Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
12. júl 2011

@monline ale myslim ze hadam more a slnko by ju tu udrzalo ..a zatala by zuby .. 🙂

bellablonde
12. júl 2011

@tinaki1275 stale ta obdivujem ako to vsetko zvladas, ked dojde tvoja mamina, veru sa za Leiou riadne nabeha 😀
moja mi vzdy zdesene vravi, ,,, ved vy ste takito nikdy neboli...

tinaki1275
12. júl 2011

@monline no na zubanu vyslovene nemaju slovo ..teda aspon ja nepoznam.. 🙂 ale pravda je ze leia hryzie v pohode aj s tymi dvoma,dasna ma uz take tvrde ze ani zuby nepotrebuje..
a ano terasu mame aj pekny travnik s olivami pred domom ,mohli by ste tam stanovat🙂)a von je teplucko teraz je napr.28 stupnov..

tinaki1275
12. júl 2011

@bellablonde no moja mamina mi neveri ze je mala taky certik ..ved uvidi ..ale povedala mi uz ze teda ja som bola ziva ale vraj velmi dobra..a stym zvladanim ...no 😒 skor nezvladam..ale uz len 3,5 mesiaca a potom budem dovolenkovat 6 mesiacov..😵 😵 😵

monline
12. júl 2011

@bellablonde no ale každý musí uznať, že nosatú líšku vieš nakresliť najlepšie zo všetkých 😀
čítačku zatiaľ nemám, ale chcem ju k narodkám..ja čítam ebooky normálne v pc...odkiaľ si objednal? tú kindle 3G?
darček neporadím...ale to tričko by ho iste potešilo 🙂 a inak aj Danko niekedy spí podobne..že sa strháva zo spánku, asi spracúva informácie zo dňa

bellablonde
12. júl 2011

@tinaki1275 no jasne, uz to nejako dobojujes
.. hihi alebo ta mama prekvapi a vyhlasi, ze Leia je slaby odvar toho, co si postvarala ty, ked si bola bejby 😀

monline
12. júl 2011

@tinaki1275 fakt máš aj môj obdiv, že pracuješ a hneď takýmto tempom..ja som tentokrát bola rozhodnutá byť na materskej a užiť si ju, lebo pri Nike som šla robiť už keď mala 9 mesiacov..a bolo mi to veľmi ľúto, no ale musela som..
stanovala som v španielsku, žeby som aj u teba na dvore? 😀

bellablonde
12. júl 2011

@monline ano, myslim, ze je to kindle a objednaval z amazonu.
Najprv som mu ju chcela vybrat aj objednat sama, ale napokon som to nechala na neho, nech si vyberie presne taku, aka sa mu bude najviac hodit a na amazone ma konto, cize som sa nemusela registrovat ja.
Jaj a Sasa je v noci velmi zabavna, lebo ona doslova vzdycha zo sna, akoby riesila nejaky rebus --- "achjaj, co sa len natrapim, kym na to pridem..." 😀 😀

monline
12. júl 2011

@bellablonde a vieš, že si myslím to isté? že mama príde a Leiu v pohode zvládne, lebo ju vycvičila Tinka? 😉

monline
12. júl 2011

@bellablonde no zlatá 🙂 ktovie, čo v spánku rieši 🙂 tie deti sú úžasné keď spinkajú 😀

bellablonde
12. júl 2011

dobru noc vsetkym 🙂

tinaki1275
12. júl 2011

@monline myslim ze by to bolo celkom ok .. 🙂 nechala by som t pouzit aj nasu kupelnu a WC 😀 .
no ja som sla robit viac menej z donutenia.. 😒 inac by som tu pracu uz stratila natrvalo ..a aj to moja ck uvazuje ze buduci rok nebudu mat vobec hotely v chanii ,to mi ovedala sefka..ale vraj sa nemam strachovat ,ze letisko tu bude stale a daju mi druhu stranuod chaniecc 30 km ,co sa mi nepozdava lebo tam je blud ludi a este viac roboty a este viac jazdenia..no uvidime..

monline
12. júl 2011

@tinaki1275 presne, uvidíš, čo bude o rok..podstatné je zvládnuť ešte pár mesiacov a potom budeš konečne zas žena na materskej 🙂

@bellablonde dobrú noc

bellablonde
12. júl 2011

@monline veru su, zboznujem, ked odfukuju, sasenke sa vzdy spotia vlasky, hoci je cela odkopana a krasne vonia, niekedy ju celu vyvoniavam a chcem si pripomenut ako vonala, ked bola malicky cloviecik 😵
petulo je zas natiahnuty cez celu postel, ze sa cudujem, kedy stihol narast taky velky ... kde je to male babenko, co byval ... 😵 😵

tinaki1275
12. júl 2011

@bellablonde dobru ..
@monline az sa mi to zda divne ze zena na materskej...som uz aj zabudla ze co to je.. 🙂

monline
12. júl 2011

@bellablonde a ani sa nenazdáš a začne mutovať 🙂 fakt..strašne rýchlo to letí, pomaly nevnímaš už ani týždne, mesiace, ale rovno roky..a zrazu zistíš, že nemáš prehľad ani v rokoch, tak rýchlo to letí..asi treba mať v živote viac zmien, hoci aj takýchto milých úžasných, aké máme teraz 🙂 trocha som zastavila čas..na chvíľu..nenaháňam sa do práce, z práce..nie je každý deň ako ten predtým a nemusí ma trápiť, že sa počasie pokazí práve cez víkend, pretože som doma stále..teraz vidím, ako mi roky, kedy bola Nika malá, utiekli..

monline
12. júl 2011

@tinaki1275 neboj, rýchlo si zvykneš, ručím za to 😀

tinaki1275
12. júl 2011

@monline idem ja chrapat,malu som uz prelozila z hojdacej siete do postielky -to je najnovsi sposob uspavania,v hojdacej sieti zaspi do 15 minut.. 😉 .prajem dobru nocku ...

bambola
13. júl 2011

dobre ranko 🙂

tak my sme isli spat o 20 a zobudila sa teraz pred 9 😕 teraz sedi na nocniku a pisti, to uz asi chce dole 😀 ked to je jedine miesto kde posedi a mam chvilku klud 😎
co robite dneska? ma byt strasny hic, tak rozmyslam aj ja co s peknym dnom 🙂

tutulka12
13. júl 2011

@bambola aj my sme dnes výnimočne vstávali až po 8mej. milujem moje deti 😀 😀 prvýkrát za 3,5 roka som nemusela vstať pred 7mou 😀

katty17
13. júl 2011

dobre ranecko maminky 🙂
toto slniecko mi neskutocne prospieva 🙂 vcera sme boli cely den na chate a sme sa clapotali v bazne, v pieskovisku... grilovali sme si ryby a ine dobroty. proste paradicka. prave som sa rozhodla ze nalozim sandru a pojdme tam aj dnes. 🙂 nech uz aj ja nachytam trosku bronzu 😀 . Neviete ako to ma byt s pocasim? vraj toto su posledne slnecne dni. ☹

kristip
13. júl 2011

Ahojte, my sme dnes vstali skoro, ocko siel aj skor do prace, lebo poobede idem na dve hodky do prace ja, tak musi prist skor k Petkovi. Velmi by sa mi tu zisli babicky...
o 11 cakam zamieravaca vstavanej skrine, tak som Petkovi prelozila postielku zo spalne do detskej, aby mohol 1. spanok nerusene spinkat. A uz aj vyzera, ze by spal, len sa mu nedari v inom prostredi. Zlaticko, ako si hlada pohodlnu polohu, strasne je smiesny. Naucila som ho, ako place babo, ma talent 😉

Tak vam prajem pekny den, my pojdeme von az okolo 18, dufam, ze sa vtedy bude dat aspon trochu dychat.
@bellablonde mm ma narodeniny buduci piatok, oslavu budu mat spolu s Petkom. Bude mat 30 a netusim aky darcek...

katty17
13. júl 2011

jeeeeej baby, aj sandra dnes vstala o pol deviatej co je na buchnutie si sampanskeho 😀 . pretoze kazde rano vstava o siedmej.

katty17
13. júl 2011

@maxara - peti dodatocne Ninke vsetko naj k vcerajsim meninkam. Risi mal vcera narodeniny. narodil sa na Ninku 😉

katarina7777
13. júl 2011

caute kocky, ja bucham sampanske ked sa leo zobudi o 7, lebo on ma vacsinou budik nastaveni uz na 6 ☹
dneska je tu hned od rana strasne teplo tak pojdeme na plaz az poobede... ale uz mame za sebou hodinovu prechadzku. 🙂
pekny den zelame

bellablonde
13. júl 2011

@kristip nam prisiel chalan zameriavat vstavanu skrinu vcera vecer. 😉 Chceme vymenit 2 velke skrine v spalni, lebo su naprd, nic sa nam tam poriadne nezmesti.
Kto vam bude robit? My sme sa rozhodli pre divendoor, mali mierne lacnejsiu ponuku ako indeco a commandor ...aj tak nas to vyjde cca1500€, zda sa mi to strasne drahe

bellablonde
13. júl 2011

@katty17 neviem ako ma byt, snad do konca leta bude este kopa peknych dni
mne by stacilo keby boli vsetky dni ako tieto, len o 4 stupne menej 😀

a moji krpanikovia dnes vstavali o 7,,,tiez som sa potesila 😉

bellablonde
13. júl 2011

idem dat trosku byt do poriadku, saska zaspala, na obed cakam, ze sa tu zastavia nejaki ludia pre preklad

papa

gabika41
13. júl 2011

Caute...takze uz som pobalena a aj sprchu som stihla....dnes sa mi podarilo na otvarajucej sa branke uderit moje dieta...tak mam zle svedomie....a poobede,ked pride mm z prace,tak vyrazame smer Bosaca..... 😉

katty17
13. júl 2011

tak obed navareny. pre sandricku dnes su cestoviny s cukinovo maskovou omackou. tu miluje 🙂 uz nam len tatinko ide natankovat auto a ficime same dve na vylet 🙂 pozerala som desat dnovu predpoved a od pondelka sa to ma zhorsit na burky a prsania :( ale do nedele ma byt este fajn. ale dnes a zajtra ma byt slnecno 🙂
@mirka285 - miru na buduci tyzden by som za vame dobehla. urcite tam nikekde najdem rolando 🙂 den si este dohodneme. moze byt?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre