Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

pancake
26. jún 2011

ahojte babule. chcela by som vas velmi pekne poprosit ci by ste nehlasovali za moju kamosku, v sutazi tu na konikovi. stači len kliknut na ,,PAČI SA MI TO,,
bola by som vam velmi zaviazana. vola sa INNESKA
dakujem vam velmi pekne. ste velmi zlate....
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-dubnica-nad-vahom/

tutifruti
26. jún 2011

@macik27 a už vám prišiel tato, či ešt samé....

monline
26. jún 2011

@macik27 aký super dník ste mali..a krásne fotky ste spravili 🙂
@robika ja už o takých ani nesnívam ☹

robika
26. jún 2011

baby drzte mi zajtra palce, ideme pozerat 2 byty na prenajom... jeden dvoj izbovy bol by idealny, len nie je tam ani kuchynska linka, ale to by sme kupili, vraj odrataju z najmu, lenze treba tam este daco dorobit, a my by sme sa chceli stahovat ihned... tak som zvedava, ze ci by to mm nevedel velmi rychlo urobit a druhy 4-izbovy... to su jedine 2 byty co sme tu nasli

monline
26. jún 2011

@tutifruti premýšľam, pred koľkými rokmi by som sa do nich narvala ja...pred 18timi 🙂 teda pred Nikou..bola som ešte chudšia ako je Nika

tutifruti
26. jún 2011

@robika drzim palce...a mm je teda pripravený odísť? Drzím palce.... nech ste spokojní.....

ywett
26. jún 2011

@robika
to chce cas...daj mu to na hranie a casom sa nauci..nasa odmietala flasku, tak sme boli len na jednej flasi, na ktoru si zvykla, pohar sem tam, ale naucila sa a teraz jej necham len tento so slamkou, aspon si zuby nebude kazit a pekne jej z toho ide vela,tak sa poriadne napije

@macik27
no veru moze..zajtra idem pozriet veru do jednych...

monline
26. jún 2011

@robika držím palce, aby ste si niektorý z nich vybrali a konečne bývali sami ...no super správa 🙂

robika
26. jún 2011

@tutifruti hej pripraveni 🙂 , on ako vaha potrebuje vyrovnane prostredie, jeho toto ubija este viac nez mna...

macik27
26. jún 2011

@tutifruti ešte sme samé ale už len 10 dní a je doma 🙂
@monline no veru ani sa mi domov ísť nechcelo 😀 fotiek budem mať ešte viac len ich musí fotograf vyretušovať..malá bola suprová úplne mu pózovala...to asi preto že tam bol s nami celé tri dni a ona ho už poznala 😀

tutifruti
26. jún 2011

@monline 😀 😀 😀 No a to som si pred otehu.... myslela, že by som mohla trocha schudnúť....a to som vážila 55 kg... teda pred Alžbet 😀 a to by som bola teraz celá spoko so60kg

robika
26. jún 2011

@pancake uz som jej davno dala hlas, kedze je to moja sesternica 🙂, dufam ze sa jej nazbiera dost hlasov...

tutifruti
26. jún 2011

@robika Tak nech to dobre dopadne 🙂

@macik27 no verím, že sa musíte riadne tešiť

robika
26. jún 2011

@tutifruti inak nechapem ze tucna, ved mas uplne super postavu, nie su vobec tucna, si pekna stihla kocka 🙂 ... videla som Ta na vlastne oci

macik27
26. jún 2011

@robika super že ste sa rozhodli 😉 držím palce nech to dobre dopadne

tutifruti
26. jún 2011

@robika no dik... ale teda stíhla kocka som sa už pekelne dlho necítila 😅 to moje priberanie v tehu.... /35kg pri každom/.... dúfam, že už sa to teraz ustáli na nejakej 60- tke.. Už mi je jasné, že nebudem štíhla ako pred 10 - rokmi /bože baby my s mm máme o chvíľu 10-výročie svadby/, ale pekná by som ešte chcel byť... aspon sem tam 😅 😅 😅

robika
26. jún 2011

baby dakujem 🙂

tutifruti
26. jún 2011

@robika Uži si to, že budete spolu... moc vám to prajem 🙂

robika
26. jún 2011

@tutifruti fuha tak 35kg pribrat to si mala co robit, ja som pribrala 23 kg a ani kilo navyse by som uz nezvladla...

tutifruti
26. jún 2011

@robika ja som vzdy bola v tehu hrozná a tucná jak "svina".... ale už som si zvykla 😅 Ak budú deti podla toho pekné.... tak baby budú minimálne MISS medzigalaktik 😀 😀 😀

macik27
26. jún 2011

@robika
@tutifruti tak ja som pribrala 11kg a mala som pocit že sa viac neunesiem 😀 takže máte môj plný obdiv

robika
26. jún 2011

@macik27 tusim si spominala ze mate 2-izbovy byt, kolko vychadza elektrina mesacne? lebo najom je uvedeny ako suma + elektrina a nemam predstavu ze kolko to tak moze byt?

kafoditka
27. jún 2011

Bre ranko, my klasika hore od 5.. dnes je tu zasa onicom pocasie, zajtra ideme do BA tak dufam, ze tam sa slniecka dockam.
@mirka285 Linduske prajeme vsetko najlepsie k narodeninkam, hlavne vela zdravicka, aby vam robila nadalej rovnaku radost 🙂 posielame boztek na licko 😉 😉
Baby co sa tyka priberania v tehu, ja som pribrala 17kg a to vam poviem, ze bolo sakra vela pri mojej vyske 158cm mna bolo hodno radsej preskocit ako obist 😅 ale chvalabozku sa mi podarilo zazrakom za 10 dni po porode dat dole 11kg, takze som potom bojovala so zvysnymi 5timi kilami, co nebolo az take strasne...

mirka285
27. jún 2011

dobre ranko...Linda vsetkym dakuje za gratulky,sa tu na mna vyskiera z postielky 🙂 inak podla mna skoro kazda zena zhodi do seststonedelia 10 kil ,takze tie co pribrali pocas tehu 10 tak ich maju hned dolu a s ostatnymi kilami treba bojovat,cim viac sme si ich nazbierali,tym tazsie to ide...
@robika to je super,ze sa konecne osamostatnite,drzim palce 🙂 dnes by som mala upratovat trochu,a vobec sa mi nechce a netusim co navarim...

minizu
27. jún 2011

dobre ranko
ja tej mojej dcere vobec nerozumiem. Posledne dva dni mi uplne odmieta jest polievky, kase...vsetko, co jej podavam lyzickou. To co jej davam kusky rukou do pusy (chlebik, masko, jablko...) to zje. Dokonca jablko doteraz odmietala a ani za svet ho nechcela. Dnes rano sa za nim isla potrhat 🙂

Co sa tyka vahy, ja by som zase bola rada, keby som nejake to kilecko pribrala 😝 Neviem, ci je to kojenim a tym, ze ma mala totalne vysava 😀 alebo tym, ze je taka ziva a som v neustalom pohybe, ale momentalne som skoro 6kg pod svojou normalnou vahou. Keby som si zistila bmi index, urcite budem mat podvyzivu. 😖 V prvom trimestri tehotenstva mi bolo tak zle, ze som zhodila 8 kg a to bolo fakt zle! ☹

merikac
27. jún 2011

dobre ranko babulky,,,,

@mirka285 vsetko naj, naj, naj- nech Vam Linda aj nadelej robi taku radost ako do teraz a naopak, ona nech ma tych najuzasnejsiech rodicov akych si len mozno prjat🙂)))))) 😵

tutulka12
27. jún 2011

ahojte, tak ja už mám povysávané, vyvešanú práčku a ešte idem vydrhnúť kúpelku. mm zobral Teodora na očkovanie, tak dúfam, že sa obídeme bez teploty. dnes idem pre Daniela do škôlky ešte pred spánkom, lebo sa mi doma rozplakal, že on tam nechce spať. neviem čo začal vymýšľať, ale nasilu ho tam nenechám, šak som doma. iné by bolo keby som pracovala.
@mirka285 krásne fotky! vyzeráš úžasne a aj decká máš krásne 🙂
@monline super že Danka kiahne obišli 😉
čo sa týka ekzému, tak aj mm má atopika + psoriázu, ale našťastie v tom kľudnejšom štádiu. Keď mal Daniel 2 mesiace diagnostikovali ekzém aj jemu. musel spávať zviazaný s rukami pri tele do 8 mesiacov, pretože sa škrabal do krvi. vyskúšali sme všetky možné krémy, maste, kúpele, homeopatiká, lenže nič nezaberalo ☹ až keď mal po roku som sa rozprávala s jednou farmaceutkou a ona mi odporúčila skin cap krém. po dvoch mesiacoch mal úplne krásnu pokožku ako zdravé deti a aj svrbenie sa stlmilo. dodnes sa oškrabáva v záhyboch (lakte, kolená, krk) ale len pri prechode ročného obdobia, čo trvá max týždeň. ale po celom tele sa mu odvtedy nevyhodil ten ekzém. so stravou sme tiež boli opatrní a dodnes sa vyhýbame napr. orieškom, medu, čokoláde... Teodor sa tomu našťastie vyhol....

tutulka12
27. jún 2011

@mirka285 Linduške všetko najlepšie 🙂

bambola
27. jún 2011

Ahojteeeeeeeeeeeee, uz sme zase spat 😀 😀

dovolenka dobra, tatry smutne a slovenska predstava o turistickom ruchu a sluzbach nula bodov. nech sa kompetentni a aj nekompetentni nerozculuju, ze ludia nechodia na dovolenky na SR ked to vyzera tak ako to vyzera a ked si 90% dovolenkarov na sr povie po dovolenke, ze na slovensku uz nikdy. snazime si uchovat to pozitivne a pekne ale ked zase pojdeme na hory tak jednoznacne smer zapad (rakusko, cechy)

takze tolko nasa dovolenka 😎 uz poslednu noc sa mi snivalo,ze som dosla na kona a zapisanych 200stran 😀 ale teda "len" 20 😉 asi bolo pekne pocko. my sme pocasie mali fajne na tury, ze nepieklo (kedze sa tam v lese schovat neda 😠 ) prsalo len jeden den (ci dva? 😉 ) a to sme sli mimo tatier.
idem pokukat co kto mate nove a stare 🙂

bambola
27. jún 2011

@mirka285 Lindusi vsetko najlepsie k prvym narodeninam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre