Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
23. jún 2011

@denisse jaaaj, uz chapem .... 😉
Jasne, hlavne ze ste zdravi, mas krasne zdrave deti a super muza, ved to je najdolezitejsie 🙂 🙂 🙂 🙂

luminkasp
23. jún 2011

@mirka285
@noemarta dakujem kocky, urcite sa zo slovenska ozvem a sa tesim na kristip a petulka (my sme boli susedy) 😉

gabika41
23. jún 2011

@mirka285 dakujem uz je aj ulozeny.... 🙂

minizu
23. jún 2011

ahojte baby

tak my uz druhy den horuckujeme ☹ vcera v noci to malej vyliezlo na 39.3 a to ste mali pocut ten piskot a rev, ked sme jej chudinke davali studene obklady. dufam, ze dnes v noci jej to tak vysoko uz nevyskoci lebo mm je mimo.

inak, aj mna uz po roku obcas chyta ponorka. v podstate sa bavim len s mm a s maminou. a ked sa mi konecne podari stretnut s nejakou kamoskou alebo ked sa s niekym stretneme, tak sa citim akoby som vyhrala milion 😀 a uz mi to niekedy lezie na nervy a nerobi to dobrotu lebo tiez niekedy striedam take nalady, ze mm len pozera a mala si to odnesie tiez (krik a vzapati strasne objimacky). No uuuplna schiza. Ale ako vidim z vasich prispevkov, asi to patri k tomu materstvu. 😒

zuzik1983
23. jún 2011

ahojte babule,v poslednej dobe nejak pomenej stiham kona,akurat tak stihnem precitat,navarim a nikol je hore a ja musim ficat,lebo mi nikde neobsedi 😒
inak ja sa musim priznat,ze si matetrsku az tak neuzivam,citim sa strasne sama,bez ludi a uz mi z toho aj sibe niekedy.som v kontakte akurat s rodicmi a segrou,kamosky nemam takmer ziadne,sem tam raz za mesiac sa nejaka ozve,alebo co sa nahodou stretneme s deckami v parku a pokecame 😒

zuzik1983
23. jún 2011

a mm skoda reci,ten toho nenarozprava 😒

minizu
23. jún 2011

este mi napadlo...kupila som broskyne, ze vyskusam dat malej. Som zvedava, ako to dopadne. Mala by som supku dat prec alebo myslite, ze jej to mozem dat aj s tou supkou?

minizu
23. jún 2011

@zuzik1983 tiez mam niekedy pocit, ze odkedy som na materskej, tak sa mi niektore kamosky ozyvaju akosi pomenej. s niektorymi sa dostanem do kontaktu aj po 3-4 mesiacoch. No na druhej strane treba povedat, ze ony vsetky pracuju a po praci uz maju toho plne zuby a cez vikend chcu tiez byt hlavne so sovojou rodinou, priatelom a taaaak. A nie pocuvat vystresovanu matku a problemy o zubkoch 😀

zuzik1983
23. jún 2011

@minizu no ja mam akosi cely zivot smolu na kamosky 😒 a podaktore su aj na materskej a ozvu sa raz za cas, a uz ma nebavi byt stale tou,co sa ozyva prva 😒

medved
23. jún 2011

pekny vecer 🙂
@minizu to je mi luto ze teplotujete, hadam to budu len zubky 😒 a zajtra uz bude lepsie
ja som chora a stale dufam, ze to mala nechyti 😠
a k tej materskej, ja som tiez velmi rada doma, zatial ziadna ponorka, odrobene mam v mojom veku uz dost a ked si predstavim, kolko este budem pracovat 😒 a takto si celkom uzivam malu, dokonca aj upratovanie a varenie mi vobec nevadi 😀
a s kamoskami sa stretavam pomerne casto a snazime sa nebavit o "hovienkach a zubkoch" 😵

minizu
23. jún 2011

@zuzk1983 no to poznam. A potom ma clovek niekedy pocit, ze je az vlezly, ked je stale ten prvy 😒

zuzik1983
23. jún 2011

lebo mam pocit,ze sa vnucujem potom 😒

zuzik1983
23. jún 2011

@minizu tak tak

carrie84
23. jún 2011

Caute babule 🙂
Aj u vas tak prsi? Tu je paradna leja zase 😖 Ach jo, posledne dni mam pocit, ze moje nove hobby bude behanie po doktoroch. Dnes sme boli s Dankom u dr. - brali mu krv, chuda plakal akoby ho vrazdili. Zajtra ideme k nasej dr., pretoze ma zase nejakeho ruzoveho pipika (odkedy sme boli na urologii, tak sa mu to nezlepsilo), v utorok k neurologovi - ako o zabavicku postarane 😖

medved
23. jún 2011

@carrie84 aj tu leje plus hromy blesky ☹

adelaine
23. jún 2011

ahojte,
to ja som tu spustila taku lavinu 😉 budem tu za stazovatela ...
ale nie, ja sa na matersku ako taku nestazujem, risko je zlaty,
ale ked som sa citila zle, fyzicky aj psychicky, bola som nevyspata a vycerpana,
do toho sracky, zuby, ten isty kolotoc..to bol konec, normalne mi stacilo... a fakt mi nemal kto pomoct,
to ma dorazilo ☹
som si v tej depke predstavila seba o 5 rokov ako znicenu zensku pri sporaku s 2 kviliacimi detmi na rukach...
a bolo, preto som to tu vypustila, lebo som vedela, ze tu najdem pochopenie a ze nie som sama.

janka256
23. jún 2011

kocky kuknite mame doma zas male babetko 😀 sme malu vykosili sak letny strih teraz treba 🙂

minizu
23. jún 2011

@medved aj ja dufam, ze to bude zubkami, ale som trochu vyplasena lebo pri ostatnych zubkoch jej nic nebolo. Ani hnacky. Akurat tak pri jednom zubku sopliky. Skoro sa uzdrav, nech mozeme ist na prechadzku 🙂
aj ja som v podstate rada doma a uzivam si malu, len niekedy mi uz prepina. asi hormony v kombinacii s mliekom 😎 tak to vies, moje kamosky vlani skoncili vs a teraz sa vrhli na pracu, aby sa niekam vypracovali, takze vsetok cas travia v praci a potom maju na mna pomenej casu 😀

zuzik1983
23. jún 2011

@carrie84 u nass je tiez lejak poriadny.chudatko male 😒 hadam bude coskoro ok

zuzik1983
23. jún 2011

ved aj ja som rada,malu by som nevymenila za nic na svete,len sa proste citim sama.doteraz som mala aspon segru,ale ta ma uz na mna pomenej casu

carrie84
23. jún 2011

@medved - hromy a blesky uz skoncili. Ale tusim prsi na celom slovensku
@zuzik1983 - no jo - ono nic vazneho mu nie je, len malo vazi a mm sa to nezda, tak behame, nech sa nieco nezanedba. Ale tak ja verim, ze mu nic nebude a ani celiakia sa nepotvrdi 😉

janka256
23. jún 2011

joj neodoslalo mi fotky tak este raz...

minizu
23. jún 2011

@carrie84 chudacik maly. hadam to nebude nic vazne

@adelaine ale v pohodicke, vobec nie si za stazovatela 🙂 myslim, ze je normalne, ze z casu na cas ma kazda z nas naval emocii, ked vsetko sa se.ie Tiez uz som mala par takych dni, ako pises. Ale asi to tak ma byt. 🙂

Neviete teda ako je to s tou supkou z broskyne? 😀 A nechystate sa niektora zajtra nahodou kocikovat do centra, k eurovei? Teda, ak nebude prsat....ani neviem ako ma byt, nestihla som predpoved 🙂

sisaa
23. jún 2011

katka55 nevadi, skusim nieco pokombinovat, maly ma v sobotu rok, tak budeme oslavovat, len to vyzera tak, ze pocasie nam priat nebude ☹

kafoditka ahoj kafko, aj ja som dnes robila kuraci perkelt, ale maly ani pocut. Teraz skoro nic nechce papat, ani len do pusy nic nechce dat. Prezil by len na jogurtikoch. Asi to bude zubami.

carrie84
23. jún 2011

@minizu - tak ja pevne dufam, ze len mm robi paniku 😀

medved
23. jún 2011

@carrie84 prave som bola pozriet na balkone a vonku je peklo, tu sa stale blyska a fakt ze leje ☹ a neboj malemu nic nebude, ale lepsie to riesit ako zanedbat 😉

minizu
23. jún 2011

@carrie84 hej, to chlapi obcas zvyknu 😀 doverne poznam

medved
23. jún 2011

@minizu neboj budu to len zubky, ani my sme pri prvych ani nevedeli a pri hornych uz to bolo horsie, teploty do 39 a podobne, ale chapem ta, po prvykrat je to vzdy stres...
a mne prepina obcas tiez, sa tesim, ked mm uz pride z prace a na chvilu lucku "preberie", inak fakt obdivujem vsetky slobodne mamy, alebo baby, co nemaju babky, ktore aspon obcas vyvencia 😎

monline
23. jún 2011

pekný večer
s Danielkom sme si popoludní pospali a keď sa zobudil, bol horúci..a mal 39..tak dostal zábaly a čípok, teraz na dotyk už nie je teplý, idem zmerať..inak mu nič nie je, len slintá, to ho asi tie stoličky tak trápia ☹ náladu má našťastie dobrú, hrá sa...
ak bude Danko budúci týždeň v poriadku, streda či štvrtok stretko môže byť..

carrie84
23. jún 2011

Tak moj obdiv ma kazda slobodna mamicka + vsetky mamicky bez babiek! Ja uz by som bola troska 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre