Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

carrie84
26. jún 2011

Zdravim babule 🙂
@katty17 - to nemyslis vazne s tym krstom! To je strasne, dnes. Skus aj UPC hore na mlynoch - tam su velmi mili a ustretovi knazi, ked nic ine aspon vam poradia na koho sa mozte obratit 🙂 Inak - ked sme krstili my, tak sa nas ani nikto nepytal, ci sme s manzelia. Co farar, to ine pravidla tusim.....

kafoditka
26. jún 2011

@leanax ja cajik malemu nedavam, naucila som ho pit cistu vodu a davam mu Lucku. Caj zbytocne odvodnuje.. ale aj ten Lucky mi vypije malo, max. 2dc za den, niekedy ani to nie 😒 a rybu tu uz niektore baby detom davaju, ja som zatial dala iba v hippke a cerstvu som nevarila, ale chcem vyskusat file udusene na masielku a zelenine...

carrie84
26. jún 2011

@kafoditka - kafko, tak moj vypije len cistu vodu alebo kamilkovy caj. Nic ineho a som rada ak donho dostanem tie 2dcl za den 😒

katty17
26. jún 2011

@kafoditka , @leanax - ja som tiez zacala davat lucku. dokonca vcera pila z tej flasky lucka ktora ma ten sosacik z ktoreho taha a paradne jej to slo. 🙂 sama pila z tej flasky . chcem kupit ten poharik so slamkou a postupne vyradit flasku .

leanax
26. jún 2011

@katty17 ja som mojej malej dávala skúšať piť z toho pohárika čo má cucátko alebo čo to je , ale neúspešne, ona sa s tým len hrala a ohrýzala to cucátko 😀 , ale už sme dlho neskúšali, dnes to vyskúšam a uvidíme či si to ešte pametá 😉

kafoditka
26. jún 2011

@carrie84 ale pije ti UM, ci? lebo aj to sa rata do pitneho rezimu, tak by to malo byt v pohode 😉 vezmi si, ze ked su take tepla v Ba, ze mame 30tky, tak on mi vobec nechce pit vodu, cucne si 2-3 glgy a hotovo 😒

katty17
26. jún 2011

@leanax skusaj jej to davat. ona sa najskor s tym bude hrat a potom to zrazu pochopi uvidis. 🙂 sandre zacalo velmi chutit pit z normalneho pohara. sa na tom bavi ked vidi ze tak aj my pijeme... skus ;)

carrie84
26. jún 2011

@kafoditka -no, ja umele nedavam, ja este kojim. Tak sa upokojujem, ze aspon tam ma tekutiny 😉 Ale tak kojim len rano a vecer, cez den mu dam len ked fakt nechce nic pit. Alebo to donho narvem po lyzickach pocas jedenia 😀

noemarta
26. jún 2011

ahojte herecky,
@mirka285 drzim palec, nech pocko vyjde...
@kafoditka, toto som chcela presne pocut, ze ste sa zabavili a ze si bola kraaasna 🙂
@katty17 fuha, tak ked uz ani v modrom nechcu.... no neviem preco tak reaguju....cudny pristup...
My ideme za chvilu na obed do ivanky, su tam hody, tak sme pozvany, tak hadam pocko vyjde, pa zatim.

merikac
26. jún 2011

@mirka285 pekny den Vam, nech pocko vydrzi,,,,,,
@katty17 ako ja som krestanka,,ale taketo neuznavam- my sme mali problem s krstnou , denisovi bola za krstnu sesternica a v tom case bola vydata, medzitym sa rozviedla, tak malej byt nemohla,,sa pytam, cim je horsi taky clovek?- vari mala zit s clovekom ktory ju podvadzal a chodil denno denne opity??? je lepsi ten clovek, co ma vsetky sviatosti a pritom od zivota krestana ma daleko?.......... proste toto je na nepochopenie - ale su aj vymimky...
@kafoditka dufam,ze si nebola krajsia ako nevesta,,lebo to sa nerobi........... 😀 iste si ale bola za krasnu a som zvedava aj na filipka ako ste ho vyfesakovali
@leanax postupne pridavaj vsetko a skusajte nove chute,,kazdy tyzden nieco nove, do 1 roku by ste mali dopracovat skoro na konzumaciu vsetkych jedal

merikac
26. jún 2011

@noemarta jake mnamky vy mat budete,,mne dnes navarila mamina- ja ju za to zboznujem, ked ma takto odbremeni,,,,,,,
baby ja som v poslednu dobu nejaka stale unavena, je to normalne?? 😕
@cigaretka - dakujem krasne,,ja som sa len bala, ci nevymyslia daku kamuflaz,,,,,,,a kedze ideme na dovolenku v juli a pracujem na dohodu( cize co odrobim zaplati), tak by som nerada prisla o prachy koli jendemu tyzdnu ktory by mi sef na dohode nevyplatil, tak som sa s nim dohodla, ze uz je nacasa riadne nastupit do prace,,,,,,,,,,,

agika1982
26. jún 2011

Ahojte....pozerala som fotky z megastretka, vsetky co ste boli, vyzerate uzasne a mate krasne deticky....pozeram ze rozoberAte pitny rezim...ja mam s malou velke problemy...vodu nechce, ani granulovane caje, kupila som snad vsetko...az mi kamoska poradila cajanek a odvtedy mi pije flasku za den...plus dvakrat denne ma mliecko a na noc kasu...kedze je to zarabane s vodou, tak tiez vela pije...rybicku uz davame dlho, na masielku...my davame pangasa....konecne chodime s jednou rukou, 4nozkujeme a tak...vsetko ok, len sme zly ako cert....mame len zatial dva zuby, a kedze kakame strasneeeeee, tak snad uz nejaky dalsi vyleze 🙂)))

tutifruti
26. jún 2011

Ahoj dievčatá... Dnes je u nás škaredé počasie, tak našťastie dievčatá von neťahá.... Alžbetka by už najradšej von išla.... Zajtra má v škôlke rozlúčku predškolákov, tak sa strašne teší, ale je jej aj smutno.... No a mne končí jedno obdobie života.... Mi to tak ľúto dnes prišlo, že dalšia etapa života za nam....
@merikac ja som tiež stále unavená.... len by som spala.... akurát ked troška popracem a chcem sa šuchnút do postele k Šimonkovi.... tak vstane 😠

leanax
26. jún 2011

@kafoditka malá je na UM od prvého mesiaca, lebo som stratila mlieko. Ale čajík jej veľmi chutí aj ked jej striedam príchute, skúšali sme aj sunárku aj hipp. 😎

mirka285
26. jún 2011

ahojte,tak uz sme doma 🙂

mirka285
26. jún 2011

a este jedna foto,ja s mojim Tomim 🙂

luminkasp
26. jún 2011

ahojte, tak my sme stastne docestovali, deti si uzivaju babku s dedkom, len je tu strasna zima

kafoditka
26. jún 2011

caute..
@mirka285 super foto, taka pohodicka ide z nich.. cim bola plnena ta torta? vypada uplne mnamkovo, ale na tomto prastarom pc nevidim dobre.. a tvoj Tomi aky tazky skater boy 🙂
Baby tak si predstavte, ze v tejto CA docasne zrusili jedinu DMku 😠 😠 tak som kupila malemu pakel pampersiek..
@merikac Mery ja som maleho nebrala na svadbu, lebo samotny sobas bol dost neskoro a on chodi spat o 19tej.. inak tam boli este dvaja chlapci vo Filipovom veku a cely cas museli byt s nimi maminy vonku, lebo hudba strasne revala a oni sa bali... o to horsie, ze bola u nas riadna kosa 😒

mirka285
26. jún 2011

@kafoditka Domi dakujem...bola jogurtovo jahodova,fakt dobra,a nebola sladka hlavne,vlastne nic z nej nezostalo,celu sme ju zbastili 🙂 a ja uz som zvedava na foto zo svadby aka si bola fesna a dobre si urobila,ze Filipa si nebrala...ja som teraz vypila kavu,lebo bu som asi zaspala aka som plna...inak Linda si dala na obed grilovane kura so zemiakmi,ja som taka rada,ze ona vsetko pekne spapa...Linda dostala oblecenie,na dovcu kyblik,krhlicku,plavacie koleso s tym spodkom aby neprepadla dolu,odrazadko,a prave som zistila,ze ten darcek od nas sme jej zabudli dat 😀 no nevadi,zajtra pojdeme pre neho

merikac
26. jún 2011

@luminkasp tak akurat ste prisli do zimy, musi to byt pre vas sok- tak nech sa rychlo aklimatuzujete 🙂

merikac
26. jún 2011

@mirka285 teeda Tomas aka chlapina,,,,,,,, mala uzasna ako vzdy a torta vyzera ozaj lakavo- slinky sa zbiehali, este ze si napisala, ze sa zjedla 😀

@kafoditka jaj tak- ale aspom ste sa nerusene zabavali 😎

mirka285
26. jún 2011

@merikac no Tomas chlapina,ale chudy je jak sliz 😒 a dnes mi bolo trosku luto,ze je zima a malu som nemohla moc vyparadit so saticiek ☹

noemarta
26. jún 2011

ahojte,
@mirka285 mirus, super zurka, krasna rodinka 🙂
Ja uz mam tiez vybratu tortu aj na moju oslavu aj na Nelinu, jahodovu na vrchu so zelatinou a je tvarohova, strasne dobra, vcera po ceste sme sa zastavili vo VAjnoroch(moj rodny kraj... 😝 ) v cukrarni, ktoru mam osvedcenu, takze som to tam okostovala a urcite dam tuto spravit.
Ja som tiez plna, ale boli ma hlava.... takze idem ulozit Nelu a ja si lahnem k telke.
A Tomas je teda ozaj chlapisko...

carrie84
26. jún 2011

Baby, potrebujem pocut vas nazor. Dnes som opat dostala "vynadane" ako maleho krmim.... Ze ked ma rok, tak by mal jest uplne vsetko. A ze som uzkostliva matka, ked mu nechcem davat este vsetko to,co jeme my. Dnes donho pchali bublaninu a este mi donho chceli natlacit kinder mliecny rez - lebo ved je bez konzervantov a minule jedna mamicka davala rocnemu babatku horalku, tak co robim sceny! Tomu som zabranila pomaly nasilim 😒 😠 Fakt som divna? Lebo ja sa za uzkostlivu matku nepovazujem, neprekaza mi ked sa maly buchne, nerobim sceny, co sa tyka oblecenia, ci toho, ked zdvihne nieco zo zeme a sup do pusy - len jednoducho mu este odmietam davat urcite potraviny a zavadzam ich postupne, bo je velky predpoklad, ze maly bude mat alergiu na jedlo - po mne. Cize jahody nie, cokolada nie, s bielkom chcem tiez este kusok pockat, nesolim mu, nesladim, atd. Prehanam to?

carrie84
26. jún 2011

@mirka285 - paradna oslava! Vyzera strasne spokojne na tych fotkach 🙂
@merikac - aj ja som dnes mala obed od maminky. Este aj na zajtra nam zostalo 😉 😀

merikac
26. jún 2011

@mirka285 aj Denis je teraz chudy ako sliz, az je prehnuty,,,,ked bol v obleku, len vsetci pozerali aky je stihli- lebo nosi tie velke veci a tam sa to strati,,,,,,,Jaaaj no to ti verim, ze si ju chcela vyparadit, ale ved ona je krasavica aj bez saticiek 😵

@noemarta a vy kedy oslavujete?

monline
26. jún 2011

@mirka285 krásna oslava, a to Tomi má akú kočku pri sebe? 🙂 Linda zlatá, vyzerá byť taká spokojná..krásna torta..no super deň..a všetko najlepšie Linde..tuším má narodky zajtra, však? 🙂

merikac
26. jún 2011

@carrie84 kazda mamina robi tak ako citi,,a ked ty citis, ze by este nemal, tak kasli na reci okolo,,,,keby si bola presvedcena, ze robis chybu, tak mozno povolis a dovolis okostovat.....ved do roku ma este casu dost u takych malych spuntov, su aj 3 tyzdne neskutocny cas v pokroku,,,az sa sama budes cudovat, co vsetko papa po roku a co by si mu este pred mesiacom nedala.............tak rob v tom ako citis,,,aj ked trosku soli by som uz pridavala, ja myslim, ze sol clovek potrebuje viac ako sladke,,,,

monline
26. jún 2011

@merikac pozrela som vaše nové fotky, Denis štíhly dlháň, tak dospelo sa tvári, kočku objíma ako veľký...a emma tuším veľa kamoší s tomáškom, však? krásnych blondiakov máš 🙂

@carrie84 pokiaľ by som mala podozrenie na alergiu, asi by som tiež bola úzkostlivá..ale zatiaľ sa u nás nič také neprejavilo a ani nie je predpoklad...preto nedbám, ak Daniel niečo ochutná, samozrejme nie množstvo, kvôli ktorému by mi nejedol iné jedlo..lebo beztak mám problém aby jedol..

mirka285
26. jún 2011

@carrie84 Linda uz bublaninu je,ale na tvojom mieste by som robila ako to ty citis...ty si matka a nech sa vseci strcia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre