Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
18. jún 2011

@katka55 presne tak.... to je tak na par stran 🙂

cigaretka5
18. jún 2011

babulky tak sa musim dodatocne ospravedlnit z nasej neucasti ale bolo mi dnes nejak na prd a nemala som odvahu sadnut za volant........................

noemarta
18. jún 2011

baby, teraz som si pozrela foto, akooo, tiez mi tam je vela ludi neznamych... alebo vas neviem zaradit k menam.... 😕 😕 😕 ale vidim ze bolo super.
@katarina7777 hi hi ty sa nevies rozhodnut, aku profilovku si nechat.... vsetky su kraaasne 😉

katka55
18. jún 2011
katka55
18. jún 2011

@katarina7777 mne sa tato profilovka velmi paci 😵 ma aj krasne farby 😉

katarina7777
18. jún 2011

@noemarta prekukla si ma... dufam ze admini nebudu pindat ze mi neni dostatocne vidiet tvar 😉
@cigaretka5 sme si aj mysleli ze sa asi necitis dobre ☹
@katka55 diky 😵

kristip
18. jún 2011

dakujeme vam cela rodina za krasne prezity den. Som velmi rada, ze som vas spoznala 😉 , bolo naozaj fantasticky.

zuzik1983
18. jún 2011

@alllexa
@adelaine
@macik27
@monline
@tutulka12
@tinaki1275
😉
@dominikaa snad hej 😉

aj my by sme chceli podakovat,na megastretku bolo super 😉 kopa novych tvari,deti,no pekny den 😉

ywett
18. jún 2011

Dobryyy vecer vsetkyyyyym,
velka dakovacka vsetkym zucastnenym na dnesnej akcii, kraaaasny dnik, velmi sa pacilo Leiluske aj mangelovi.
Osobitne D A K U J E M patri @maxara za zorganizovanie, ale aj panovi grilovacovi Petovi a vsetkym, co sa podieli na vyrobe gulasov, maska, nakupov, kolacov, pagacov a podobne.
Vsetci ste velmi mili a zlati, toto svedci o tom, ze ak sa stretne dobra patria s perfisnymi detickami na genialnom mieste, pozitivny vysledok zaruceny.
Idem stiahnut foto a pridat a nasledne si vas vsetkych okukat a priradit si tvare, ktore som dnes videla nazivo.
Radi sme VAS vsetkych do jedneho spoznali.
Deticky boli perfektne

gabika41
18. jún 2011

....podla fotiek stretko dopadlo vyborne.....pocasie tiez vydrzalo,lebo aspon tu uz dobre prsi.....niektore tvare si fakt neviem priradit.... 🙂

sisaa
18. jún 2011

Ahojte,
musime sa za nas podakovat vsetkym, co pomohli zorganizovat toto velke stretnutie, samozrejme hlavne @maxara a Miskovi. Velmi sa nam pacilo a sme radi, ze sme sa zoznamili. Snad sa este takto stretneme 🙂

macik27
18. jún 2011

@ywett ty musíš k nám prísť na kafíčko keď budete v TN a samozrejme aj s manželom 😉

ywett
18. jún 2011

@macik27 radi 🙂 🙂 ale to poznas, ked prideme do TN sme na roztrhanie, ale urcite si najdeme cas a dame stretko nejake aj v TN..

monline
18. jún 2011

dobrý večer baby
vidím, že stretko dopadlo na výbornú, tak sa teším i za vás 🙂
aj počasie vám vyšlo, podľa fotiek vidím, že ste sa dobre zabavili...závidím, no čo už,...snáď nabudúce nám to vyjde...veľa vás podľa fotiek nepoznám, mohli by ste sa popriznávať k sebe či k svojim deťom v komentároch, čo poviete? 🙂 prípadne dajte popis čo sa práve v tej chvíli (na fotke) dialo...díííííky 🙂
Všetky ste plné dojmov, ale skúpe na slovo...asi čakáte, že to maxi zhrnie..tak dúfam, že rošty niekto pomohol vyčistiť a maxi je v kľude doma s vyloženými nohami a chystá sa zdokumentovať 🙂

ywett
18. jún 2011

@maxara samozrejme MISKOVI tiez velka vdaka leti od nas a ste velmi mili a sympaticki parik

minizu
18. jún 2011

@mojalili super fotky 🙂
Baby, podla fotiek ste dnes mali naozaj super zurku a deticky sa zrejme tiez dobre bavili. A co, uz su aj nejake prve detske lasky? ;)

My sme dnes mali rodinnu oslavu, ktorej vysledkom je, ze sa uz tri hodiny snazim marne uspat zuzku a zatial bez vysledku. Chudinka mala, je hrozne unavena, pretiera si ocka, ale nevie zaspat ☹ Co uz, ked chlapci pustali hudbu a spievali a nevedeli ju vypnut ked mali....a styri krat im nestaci povedat 😠

katka55
18. jún 2011

@monline rost maxi nespominaj, lebo si na nu pockal 🤐 😀

ywett
18. jún 2011

@monline chybala si...ja som sa aj na Teba pytala...tak dufam, ze nabuduce sa uz uvidime.
Atmosfera bola uzasna, uvolnena, stretli sa skveli ludia, deticky boli ukazkove, ziadne place, kriky...

ywett
18. jún 2011

@katarina7777
aka bola cesta?rozprsalo sa? zlati ste boli aj s babinkou vysmiatou, pripominala mi maminu moju

cigaretka5
18. jún 2011

baby vidim ze ste vytesene zo stretka ticho zavidim.

Mna dnes vecer mm vzal do shopingu na zlatych pieskoch, prepadla ma tam neskutocna chut na ovocie. zbadali sme stanok s ovocim tak som bezala ze si kupim hrozno ale obarila ma ta cena ze 100g hrozna za 1,20 evri, kilo nektariniek za 8 evri a kilo marhul za 8 evri................. SKratka tu v Ba tym ludom asi je.e

monline
18. jún 2011

@ywett to sa dobre číta, dík 🙂 dúfam, že Peťa bude mať chuť zorganizovať stretko aj na jeseň 🙂 a tam sa iste vidíme 🙂 myslela som na vás všetkých celý deň, dokonca som sa zasmiala, ked u nás o pol 7 začalo liať..že presne ako ste predpokladali 🙂 my sme mali návštevu a popoludní sa grilovalo, brat mal narodky...a malý kiahne stále nemá, ešte pár dní je v inkubačnej dobe, predpokladám, že ak do cca 5 dní nedostane, tak sme z toho vonku.. @katka55 takže rošty ostali na Peťu? tuším práve tejto činnosti sa chcela vyhnúť..no chúďa.. 😉

monline
18. jún 2011

@cigaretka5 to čo sú preboha za ceny???

monline
18. jún 2011

@katarina7777 @noemarta chcela som vám pochváliť profilovky..super, krásne fotky...a ešte niekomu som chcela, zabudla som, musím pozrieť..

ywett
18. jún 2011

@monline myslim si, ze Petka bude mat chut zorganizovat stretko aj do buducnosti, vsetci sme boli nadseni a chvalili sme a vazime si tu jej namahu

cigaretka5
18. jún 2011

@monline bratislava neni ako vino neni ako kava..............................
no a to sa kamoska rozculovala ze na milde marhule za tri veri

monline
18. jún 2011

už viem...ešte aj tieto sú krásne profilovky...@tutulka12 @karinnka @kafoditka @aalexis007 neviem odkedy máte zmenu, páči sa mi, že tie fotky sú také veselé

ywett
18. jún 2011

Baby fotky pridavam na FB, neskor pridam aj sem..len to vela casu zabera, su velkee 😉

monline
18. jún 2011

@cigaretka5 no keby stáli marhule 8 eur aj keď nám zarodia, tak som ochotná tie naše predávať na trhu 🙂 máme jeden veľký strom a celý je obsypaný, bude dobrá úroda 🙂

monline
18. jún 2011

@ywett riskla to a vyšlo to..má odvahu a chuť, to sa nedá uprieť 🙂

ywett
18. jún 2011

@monline tak tak, milaaa osobka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre