 😒 hlavne ked dava take velke dzugance 😝

jaruska8
1. mar 2010

Veru, aj malá včera tak kopkala a rovno do mechúra, normálne som to cítila a musela som behať, no sranda, bola som asi 6x za sebou v priebehu 3 hodín. 😉 😉 😉

ericica
1. mar 2010

jarus to iste mam aj ja a na nervy to je hlavne v noci 😠
ozaj kde sa chystas kupovat kocik....ja idem zajtra pokukat do NZ a cez vikend do NR....uz mas vybrqaty???

zuzik1983
1. mar 2010

ericica veru niekedy to neprijemne je,ale ked uz dlho nekope,tak jej aj nakazem,nech sa ozve🙂

lenkaaninka
1. mar 2010

Ahojte no ešte som vás nedočítala ale už to zachvilku bude 🙂

Tuším niekto sa pýtal ako to je s dvoma detmi a svojou izbičkou...no my sme boli nútený nakolko mala mala 1rok aj mesiac a druhá sa narodila tak sme Ninku dali do detskej a uspala som ju tam na takom rozloženom velkom gauči lebo pol vlasne pri zemi nizučko tak aby sa niečo nestalo a aby mohla aj po posteli v noci cestovať a menšiu tak nejako ked mala dva roky a to je jasné utekali a vystrájali a to im ostalo do dna dnešného ked sa im nechce spať 150 x vylezú a všelijaké možné problémy okrem cikania kakania a neviem ešte čoho majú 🙂

v sobotu som bola u mm sestranice robi v nemocnici tak že mi vybaví ked pôjdem za týžden na morfo ult. aby mi tam všetko do podrobna vysvetlili...

tak už sme boli všetci vcelku zdravý a malej sa zapálili oči že nejaká očná chripka je u nás že velmi vela detí aj dospelých to ma...

a ku kočíkom sme tak defomovaný s mm lebo ked niekde ideme tak jemu sa nič nepáči ale tak už mám vybraté ten čo mám v albe a jeden typ je parádny je na tých remienkoch čo byvali kedysi a dá sa kolísať hore dole zlava doprava ako super len nemá vysúvatelnú rukoveť tak musím zistiť ako je vysoký aj ked si myslím že je lepšie ked je pevná aby sa tam niečo neporušilo...ale je paráda ten kočík pani z pezinku nám písala že sa viac predávajú odpružené a tie su o nejakých možno 1 al.2 cm väčšie ale to nehrá rolu..

to je jediný kočík kt. mm schvalil ...lebo on je dosť praktický človek a ja dizajnový skôr...ale teším sa na tu zvadu o menách čo bude za týžden u nas 😉

denisse
1. mar 2010

eri, tu su take pravidla pre nastup do MS ... proste kriteria ... najprv beru 4 rocne deti, potom surodencov tych, co tam uz su, dalej deti rodicov, ktori obidvaja pracuju, potom slobodne matky ... a byt na MD s druhym dietatom je v tomto priade nevyhoda, lebo je fakt vela deti ... tak ju zapiseme asi do viacerych MS a budeme dufat, ze jedna z nich klapne ... proste je vsade vela deti ... budu to mat tazke cely zivot ... kedze ich je vela, tak bude velka konkurencia na stredne aj na vysoke skoly a mozno aj do prace .. 😝

tatianka.g
1. mar 2010

holky este mi povedzte vas nazor na ten 3D ci 4D ultrazvuk....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre