Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
7. júl 2011

ahojte 🙂 mam chvilku cas, lebo som nechala moje dieta s mm u dedka a ja som dosla domov prat, varit, nakupit, poodkladat veci z dovolenky, nachystat darceky atd atd (😝), tak vam aspon napisem, ako sme sa mali na dovolenke 😉
cesty som sa bala najviac, kedze patrikovi sa v sedacke velmi nepaci, ale v pohodicke sme to zvladli. cestou tam sme sice stali 3x po hodinke a este hodku sa hral v aute mimo sedacky, ale inak si to pekne odsedel a vacsinu cesty prejedol, prepil a prespal. cestou spat sme vyrazili o 3 poobede, a stali sme len raz, kedze dieta vacsinou spalo, takze za 8 hodin sme boli doma 😵
more bolo sice studensie (vraj den pred nasim prichodom sa len ochladilo...), tak sa tam patrikovi velmi nechcelo, ale bavilo ho macat si tam ruky a nohy a hadzat do mora hracky a potom ich vytahovat (samozrejme som ho musela drzat tak, aby si nezmocil ritusu 😀 ) velmi vela sa cvachtal v bazene, to sa mu strasne pacilo a aj vo vnutornom wellnese. tam stale chytal vodu vo virivke a "opravoval" vsetky gombiky co tam nasiel 😀
cele dni sme boli vonku, kedze tam bolo kopec stromov. 2x denne patrik spaval v kociku a my sme si uzivali v baroch 😵 a spanie sa mu natiahlo na 1,5 - 2 hodky, takze uplne super oproti jeho domacim 30-minutovkam. a super posluzila ta slnecna slona na kociku. mame sunshine kids a je fakt paradna. doporucujem 😉
na ranajky jedaval s nami a maval jogurt alebo vlocky. vecera sa mu nejako nepozdavala, tak sme mu vzdy pred vecerou spravili na izbe kasu a bol spokojny 🙂 na obed maval hippku, takze so stravou ziaden problem.
ozaj, to zlte okruhle plavacie koleso s dnom ho vobec nebavilo, tak ho dufam vyuzijeme aspon buduci rok 😒
inak, po prvom dni som si nebola celkom ista, ci to bol dobry napad, ist na dovolenku, ale potom sme si nasli system a fungovalo to suprovo. patrik sa tam naucil dost dobre chodit za ruky, spravil aj 3 kroky uplne sam (na ockove meniny 😵 ), hral sa tam vela s inymi deckami, rozkecal sa, papal kadeco, strasne vela sa kupal, a naucil sa dlhsie spat v kociku, takze tolko pozitiv som necakala ani vo sne. velmi som rada, ze sme sli k moru 😵
a este zopar foto 😉

maxara
7. júl 2011

@katka55 Kati super.. krasne si to napisala.. ja som mala rovnake pocity z ninkinych pokrokov.. ja si tiez myslim, ze nam to "pomohlo", alebo ako to nazvat.. prvy krocik som si poznacila 😉

katka55
7. júl 2011

@maxara vsetko slo tym detom nejako rychlejsie pri mori 😉 ozis, krocik do tabulecky, dakujem 😅 a ked mi pride domov dieta, odvazim ho, nech doplnime 12m udaje 😉 teraz ficim na nakup, este som menila plnku do torty, ked su tieto tepla, nech je radsej varena, tak si idem nakupit ingrediencie 😉

adelaine
7. júl 2011

ahojte,
riska som ulozila spat, chuda, cely den ho len prezliekam, co sa tak poti, aj teraz som zvedava, kolko pospi....nema rad,ked mu je teplo 😒 a dufam, ze nebude horuckovat po ockovani, lebo to bude des...

inak dokina ma nepotesila, nasla mu pri prehliadke zdurene uzliny v slabinach, musime ist o 2 tyzdne
na kontrolu, tak dufam, ze zmiznu.

@maxara aktualne miery su: 1060 gr. a 77 cm 😉 a dakujem za zapis.

maxara
7. júl 2011

@adelaine Mati 11060, 10600 alebo 10060? lebo 1060 sa mi nezda 😉

adelaine
7. júl 2011

10 kg a 60 gr.pre co sa ti to nezda? ci mala som to zaokruhlit?

adelaine
7. júl 2011

@maxara aha, jedna 0..chybicka se vloudila 😉 😉

maxara
7. júl 2011

@adelaine Mati tak teraz som total zmatena.. ale v pohode, je to z tepla, som bola na zahrade trhat dalsi kus.. takze 10 kg a 60g? 10 060?

adelaine
7. júl 2011

@maxara ano, 10 kg a 60 gramov 😀

maxara
7. júl 2011

@adelaine 😀 oki, jasne, chnapem 😀 😀

sisaa
7. júl 2011

@maxara no Peti, tak to ste si neuzili tu dovolenku, tak ako ste mozno chceli 🙂 , ale nevadi, to sa doma vyriesi 😀 Necitala som vsetky spravy od teba, ale malej uz tie vyrazky zmizli?

maxara
7. júl 2011

@sisaa aaaale uzili.. nic jej nebolo, len som sa trosku o nu zlakla, ale potom uz to bolo ok.. nemala ani teplotku ani nic..

maxara
7. júl 2011

@sisaa jaaj a este ich trochu ma, ale uz skor vychrastickovane

sisaa
7. júl 2011

@maxara tak je dobre

sisaa
7. júl 2011

@maxara este niekam planujete ist toto leto?

minizu
7. júl 2011

@maxara ahoj, prave sa mi do ruk dostalodnesne vydanie sme s prilohou mapa vychodne slovensko a spomenula som si na teba 😉 su tam vyznacene vsetky zaujimave miesta, kastiele, zamky, pamiatky unesco, vodne nadrze, hamre....no vsetko mozne i nemozne 😀 len neviem, ci mas moznost to o takomto case niekde zohnat 😒

merikac
7. júl 2011

@macik27 smutna sprava,,,dufam, ze vam to ale nenarusi pobyt v kupeloch ☹

merikac
7. júl 2011

@katka55 katka ja som ani nepostrehla, kde ste vlastne boli?? take same pozitiva si napisala, ze sa normalne zacinam tesit na tu nasu,,,,,,,,,,, 😀 krasne fotecky,,,uplna pohodicka

merikac
7. júl 2011

@adelaine istotne zniznu,,,,,,,Normalne som prekvapena, co vsetko tie vase pediatricky sleduju,,teraz nevime ci je dobre alebo nie to ako prebieha poradna u nasej dr .........

merikac
7. júl 2011

@strasska vsetko krasne k 1. rocku,,,,,,,,,,,, 😵

katka55
7. júl 2011

@merikac a vy sa kam chystate? my sme boli v Chorvatsku, pri Sibeniku, stredisko Solaris, hotel Ivan 😉

merikac
7. júl 2011

ahojte baby,,snazim sa vas citat, aj ked odbehujem,,,,,,,,,konecne mame pekne pocasicko,,ze?? 😀 zas budeme mat na co nadavat 😀 😀 😀

merikac
7. júl 2011

@katka55 my ideme tiz do chorvatska,,,,,,,na Pag,,,,,,,tak uz nech nam vyjde pocasie a v zdravi si mozeme vychutnat par dni volna

katka55
7. júl 2011

@merikac tak teda peknu dovolenku prajem a uzite si to 😉

bellablonde
7. júl 2011

ahoj, ja opat tak ako vcera len na skok
vsetkym dnesnym oslavencom prajem vsetko najlepsie 😵
ja som bola doobeda trocha shoppingovat, kupila som detom smykalku, tak sa mozu smykat rovno do bazena 😀 😀
maly peto sa tu cely den blazni po vonku, obera egrese, ribezle, beha s furikom, kosi, stale je namoceny v bazene,,,, kebyze su prachy, hned by som vymenila byvanie v byte za dom 😉 😅 uz len kvoli tomu, ze ho nemusim polhodinu vychystavat na von
aj sasena mi tu ovela lepsie spi ako doma

mna este caka zmyt podlaha v kuchyni a aj okno som slubila mame, ze jej jedno este dnes umyjem

@katka55 tak ste si aj oddychli, super fotecka ta kde ste s patkom otoceni chrbtom 😉

zajtra pokracujeme smer donovaly, tam nas caka oslava, cize sa "vidime" az po vikende
😀 papa uzivajte slniecko 😎

mirka285
7. júl 2011

caute babule...tak my sme sa dnes vytrepali na Magio plaz,dobre mi to padlo,som si trosku oddychla,lebo ja vam poviem,ze moja Linda je fakt,ze dost aktivne dieta,vsade leze,stvera sa,tak Gabo bol dnes dozor a ja nohy vylozene a pila frappe 🙂 potom sme sa zastavili v Auparku kupit si na veceru KFC,strasnu chut som nato dostala 😝 a vo Fini sporte maju totalnu likvidaciu tovaru,tak som Tomimmu kupila dvoje kratase a malej teplakovu supravu,bude jej sice az na jar,ale vsak jest to nepyta a za dobru cenu no nekup to...a hlavne konecne teplaky ktore su celkom uzke v pase a nebudu Linde padat,lebo uz som sa poucila ze musim kukat na pas,mame totizto dvoje teplaky,ktore su jej uz pomaly kratke ale v pase stale velke 😒 no a zbadala som tam Colmar bundy lyziarske,tak hned som isla skusat,fakt paradne boli a a moju kabelku co nosim cez plece som si dala dolu a nasledne tam aj zabudla...dosla som nato po 15 minutach a cuduj sa svete,normalne tak stale visela 🙂 tomu sa hovori stastie...vidim,ze si viacere uzivate pekne pocko,tak nech to vydrzi

luminkasp
7. júl 2011

@kristip skoda, ze ste uz odisli, konecne je tu pekne, isli by sme spolu este kocikovat

adelaine
7. júl 2011

Ahojte,
my sme mali celkom pekny den, risko ani nemal teplotu po ockovani, tak sme boli vonku na trave,
uzili sme si pekne teple pocasie...
@mirka285 ja som bola tak v utorok, ked bol volny den na magio, dozor mal mm, ja som lezala vyvalena
na lehatku 😀 riskovi sa tam lubilo, ani nechcel ist prec...
@merikac to mu nasla nahodne...aj ja dufam, ze to zmizne, lebo ja ako zdravotnik klasika myslim len na to najhorsie 😢 musim verit, ze ano.

...a inak, pripajam sa k pocetnemu zastupu blahozelajucich, a prajem sice oneskorene nasim malym Patkom a dnesnym narodeninovym oslavencom vsetko naj naj naj k sviatku, vela zdravicka, energie a sil zdolavat nas dospelacky svet. 🙂

strasska
7. júl 2011

@mirka285 inak Julke je tiez v pase vsetko volne a to nie je nejaka velmi stihla. az nezvyk, lebo pri Miskovi som kupovala vsetko siroke, tak teraz sa furt pozabudnem 😀
@katka55 katka super ste sa mali, prudko zavidim.

Inak herecka dnes zabudla, ze vcera uz chodila, tak som zvedava, kedy si spomenie 😀
A konecne prisla na chut ovociu, aj jahody, aj maliny, aj ceresne ... trochu skoda, lebo jej to docvaklo, az ked uz na zahrade nemame ☹
ale kasu mi neda do ust, ja uz neviem, co jej mam dat na veceru, poradte?

adelaine
7. júl 2011

@strasska kasu ziadnu ci len kupovanu?
doma moze urobit z ovsenych vlociek, ryzovu s ovocim....alebo jej daj nieco podobne, co mala na
obed, alebo zemiakove pyre s mliekom....ine ma nenapada.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre