Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
17. jún 2011

😉 Baby, neviete o niekom, kto by chcel kúpiť pre malé chodítko??? Lebo Filipko ho dostal od dedka, ale on sa naučil chodiť bez neho a len mi stojí doma pod postieľkou. Kúpil ho za 56 Eur, ale ja by som ho predala za 36 Eur . A je úplne nové, nepoužité. 😉 Ak by ste o niekom vedeli, dajte mu na mňa kontakt. Ďakujéééém 😉

aalexis007
17. jún 2011

A zabudla som dať fotku - je to Chicco Chodítko BABY JOGGING
takéto: http://www.bambini.sk/sk/1381/229/chicco-chodit...

kafoditka
17. jún 2011

@noemarta Maci, ja som ho nekupovala, lebo svokra zavarala ale maju ho isto v kauflande 😉 a myslim, ze aj v tescu ho kupis... no a ten syr navrch urcite dam, dik za tip 🙂

mirka285
17. jún 2011

caute,co sa tu dnes stalo,skapal kon?ja som dnes unavena,bola som v tom Rakusku,Linda zatial bola u nasich a potom sme boli do 7 na ihrisku...akoze teraz som spraskala velku pizzu a idem sa ulozit pred TV...len som vam chcela zazelat na zajtra pekne pocko a dobru naladu....pa

janka256
17. jún 2011

ahojte kocky poradte mi rozmyslam ze kupim malej valec na lezenie kedze ani nelezie ani nozky nevie prekladat ked stoji ze ci sa mi to vobec este oplati kupovat 😒

bambola
17. jún 2011

ahojte,
no tak ja dnes stale na nohach, nestihacky 😠 a aj moje dieta sa dnes rozhodlo, ze bude spat len hodinu a aj to v kociku v buse cestou do mesta 😠 takze nielenze som dnes robila vsetko mozne ale na niekolkokrat a jednou rukou 🤐
inac dnes som sa prekonala a otvorila som usta na defacto cudzieho cloveka 😎 v meste som stretla boddeza tak som sa musela prihovorit 😀
no, a mala uz zase place. tak dobru a zajtra si vidime 😀 😀

meruska
17. jún 2011

@bambola heeej no teda, siel dnes tusim na sutaz Otec roka 😉

zrzulka
17. jún 2011

@kafoditka asi posledna ale aj ja prajem fesakovi Filipkovi vseeeeetko naj k prvemu rociku!!!Nech to zajtra poriadne oslavi so svojou rodinou 😉
ten salat znie bozsky, vyskusam. To jete s bagetami?
@bambola boddeza ? 😕

zrzulka
17. jún 2011

@meruska aha tak preto 😉 , lebo ved ja mam zafixovane ze je z KE.

zuzik1983
17. jún 2011

@maxara
@kafoditka
@noemarta
uvidime 😉

katarina7777
17. jún 2011

@kafoditka vsetko najlepsie filipko 🙂

meruska
17. jún 2011

@zuzik1983 drzim palec 😉

meruska
17. jún 2011

@zrzulka dobre mas zafixovane 😉

adelaine
17. jún 2011

ahojte,
mne uz risko haja, dnes som ho asi na pieskovisku znicila, lebo zaspal bez cavikov 🙂 kocikoval kocik 😀

@zuzik1983 tfuj tfuj, nech to teda vyjde 😉
sa nam to tu pekne rozrasta.

a inak.... boddzez, minule som si citala kratke statusy vo fotoblogoch tu na konovi a mne pride ako
trosku vztahovacny a rypavy typ chlapa, furt daco riesi....mam pocit.

dominikaa
17. jún 2011

ahojte kocky,tak som zase po dlhej dobe nazrela a teda chcem tiez este poblahozelat
@kafoditka Filipkovi k prvemu rocku,hlavne vela,vela zdravicka 😉 ,ale aj
@zuzik1983 tiez dufam ze sa coskoro pridam 🙂
prajem vam zajtra pekne pocasie,poriadne si to uzite a trosku aj zavidim 😉

kafoditka
17. jún 2011

Caute... tak mam celkom dost na dnes 😝 polovica veci na zajtra pripravena, torta tuhne v chladnicke 🙂 som unavena, idem hodit sprchu a do hajan... zajtra vam prajem, aby megastretko dobre dopadlo, hlavne nech pocasie vydrzi 😉
bru nocku
@zrzulka ano, bagety k tomu budeme podavat..

macik27
17. jún 2011

dobrý večer 🙂 moja malinká si tu veselo lieta po byte a vôbec ju netrápi že by už mala spať 😠

@kafoditka gratulujem k prvým narodeninkám 🙂
@zuzik1983 jeeeej super keď je tam už slabulinká čiarka tak to už hádam budeš tehu 🙂 to musím zajtra dávať dvakrát tak pozor na ceste 😉

meruska
17. jún 2011

@janka256 ja ti asi neporadim, my sme ho nemali

monline
17. jún 2011

@zuzik1983 držím palce, nech ti to vyjde 🙂

Baby, všetkým vám prajem krásny víkend a obzvlášť skvelé počasie a náladu všetkým na stretku 🙂
Dúfam, že zachytíte okamihy tak verne, že budeme mať pocit, akoby sme boli s vami...🙂

tinaki1275
17. jún 2011

tak ja som po nejakych 4 dnoch nakukla a zistujem ze tu je napisanych cca 12 stran ..to hadam ani nestihnem docitat..tak vas aspon pozdravim a zaprajem nech vam vyjde to stretko ...a posielam trochu slniecka z juhu (mne sa uz zunovalo ) 😒

monline
17. jún 2011

@tinaki1275 ahoj tinka..zdravím ťa tesne pred odchodom do spálne,...ste v poriadku? kukni si zaťka na fotkách 😀

monline
17. jún 2011

@bambola bambi ty nespíš? čo robíš? pečieš na zajtra? dúfam, že zajtra zdokumentujete aj pohostenie..nech vidíme ako ste sa diétne prepchávali 🙂

katka55
17. jún 2011

ahojte. len tak narychlo som vas precitala a uz idem do perin, nech som zajtra fit 😉 prosime nezucastnenych, aby poctivo rozfukavali oblaky smerom prec od chalupy 😀 bruuu.

monline
17. jún 2011

@katka55 tinka vám už poslala slnko, lebo ho má dosť, tak neboj, počasie je zazichrované, že @bambola? 🙂

tutulka12
18. jún 2011

dobré ránko. konečne som sa vyspala 😀 aj keď iba do 5tej ale bez prestávky 🙂 už som to potrebovala, tak sa asi decká zľutovali nad nami. dnes iba poupratujem a budem sa s nimi hrať, ešte nemôžeme ísť von... ale teploty sa už pohybujú do max 38,5 a herpes sa už z veľkej časti vyhojil 🙂
@zuzik1983 super správa, držím palce aby si mala v pondelok //
a vám baby stretko-vky vám želám krásne počko a super náladu 🙂
pekný deň

gabika41
18. jún 2011

Dobre ranko sa praje.....posielam Vam vela pekneho pocasia,nech Vam vsetko pekne vyjde......a aj nam ostatnym pekny zbytok dna.... 🙂

noemarta
18. jún 2011

dobre ranko,
no zatial to vyzera na pekny slnecny den, tak hadam to vydrzi, prajem pekne megastretko 🙂 , a kazda co mate oslavy, zurky, stretka nech vam to vsetko dobre dopadne.
paaa pekny den.

karinnka
18. jún 2011

Prajem Vam krasne stretko 😵 😵 😵 😵 😵

tinaki1275
18. jún 2011

@monline tak som uz bola off ked si pisala..teda off z konika ,lebo som este robila papiere do druhej rana.. 😒 zatka som videla na FB je uzasny ..riadny fesacisko 😉 ozaj ako s tymi kiahnami ? nestiham citat dozadu dostal ich nakoniec alebo nie? a Nika sa uz zotavila?

tinaki1275
18. jún 2011

@zuzik1983 juj drzim palce az teraz som zaregistrovala tu novinku .. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre