Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
19. jún 2011

@cigaretka5 vyskusaj co ti poradia. Nam sa tam po case spravili uz aj pupaky. neviem presne ako to kozna nazvala tak nejako odborne. No des si na to len spomenut. Fakt ze som neverila tomu kremu co nam dala (inak pedina najprv predpisala imazol) a pomohol. je to podobne ako imazol. dokonca v presne rovnakej tube je to.Len trosku uzsia.Drzim palce nech sa z toho dostanete. musi to byt pre Dorotku neprijemne. ☹

monline
19. jún 2011

@ywett buď rada, že ti zbaští aj neochutené..dnes som skúšala malému dať mäso, ale nejak ho neje v žiadnej forme ☹ začína byť vyberavý, lebo tvári sa, že nie, nechce, ani za svet..a ponúknem mu niečo iné a to si dá..

ywett
19. jún 2011

@denisse
krasna profilovka

denisse
19. jún 2011

babenky, tak tu to mate .. komentovat nestiham 😀 tak je to na vasej fantazii 😉

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/denisse/albu...

cigaretka5
19. jún 2011

@zrzulka ona sa tvari ze sa nic nedeje, len si to sucha ked ma susku holu

ywett
19. jún 2011

@monline
nasa je masozravka xixixi a sladkeee, to moze vzdy..nahodou som si dala tento tyzden uz druhy krat hranolky a isla sa za nimi blaznit...ale nedaaala som

zrzulka
19. jún 2011

@monline my nejeme maso vobec, dokonca teraz zacal bojkotovat uz aj ovocie. no neviem neviem do akeho stadia dospejeme takymto stylom.Fakt ma to zacina riadne stvat uz ☹

cigaretka5
19. jún 2011

@zrzulka nasa mala tiez znizila davky sa mi zda kedysi revala ked nezjedla prikrm cely teray sa v polkde jedla niecim zaujme a pod sa ho za tym

cigaretka5
19. jún 2011

baby inak som dnes bola na magio plazi, nechodite tam niekto kocikovat?

monline
19. jún 2011

@zrzulka aj mňa..z ovocia máme akurát nevyprateľné fľaky..ozaj baby, neviete poradiť ako dostať z oblečenia jahody, višne, čerešne? 😒 len to ochutná (aj to len niekedy) a pľuje to von..iba raz zjedol tri jahody, to som bola normálne šťastná..neznáša banány, jablko, marhule, hrušky, hrozno, .... keď zacíti na ryži mäso, vypľuje to komplet..ale mama jedla párok a za ním šiel,.,uštipávala mu a to mu chutilo...sú ja nejaké lepšie zdravšie párky? dajú sa kúpiť nejaké také?? lebo už fakt neviem čo skúsiť..miesto mrkvy a kalerábu na obed sa mi hrabe pod triko

monline
19. jún 2011

@ywett ja som mu už dala hranolku na hranie, neosolenú, poobkusoval, ale neoslovilo ho to 🙂 Má rád voňavé jedlo..minule som robila koložvársku, tak sa domáhal, ale chuťovo ho to neoslovilo, nechcel 🙂 má rád kurací perkelt s haluškami..samozrejme mäso nezje, ale utešujem sa tým, že sa to v tej šťave varilo.. 😒 má rád cestoviny s nejakou omáčkou, najmä ak cíti cesnak..pretlak mu už nechutí..z výživ ešte zje králičie, tak takú mu z času na čas dám, ale nech sa mu nezunuje

zrzulka
19. jún 2011

@monline tebe nejdu vyprat flaky od ceresni a jahod??? 😕 😕 😕 akoze keby si videla pata tak ten sa vzdy zababre tym lebo on neznasa podbradniky takze ich ani nepouzivame a zatial mi vzdy vysli. Ja to bachnem na 60tku.Vacsinu veci periem na vyssich teplotach. Akurat s bananom si obcas pracka neporadi. vyskusaj dat na slnko. Ked sa sem tam objavi nejaky nevypratelny flak zavesim na slnko a obvykle zvykne zmiznut. Flaky od mrkvy pokvapkam olejom ...

ywett
19. jún 2011

@monline
pockaj,pockaj...davas mu halusky, to uz mozu?ide tam cele vajicko...ci uz nevadi? a perkelt robis aj so smotanou? musim aj ja nove jedla pridat...ja stale masko, zeleninka, cestovina alebo ryza alebo zemiak...ale na stave a omacky som jej nerobila..mam vytlacene recepty, nakupene knihy a ...

katka55
19. jún 2011

ahojte. tak dnesny krst som prezila, nakoniec to nebolo az take hrozne 😝 hlavne, ze svokor ma dusu na mieste 😠
patrik zje nastastie vsetko. za bananom sa ide potrhat, sunku chodi somracit, ked vidi, ze ju jem ja, aj jahody ma strasne rad, aj hrasok, vlastne fakt vsetko 😅 idem pozriet denisse -in fotoblog 😉
@bambola stastnu cestu a uzite si vylet 😉
@aalexis007 dakujeme za recept. ani som mm nepovedala, ze ho uz mam, lebo by som musela uz dnes vypekat 😀
@monline mne jahody zatial vzdy vysli beznym pranim. len na bananove flaky som musela dat vanish 😉

robika
19. jún 2011

Ahojte,
musim sa pochvalit Filipko mi zacal stvornozkovat, asi to odpozoroval na stretku 🙂
s tym papanim to je u nas tiez dost velky problem a od minuleho tyzdna to je este horsie, nez bolo doteraz.
Dnes som mu dala teplaky, ktore mal naposledy asi pred vyse mesiacom a normalne mu padali, takze nie ze priberame, ale chudneme...
@monline mozno chcel tie parky, ze ich videl papat niekoho ineho a preto ho chcel aj on...
na tie skrvny ja pouzivam zlcove mydlo z dm, obcas vsak treba 2 prania, aby to zislo... a viem, ze @maxara tu davala nejaky dobry postup na flaky, tusim to najskor treba potriet detskym olejom a potom vyprat, ale tusim som na nieco zabudla, co tam este treba dat...
ja som tak premyslala o tom nejedi a kojeni, pokial mi Filipko nezje nic z prikrmu, tak mu dam cicik, aby mal nieco v brusku, ale neviem ci to je spravne, co ked sa nauci, ze moze odmietat jedlo a ze vzdy dostane cicik...

@kafoditka gratulka k prvemu rociku...
@cigaretka5 u nas vzdy pomoze sudokrem, skusala som rozne kremy, ale nic neucinkovalo tak rychlo...

monline
19. jún 2011

@zrzulka ja len na 40ke periem, asi musím pridať teplotu..dnes zamazal višňou rukávy na novom tričku, pritom keby aspoň zjedol tú višňu! ale on ju akurát rozkúsol a nechal stiecť po rukách ako to babral..
@ywett ja už dávam jedlá z vajíčka, ale zrovna halušky varím bez vajca 🙂 a perkelt so smotanou, áno..myslím, že smotanu môžu, však aj jogurty papajú smotanové...jedol mi aj sviečkovú, chutila mu

ywett
19. jún 2011

@monline takže smotanu môžem dávať?na varenie,šľahačkovu,kyslú?ja som strašne opatrná,ale myslím,že to ma take jednotvárne.porád este sytu polievku🙂naša pápa sviečkovu ale bez smotany.a používaš koreniny vsetky?ale sa vypýtujem🙂ale kto sa pýta,sa veľa dozvie🙂

monline
19. jún 2011

@ywett zvyčajne mu odoberám z nášho jedla, ktoré teraz menej solím a používam menej korenia..napr čierne korenie nedávam, ale rascu, červenú papriku či majoránku v pohode..kyslá smotana mi nebráni aby som mu dala z jedla, ale šľahačku som mu ešte nedala, to mi príde zbytočné..vajcia do jedla používam, vlastne skúšam takmer všetko z toho "zdravšieho" výberu jedál..

robika
19. jún 2011

@ywett ja som tiez velmi opatrna a mam pocit, ze to az moc a musim zacat viac skusat, len teraz ked mi tak zle papa som rada, ked do neho dostanem overene veci a vacsinou vsetko nove a nezname konci na zemi, co to hned vypluje...

robika
19. jún 2011

@monline a mixujes mu to, alebo uz papa aj kusky?

monline
19. jún 2011

@robika nemixujem už dávno, rád kúše

robika
19. jún 2011

@monline ja ho neviem naucit na kusky, alebo aspon take hustejsie... chlebik, piskoty, surove jablko, to vsetko si pekne odkusuje a zuje, ale inak klasicke vyzivy ked su hustejsie a nahodou sa mu zastavia na konci jazyka, hned ho to napina...

monline
19. jún 2011

@robika pohodlný je 🙂 tak radšej mixuj, príde na to neskôr 🙂 mne daniel začal pekne jesť kúsky mrkvy a kalerábu..potom i natretý chlebík...na drobno pokrájané halušky a cestoviny..ale zas nezje z toho toľko ako ked má rozmixované..akurát to rozmixované moc nechce

monline
19. jún 2011

@robika a ozaj..na fotkách vyzeráš veľmi sympaticky a Filipko je celý ocko 🙂

robika
19. jún 2011

@monline dakujem 🙂 a ocko je hrdy, ze sa maly na neho podoba 🙂

mirka285
19. jún 2011

este nespite?ja som sa tu tiez zamotala,ale uz idem spat...
@monline ani mne nejdu flaky od ovocia vyprat,nervy mam nato lebo Linda neznasa podbradnik,stale si ho dava dole,tak uz ma to nebavi s nou bojovat a nedavam jej ho vobec 😒 ja to vyperiem len v pripade,ze flak je cerstvy,vtedy mi to ide zlcovym mydlom,inak nie.. tiez uz jeme vsetko,aj vajce,aj smotanu,dnes mala puding....ale co jej nechuti tiez vypluva,dnes mi plula polievku co som jej navarila,nejaka zelenina jej v nej vadila ale neviem aka 😖 jaaj a lubi bublaninu,normalne sprasi cely kus..za smotanovymi jogurtami sa ide priam potrhat,ovocie zje vsetko,ale musi byt potlacene vidlickou,milostiva si predsa nebude odkusovat 😒 a sunku nema rada,zato vianocka s dzemom jej smakuje...

robika
19. jún 2011

@monline idem uz spat, lebo ako si oci klipkaju.... tento vikend ma dost zmoril... dobru noc

robika
19. jún 2011

@mirka285 a ked jej nieco navaris a nechce to zjest, das jej rychlo nieco ine, alebo skusas kym do nej daco z toho nedostanes?

mirka285
19. jún 2011

@robika no dnes som jej varila tu polievku,zjedla asi o polovicu menej ako obycajne,proste zacala mi to v polke jedla vypluvat,tak som jej natrela este vianocku s lekvarom a to som jej dala asi za hodinku... ale pracne som jej skusila dat najprv dojest tu polievku a proste ju nechcela ani za svet...ale ak by minezjedla ani tu polku,dala by som jej nieco ine,ja mam pre taketo pripady,zasobu Hippiek 😀

robika
19. jún 2011

@mirka285 u mna sa stava v poslednom case, ze ani Hippky nezaberaju, ma take obdobie, ze mi nechce velmi jest a uz naozaj neviem co mu davat, hadam je to zubkami a ked vylezu vratime sa do starych kolaji, ved mame iba 2 zubky, tak asi vylezu viacere naraz...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre