Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

denisse
16. jún 2011

@maxara
ja ju na zem davam, ale ona sa snazi plazit ... co po piesku, strku a trave velmi nejde ... cela je spinava a zodrata 😒 ved uvidite v sobotu 😀

mirka285
16. jún 2011

@noemarta Maci vsak Sooska ma uz dost velke brucho,daj si okulare 😀 a pocuj,nemozes len tak vegetit,musis stale nieco robit?
@maxara inak Gabo ked vidi Stevka,tak cely den pocuvam ako moze taky drbko robit moderatora 😀

minizu
16. jún 2011

@medved neprovokuj 🙂))))

Soosova je vraj uz v 6. Mesiaci tehotenstva, ale rozhodne vyzera tak na treti

maxara
16. jún 2011

@noemarta Maci, tak v tom videu co tam mali bola uz v siestom mesiaci a teda fakt to nebolo vidno a aj sama vravela, ze nikto jej to nechce verit..
no pozitivne.. akoze pre nu pozitivne a napisala som, ze nechapem, ako suvisi jej IQ, jej hlasky v telerane a ci je vydata, ci nie s tym, ze sa pripravuje na najradostnejsiu udalost v jej zivote (lebo vsetci riesili debiliny a vyslovene boli proti nej).. ale ziadne ine prispevky tam pozitivne neboli, mozno jeden taky ze no co uz, tak teda gratulujem.. cize len taky polopozitivny.. a naopak u toho Steva moderatora, tam som sa vysantila, lebo ozaj mi je z neho na grc a tam ma vymazali tiez.. ale negativne na Lenku Soosku a Hospodarku, a tu Adrianu ci ako sa vola, tak toho tam bol plny fekal 😠 😠

maxara
16. jún 2011

@denisse 🙂 aha, ja som myslela, ze ju vonku nedavas.. tak nic potom 😉

@mirka285 presne tak.. je nechutny aj vyzorovo aj intelektualne, uplny tupelo.. des

minizu
16. jún 2011

@maxara v markize je viacero dementnych moderatorov (napr. Judinyova, preafektovana hospodarova atd) a aj napriek negativnym reakciam si ich tam drzia zubami nechtami a nedaju na nich dopustit...uplne na hlavu postavene 🙄

mirka285
16. jún 2011

baby ja Soosku poznam osobne a ona cely zivot nic nezere...pije odstavenu mrkvu a obeduje suche cestoviny..samozrejme cvicit chodi dva krat denne,rano kardio,vecer posilka,takze tak...

luminkasp
16. jún 2011

kto je sooska?

gabika41
16. jún 2011

....baby,takze som si prave zlomila stolicku na ceresni......ale neva,aj tak ich idem natrhat na ten dzem....a teraz pred chvilou som nechtiac ublizila malej,chudatko moje,ale uz spi,tak dufam,ze preboli.....a pred chvilou sme boli na dvore a vobec mi nechce ten mimikiss tlacit,ale ked videla kosacku na travu,tak pod ho.... 😒

kafoditka
16. jún 2011

@mirka285 😕 som zvedava, z coho chce Lena zivit to dieta, ked ma taky bohaty jedalnicek... Stevko je slizky nechutak 😝 no a Judynku nemozem vystat...

gabika41
16. jún 2011

@mirka285 ..a ako to moze vydrzat?dufam teda,ze aspon teraz je,lebo ona sa asi dlho pripravovala,lebo sama povedala,ze setri na to ,aby raz mohla mat dieta...

gabika41
16. jún 2011

@kafoditka ...Judynkyni rodicia byvaju tuto kusok od nas.....skoro kazdy tyzden je tu,v tomto klobuk dolu a jej brat je lekar v amerike,ved aj ten prvy bat jej Blave kupil on,takze si myslim,ze to co zarobi v markize ma tak na vreckove pre seba.....

maxara
16. jún 2011

akoze mne je to jedno, kto si ako zije.. man len poburilo, ze pod nadpisom Soosova caka dieta su komentare len ze trapka jedna rozmaznana, krava vypatlana.. ake mas IQ a minule si v telerane vtipkovala kratko po precitani spravy o smrti trenera.. a chuuuuda dieta, narodi sa takej sliepke a pod.. namiesto bud nicoho, alebo gratulujem k radostnej udalosti.. A tak som napisala, ze chuuuda je dieta, ktore sa narodi 30% Slovenska, ktore sa nezivia nicim inym, len vykradanim a pridavkami a seru si pod okna a chlastaju, nemaju ani polovicne IQ najsprostejsieho moderatora telerana (ktory je podla mna Stevo, takze Sooska je minimalne druha od spodu) a teda nemaju ani tri ludove.. a nech sa proste uvedomia.. 😠 😠 😠

mirka285
16. jún 2011

baby ona je inac pohodacka,len ma proste uchylku na cvicenie a dokonale telo bez tuku 🙂

tutulka12
16. jún 2011

ahojte, tak už sme doma od dr... ďakujem všetkým ktoré myslia na Teuška. má zýšené leukocyty a aj crp-čko na hrane, takže nie je to vraj viróza...nasadil nám atb a preložili sme aj očkovanie. a viete čo? som sa ho pýtala, čo mu mám dať na ten herpes a on, že v lekárni sa mám popýtať na niečo a keď som prišla do lekárne, tak na mňa lekárnička pozerala jak na divnú. po prvé, že všetko na herpesy je od 3 rokov a po druhé, že sa ešte nestretla s herpesom u 10 mesačného dieťaťa...tak som obišla na prázdno. rozmýšľam, že ho objednám u kožnej, ale u nej je čakacia doba cca 2 týždne. veď uvidíme ako bude to čudo pod nosom vyzerať zajtra a podľa toho sa zariadim. teraz spinká, ho zmordovala včelička a výtery a ja idem rýchlo spraviť žemľovku a paradajkovú polievku.
@maxara veru mladá som 😀 a sa stále smejem, že keď sa budú moje rovesníčky mordovať s teplotami, zubami, príkrmami, kolikami atď, ja už budem mať od toho pokoj 😀 😀 a nemyslím si žeby som bola v niečom horšia ako ony. aj školu som dokončila, aj deti popri tom vychovávam, aj o domácnosť sa starám. ale šak to vlastne robí každá mamina 🙂

luminkasp
16. jún 2011

@tutulka12 aj ja som mlada mamina;)

tutulka12
16. jún 2011

@luminkasp všetky sme tu mladé nie 🙂 😉

adelaine
16. jún 2011

ahojte vospolok,
@tutulka12 jasne, vsetky mame vek 18 + ( minimalne do 50-tky sa to tak pocita) 😀 😀

ja som bola vcera po dlhom case s babami nemamickami na kave v meste, ony maju teda ine
problemy ako ja, riesia ze si nekupili take tricko a onake tricko....teda, ja take malichernosti neriesim....
inak, mne rodicak nabehol tiez az vcera podvecer...dali si nacas teda! 😠

s riskom mame teraz take zubkovo pistacie obdobie zase 😖 a kadi ako keby ho zato platili, chudak,
co zje, sama voda z neho ide 😠 😠

aalexis007
16. jún 2011

Ahojte
Chcela som sa už dávnejšie pýtať, akú stolicu majú vaši drobci??? Lebo Filipko má už dlhšiu dobu takú riedku a sfarbenú tak do zeleno-hneda. Niekedy má hustejšie, ale to len výnimočne. Prepáčte, že otravujem s takými vecami takto pred obedom 😲 😀

adelaine
16. jún 2011

@aalexis007 ved to zavisi od toho, co zjedia...nie? ked cucoriedky je to ine ako ked paradajku....ja farbu neriesim pravdupovediac, smrad uz tiez nie...viac mi vadi momentalne hustota....ze bleeee 😝 😝 😝 😝 😝

aalexis007
16. jún 2011

@adelaine len mne malý nechce nič poriadne jesť, iba mlieko. Takže asi preto 😒

adelaine
16. jún 2011

@aalexis007 aha...tak to potom nema byt z coho hustejsie, ked papa iba mliecko..... 😒

medved
16. jún 2011

@aalexis07 ahoj aj nasa papa v podstate len mliecko, obcas par lyziciek prikrmov, a stolicu ma taku zltohnedu a vacsinou taku hustejsiu ako placku 🙂 nie su to ani bobky ani prazenica, tazko to opisat 😎 , ked ma taku redsiu vacsinou to pripisujem zubom

bambola
16. jún 2011

Ahojte,
konecne som si od rana sadla na rit 😠
Mala konecne uz spi, doobeda som stihla povysavat az na obyvku lebo tu mam vsade rozhodene pradlo a umyla som kupelku, ziadny extra vykon keby som to vsetko nerobila na 10krat lebo dnes mala ani chvilku nevedela vydrzat sama 🙄 najlepsie je, ze som ju supla do stolicky a strcila jej rohlik do ruky, ze dovysavam aspon chodbu a pochvilke som len tak hodila ocko do obyvky a ona stala v stolicke a pridrzala sa susiaka 😲 😲 no svacla som vysavac o zem a rychlo k nej priletela, trubela mala.
rano sme stihli uz aj hojdacky 🙂 teraz cez ten upek pospi a poobede zase pojdeme niekam von 🙂 spravila by som jej nejaky vyletik ale nic ma nenapada 😕

medved
16. jún 2011

@bambola strkovec? 😀

bambola
16. jún 2011

@medved 😀 musime to dohodnut dopredu a ja ju nastelujem a ockovi nabalim autosedacku aby sme nemuseli sa vracat busom dom 😉 lebo teraz sa mi zase zobudi o tretej(mozno o druhej), kym by sme vyrazili a len hodinu trva cesta elinami 🙄 zajtra ma byt ako? jaaaaaaaaj, vsak ja som rosnicka, kuknem 😀

bambola
16. jún 2011

@medved zajtra, ze sprchnut ma a teplota okolo 24, tak snad to nebude take akutne s tym dazdom 😉

medved
16. jún 2011

@bambola jasne chapem 🙂 cestovanie MHD musi byt peklo, hlavne v tomto teple, som rada, ze som to este nemusela absolvovat 😒 A zajtra hlasia vsade ze dazd, ale na shmu.sk nepredpokladaju ziadny dazd, najskor az v sobotu o 18h, tak si vyber 🙂
a zajtra mame z byvalej firmy ze "sportovy den" v areali na Drienovej, tak skusime ceknut tam.. pivko a gulas zdarma, kto by odolal 😀

bambola
16. jún 2011

@medved jaaaaaaaaaaaaaaj, pivo a gulas 😝 😝 kurnik, uz sa tak tesim na sobotu 😀 😎

minizu
16. jún 2011

normalne rozmyslam ci malu vezmem popoludni na prechadzku lebo je tam hnusneeeee. Neskutocne hicuje a pali slnko, mala mi zaspavala hodinu a pol....chudinka nevedela od tepla zaspat a uz bola mrzutaaaaa. a potom spala aj tak asi len 30 min ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre