Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
20. jún 2011

@meruska teda, ten sa nezda 🙂 to hlasovali divaci?

gabika41
20. jún 2011

@maxara ...prajem prijemnu dovolenku..... 🙂

monline
20. jún 2011

@meruska práve si čítam na stránke otecroka komentáre ľudí, niektorí mu priali, niektorí ho kritizujú..ale to je asi normálne, že neulahodí všetkým v súťaži, kde ide o hlasovanie ľudí, nedá sa inak porovnať

meruska
20. jún 2011

@katarina7777 cez net sa dalo hlasovat a aj cez sms

@monline popravde boli tam i vacsie pribehy ako ten jeho, ale i ja som mu dala hlas ako "znamemu" 😉 teda pocet hlasov sa podla mna odzrkadlil od poctu kamaratov, a kamaratov kamaratov 😀

monline
20. jún 2011

@meruska kritizujú ho, že si robí reklamu na blogu, že nedal malú zaočkovať... 🙂 a tiež si myslím, že sú silnejšie príbehy..ale - že sa príkladne stará o sofinku sa mu nedá uprieť..však mne je vlastne jedno kto vyhral 🙂

bellablonde
20. jún 2011

ahojte baby, este som nestihla precitat ani riadok, len mi padlo do oka, ze Peta sa zbera na cestu
@maxara Peti, paradne si uzite dovolenku a doneste nam hrbu veselych zazitkov 😎 🙂

monline
20. jún 2011

@maxara mne môžeš kľudne priniesť aj niečo hmotné 😀 😀

tutulka12
20. jún 2011

@bambola @maxara užite si dovolenku 😉
@merikac uff ten víkend vám nezávidím, hádam už bude dobre, držte sa
@meruska zaregistrovala som že vyhral boddez, ale hlas som mu neposlala, podľa mňa by takéto ankety ani nemali existovať. veď je samozrejmé, že sa o dieťa rodič, ktorému na ňom záleží stará a je jedno či muž alebo žena... ja mám zopár kamošiek/známych, čo sú slobodné matky a niektoré majú dokonca aj viac detí ako jedno a tiež sa venujú deckám, popri tom si zarobia nejaké euráče a nikde nikto ich neospevuje aké sú úžasné. a predpokladám, že aj tu je kopec tatinov, ktorí vedia kvalitne zastúpiť maminy v prípade potreby. aj môj sa dokáže postarať a o oboch naraz dokonca 😀 😀 😀

bellablonde
20. jún 2011

@tutulka12 tuti moja rec 😉

tutulka12
20. jún 2011

jááj baby i ja by som sa najradšej zbalila a šla niekam na dovču. @maxara ma nevezmete? 😀 😀 my toho roku k moru nejdeme. Milan sa ma pokúsil presvedčiť, že pôjdeme autom do Bulharska k známym, ale ja si to neviem predstaviť, keďže Teo v aute vydrží byť ticho asi 5 min a potom zrejme z nudy začne vrešťať a mňa to strašne rozčuľuje 😅 Daniel sa naopak rád vozí. takže my budeme leto tráviť chatovačkami a grilovačkami a kúpačkami v bazéne 🙂

maxara
20. jún 2011

@katka55 😀 😀 to neviem.. na ako dlho sa tam predavaju pobyty? ak tyzdnove, tak sa asi teda minate.. tak sleduj cestu pozorne, mozno spoznas v oproti iducom aute nejaku znamu tvar 😉 😀 😀

@mirka285 myslim, ze je to jedno aky olej, ale asi detsky je trosku setrnejsi.. no a to grecko by sme nevynechali, keby oco nemal v piatok kontrolu.. dostal nejake nove lieky, cize nevieme este ako zareaguje.. inak este v piatok rano sme mali plan Grecko. 🙂 cize kebyze ideme len my traja, alebo keby bol oco v poriadku, tak do grecka, ale je fakt, ze keby sme isli len my traja, tak ideme na nejaky last minute, cize zrejme letecky.. ale to je jedno, kazdopadne, dovod neist do Grecka je uplne iny ako ten, ze by sme si netrufali..

@robika 🙂 vdaka.. no uvidime, ake zazitky nam osud nadeli, snad len pekne a prijemne 🙂 alebo aspon take, na ktorych sa budeme neskor smiat 😒

@katarina7777 Kati mam aj teplejsie pobalene, aj pre Ninku, aj pre nas

@monline nemozem, bobrik mlcanlivosti .. postielku nam zlozil Tutin Roman, mm to skusal a islo mu to a ked to nepojde nahodou tam, tak ju rozmlatim tam 😀

meruska
20. jún 2011

@tutulka12 suhlasim s vami ze podla mna by sa nemalo v niecom takom sutazit, je to o nicom a tak isto ziskavanie hlasov... kazda milujeme svoje dieta a starame sa onho ako len vieme a ziadna z nas nedostane cenu...spomenula som to tu, lebo aj boddez je vlastne julovka2010 😲

monline
20. jún 2011

@maxara tak áno, otec troch detí má viac skúseností ako vy, začiatočníci 😀

monline
20. jún 2011

@meruska presne tak..už len ten prvý z nominovaných- ked mu žena tragicky zahynula, mali tri deti- trojmesačné, dvojročné a šesťročné...to bolo pred dvoma rokmi, krásne sa o ne stará...asi je to o kus náročnejšie ako len o jedno..

bellablonde
20. jún 2011

@maxara vecne erdzany su v ivanovi? 😀

merikac
20. jún 2011

@monline jee, si zlata, ze si myslela,,,dakujeme- este nepapa, len moje mlicko, citala som , ze kojit, kojit, kojit, a nevadi ak odmieta stravu, a vraj kojit mozem ak aj tesne zvracala- tak som sa toho drzala---- len ma dnes vyplasila,,,vcera vobec nebola na nohach, to nevladala a ak som si aj pre nieco sla, tak ju som mala na rukach inac cely den lezala alebo spala a dnes okolo 10 mi zacala popri hrani zrazu akoby zaspaspavat a kuknem a ona mala fialovu pusinku, som ju hned vodou omyla a dala spat, v momente zaspala,,sa zobudila cula, smeje sa,,tak dufam, ze to bolo slabostou,,,,,,,,

meruska
20. jún 2011

@bellablonde oacka ide az o 3 tyzdne na dovcu a tusim niekde k Pule

robika
20. jún 2011

@merikac tak to je naozaj hrozny vikend, aspon ze vam je uz lepsie... ktovie z coho vas to vsetkych tak chytilo...
@adelaine skore uzdravenie
@tutulka12 nam sa tiez prerezavaju horne jednotky a este stale nie su vonku, u nas to trva uz min. 3 tyzdne...

merikac
20. jún 2011

@maxara 😀 Peti prosim vysvetli mi pojem "popicovka"- kazdopadne ma pobavil, aj ked netusim aky vyznam to vlastne ma 🙂)

bellablonde
20. jún 2011

@merikac 😨 😅 chudatko malicke
drzte sa
aj ostatne kocky a deticky ... rychle uzdravenie vsetkym

bellablonde
20. jún 2011

@meruska tak predsa si dobre pamatam, ze ona chcela ist urcite do chorvatska 🙂

tutulka12
20. jún 2011

@robika tiež sa trápite ☹ u nás to tiež trvá už dlho, týždeň je nervný a potom kľud a tak dokolečka. už by som bola rada, keby konečne vyliezli von tie zubiská 😠

merikac
20. jún 2011

@katarina7777 , @robika , @mirka285
@tutulka12 - dakujme,,,,,,baby, no bolo to hrozne najma v tom, ze som bola sama,,, a nevedela som co skor, ci seba prezliect, lebo som bola od malej dogrcana, ci periny prezliekat, aby sa nenasiaklo ich vnutro- malu stale na sebe ako ked vidite opicu so svojim malym..... tak ale clovek v takych situaciach siaha na dno svojich moznosti a proste to zvlada a seba dava az na druhu kolaj,,,este dobre, ze vcera sme mali spaci den, a noc bola uz pokojna- lebo dnes si neviem predstavit akoby som fungovala
@adelaine vam skore uzdravnie, nech to mate cim skor za sebou

monline
20. jún 2011

@merikac meri fialové pery? to by som sa asi veľmi preľakla a utekala s ňou...no ale hlavné, že ju to prešlo..ale i tak- nechaj ju vyšetriť, z vyčerpania som nepočula o fialových perách ☹

merikac
20. jún 2011

@monline zajtra behneme k nasej dr

maxara
20. jún 2011

@tutulka12 tak vas by sme isto nenapratali do kufra 😀 ale chatovacky a grilovacky su tiez super 😉 to nas caka este v juli.. inak s boddezom mas recht a dokonca, ked sem prisiel prvy krat, tak som presne toto napisala, ale ostala som trosku nepochopena.. 😔 asi som to nenapisala tak ako ty 😉

@monline Mon, ale tiez mu nebolo vsetko jedno, dokonca si musel dat pauzu a supnut zo dva pohare vina 😉 ale potom to urobil na prvy krat a viackrat zopakoval, cize... 😉

tutulka12
20. jún 2011

@maxara však sama by som šla a Milan by trénoval doma na otca roka 2012 😀

maxara
20. jún 2011

@bellablonde 😀 😀 o tom nic neviem, nemam zrovna erdzany na mysli 😉 hadaj dalej

@merikac 😀 ma to velmi pozitivny vyznam.. cize ked je nieco popici, tak je to super spica.. cize popicovka je nieco co je super spica 😉 😀

mirka285
20. jún 2011

@merikac Meri bozinku,to muselo byt strasne 😠 nech to Emmke rychlo prejde... @maxara Peti ja som si len rypla,mne je to inak uplne jedno ci pojdete aj do Karibiku autom 😀 hlavne aby ste si to vy uzili,ved ja chcem ist do Tunisu a niektori ludia si tak isto klopkaju na celo 🙂

maxara
20. jún 2011

@tutulka12 😀 ale co by o tebe napisali !? na to si nemyslela.. krkavcia mater, co nechala svoje dve deti napospas osudu doma s otcom (roka) a odisla na dva tyzdne do chorvatska 🙂 a keby to bolo opacne, tak akoze co? a co ma ta krava za problem, ze je dva tyzdne sama doma?! nie? teda ja som sa tu vtedy davno rozohnovala nad tym, ze je to trapne, lebo by to mala byt samozrejmost sa o vlastne deti starat.. ale akoze jasne, ze sa tesim z toho, ze su taki muzi a nie kazdy muz taky je je tiez pravda.. a samozrejme, ze ich chvalim, ale .. no skratka, zeny su v tom automaticky, muzi su na zlatych nosidlach do nebies vychvaleni ☹ som tym chcela povedat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre