Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
28. jún 2011

@mirka285 no Emma ma taku silu v rukach, ze mam problem jej nieco zobrat, co si nechce dat 😀

merikac
28. jún 2011

@bambola asi sa necham pozvat na ten hermelin 😀 nemam tusenie ako to chuti,,ale vpyrazany ho mam rada

cigaretka5
28. jún 2011

@mirka285 v principe nemam ircenu hornu hranicu, ma palia peniaze na ucte, teraz mi klienti dost poplatili 🙂
@merikac ako tak zatial surfujem tak to skor vyzera ze golfac neriesim , kupit len aby bolo sa mi zda hovadina a ziaden ma neuchvatil

merikac
28. jún 2011

@gabika41 co si ja pamatam, tak tu to bolo normalne,,staci nahlasit pred prazdninami na dalsi skolsky rok, ci ako by som to nazvala,,spom tak to bolo

mirka285
28. jún 2011

@cigaretka5 no tie golface nie su veru ziaden nejaky ze wau...mna najprv uchvatil quinny zapp,ale len pokial som ho nevidela nazivo..teraz by som ho nechcela uz ani zadarmo,ved tam si vobec nema dieta kde ulozit nohy 😖 mne sa strasne paci bugaboo bee plus ale to je skor letny kocik ako golfac....

mirka285
28. jún 2011

@cigaretka5 ten mutsy je uplne v pohode,taka klasika,nic extravagantne,ale ujde....

cigaretka5
28. jún 2011

@mirka285 no hej pekny je ten bee ale mne nic neriesi, teda ani vlastne neviem co chcem riesit
😉

mirka285
28. jún 2011

@cigaretka5 no a ked by si chcela nieco len do auta na shoping tak nuna 🙂 nunicka sa sice paci len mne a @merikac,ale je celkom extravagantna podla mna 😀

merikac
28. jún 2011

@cigaretka5 bumbleride indie twin 2011 skus, je velmi zaujimavy

cigaretka5
28. jún 2011

@mirka285 extravagantna to je, ale ja tak predpokladam, ze mozno golfacik budeme vyuzivat aj v zime ked pojdeme dvaja dospely s detmi na prechadzku a toto teda asi nie je ta spravna volba

merikac
28. jún 2011

@cigaretka5 nooo, nunu2011 maju tento tyzden, teda koncom tyzdna naviezt konecne aj na slovensky trh,,,,baby sa nacakali riadne,,,,,,,,,,

cigaretka5
28. jún 2011

@merikac ja nechcvem kocik pre dojicky

merikac
28. jún 2011

@cigaretka5 😀 mrk ten cerveny golfac,,,,,,,,,, neviem to inac najst teraz

cigaretka5
28. jún 2011

@merikac a navyse to nie je golfac

merikac
28. jún 2011

@cigaretka5 😀 http://www.bumbleride.com/ mrk ten cerveny golfac,,,,,,,,,, neviem to inac najst teraz

mirka285
28. jún 2011

@merikac Mery ty myslis bumbleride flite,mne sa zda,ze sa uz tento rok prestal vyrabat...

merikac
28. jún 2011

no ni babule, mam maximalne spomaleneho kona,,nacitava mi jeden odkaz 15 minut,,,,,,,,,idem spachat ocistu tela a hajde do perin,,,,,,,,,,,zajtra je posledny skolsky den a v stvrtok praaaaazdniny, huraaaaaaaaaaa, sa tesiiiiiiiiiiiiiim, konecne budem mat veget 😀

merikac
28. jún 2011

@mirka285 aaano presne si to napisala, som to normalne hladala,,,,,,,,nevedela som,,ale vyzera zaujimavo,,,,

cigaretka5
28. jún 2011

@merikac ten je pjekny

cigaretka5
28. jún 2011

teutonia solano vyraba sa este?

mirka285
28. jún 2011

@cigaretka5 nevyraba sa uz ☹

kafoditka
29. jún 2011

Ranko 🙂 vsetkym Petom, Palkom a aj nasej @maxara prajem krasne meninky 🙂 dnes sme spali do 6, tak sa tesim, uz mam umytu hlavu, sprchu za sebou a teraz ranajkujem zlty a cerveny melon, mnam 🙂 slniecko tu paradne svieti, takze nam to dnes vyjde dievcence, tesim sa na vas 😉

noemarta
29. jún 2011

dobre ranko,
tiez prajem vsetkym petrom, pavlom a petkam len to naj....
Dneska bude hic Cecilkoooooo.... sa tesim na vas koceny!!!
Pekny den prajdem.

mirka285
29. jún 2011

ranecko...ja uz popijam kavco,a pojdem rychlo varit,dufam,ze Linda na obed bude normalne spat,lebo vcera sa zobudila po 40 tich minutach 😕 vidime sa 🙂

tutulka12
29. jún 2011

dobré ránko. och ako vám závidím slniečko a teplo. my máme zase pod mrakom a chladno 😠 Teodor váži 10kg a má 78 cm. tiež riadny chlapisko 😀
a aby som nezabudla všetkým malým aj veľkým Peťkom, Paľkom a @maxara prajem všetko najlepšie k meninkám 🙂

bambola
29. jún 2011

Dobre ranko, tak mne fesanda zalahla az o polnoci lebo sme len do pol desiatej boli v meste lebo sme vyzdvihovali ocka zo zurky, tak dnes to bude mat posunute ale dufam, ze jej to neubere na nalade 🙂
@noemarta nemam problem doniest , akurat, ze dnes este nebude dobryyy 😉 ja ho chcem nechat postat aspon dva tyzdne 😉
a samozrejme sa pripajam ku gratulaciam a vsetkym Petom (@kristip), Palkom a Petam (@maxara) vsetko naj 🙂 (mena v zatvorke su informativne, na viac osob som si 15minut po zobudeni nespomenula 😅 )
cakam kym sa fesanda zobudi lebo musim este spravit zo seba cloveka, vcera som bola v meste cela mastna a chlpata, osral to pes 😀 ale na plaz chlpata nemoooozem 😀

denisse
29. jún 2011

ahojte baby ...
prajem vam pekne stretko, uzite si to ...

ja dnes idem prvykrat s barunkou do prace, som zvedava, ako to zvladneme ... pred chvilou sa mi zdalo, ze ma bara teplotu, tak som jej merala, ale nastastie nema ...
vcera sme boli na odber krvi, tak strasne protestovala, az si vytlacila ihlu zo zily ... ale pani povedala, ze snad ma tej krvi uz dost, o chvilu budem volat o vysledky tak dufam, ze nebudeme musiet znova ...

aj tu je dost horuco, my v piatok skoro rano vyrazame smer BA a v sobotu rano smer PO ... ale buduci tyzden sa ma pokazit pocko ...

a inak barunka uz tiez hovori par slov ... tata, mama, na nelu vola nena, samozrejme ham 😉 , vie ako robi pes, povie hapf, ako robi indian, cert a vcera sa naucila dat jednu drevenu kocku na druhu a ma z toho ohromnu radost, ze postavila komin 😀

denisse
29. jún 2011

aj ja blahozelam vsetkym dnesnym oslavencom 😉

katty17
29. jún 2011

ahojte baby.
potrebujem poradit. som uz na nervy. tato noc opat hodne zla. stale jej tecu sopliky brutalnym sposobom. normalne ze prudom vodicka z nosa. do toho uz aj kasel. horucky nema. volala som aj s pedinou a ta vraj mam len odsavat a davat vsetko co davam. ... cize som naordinovala odsavanie, do nosteka euforbium a morsku vodicku. na kasel kvapky stoptusim a nakoniec fenistil. je to o hubu nakolko vsetko odmieta a musim s nou bojovat aby som jej cokolvek urobila. ☹ . myslite ze davam vsetko co mam davat aby jej to preslo? pedina mi povedala ze vraj ked nema horucky je zbytocne robit nejake vysetrenia .....
Navyse vcera sme sa dozvedeli ze v nedelu mame odlietat do grecka. ja som z toho na nervy. neviem co urobit. ☹
Dnesny vylet som zrusila cize ostavam doma so sandrickou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre