Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
1. júl 2011

@tinaki1275 chúďatko..máš to strašné...už aby ti prišla mama pomôcť, nech sa trocha pozbieraš

maxara
1. júl 2011

@cigaretka5 tebe som chcela este toto http://www.bumbleride.com/strollers/flite-home.php ja som bola strasne donho 😒

maxara
1. júl 2011

@tinaki1275 ☹ sa trapis

gabika41
2. júl 2011

Ranko damy....dufam,ze dnes sa uz bude dat ist von,lebo sme uz dva dni neboli a mala uz ma abstak....prajem prijemn den 🙂

tutulka12
2. júl 2011

dobré ránko. aj mne strašne blbol kôň, tak som to vzdala a nenervovala sa. @maxara vitajte doma, krásne fotky. Ninka má superné vlásky 🙂 u nás stále prší, ja už neviem čo tým deckám vymyslieť, aby som ich zabavila. máme za sebou kreslenie, strihanie, lepenie, autodráhu, vláčiky a to je ešte len 8 hodín 😖
@kafoditka ako je Filipkovi? dúfam, že už sa mu polepšilo. ja som Teovi dávala smectu, ryžový a mrkvový odvar a kulíška. a ešte probiotiká keď hnačkoval a zvracal.

tutulka12
2. júl 2011

@gabika41 Gabi mne si Teodor tiež posunul denný spánok a spí iba 1x cca 2 hoďky a večer ho ukladám o 18tej a spí do rána 6-7mej.

kafoditka
2. júl 2011

Ranko 🙂 tak mne vcera vobec nesiel kon, ani mi len nenacitalo stranku 😠 Filip je na tom uz lepsie, vcera kakal len 2x a hustejsie, tak sa tesim 🙂 len tie zuby ho bantuju.. dnes som sama s malym, cele osadenstvo nasej domacnosti je v Lehnicach, zavolam ku mne segru a ja si v klude upracem. Pekny vikend vam prajem 😉

kafoditka
2. júl 2011

@tutulka12 tutu co je to ten kulisek?? 😕 ja som davala smectu dva dni, ale dnes uz nedam, kedze vcera nehnackoval a probiotika davam 2x denne a to chcem aspon mesiac, aby sa mu dalo crievko do poriadku.. inak ma miesto UM ryzovy odvar - strasne som rada, ze to v pohode vypije a neprotestuje 😅
inak Filip ma stale dva spanky denne..ukladam ho o 19tej ale uz rano o 5 je hore..ale teraz, ako mu davam ten odvar z ryze, tak sa mi budi o 6 - 6:30 😕

tutulka12
2. júl 2011

@kafoditka http://www.docsimon.sk/tovar/kulisek-sacky-10x-... to je rehydratačný roztok pri hnačkách a zvracaní. ale je to dosť nechutné 😖 super, že Filipkovi je už lepšie

kafoditka
2. júl 2011

@maxara Peti kukala som v albume tie Ninkine vyrazky a to ma aj po telicku ci len na tvari?

kafoditka
2. júl 2011

@tutulka12 ahaa dakujem za info 😉 ja som sa snazila, aby vela pil, ale kedze vodu odmietal, tak som mu urobila caj - cajanek, to je jediny, ktory mu naozaj chuti a este aj slabunky cierny caj, ten mi radila pedina... ja som chutnala tu smectu a fuuj to je riadny bordel sladky 😝

maxara
2. júl 2011

Dobre ranko damy,
my dnes ideme na grilovacku do Partizanskeho. Som zvedava. Vraj tam mali uz aj kiahne, keby to nahodou boli oni a keby nie, tak pohoda. Ninka je v pohode, nic ju nesvrbi, teplotu nema.. @kafoditka tie vyrazky ma na tvari a zapastiach, nikde inde.. ale sirilo sa to zo 6 vyrazok, co je vidno aj na tych fotkach na asi 100 na tvari a potom sa to presunulo aj na tie ruky a uz potom nic. Potom sa zmenili na chrasticky ako kiahne a teraz sa zda, ze to ustupuje. Ja viem, ze to vyzera ako stipance komara..

Inak vcera som to tu docitala, nieco som len tak letmo preletela, ale zachytila som, ze @robika sa stahuje a normalne som sa taaak potesila, ze az.. urcite nie viac ako oni, ale takmer rovnako.. spravny krok 😉

kafoditka
2. júl 2011

@maxara jaaj no sama som zvedava, ci ti kozna potvrdi kiahne alebo to mala Ninka len nejaku alergicku reakciu.. uzite si grilku, nech vam slniecko svieti 😉

tinaki1275
2. júl 2011

Dobre ranko damy ,tak ja som odbehla z letiska do kancla lebo musim po telefone konzultovat s technikom nieco ohladom nasho rezervacneho systemu v pc, kedze sa to tu serie (ako vsetko ostatne) a samozrejme mi neposlu nikoho osobne..tak mam este zopar minut kym mi zavola..
je tu hnusne horuco uz mi z toho zasibava...
@monline @maxara no baby necakala som ze to bude taky zaberak ...si hovorim teraz ze uz len 4 mesiace 🙂)

tinaki1275
2. júl 2011

@maxara no som zbezne prebehla vcera len fotky z dovolenky ,nestiham komentovat 😠 ste si ale uzili a aj ocinovi to dobre padlo ze?

carrie84
2. júl 2011

@bellablonde = nevadiiiiii 🙂 Ja mam prazdniny rada z pozicie studenta 😉 Ucitelka byt nemozem, bo by som tie deti povrazdila asi ... hehe. Nie, na pohodu maleho neberiem. Bude mat kopec opatrovateliek, tak bude spoko 🙂 Neviem si nejako predstavit, ze by tam bol s nami - i ked tam chodia aj take malinke deti

denisse
2. júl 2011

ahojte baby ...
hlasim sa z presova ...
povodne sme mali prist az dnes, vcera len z prahy do solocnice, pripadne BA, ale v blave ma segra hnisavu anginu, tak tam sme ist nemohli a v solosnici pocasie na prd, tak sme sa rozhodli hned pokracovat smer PO ... takze nakoniec sme vcera v aute stravili 10 hodin, skoro ako @maxara do chorvatska ... 😀
dost nam pomohlo, ze barunka noc pred tym dost zle spala, takze bola unavena a k tomu ten nizky tlak a dazd, tak vela v aute prespala ... ale bolo to na nu vela, poslednych 30 km uz naozaj velmi revala, ale tak to sme uz boli co by kamenom dohodil, takze ok 😉 😉

@maxara .. peti, vidim, ze dovolenku ste si uzili, az na tie ninkine vyrazky, ale citam, ze to ustupuje, tak je dobre ... len by ma zaujimalo, ci ti niekto potvrdi, ci to boli kiahne alebo nie, nech vies, ci ich ninka prekonala alebo nie ...

inak pre tych, co necitali na FB pridavam este nelinu perlu zo vcerajsej cesty autom, sme sa s muzom dobre zasmiali, tak nech sa pobavite aj vy ... a pripravite sa na podobne od vasich deti 😀

Nela: „Babička sa na mňa už strašne teší“
Roman: „Ale neee, určitě se těší na mě.“
Nela: „Na teba neee, lebo ty nie si detička.“
Roman: „A na dospěláky se netěší?“
Nela: „Ne.“
Roman: „A proč?“
Nela: ... chvíľu rozmýšľa ... „Lebo na koho sa teší, toho berie na ruky a teba neunesie“

prajem vsetkym krasny den, nasa dovolenka zatial zacina otrasnym pocasim ... snad sa aspon na par dni umudri ...

katty17
2. júl 2011

ahojte kocky.
@tinaki1275 - mati, ako vidim tiez to mas teraz dost besne. tak ja som nespala uz siedmu noc za sebou. sandra je chora a tie sopliky sa jej tak zhorsili ze sa jej neda v noci dobre dychat. uz dych ustockami :( budi sa kazdych 20 minut tak si vies predstavit ake to je . :(
BABY, takze my sme museli vcera zrusit nasu dovolenku v grecku :( tak mi bolo z toho smutno ze az. a to som sa tak velmi tesila ze konecne odtialto aspon na chvilocku vypadneme.... sme chore obe :(
@maxara - peti vidim ze ste mali naozaj peknu dovolenku a zvladli ste to !!! idem si chytro pokukat vase dovolenkove fotecky 🙂

cigaretka5
2. júl 2011

@maxara aj baby mi ho tu doporucivali ale nie je to ono. mne sa ten babypoitn paci lôebo je pre nas vyssich a smiesna cena a pomerne velke kolecka ................

denisse
2. júl 2011

tak pomalicky docitavam a vidim, ze sa bavite o spanku a topankach ....

tak barunka uz spi len jeden denny spanok dost dlho ... ale vstava medzi 7 a 8 rano, vacsinou okolo 7.30 ... a zaspava okolo 12 na obed a spi tak hodinu a pol, vynimocne dve ... a vecer ide spat okolo 8.30 ... v noci sa x krat budi na pocuckanie, ale to neriesim, ak hned potom spi dalej ...
minulu stredu som s nou bola v praci, tak od oktobra by som isla na dohodu, nech skusim, kolko hodin budem schopna sa praci venovat ... takze po prazdninach pojdem do jasli, kam chodila nela, sa popytat, ci mi vezmu barunku a budem musiet ju asi naucit cez den zaspavat inak ako na cicke 😒 ale ja budem moct vela pracovat z domu, tak pocitam, ze to snad take hrozne nebude ... aj ked urcite obavy samozrejme mam, ale budem sa tym zaoberat az po prazdninach ...

co sa tyka topanok, tiez som nele kupila kedysi prve sandalky, u batu, certifikovane a tiez mali rovnu podrazku ... takze neviem .. ale teraz, ked ma nela 4 roky, tak som s nou bola na ortopedii, ma detsku plochu nohu, doktor povedal, ze to je bezne, nijak hrozne a predpisal jej vlozky na mieru, tak som jej k nim hned aj kupila poriadne topanky
tieto:
http://www.zdrava-detska-obuv.cz/letni-detska-o...

barunka zatial "chodi" v capackoch, lebo este nechodi ... a mam po nele neznicene jedny sandalky, tak jej ich obcas obujem, aby si zvykala, ale ked zacne naozaj chodit, tak jej kupim nove ...

a este
@robika
super, ze sa stahujete, zariadovanie bytu su velmi prijemne starosti, nech sa vam dobre byva ... 😉

denisse
2. júl 2011

@tinaki1275
mati, tak citam, ze to mas perne ... uffff ... tak snad ti mama trosku umozni vydychnut ... drz sa

denisse
2. júl 2011

@merikac
jasne, ze nechape, co sa robi do nocnika ... ked jej ho ukazem, tak sice povie "aaa..aaa", ale vysledky si velmi premenlive ... ale ja ju davam ona tam v pohode sedi a hra sa, sice obcas ked nedavam pozor, tak vstane, nocnik prilepeny na zadku a o chvilu obsah na koberci ... ale kedze neprotestuje, tak ju davam, nech sa uci a zvyka si .. necakam, ze sa bude pytat takto skoro, ale ze si zvykne na tom sediet ... a mame dni, ked sa nam pekne dari ... 😉

denisse
2. júl 2011

@adelaine
asi mas pravdu, ze tie zrastene pysky su zriedkave, ja len ze nasa pedina aj pri nele aj pri barunke to vzdy kontroluje a aj mne kaze, nech to obcas skontrolujem, ci je to ok 🙂

denisse
2. júl 2011

a este ku kupaniu ... ja som mala doteraz v kupelni detsku vanicku na stole, ale barunka mi tam uz tak strasne spliecha, ze posledny tyzden ich uz kupeme spolu s nelou vo velkej vani, bara ma sedatko ... a spokojnost zatial 😉

ja myslim, ze to tym detom, co placu vo vode, casom prejde, oni su kazdu chvilu teraz tie deti ine .. nasa revala pred nedavnom v chodbe, asi sa tam niecoho bala a uz je to nastastie prec, lebo fakt tam strasne plakala, az hystericky ... a samo to preslo ...

denisse
2. júl 2011

@sarai
my mame trokjolku s vodiacou tycou este po nele, kupovali sme jej ju na 1. narodky a barunke sa v nej velmi paci ... moje deti ani jedno v roku este nechodilo, takze u nas odrazadlo az od nasledujucej jari bude aktualne ...

bambola
2. júl 2011

@denisse deni baby tu pisali o tych superfitoch, tie su fajne 🙂 my mame zase tieto dpk.cz , ale kupili sme normalne v predajni v BB

denisse
2. júl 2011

tak som vam zaplavila stranku prispevkami ... pardoooon 🙂

bambola
2. júl 2011

kde ste vsetci, vsak je hnusne 🙄

denisse
2. júl 2011

@bambola
ja tu, ale uz sa bojim pisat 😀 😀 😀

bambola
2. júl 2011

@denisse 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre