Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
4. júl 2011

ahojte, dobre rano...
my sme dnes vstali o hodinu a pol skor ako zvycajne, asi sa tesil na hracky, tak nemohol spat...
tak uz mame aj rannu vychadzku za sebou, teraz spi...a ja som zvedava dokedy potiahne, ked to mame
takto posunute.
Idem si kuknut, co ste pisali a konecne si dam kavu a babovku, cele rano sa na to tesim 😀

denisse
4. júl 2011

dobre rano dievcata ...
tak my v PO stale cakame na lepsie pocasie, aby sme mohli na chatu na domasu ... snad sa umudri a zajtra ci pozajtra pojdeme ...
barunka ma zase sople, myslim, ze za to mozu dve minulotyzdnove cesty metrom .. vonku horuco, v metre strasny prievan 😒
a prave rozmyslam, co dat barunke dnes na obed, nejak mi dochadzaju napady ... a chcela som sa opytat, ci detom davate uz aj polievku aj druhe jedlo ... ja uz dlhsie jej davam pred spanim polievku a ked sa zobudi tak druhe jedlo ... ale kedze druhe jedlo ma az okolo 14.30, tak na olovrant ma vacsinou len MM, pripadne vonku zje nejaku chrumku ci piskotu a potom az veceru ... kasu, chlieb, alebo obcas jej robim zemiakovu kasu, tu ma rada 🙂

adelaine
4. júl 2011

aaaa zabudla som...@katty17 ten vrch kvetinky krtko bol tusim marcipanovy, ale to sa nedalo jest, take
straasne sladke to bolo, ale vnutro som si objednala piskotu a jahodovo smotanovy lahky krem,
taka svieza bola, nic tazke...a dnes ju dorazime, kamoska pride poobede na kavu 😉

denisse
4. júl 2011

@adelaine
tak to my sme dnes vynimocne spali do 8:45 ... ale v noci bola niekolkokrat hore na kojenie, ktore jej s tym upchatym nosom nejde velmi dobre, tak sa zlostila a nemohla hned zaspat ... ale tak s takym plnym nosom by to mohlo byt aj horsie, tak sa nestazujem ... myslim, ze uz vie dychat pusou, tak preto to nie je az take hrozne, ako ked bola babetko a vzdy sa snazila dychat tym nepriechodnym nosom

mirka285
4. júl 2011

@denisse od stredy uz ma byt pekne slnecno 😉 ja nedavam aj polievku aj druhe,zda sa mi to este moc,robim to obcas ako ty,pred spanim polievka a po spanku druhe..

denisse
4. júl 2011

@mirka285
mne ale barunka na jeden sup toho vela nezje ... tak max 100 ml .. takze ked pred spanim zje 100 ml polievky, po spani 80-100 ml druheho, tak to podla mna ani nie je az tak vela ... a polievku sa mi zda, ze chce viac ako to druhe 😀

minizu
4. júl 2011

Ahojte baby, tri dni sme boli a prec a vy ste tu zatial milion stran popisali 🙂 ani neviem, ci si ich stihnem precitat lebo mala je nejaka mrzuta a najradsej by sa len na rukach nosila a tuuulila. Je to sice zlate, ale este som sa ani nenaranajlovala a tak mi uz skvrka v bruchu. Vobec ju nemozem polozit na zem k hrackam lebo hned reve ako tur 😒 esteze teraz kojim, aspon vam napisem 🙂
Vidim, ze kociky riesite.... Nastastie som spokojna so svojim quinny speedi a nemenila by som. Urcite ho nepredam a aj dalsie dieta v nom vykocikujem 😉

Tusim tu mal niekto cez vikend narodeniny a oslavy.... Dodatocne vsetko najlepsie, nech su detiska zdrave a rastu do krasy 🙂

Inak, to co je vonku? Jedna vec, ze prsi, ale este ta zima. Aj vbyte mame neskutocne chladno. Mala je naobliekana viac ako v zime....lebo, ved kto by kuril v juli 😀

mirka285
4. júl 2011

@denisse tak to fakt neni vela,ved vyskusaj teda aj polievku aj druhe...

adelaine
4. júl 2011

@denisse to s tym plnym nostekom nie je bohvieco 😒 ☹

inak, kamoska mi hovorila, ze maly sa jej ked bol chory a mal nadchu takto oducil sam od cumla,
nemohol dychat nosom, iba ustami a aj dudlovat, takze si vybral spanok bez cumla...

a ja riskovi robievam obed tak, ze zeleninu co varim s maskom z vyvaru povyberam, rozmixujem,
najprv mu dam tuhe na obed, aby nemal plny zaludok len "vody" a potom ak ma chut mu dam este
akoze tu polievku, niekedy si da, inokedy nie....podla toho ako mu chuti a kolko zje tuheho 🙂

denisse
4. júl 2011

baby, ja som sa prave pozrela dost nasilu barunke do pusy a na mieste lavej hornej stvorky ma opuchnute a uplne modre dasno, akoby krvnu podliatinu ... 😕 to sa jej akoze takou silou tlaci ten zub?

adelaine
4. júl 2011

@denisse Deni, moze, kym sa prereze mozu tam byt akoby take modrinky

denisse
4. júl 2011

@adelaine
normalne to strasne vyzera ... ale neplace ani nenervaci viac ako pri inych zuboch, tak snad sa o chvilu prereze a modrina sa zahoji ...

adelaine
4. júl 2011

@denisse asi ju to len zacne ominat, ked sa zacne prerezavat...ta modrinka vznikla tlakom zuba, to
sa rychlo vstrebe

noemarta
4. júl 2011

ahojte, tak ja uz mam za sebou poradu v praci, nakup, Nelina spi, obed mam navareny, takze mam vcelku frei.
@mirka285, katty17 na obhajobu jane, ja som tiez spokojna s kocikom, vanicka sa mi nezda uzka, toz videla si ako dlho som tam mala Nelu a to bola este zima s fusakom, jedine co vytknem, je ozaj ta nizka strieska na sportovej casti, to mi vadi. 😉

mirka285
4. júl 2011

@noemarta Maci ale vysvetli mamicke,ktora ten kocik vidi,ze ta vanicka neni uzka...ved sama si neratala,ze tak dlho v nej Nela vydrzi a ked tu vanicku kuknes,tak uzka je...proste Jane ma aj ovela vydarenejsie verzie...holky ale ja to nemyslim v zlom,myslim to na margo toho,ze sa ten kocik podla mna nebude dobre a uz vobec nie draho predavat 😒

noemarta
4. júl 2011

@mirka285 faaaakt to nemyslis v zlom??? 😢 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja viem ze ako to myslis..... mne sa napr. ten kociar lubi prave kvoli tej vanicke... 😉

adelaine
4. júl 2011

@noemarta Maci, ked si citam, co ty mas uz stihnute....ja mam pocit, ze mam tuleniu nemoc alebo co.... 😀
ze navarene, to je co? 😲 😀

gabika41
4. júl 2011

Cute babule..... 🙂

Ja som vcera vobec nemala cas,som si to stopla,takze som makala od 5:15 do 18tej.....a pokial by som mala charakterizovat,tak by som pouzila az take biblicke,ze do vecera sme oslavovali zivot a potom prsila sprava o smrti......
....mojej sester vcera zomrela svokra,stalo sa to este rano,bolo to asi dost dramaticke,lebo skonala v zachranarskom vrtulniku na zlyhanie srdca.....bola este mlada 66 rokov.....ale segra mi zavolala az vecer,akurat som isla malu kupat,tak som si este vecer poplakala....

....dnes som uz spracovala 20kilov marhul,ruky mam ako banik...a este chceme urobit aj dzemik....a Lucka sa rozhodla,ze presne jeden rok a den zacne chodit!!!!!!!!

gabika41
4. júl 2011

...a jasne ze v Caute chyba "u" sorry

tutulka12
4. júl 2011

ahojte, tak Teovi sa konečne prerezali horné jedničky naraz. dúfam, že sa na chvíľu ustáli plač a nervozita, aby sme stihli nabrať druhý dych na ďalšie zuby 😀 😀
@maxara ten kočík nemá chybu 😀 mne ta rúčka skôr príde ako na tých kufroch na kolieskach, čo za sebou ťaháš 😀
@denisse ja dávam aj polievku aj druhé, ale tiež nie vždy. skôr keď je Daniel doma, lebo keď vidí jesť jeho, tak pýta aj on. mne Teodor zje veľa, furt do seba niečo tlačí. Ja mám skôr problém s Danielovým jedením, strašne vymýšľa a niekedy je jedno jedlo aj cez hodinu ako sa s tým baví 😠
@katarina7777 @adelaine oneskorene ale predsa, všetko najlepšie drobčekom k prvým narodeninkám

ozaj, tak som sa dnes posmiala, Milan začal do mňa hučať, že už je čas na tretie bábo. už zisťoval, či mám teraz ovulku 😀 😀 blázon

noemarta
4. júl 2011

@gabika41 malinka je strasne zlata, aj torta je kraasna, uz sa tesim na tu nasu.
😔 😔 uprimnu sustrast, je mi to luto...

adelaine
4. júl 2011

@tutulka12 pocuj, mas nejakeho "friskeho" chlapa...
takych vela nie je, ze sa hrnu do druheho, nebodaj tretieho dietata...

mirka285
4. júl 2011

@gabika41 male je podarena,aj torticka vyzera super...pocuj Gabi ty stale nieco robis,vsak nebud taka akcna 😔
@tutulka12 a ty by si chcela tretie? ja sa tu motam po byte a upratujem pomaly,taky neporiadok tu bol,ze az zle mi bolo,vidno,ze su prazdniny a Tomi je doma 😖 mamina zobrala LIndu von,tak som rada,aspon sa vyvetra a nemota sa mi tu pod nohami...

tutulka12
4. júl 2011

@adelaine
@mirka285 no mm je zo 4-och detí, všetko chalani 😀 jedno by sme ešte chceli určite, ale máme rozdielnu predstavu o tom, že kedy. netuším čo sa tak rozhodol, že práve teraz je správny čas 😀 ale bude si musieť ešte počkať minimálne rok,dva. ja som dnes mala oddychový deň, som sa teraz zobudila 🙂 mm zobral decká na výlet. a ešte musím pochváliť Daniela, že on je naučený poriadku, vždy keď sa pohraje za sebou poupratuje, ukladá si svoje oblečenie zo sušiaka do skrine, snaží sa s mopom umývať a sám si povysáva detskú. dúfam, že mu to ostane aj v puberte 😀

gabika41
4. júl 2011

@mirka285 ....mirka no to vies,kym naplnis komoru,to nejaky cas trva a chce to aj nejake usilie.... 🙂

gabika41
4. júl 2011

@noemarta dakujem

monline
4. júl 2011

ahojte baby
tak my sme mali pekný dník s veľkou a malou bambi 🙂

noemarta
4. júl 2011

@monline @bambola pekne fotecky, to ste tusim boli u vas, ze mon??
My sme boli dnes cely den doma, total ze nic som nerobila, ani len umyvacku som nevytiahla.... 😝 😝 😝

mirka285
4. júl 2011

ja som bola zase akcna,vsetko mam vyupratovane,teraz som sa osprchovala,umyla hlavu a som spoko... @maxara Peti teba som sa chcela spytat,co tie Ninkine vyrazky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre