• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
Ahojte,
tak malemu sa tie "sladke chrasty" takmer zahojili, uz mu to ani neprelepujem, ma tam iba take fliaciky. No ale aby sme sa nenudili, tak ma uz dva dni hnacky:( Tak stresujem, aby nebol dehydratovany. No ale boli sme u doki a dostal nejake kvapky s vytazkom cucuriedok, co samozrejme nechce pit. A mam trochu blby pocit z toho, ze este nema ani 9 kg:(

@adelaine - ja som si Ta vtedy ani nevsimla, zaregistrovala som mamicku s kocikom, ale vacsinou kukam do kocika na deticky, tak ma to netrklo:slight_smile: Ved ked niekedy pojdes na Strkovec, tak ma prezvon, pridala by som sa...

A prajem vsetkym pekne stretko, nech pocko vydrzi!
18. jún 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cigaretka5 @zuzik1983 - wow, baby, to su uzasne novinky, velka gratulka!!! Aj ja by som chcela...

@kafoditka - jej, vsetko naj Filipkovi, nech sa oslava vydari!
18. jún 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa a kolko vazite? my 8200;) a nemam blby pocit
18. jún 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte kde sa daju kupit doplnky na oslavu 1.narodenin...pohare,tacky,balony,konfety a pod.
18. jún 2011 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine videla som to aj v tescu, hypernove, proste v takych vedsich retazcoch, ale aj na stranke napr.: http://www.partydoplnky.sk/39/i-pre-male-deti alebo daj si do googla oslava narodenin, a vyhoditi plno adries :wink:
@alllexa nasa ma rovnych 9 kg teda 9040 a pohoda, preco si z toho hotova, napr. taka linda nema ani devat kg a bude mat o chviiiilku rocik :wink:
A este kojis???
18. jún 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa my mame 7910gr takze ratam ze na rok budeme mat max 8kg :slight_smile: takze vobec nech ta to netrapi :slight_smile:
18. jún 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka KrasnU OSLAVU a Filipkovi dodatocne vsetko naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara - DAKUJEM PETI ZA NADHERNU OSLAVU, CITILI SME SA U TEBA VELMI DOBRE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maxara My ti tiež chceme poďakovať za perfektne zorganizované MEGASTRETKO. Bolo naozaj supišne a bolo nám u Vás dobre.
Som rada, že som sa mohla s Vami všetkými zúčastnenými stretnúť. :dizzy_face: :wink: :wink: :dizzy_face: :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
18. jún 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no už sa teším na @maxara maxi zhrnutie :slight_smile:
18. jún 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A takto veľa nás bolo :slight_smile:
18. jún 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@aalexis007 fíha sa vás teda nazbieralo :wink:
18. jún 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: Tak oslava za nami, dopadla vyborne, maly sa tesil z mojich rodicov, cely den behal s Jakubom, dozrata som na prasknutie, od zajtra mam tvrdu dietu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tesim sa, ze vam vyslo pocasie na megastretku a dufam, ze budu aj dalsie fotky :wink: maly mi uz drochme zmoreny z celeho dna, ja idem upratat a hodit sprchu..
18. jún 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kafoditka jeej krasna rodinka ste, ty si cela mama :slight_smile:
Super ze vam vsetko dobre dopadlo, aj torticka vyzera super :wink:
A megastretko tiez asi dobre dopadlo, pocko vydrzalo, aj sa vas nazbieralo, dobreeee....
Ja som dnes stihla aj ministretko -stretavku zo strednej, takze tiez sme mali uspesny den a zajtra mame hody, takze zajtra budem kmitat v kuchyni ja. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekny vecer...
18. jún 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.... megastretko dopadlo megasuper :grinning: Dakujeme Maxi a Miskovi :wink:
18. jún 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dakujeme vsetkym za super den :dizzy_face: :wink: :dizzy_face: :wink: rada som vas spoznala :wink: @maxara tebe osobitne dakujeme za napad a perfektnu organizaciu a bezproblemovy priebeh :wink: :wink: :wink:
18. jún 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj nam bolo s vami megasuper :wink: velmi podarena akcia. Snad si ju niekedy v buducnosti zopakujeme. Dakujeme Maxi za pozvanie :wink:
18. jún 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Sledujem,ze ste mal super stretko :dizzy_face: :dizzy_face: A Filipko mal krasnu tortu :slight_smile:
18. jún 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka torta vyzera mnamkovo :dizzy_face: oslavenec stastny :wink: a mas fesakov rodicov :wink:
18. jún 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka Filipkovi všetko len to naj k 1: narodeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pridávam fotečky z akcie, možete pozrieť. http://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/album/stretnutie-julovciatok-2010/
18. jún 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka55
@karinnka dakujem :wink: torta bola jogurtovo jahodova, a fajnova :slight_smile: Kati ako bolo na stretku, co ste vsetky take tajomne a nepoviete viec? ci cakame na prispevok od maxi? :grinning:
18. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. jún 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili super fotky.... a najlepsie su tie co cvakala Lili :slight_smile:
18. jún 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne momentky,inak poniektore som vobec nespoznala...vobec neviem kdo to bol :confused: :wink:
18. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karinnka to ani my :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my dakujeme vybornym hostitelom Petke a Miskovi a aj vsetkym zucastnenym za prijatie medzi seba :slight_smile:, bolo perfektne. Vsetky deticky su krasne a sikovne, rodicia sympaticki, napriek tomu ze bolo veeela deticiek, nebol ziaden plac a krik, aj to svedci o tom, ze to bola ozaj vydarena akcia :sweat_smile: DAKUJEME

@aalexis007 mozem poprosit recept na kolacik? :wink:
18. jún 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 tvoj kokosovy kolacik bol mnamkovýýýýýýýý, aj ja si prosim recept... :wink:
18. jún 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili jeeeeeeeeej ty si toho vyfotila :wink: super...som zvedava na nase fotografky maxi a denis co tu vycapia... :wink:
18. jún 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my už sme doma :slight_smile: akcia bola SUPEEEEER gulášik perfektný (aj jeden aj druhý :sweat_smile: ) detičky boli zlaté a samozrejme aj mamičky a oteckovia :wink: a aby som nezabudla na havkov ktorý to tam krásne spestrili...dakujeme za krásny deň
18. jún 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka ked mame tolko zazitkov, ze ani neviem, co by som skor napisala :sweat_smile: musime pockat na "poviedkarov" :grinning: :wink:
18. jún 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok