Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
29. jún 2011

@monline ja mam urobene, take grc priznanie som este nerobila ale vidim ze debata sa nerozprudila tak idem asi off

monline
29. jún 2011

@cigaretka5 idem i ja..ešte si čo to prečítam a zaľahnem..dobrú noc

mirka285
29. jún 2011

@monline jezis Mon,prepac,ja som si nevsimla cas kedy ste pisali 😔 tu preskakujem este na ine stranky,kukam si kociky,strasne sa mi paci Bugaboo bee plus,skoda,ze to je len taky letny kocik,hned by som si ho inac kupila...mi uz hrabe,zas by som kocik kupovala,Gabo ma nakope do riti,dnes sme si spolu pozerali ten nas buduci domcek,je uzasny,ale fakt neviem,kto to zafinancuje ☹

bambola
29. jún 2011

pocujte to moje dieta treba absolutne dorazit, zase spi pekne sama 🙂 (klop klop) a ja tu sedim v obyvke sama a stahujem nejake filmy 🙂 skoda ze akurat dnes andrej robi sme si konecne mohli kuknut nieco vklude spolu 😉 🙄

mirka285
29. jún 2011

@bambola coby ste kukali,ste si mohli konecne zatrtosit dobre a on je v robote 😀

bambola
29. jún 2011

@mirka285 😀 😀 😀

cigaretka5
29. jún 2011

@mirka285 ty si ina kocik maniacka , mna po vcerajsom surfovani zasa presla chut na golfac

bambola
29. jún 2011

@mirka285 vidis ma napadlo, posli mi tu cinsku polievku link. dakujem 🙂

monline
29. jún 2011

@mirka285 a ja si pozerám detské oblečenie, ale všetko, čo je krásne, je pre baby..ako vždy
@bambola že kuknúť niečo v kľude spolu? poznáme 🙂))

monline
29. jún 2011

@bambola a ty mi napíš ako robíš ten utopený hermelín..🙂

mirka285
29. jún 2011

@cigaretka5 Cigi ja som sa niekedy vyzivala v kabelkach,ale teraz ked mam malu kabelky nenosim,tak mi drbka z kocikov,Gabo ma jedine stastie,ze ich nemam kde skladovat,lebo ja by som cencovala s nimi a menila ich hore dolu 🙂

cigaretka5
29. jún 2011

@mirka285 akurat rozmyslam na com ulietevam a zistujem uz nejak na nicom. SOm bola maniak na sportove oblecko ale teraz mam toho plnu skrinu a teraz moc necvicim, kedze prvy 3 mester nechcem tak ani to ma neber. Teraz riesim roldor kedze ideme nase dieta vystahovt do detskej ale momentalne tu mam z toho pracovnu , tak ideme trosku malovat a prerabat

mirka285
29. jún 2011

@bambola http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1078 a inak aj by som si ju dala,ale nomozem teraz stiplave kvoli mojej zile 😠
@monline no to poznam,tiez mam aj chlapca doma,stale bol v modrej a zelenej,hm a Linda je zase stale v ruzovom,ale ja ruzovu farbu oblubujem,tak co uz 🙂

mirka285
29. jún 2011

@cigaretka5 no moje ulety asi tiez velmi rychlo skoncia,Gabo ma stale upozornuje,ze mam byt setrna,lebo dom je drahy,ale ked ja som zvyknuta rozhadzovat a neviem setrit...kurnik,sopa,ale budem musiet zacat 😕

monline
29. jún 2011

@cigaretka5 myslíš vysťahovať celkom? aj na nočné spanie? trúfate si? ja si to zatiaľ neviem ani predstaviť..

@mirka285 letné veci má aj červené a oranžové, napriek tomu nie je to také milené ako tie pre dievčatká

adelaine
29. jún 2011

@mirka285
dakujm za radu, aj som si myslela, ze by to tak bolo...risi v kociku furt daco zuje 🙂 skoda je vsak to, ze PP ma celkom chudobnu ponuku farieb...ale vyberiem si aj tak🙂
inak ja som teutonku zboznovala, ma vsetko, co som u kocika hladala...iba ta hmotnost nic moc...inak nemam, co by mi vadilo...uvidim ako budem spoko so sickom.

... a dnes je tu naozaj mrtvo..pojdem si lahnut k mojim dvom laskam.
dobruuu vsetkym.

mirka285
29. jún 2011

@monline asi nie su take vycackane,ze?inak mne by Linda kludne spala sama v izbe,ona nema problem,my mame problem,ze tu izbu nemame 😀

bambola
29. jún 2011

@mirka285 dakuejm 🙂 ja to ostiplavym len tak mierne lebo mi to andrej zatrhne jest 😠 ze mala , mlieko a tak 😔
@monline maaaaaaaaaas 🙂

cigaretka5
29. jún 2011

@mirka285 bola som asi ako ty, ale v poslednej dobe mam opacny extrem vsetko sa mi zda mrte drahe a mam pocit ze ma chcu vsetci okradnut. Sak napriklad teraz robili sme zahradu a teraz este potrebujeme zamkovu dalzbu a ty kok.i , davaju asi cenu za robotu podla toho aka znacka auta tam parkuje................

cigaretka5
29. jún 2011

@monline netrufame a ako sa poznam budem to odkladat, lenze ma vsetci strasia ze ked bude mimco v zime ze sa budu s malou budit a to ona spi od po 10 zhruba do 7,30

mirka285
29. jún 2011

@adelaine ja som s Teutonkou spokojna,ale ten Bugaboo je taky cacany pre dievcatka 🙂 a Teutonku si samoska nechavam,vsak v zime bude aka super,budem rada,ze ju mam 😉

cigaretka5
29. jún 2011

@mirka285
@adelaine a co je to za kocik ten sicko?

mirka285
29. jún 2011

@cigaretka5 Cigi no ja mam vazne obavy,ze tento syndrom postihne aj mna,ja neznasam ked ma niekto odrbava...a tomu ja verim,ze to tak je,v Babymarkete mi nechceli dat zlavu na ktoru mam narok,lebo si povedali,krava chodi na mercedesy a zlavu si pyta,prisam fakt 😠

monline
29. jún 2011

@mirka285 ani nejde o vyčačkanie..skôr je všetko také športové a nič elegantné neviem nájsť..dievčatká sú jasné..dáš šatočky a je to..ale pri chalanovi akurát striedaš košele a riešiš aké nohavice k tomu..no a v lete? kraťase a košeľu? predstavu mám..len som nenašla
a ozaj- v akom štádiu je domček? vybavujete papiere? či už ste aj začali?
@bambola díky, možno skúsime..ešte sme nejedli takéto, ale hermelín máme radi..

bambola
29. jún 2011

@cigaretka5 peg perego si 😉

mirka285
29. jún 2011

@cigaretka5 vsak golfac peg perego si 🙂

bambola
29. jún 2011

@monline vyborne k pivu 😀

bambola
29. jún 2011

@monline apropo pivo....hned si idem dat to nealko co tam mam 😝

monline
29. jún 2011

@cigaretka5 no hej, z Dorotky bude veľká sestrička 🙂 keď ti tak dobre spí, tak si asi aj dobre zvykne..držím palce..bude stačiť vysielačka, nech si kľudná..inak- aj môj malý lepšie večer spí kým tam nie som..potom asi zacíti mliekareň a dožaduje sa 🙂))

mirka285
29. jún 2011

@monline no uz mame projekt,teraz sa idu podat papiere aby sme mohli zacat so stavbou,urady maju na vyjdrenie tusim 30 alebo 60 dni a zacneme..buduce leto by sme tam uz chceli byvat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre