Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

minizu
23. jún 2011

@medved tak to ano, slobodne mamicky a mamicky bez babiciek - klobuk dolu 😎

medved
23. jún 2011

@minizu presne aj ked mne moja svokra trocha lezie na nervy, je premudrela 😲 ale lucku zboznuje a chodi na prechadzky skoro kazdy den na dve hodiny, co je uplne super, lebo ja aspon stihnem navarit a upratat, takze sa vlastne nestazujem 😀

adelaine
23. jún 2011

@minizu ja som dala broskynu normalne so supkou, on si ju aj tak jedol po svojom, vyhryzol vnutro a supka ostala 😀

carrie84
23. jún 2011

Baby - tak a o par rokov nas caka riesenie takychto blbosti - maleho roztrham jak hada, ked na nieco take pridem!
http://kissanimekiss.blog.cz/1006/sex-naramky-c...

adelaine
23. jún 2011

.....aaaaaaaa zabudla som, baby ja som za stretko na kavicke, nabalim riska, kocik a doficim...mne je najlepsia
ta eurovea, nasadnem na mhd a som tam za 10 min. 😉 ale v zasade nemam problem dojst nikam, kam ide mhd.

dajte tipy na terminy. 🙂

minizu
23. jún 2011

@medved 🙂 ja som sa pre zmenu na zajtra dohodla s mojou maminou, aby poobede zobrala malu, nech mozem upratovat

adelaine
23. jún 2011

@carrie84 prosim ta, som minule kukala ako puk....toto riesili minule v hlavnych spravach na markize, uz nemali asi o com, tak boli
spravy o sex naramkoch 😀

carrie84
23. jún 2011

@adelaine - fakt? ja uz som spravy nevidela ani nepamatam, precitam noviny na nete a vecer radsej pustim simpsonovcov 😀

minizu
23. jún 2011

@adelaine v ktorej casti ba presne byvas?

medved
23. jún 2011

@minizu inak to uz co je 😀 ked babicky zoberu vnucatka von, mali by sme kurnik oddychovat nie? 😀 a ja tiez len upratujem zehlim a podobne, bohuzial to nikto okrem mna nespravi 😒

adelaine
23. jún 2011

@minizu mam blizo zimak a slovanet

minizu
23. jún 2011

@medved presne. radsej by som si pospala a nabrala energiu a miesto toho cely byt gruntujem 🙄

medved
23. jún 2011

@adelaine to vidim na jegeho alebo liscie nivy 😀 , neupresnuj, len srandujem 🙂

medved
23. jún 2011

@minizu boze ja robim to iste 😀 cez den mi je nejak luto spat, ved sa vyspim v noci si stale hovorim, ale ani v noci sa nejako nedari ☹

minizu
23. jún 2011

@adelaine tak to mas relativne blizko aj strkovec, nie? mozeme niekedy skocit....ale aj eurovea je fajn a je tam krasne 🙂 zajtra dopoludnia sa tam chystam, ak by si sa chcela pridat...

adelaine
23. jún 2011

@minizu na zajtra som dohodnuta praveze na uz spominany moj oblubeny strkovec....ak prejdu do rana tieto
burkove stavy 🙂
a inak, jasne, niekedy sa mozeme stretnut, rada ta spoznam 😉

minizu
23. jún 2011

Idem off, hodit sa do postielky. Potrebujem si dobit baterky.... Uvidim kolko krat si k malej privstanem. Dobru noc

medved
23. jún 2011

@minizu dobru aj tebe, aj ja prasim spat 😉

katka55
23. jún 2011

ahojte. vidim, ze sa tu riesi stretko. ja by som sa vam rada navtirkla, ale buduci tyzden budeme mocit nozky v mori, takze si neodbehnem 😀 😉 pekne si to uzite a zdokumentujte, nech vieme, ako ste sa mali 😉 a viete, co sa robi, ked dostanete defekt? prosim pekne minuly stvrtok som jeden schytala, mimochodom som si sama vymenila koleso v bielych rifliach a s dietatom na krku, na co som patricne hrda ( 😀 ), no a mm kupil vsetky 4 gumy nove + dnes dofujazdil aj na novych diskoch 😕 tusim mu to prislo vhod 😠 dobru noc vsetkym, idem aj ja spat 😉

karinnka
24. jún 2011

@denisse
@noemarta Dakujem,kazdy vecer sa Emma zlostila,ze jej nejde mlieko,mala som pocit,ze tym,ze ju cez den uz tolko nekojim,tak sa mi tvori toho menej....Kojit som chcela este tak do konca leta uvidime ako dlho to este vydrzim...
My sme hore ako kazde rano uz po 5tej,akosi sa jej pomenil rezim.... 😝 Prajem pekny den,,,,,

karinnka
24. jún 2011

Inak uplne chapem,ze je niekomu luto,ze nema rodinu pri sebe....Nasi ziju roky v Prahe cela family a je mi luto,ze ich mam daleko,aj ked musim povedat,ze su u mna castejsie ako svokra,ktora byva 8km.... 😖 Odkedy mam malu tak ma to hneva este viac....kazdy den lutujem,ze som tu ostala....ale co uz...mozno sa s tym raz zmierim 🙂
@janka256 mala je zlata....len ja by aom dievca nikdy neostrihala....mne sa to nepaci 😉

zuzik1983
24. jún 2011

@cigaretka5 tak si v tom sama,dnes uz len jedna ciarka.takze ak som aj bola tehotna,takm uz nie som 😒

vierkaha
24. jún 2011

Ahojte,
mm sa zase učí tak som bez kompu 😠 ešteže je to už posledná skúška.
Všetkým dovolenkujúcim prajem príjemnú dovolenku, my ideme od 15.8. na Liptov tak aspoň vypadnem domu.
Ideme dokončovať poschodie tak sa stráááášne teším, síce to tu budem rozbombardované až do jesene, ale neva potom už budeme mať všetko podľa mojich predstáv 🙂
Maťko mi už začal chodiť popri chodítku alebo tlačí behák, všade je ho plno, mama kričí len keď plače, ide nám šiesty zub. Dávam mu jesť to čo nám len mu vždy odoberiem a až potom to dosolím a okorením a začal mi oveľa lepšie jesť.
Broskyňu dávam bez šupy ( v tomto je po mne, ani ja tú šupu nezjem) normálne mu ju nakrájam na maličké kocky dám do misky a Maťko sa kŕmi sám, šikovník môj.
A čo sa týka užívania si MD tak raz som totál spokofón ( a vôbec si neviem predstaviť, že by som mala ísť do práce) a potom mám celého svete plné zuby som nervavá a nálady mám horšie, ako počas tehu 😅
Babky mám dve, moja mama býva asi 500 m od nás a malého príde pozrieť tak raz za mesiac 😒 čo sa týka stráženia, tak nehrozí, lebo malý pri nej reve ako zmyslov zbavený... Svokra nám občas postráži, ale tá má rakovinu tak sa ju snažím zaťažovať čo najmenej - stráži až keď je to nevyhnutné, kamošiek mám kopec s malými deťmi, len sme rozlezené po celom slovensku tak sme v kontakte cez net alebo mobil. Intenívne sa stretávam len s jednou, ktorá má chlapčeka o 6 týždňov staršieho ako Maťo.

mirka285
24. jún 2011

dobre ranko...citam,ze vela deticiek je chorlavych,tak zelam vsetkym nech su co najskor fit 🙂 tym,co sa chystaju na dovcu,prajem nech im vyjde pocko 🙂 co sa tyka kamosiek a spolocnosti,tak ja ich mam nastastie dost,a kedze mam auto,idem kde chcem,a nie som nijak obmedzena a navyse je na materskej aj moja sestra 😀 mamina mi povaruje ked potrebujem,ale u mna je to velmi malo,ja som rada s malou,takze varovat dam,len ked je to nutna,ae inak sme u nasich skoro stale,nakolko maju rodinny dom a mame tam bazen a vsetok komfort,ktory postradame v byte 😉 @janka256 aj ja chcem malu ostrihat na kratko,aby jej narastli vlasy rovnomerne,ale mm zatrhol..a u vas doma ako?bycvate uz tusim sami,ci?zlepsilo sa to cele?

jeiny
24. jún 2011

ahojte, ktore ste uz detickam davali rajcinovu polievku alebo omacku na cestoviny, robili ste ju z cerstvych rajcin alebo mozem dat aj pretlak z obchodu? dakujem

karinnka
24. jún 2011

@jeiny Ja som robila s kupovaneho paradajkoveho pyre s krabicky 🙂

jeiny
24. jún 2011

@karinnka

dakujem 🙂

janka256
24. jún 2011

@mirka285 ahoj ano uz byvame sami od februara a musim povedat ze sa to zlepsilo len teraz zasa ine problemy teraz aj ked sa pohadame co nebyva tak casto ako predtym hned sa udobrime ved uz len koli detom musime ale tak zas financne problemy mame teraz muz prisiel o pracu zaciatkom marca tak furt sa starame z coho zaplatit inkaso , hypoteku, auto , on sice uz robi teraz ako taxikar ale zarobi asi polovicu z toho co predtym ani to nie stale . inak keby nie to tak fajn mame aj zahradu sice na tej robim len ja mm nevie ani motyku v ruke drzat on maximalne popolieva ale tak mna to bavi aj deti su myslim spokojnejsie maju tu vsetko co sme u mamy nemali teda myslim pieskovisko, hojdacky, bazen , maleho psika 🙂 ja uz na muza dakedy nadavam nech si hlada inu robotu kde viac zarobi ale aka je situacia na vychode tak neviem ci by dakde zarobil viac, ma sice este ponuku od svojej sestry ktora je v Amerike aby siel robit k nim ze zarobi viac ale to by musel ist minimalne na pol roka na rok a neviem ci by som zvladala rok vsetko 3 deti ,dom, zahradu ...ked to je tiez este nadlho kedze musi si vybavi pas potom ziadat o viza a to par mesiacov potrva urcite 😒

janka256
24. jún 2011

joj chcela so to dat do sukromnej no nic nabuduce radsej tam napisem 🙂

bellablonde
24. jún 2011

ahojte
chystame sa na fotenie, len v rychlosti chcem napisat @adelaine o opatrovatelke

Prvykrat sa videli, ked mal petko asi rok. Je to kocka, ktoru poznam cca 7 rokov, cize ma moju doveru.
Najprv prisla zo dva trikrat na navstevu, pokecali sme, pohrali sa. Co je dolezite, hned si s malym padli do oka.
Potom ked sme chceli s mm niekam vypadnut na vecer von, prisla, ulozili sme maleho spat a de facto strazila jeho spanok...
Neskor ho ulozila v pohode sama.
Postupne, cim bol Petulo starsi (2 roky) som ju volala aj cez den, aby ho zobrala vyvencit na ihrisko... zatial co ja som sa pustila do upratovania alebo som vypadla dakde von, kde som potrebovala vybavit veci sama... asi tazko by som ho so sebou vlacila k zubarovi, na gyndu, aby mi pistal v kociku na uradoch a pod... to som uz bola tehotna so saskou

Tak ako si dieta zvykne na svagrinu, tetu, babku, dokaze si lahko zvyknut aj na opatrovatelku. Idealne je, ak je vizia do buducnosti, ze bude rok-dva ku vam chodit.
Nevidim na tom nic divne ani nemam zle svedomie, ze mam opatrovatelku.
Praveze naopak, mnohokrat mi zachranila kozu od strasidelnej ponorky.

P.S. Babky tu nemam, svagrovci su sice v ba, ale su obaja prilis zavaleni robotou, aby mi chodili bejbysitovat. A mm ma pracu od 9 do 9, takze cez tyzden sa ledva vidime.

Mati, nespustila si ziadnu lavinu, je to uplne normalne a prirodzene, ze zena sa narodenim dietata nestane jeho otrokom. 24/7/365. Kazdemu raz za cas dobre padne vymenit mamickovske povinnosti za odreagovanie a relax s inymi ludmi. 😉

P.S.2 Svoje deti samozrejme milujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre