• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@minizu fakt je tam az take teplo? teraz mam dilemu :unamused:
16. jún 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved JE! bola som s malou do cca pol jednej a isla som umriet na slnku. ak pojdem tak asi az tak po piatej. normalne citis tie rozpalene chodniky...
16. jún 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minizu boze :frowning2: co my budeme doma robit, ked lucka nijakraz doma nezaspi :unamused: mozno skusim vybehnut len na sidlisko a chodit po tieni. Co si obliekla doobeda Zuzke?
16. jún 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved take letne satocky a uplne stacilo. ten tien je najidealnejsi....na slnko radsej ani nevyliezt
16. jún 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,
tak som doma.. bola som s Ninkou kupit sandalky, aj som pochodila, nie su nadherne uplne ze wau, ale su pekne a uplne jej sedia.. skusali sme aj trosku krajsie, ale boli jej uzke, kedze ma buckatu nozicku.. stali 24,80e a potom pri plateni mi teta povedala, ze akurat maju na ne akciu 50% a teda ma stoja len 12,40 :dizzy_face: no mile..
a co sa tyka tepla.. nekomentujem.. na skapatie... ked uz som bola v meste, ze skocim kuknut exkolegyne a kym som tam po slnku prisla, tak som bola totalne ako obliata kyblom vody.. hlavne kedze je to taka uzasna "bezbarierova" budova :angry: som sa drbala s kocikom na druhe po schodoch..
16. jún 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara maxi a kde sa ti podarilo kupit tie sandalky? hod foto :slight_smile: uz ked mas ten novy fotak :sunglasses:
16. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved tu u nas v PK je taka fajn lekaren, ma 4 pobocky (2 v PK, jednu v Juri a jednu v Raci) a v kazdej maju niecoho viac. No a dole v meste maju detsku obuv, slusny vyber, rozne znacky, take ake inde moc nie je vidno. Tie topanocky co Nina ma, ja som s nimi velmi spokojna, okrem toho, ze su pekne, tak sa jej v nich fakt vobec nepoti nozka, akoze ma ju teplu, ale nikdy nie ze vlhku ponozku alebo tak.. a tieto co som kupila teraz su slovobuv znacka a co som pozerala na stranke, tak skoda,z e nemali teraz viacej 20tok na vyber :unamused: lebo niektore su fakt krasne.. ja mam c 65 na tejto stranke http://www.slovobuv.sk/kolekcia-2010/katalog-jar-lleto-2010 ale nesmej sa.. nazivo su krasjie
16. jún 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara neboj smiat sa nebudem, su zlate :slight_smile: a hlavne je ze ninke pasuju na nozku a nepoti sa v nich :sunglasses:
niektore su tam ale velmi pekne
16. jún 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved to hej.. no ale tak asi preto su v akcii, ze je to minulorocny model.. ale to mne teda vobec nevadi :wink:
16. jún 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara no ver ze ani mne vobec ne :grinning:
16. jún 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara ozaj a vecer plati zatial ?
16. jún 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved :grinning: ano jasne, vecer plati.. 18:32 :slight_smile: kym sa prezleciem, kedze.. ved vies :wink:
16. jún 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara oki tak sa vidime a nestresuj, asi pridem solo :slight_smile:
16. jún 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved ale ved kludne prid dabl, uz si aj tak beriem veci na prezlecko :grinning:
16. jún 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved a aj dezodorant :grinning: :grinning:
16. jún 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara pokusim sa a aj ked budem solo dezoš sa v tomto teple zide aj mne :slight_smile:
16. jún 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medved dezos sa zide kazdemu :unamused: dnes som stretla takeho hnileho bezdaka.. strasne smrdel, ale teda tomu by dezos uz nepomohol.. :confounded: a kedze som sa bala nakazy, musela som zniest kocik s Ninkou a nakupom po schodoch, namiesto po rampe :angry:
16. jún 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som tiez cca o 14.00 sla s malym von , ale len tot par metrov do lekarne, a fakt je teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mne nastastie teraz risko uz spi, mame v byte celkom v pohode, lebo som nevetrala, len skoro rano,
a mam zatiahnute zaluzie a v spalni aj zavesy, tak mam pocit, ze je to v ramci normy....
ja sa pre zmenu chladim vychladenym radlerom, mnaam :slight_smile: :slight_smile:

@maxara mna tak minule potesilo, ked som kupovala riskovi boticky na prve kroky,
bola som v protetike na sustekovej, povodne stali okolo 30 eur, a mali zlavu....tak sme kupili dvojo za cenu jednych :grinning:
16. jún 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine hej to vzdy potesi :slight_smile:
16. jún 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - maxi dnes mam objektivnu pricinu! Nesiel nam net! Ja sa prihlasim na kona a zrazu nic! Konecna toto!
16. jún 2011 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carrie84 :grinning: :grinning: :grinning: to nevadiiiiiii, ja prave odchadzam na tanecky :unamused:
16. jún 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - vidime sa vecer :wink:
16. jún 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, tak bola som s malym vonku a strasne palilo slnko, esteze trosku vetrik pofukoval... babyyyy ze aka nostalgia, presne o takomto case pred rokom mi odtiekla plodova voda :sweat_smile:
16. jún 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka to mas ozaj nostalgiu... hm... mne ani neodtiekla....nemam ziadnu nostalgiu... :grinning: :grinning:
16. jún 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak damy dnes som bola u dokiny , male ma 6,3 mili
16. jún 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@kafoditka páni ved ty zajtra rodíš :grinning: .... pamatam si to akoby to bolo vcera...ako sme netrpezlivo cakali tu na forku na spravy od teba.
16. jún 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 jejo gratulujem, ako sa citis?
16. jún 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minizu materske mlieko, zeby zivotabudic??? :slight_smile: :wink: :grinning: tiez nad tym premyslam odkial to moje detisko berie energiu :grinning:
@kristip juuuuuuuu krámy nestras, akurat dnes som na to myslela ze kedy dorazia. ja ešte furt nic, pri malej nabehli po 8 mesiacoch a teraz nic. tak som zvedava akej intenzity budu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :confounded: ani mysliet radsej
@mirka285 aka pjekná profilovka. vesela farebna...letna...som cumela ci sa pripojila nejaka nova baba :grinning:
@maxara to fakt ta vymazali??? :confused: sila
16. jún 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 super sprava :slight_smile:
@zrzulka Leni, ja mam v zalozkach ulozenu stranu, kde pisal prispevok mm ked sa maly narodil a ked som to teraz citala, nechce sa mi verit, ze maly ma uz rok...
16. jún 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute koceny...no tak ja dnes cely den pri bazeniku s malou,som pekne opalena,popijala som stricky,mamina varila obed,no stastna zena som ja :slight_smile: baby a vy co vymyslate,ze je teplo,ci mate ist s deckami von?este budu vacsie horucavy,tak neprehanajte zas :confused: neviem ako bude zajytra,ale ja musim ist poobede do Rakuska,takze o program mam postarane,sa tam pomotkam,nakupim si v Bipe,aj sa tesim :slight_smile:
16. jún 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok