Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
29. jún 2011

@monline my sme to v taliansku robili tak, ze sme roztlacili limetku s cukrom, po vrch pohara ladova drt a doliali doplna bielym rumom a hore kusok tmaveho rumu, ty blazni to vobec neriedia 😀 😀

bambola
29. jún 2011

@cigaretka5 sak povedz, ze to je brat/svagor/synovec a pod 😉

monline
29. jún 2011

@cigaretka5 na šumy sa môžeš vykašľať...každá senzácia trvá tri dni...🙂

cigaretka5
29. jún 2011

@bambola to by mi nemohla byt polka dediny rodina po starkej a druha po starkom 😀

cigaretka5
29. jún 2011

@monline jasne sak ja to neriesim, ale zasa chcem tu v pokoji zit a preto sa snazim moc neprovokovat a zahradnik a este keby dobre vyzeral by bol cista provokacia

monline
29. jún 2011

@bambola takto som to ešte nepila, lebo mám len ľadové kocky, nie drť...ale ak dám kocky po vrch, viac rumu sa vojde, že? supeeeer 🙂)))

cigaretka5
29. jún 2011

a teraz uz vaszne idem shower a schlaffen

bru noc

bambola
29. jún 2011

@monline kocky sa pomalsie topia, cize lepsia koncentracia 😀

monline
29. jún 2011

@cigaretka5 teraz sú kosačky tak vymakané, že je radosť kosiť trávnik..milujem tú vôňu 🙂

bambola
29. jún 2011

idem uz aj ja, pivo vypite tak akurat do hajan 😉 dobru

monline
29. jún 2011

@bambola lepšia koncentrácia, i väčší objem alkoholu pri kockách..vyriešené 🙂 dosnívala som sen o mojite, môžem ísť snívať ďalej..o záhradníkovi? ten v zúfalých manželkách bol sexi 😀

gabika41
30. jún 2011

dobre ranko sa praje i ked bude asi trochu chladne...... 🙂

kafoditka
30. jún 2011

Ranko...baby tak ja som to vcera na stretku zakrikla, ze maly pekne spava, aj ked mu ide viac zubov naraz ☹ Hororova noc za mnou. Maly sa od 21 do 6 budil v pravidelnych 30min. intervaloch s placom, potom mal z neho samozrejme sople, viburcol nezaberal, tak som aspon mundisalom natierala dasna..... nevyspata, spuchnuta, unavena 😔 idem si spravit silnu kavu, aby som mohla fungovat..

mirka285
30. jún 2011

dobre ranko...
@kafoditka ☹ no nic neostava ,musis vydrzat,snad uz dnesna noc bude lepsia..u nas svieti slniecko,som zvedava dokedy to vydrzi....

merikac
30. jún 2011

dobre ranko baby,,,,,,,,,,,@kafoditka - uf, nech uz mate zubky vonku a znova nech je Filipko vesely sinter 🙂)
Babyyyyyyyyyyy, koniec roka 😀 😵 🙂 😝 , bola som este dnes zaniest do skoly kvety( sponzoring 😉 ) a jak vychvalili Denisa,,aky je on sikovyn a bla, bla a ze sme to spolu zvladli z neho vykresat takeho sikovneho chalana 😀 .......... keby som vedela,ze kvety tak zaberaju, tak ich nosim kazdy polrok 😀

noemarta
30. jún 2011

dobre ranko...
@kafoditka ☹ ☹ presne ako pise mirka, musis vydrzat.... Filip to horsie znasa..... ☹
My sme mali dobru noc, bola hore iba dvakrat, huraaaaa....aleeee o piatej sa zobudila vyspata, tak sa mi podarilo okolo 5,30 ju uspat a spala do siedmej... A uz tu robi na mna oci, ze chce ist spat.
Dnes idem nieco navarit, mam tam vystiahnute kare, vobec netusim ze co z neho spravit, trosku upracem a musim dnes makat, lebo som total flakala....
@merikac vidis, ako potesia kvety 🙂 🙂 🙂
pekny den prajem.

tatianka.g
30. jún 2011

baby prosim poradte ako zacat odstavovat maleho a aku nahradu a v akej forme mu ponuknut...

lutsine
30. jún 2011

Baby,kam sa chystate na letnu dovolenku? dajte nejaky tip

zuzik1983
30. jún 2011

dobre ranko 🙂
@macik27 ved ty ani nemusis,ked nemas manzela doma,mozes trosku oddychovat 😉
s tym spankom by u nas vedlajsia izba nehrozila,mne ja mala hore kolkokrat aj kazdych 20 minut,ked je lepsia noc,tak mozno 3x za noc 😒 ja uz som totalne unavena,nevyspata,nervozna,uz normalne nevladzem...a cez den si lahnut nemozem,lebo spi mozno pol hodiny 1-2x denne,stane sa,ze zaspi obcas aj na hodinku,ale to ja cez den spat neviem.
super stretko na plazi ste mali,tiez by mi take nieco dobre padlo 🙂

lutsine
30. jún 2011

@tatianka.g moj maly sa odstavil sam asi mesiac dozadu,nukala som mu prsnik a on jednoducho nechcel....tak sme museli prejst na Nutrilon....v tych hodinach ako som ho zvykla nakojit som mu ponukla flasu.....a pil bez problemov.... 🙂

tatianka.g
30. jún 2011

@lutsine dakujem a polepsil sa mu aj nocny spanok, ked si mu zacala davat UM?
a aky typ nutrilonu mu davas?

lutsine
30. jún 2011

@tatianka.g ano zobudi sa uz iba raz na mliecko...niektore noci sa vobec nebudi,spinka celu noc.

lutsine
30. jún 2011

@tatianka.g Nutrilon 3 od 10 mesiaca........je aj klasicky aj vanilkovy.

tatianka.g
30. jún 2011

a ked sa zobudil v noci tak si mu tiez dala UM?

lutsine
30. jún 2011

@tatianka.g hej lebo prsnik nechcel...on to zobral asi razantne...jednoducho uz sa nechcel prisat....

tatianka.g
30. jún 2011

@lutsine a ake mnozstvo UM asi vypije?

bambola
30. jún 2011

Dobre ranko 🙂
@lutsine jaaaaj tak toto je moj sen aby sa mi dieta same bez placu a bezspankovych noci odstavilo, ale to mozem snivat, ona je maly zavislak 😠

bambola
30. jún 2011

@tatianka.g ked ti niekto poradi nejaky super univerzalny recept tak sem snim 😀 preco chces odstavit?

tatianka.g
30. jún 2011

@bambola kojit by som chcela aj dalej ale pred spanim by som uz pomaly chcela prejst na UM. Svagrova ma syna o 6 mesiacov starsieho a tiez je uplny zavislak, on ju normalne zacne vyzliekat, ked sa mu zaziada mliecko. 🙂 vravela, ze pri druhom by s odstavovanim zacala skor, kym si to babo az tak velmi neuvedomuje,
neviem, mne nema kto poradit, tak sa pytam tu... a obvodna doktorka mi toho nepovie uz vobec nic....
teraz mame problem s pipikom... doktorka mu tak natiahla kozku, ze to ma biedacik cele opuchnute a dalsi problem, ktory nas trapi je, ze pri kazdej stolici mame krv, celu dupku ma Tominko od krvi:( a tiez mi nikto nevie poradit... doktorka povedala,ze to sa stava ale pod natlakom a po dobiedzani mu urobila aspon vyter

bambola
30. jún 2011

@lenuss84 som ti chcela napisat, ze mate pekneho ignoranta toho starostu 😠 mozno si teraz najdite vlsatne priestor a potom po volbach sa tam niekto vystrieda a zmeni sa to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre