Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
20. jún 2011

Uff, mali sme dost blbu noc - maly sa zobudil o pol noci a nechcel spat dalej... A rano o piatej uz cvirikal a obtazoval ma🙂

@meruska @maxara @mojalili - fiha, Ninka, Danko a Timko su sikuliaci, nas maly sice choditko v pohode tlaci, ale za ruku sa ist neodvazi. Ale je mrstny, na sedacku vylezie ako nic🙂

@adelaine - teda, to ma Risko asi nejaku virozu, aj nas Misko mal minuly tyzden hnacky asi tri dni, ale uz mu to odznieva. Doki nam na to dala Enterinu. A teploty nema?

@aalexis007 - fiha, hned sa mi zbiehaju slinky nad zakuskom🙂 Skoda, ze mm kokos moc nemusi, keby som ho robila, tak by hrozilo, ze by som ho zjedla sama🙂

@luminkasp - no a z Teresky aka pekna slecna vyrastla!🙂

gabika41
20. jún 2011

@monline ...detske parky kupis v Bille.... 🙂

mojalili
20. jún 2011

Dobré ránko, tak dnes som aj zdokumentovala nase chodenie

https://www.youtube.com/watch?v=n_4KwrTfjfk

, normalne som sa bala, ze by to mohol cez noc zabudnut, ale nestalo sa 🙂

gabika41
20. jún 2011

...ranecko damy.....pridavam sa do klubu vyskajucich deti,tosu take grady,ze az.....a zacala to robit uz aj v kociku.... 😒

minizu
20. jún 2011

Dobre ranko 🙂

@ywett tiez este malej nedochucujem - teda nie solou, vegetou a korenin. Doki nam to zakazal. Dochucujem len cesnakom a cibulkou na masle

@robika nic si z toho nerob, ani my s jedlom neexperimentujeme a mala je stale to iste. Pediater nam poradil davat aj 5x denne zeleninove rizoto. Vraj je to najlepsie na jej vyvijajuce sa creva ( creva suvisia s imunizou) a takto male deti vraj nepotrebuju extra pestru stravu lebo vraj nerozoznavaju chute a tak. No neviem. Mam pocit, ze v poslednom case uz ma toho plne zuby a uz jej ta jednotvarnost lezie na nervy. A hippky a podobne detske vyzivy jest tiez nechce. Rovno to vypluva. S jedlom s nou dost bojujem 😖

@monline odporucam viedenske parky v bille. Maju ich v chaldiacich boxoch a su v takom obale, co sa da napoli prepolit a v kazdej polke su 4 parky. Tusim je to nemecky tovar. Ale maju najvacsi obsah masa a je to aj citit. Ziadne pomixovane hovadiny a potom ani nevies co jes. Tusim nejakych skoro 90% masa. Aj toe detske parky su fajn, ale je tam mensi obsah masa. Asi som blazon, ale na parkoch toto vzdy pozeram 😕

minizu
20. jún 2011

@mojalili vyborny je 😎 dufam, ze aj zuzu sa coskoro sama rozbehne. Uz tri mesiace chodi, ale stale sa boji pustit....ak je nablizku nabytok, niekto ci tlaciace choditko, tak s chodenim nie je problem

tutulka12
20. jún 2011

dobré ráno. tak až teraz som stihla popozerať fotky od @maxara a @dennise . krásne fotky, srší z nich dobrá nálada a všetky detičky sú krásne 🙂
aký ja mám teraz lajf? po týždni a pol je Daniel opäť v škôlke a normálne je tu ticho 😀 aj mi trošku chýba pampúšik, ale potrebuje byť medzi rovesníkmi. my ešte von nechodíme s Teom, lebo aj keď neteplotuje tak stále dosť kašle a tiež sa mu derú zuby ako @mirka285 Linduške, lenže nám ešte len horné jednotky 😒 a nie a nie sa prerezať. keď dá niečo do pusy až ho začne triasť ako ho to bolí, svrbí a furt reve. tiež sa nám pokazil spánok. ešte pred chorobou spával cez deň cca 4 hoďky dokopy a teraz max 2 a večer tiež bojujeme ☹ snáď sa to upraví, keď mu tie zubiská vylezú...
idem kus popratať a niečo navariť, prídu mi hostia z považskej na tri dni tak nech to tu nevyzerá ako po druhej svetovej. pekný deň 😉

aalexis007
20. jún 2011

@mojalili supéééér, tak to stretko bolo na niečo dobré. Tuším sa tam všetky deti učili od Filipka 😉 a čoskoro budú chodiť 😀 Ale tak Danko to už vedel, len sa asi potreboval osmeliť a nehľadať mamičku, ktorá by ho držala. 😉 Gratulujéééme ...

macik27
20. jún 2011

dobré ránko...vymením krásny dvojizbový byt kompletne zrekonštruovaný a vyupratovaný za akékolvek miesto kde sa nevŕta 😠 ...malá je zlomená no nemôže zaspať lebo zakaždým ako sa už uloží začnú vŕtať a ona sa hned obzerá že čo to kde to a to vstávala už o šiestej a ja by som tiež ešte hodinku podriemkala 😉 .... naša malá tiež odkukala na stretku ako sa chodí ale zatial sa berie len pri nábytku a za ručičky ale aj to je úspech 🙂
@mirka285 aj mne malá odmieta jesť a nemôžem do nej dostať ani kúsok chlebíka a také tie ranajkové jedlá ale vianočku s lekvárom 😲 to už môže papať?...tuším jej musím začať skúšať ponúkať aj niečo iné keď sa pozerám čo tu tie vaše detičky všetko papajú 😀

medved
20. jún 2011

@zrzulka vdaka moc 🙂

merikac
20. jún 2011

dobre ranko vsetky maminy,,,,,,baby, musim vam povedat, ze dufam, ze mam za sebou ten najhorsi vikend...... okrem toho, ze Emme idu zubky a uz od stvrtku bola nevrla,,,,sobotnu akciu sme vdaka nurofenu prezili ako tak, aj ked ja som uz citila take divne sramotenie v zaludku,,, hned ako sme prisli domov, zacalo peklo,,,zvracala som, prehnalo ma,,,no proste mi bolo na 3 bodky... ,,,nastastie Emma hned zaspala, no okolo polnoci to chytilo chuda aj ju,,,skoro sa mi zadusila,,,zvracala do rana 4 x,,,okolo 4 rano sa k nam s nevolnostami pridal aj Denis,,nevedela som co skor, ci prezliekat periny, ci ratovat dietky,,,,celu nedelu sme prespali emma este okolo 11 doobeda zvracala,,ale dnes uz vyzera, ze bude dobre,,, 😠
Pozrela som fotky z akcie, vidim, ze bolo paradne, tisko vam zavidim,,cely cas som na vas myslela,,,,
@macik27 - lakava ponuka a ako dlho budu vrtat? 😀 inac- neboj aj tebe mala za chvilku bude vianocku s lekvarom,,,nie vsetky dietky su rovnako stare, a tu je aj mesiac vela co sa tyka stravovania, aj inych zrucnosti,,,,,,,

merikac
20. jún 2011

@minizu jeej, diky za tip na parky,,, moj najstarsi syn je na nich odchovany,,takze istotne vyskusame

macik27
20. jún 2011

@merikac zateplujú celú bytovku takže "len" do konca júla 😠

zuzik1983
20. jún 2011

dobre ranko 🙂

merikac
20. jún 2011

@mojalili jeeej Hani,,maly ma aku radost z toho , ze chodi,,,,,,,,,,

merikac
20. jún 2011

@macik27 chce to ist niekde na dovolenku na ten cas,,,,,,,hmm??

macik27
20. jún 2011

@merikac ved pôjdeme ale len na 5 dní ale aj to až ked príde tatinko 🙂
@zuzik1983 dobré ranko ako Nikolka, kedy zaspala po príchode domov? Kajka až o pol jedenástej 🙂

luminkasp
20. jún 2011

@alllexa no, tereska ma teraz 102cm a necelych 16kg, takze v celku v norme, fakt sa netreba tou vahou a vyskou stresovat. Nas albertik mal teraz na poradni, min tyzden len 72cm 😉

zuzik1983
20. jún 2011

@macik27 ahoj,tak nebolo to take strasne ako som cakala,zaspala uz o pol desiatej 🙂

luminkasp
20. jún 2011

joj, ja uz mam taku cestovnu horucku baby, mne je normalne az zle, uf.
pocuvajte, ake davate na slovensku detom jogurty?

mirka285
20. jún 2011

dobre ranko...nasa noc bola na pocudovanie dobra,Linda sa sice zobudila s plcom o pol siedmej ale po vypiti mlieka potiahla do pol desiatej 🙂
@luminkasp ja davam Zvolenske,davala som aj activiu,ale vraj activia nie je vhodna pre deti do troch rokov,a este kupujem jumbo jogurty z Lidlu,su bez konzervacnych latok a su fakt dobre...
@macik27 no ved na vianocke s lekvarom nie je nic take co bu nemohlo rocne dieta,a hlavne sa tym nedrhne ako s chlebom,kedze ta vianocka sa lepsie rozpusta v ustach 🙂 @merikac moja,rychlo sa vyzdravte,to muselo byt strasne ☹

ywett
20. jún 2011

Ahooojte,
my sme dnes sikovni, obed navarani, naranajkovani sme, nadesiatovani tiez, kavicka za nami, mangel odisiel pracovat a ja pracujem tiez, mala buva...paradicka...
tu strasne fuuuka, ale svieti slniecko...
Drahy dal 1x malej osupane hrozno a normalne po nom salela 😎

luminkasp
20. jún 2011

@mirka285 dakujem 😉

luminkasp
20. jún 2011

este ste sa tu bavili o flakoch, takmer na vsetky zabera jar, pokvapkat pred pranim a uz to tam nie je;), ja periem vsetko len na 30

kristip
20. jún 2011

Ahojte, ja uz periem tretiu pracku, tento tyzden len periem a umyvam riad, budeme malovat, tak nech mam potom co robit... 😉
Ja si dam na obed asi langos pri drazdiaku a na veceru uvarim nieco normalne.
@luminkasp my prideme asi buduci vikend
@mirka285 tie lidl jogurty su aj biele?

pekny den

mirka285
20. jún 2011

@luminkasp hej?tak musim skusit tu jar 😉
@kristip nie su biele ☹

adelaine
20. jún 2011

ahojte, ja mam zase uplne hnusny zaciatok tyzdna, je mi divne....

@merikac vitaj v klube "grcajucich a srajucich" 😝
ja netusim, mozno nas s riskom drapsla nejaka viroza...
ja fakt netusim, ci to risi ma sposobene zubami, alebo co.....ale jedno je iste, ze mne tretie zuby urcite nerastu, tak od coho to mam ja?! 😠 😝

@alllexa teploty nema, nastastie....
@mojallili kraasne ti uz Danko cupita, ja sa strasne tesim, kedy sa takto Risko odvazi....
zatial sa odvazil pustit pri stati, ale v zapati sa zrube do par sekund na zem...takze u nas to este potrva...

maxara
20. jún 2011

Caute
este som chcela dodat, co som si spomenula zo soboty..
Barunka sa na niektorych fotkach tak mraci, tak to preto, ze ju olizol maly psik a ju to strasne rozculovalo 😀
Potom som chcela este to, ze mm sa rano tak tesil a ponahlal na stretko, ze si zabudol obut topanky a isiel v papuciach 😀
A este to, ze nase pokazene cervene auto je uz v oprave a mozno by aj na dnes bolo, ale netreba, lebo sa nam podarilo vybavit na cestu svokrov tank a teda aj docasnu zelenu kartu 😵 , ja som vsetkych pobalila, mama vysmaza rezne, takze nam nic nestoji v ceste 🙂

@mirka285 inak uz som sem asi 200x pisala, ze na flak kvapku detskeho oleja a na to o pol hodinku jar a vyprat.. 😉

meruska
20. jún 2011

@maxara Ides na tu cestu cez Chorvatsko do Grecka? Ci som mimo obraz? A na kolko dni nakoniec idete? A kam konkretne, ci cisto na blind?

katka55
20. jún 2011

ahojte. ja som dnes utekala do lidla kupit tu piknikovu deku, lebo presne taku som chcela a nevsimla som si rozmery, a ked som ju doma rozbalila, tak je teda oooobrovska 😀 ale nevadi. aspon sa na nas na plazi nikto nebude tlacit 😀
@maxara super spravy s autom. od rana na teba myslim, ci ti mam prist zazelat peknu dovolenku, alebo ta radsej nemam drazdit 😀 😉 tak vam teda zelame stastnu cestu, oddych, slnko, a stastny navrat domov 😵 a vyhrejte nam more, nech nam tam v sobotu neomrznu nohy 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre