Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
18. júl 2011

@katka55 no skoda,ja som uz aj vajco predala,inak by som tam Lindu nasackovala este 😖

mirka285
18. júl 2011

@adelaine only for you 🙂

katka55
18. júl 2011

@mirka285 v pohode 😉 a to by asi linda nikdy neodpustila patrikovi, ze musela byt nasackovana vo vajci 😀

mirka285
18. júl 2011

@katka55 vsak ona by bola ohurena Patkom a ani by si to neuvedomila 😀 no kazdopadne dame stretko aj buduci tyzden,lebo ani Matky sa nemohli dnes pridat...

mirka285
18. júl 2011

kokos ja pol hodinu cumim do chladnicky a hladam slepaciu co mi vcera nabalila svokra a prave som zistila,ze slepacia ostala v aute...no tak ta uz jedla nebude 😔 esteze som spravila patizon a karfiol so zemiakmi na pare 😕

bambola
18. júl 2011

@mirka285 @katka55 baby rano bolo celkom pekne a naozaj teplo ale uz sa zamracilo aj ked chladno este nie je, ale teda na kupanie uz tiez nic moc 😒 pojdeme do mesta ked sa zobudi a napapa, ja si dam v meste gofru 😝 alebo nejake pizzove zemle co tu maju a strasne mi chutia . chcem ist kuknut nejake veci tak nech to vybavime dnes 😉

kafoditka
18. júl 2011

Baby, tak Filip zalomil a spokojne buva, cize kym sa zobudi a naobeduje, tak budeme asi aj meskat... ale volame si 😉 inak bola som zaniest kamaratke hlboku korbicku, co som jej pozicala a zo srandy som do nej dala Filipa - normalne sa tam naskladal ale bol ako sardinka 😀 no a mame novinku- vieme sa splhat na postel, gauc, fotelky..ale panko nieze by zliezal nohami dole, ako sme ho ucili, on sa z tej postele rozbehne a rovno si vykroci do priestoru 😖
@monline Mon, mali sme otvorenu ventilacku, ale aj tak nepomohlo.. 😒

bambola
18. júl 2011

akoze mozem mat zehlicku na vlasy zapnutu od rana 😠 sa divim, ze este nie je roztopena 😅
@mirka285 fotka 🙂

kafoditka
18. júl 2011

@mirka285 hned sa na teba lepsie pozera 🙂 som si ta rano pomylila s cigaretkou, ked pisala, ze ma rocny rozdiel medzi nou a bratom a ja som hodnu chvilu rozmyslala, ze sak Mirka nikdy brata nespominala 😀

mirka285
18. júl 2011

@kafoditka Domi my uz asi dva tyzdne vylezeme na gauc,postel,zliezanie trenujeme ale neuspesne,robi to presne ako Filip 😒
@bambola chces byt za pjeknu coooo 😉

kafoditka
18. júl 2011

@mirka285 moj je taky prespekulovany, ze ked je v izbe sam, alebo teda ziadna blizka osoba poblizku, tak zlezie bez problemov sam nohami dole ale akonahle sme s nim niekto na posteli, gauci a pod. tak z neho uteka, lebo si je isty, ze ho zachytime 😠

kafoditka
18. júl 2011

inak v Petrzalke svieti slniecko a teplomer ukazuje 23stup. 🙂

katty17
18. júl 2011

@mirka285 - baby, tak my sa ideme nabalit do auta a ficime. volame si.

mirka285
18. júl 2011

aj ja uz idem,pa

bambola
18. júl 2011

@mirka285 uhadla si 😀 to aby videli ako sa mam v bratislave dobre 😀 😀

lutsine
18. júl 2011

Dakujeme, na dovolenke bolo super,maly si uzival vodicku....z domu sme odchadzali o 3 rano,boli sme tam o druhej popoludni,mali sme prestavky na papanie,prebalovanie,pobehali sme si po parkovisku...prvu noc malicky prespal celu...unava z cesty, ostatne sa uz budil ako doma,raz na mliecko.

lutsine
18. júl 2011

Pri mori sa mu velmi pacilo, byvali sme v hoteli Punta, v dependase Arausa,mali sme polpenziu,ranajky a vecere, pre maleho sme stale nieco vybrali,na ranajky chlebik so sunkou,syrom,zeleninu...na veceru sme mali polievky, cestoviny, masa, ovocie,zeleninu, pudingy....

lutsine
18. júl 2011

Na plaz a k moru sme chodili tak na dve hodky dopoludnia a trochu popoludni,kazdy vecer na prechadzky do mesta,az kym malicky nezaspal a prelozili sme ho rovno do postielky....

monline
18. júl 2011

@lutsine super..toto znie ako oddychová dovolenka, všetko pekne zorganizované, naplánované, zladené..🙂

monline
18. júl 2011

@mirka285 @kafoditka @katty17 stretkujete? super....aj počasie je fajn..budúci týždeň sa možno pridám..

zrzulka
18. júl 2011

@kafoditka Filipko nevedel zliezat...vyliezat?? 😕 Som prekvapena lebo ved Filip uz chodi dost dlho nie? U nas presne opacne pato vyliezal, zliezal a az potom ked si bol isty tak zacal chodit 😀 Ze jaky je prespekulovany krpec prefikany. 😀 😀 😀 Dokonca predvcerom zliezol z postele tak ze nechapacky. mame na posteli zabranu a on cez nu preliezol. Vobec si neviem vysvetlit ako, nevidela som to. David Copperfield v blondatom vydani :O)))))

lenuss84
18. júl 2011

ahojte.som tu dlho nebola.a idem sa pochvalit,uz mame druhy zubok,hovorime mama a tata.a ....vcera urobila Adka prvych par nesmelych krockov sama..........kraaaaaaaaaaasne.

tinaki1275
18. júl 2011

@kafoditka moja my sme mali to iste minuly tyzden,a nie ze vykrocenie do prazdna aale rovno skok 😠 ale po nejakych 3 dnoch ju to prestalo bavit,lebo bola otrepana nenormalne..a uz zlieza ako ma..otoci sa a zosuchne po brusku na podlahu ..a robi to asi 300x denne... 😒 ale stale sme niekto na blizku lebo jej sa paci provokovat a ide akoby zoskocit a smeje sa este a potom pekne sadne a otocoi sa a zlezie.. neboj on na to pride ze skok do prazdna sa mu neoplati .. 😉

bambola
18. júl 2011

ahojte,
tak my sme nakoniec ani nesli do mesta lebo sa krasne vycasilo a bolo slniecko a teplo. do mesta mozme ked bude zamracene 😉 mozno este zabehneme do teska na nakup lebo uz spi vyse hodinu a pol tak bude treba nejako zabit cas a trochu ju unavit. idu mi na nervy psi lebo stekaju a pritom som im uz dala zrat aj ich nechala vybehat a vkuse by sa tahali von 😠

bambola
18. júl 2011

jaj a este som chcela napisat, ze som kupila vcera v tesku "sedliacke kurca" a je naozaj velmi dobre 🙂 uz na pohlad vyzera zdravsie, vyvar je vyborny a maju na neho aj teraz akciu 😉

bambola
18. júl 2011

videli ste aky ma pariskova kocik? 😀 tie jej kriteria podla mna splnaju aj lepsie vyzerajuce kociky 😉 a praktickejsie, tento je podla mna neprakticky az to krici 😉
http://www.topky.sk/cl/100313/1282851/Pariskova...

mirka285
18. júl 2011

@bambola Mati vsak ked si nenechala poradit od nas 😀 inak caute,stretko za nami,trosku poprsalo ale inak bolo fajn 🙂
@monline no to dufam,ze sa pridas...

monline
18. júl 2011

ahoj kočky
malý sa mi tu hrá, práve jedol banánovú kašu s kúskom banána
dnes z lahôdkovej kukurice som mu vyštipla niekoľko zrniek a kŕmil sa ňou..včera i dnes jedol pol paradajky zo záhrady, dve veľké jahody, kúsal do papriky, oblizol melón, zjedol pol banána...strašne sa teším, že má snahu aspoň ochutnávať a trocha aj jesť, predtým odmietal úplne všetko (toto je zoznam za dva dni, nejedol to všetko naraz 😀) No a chutí mu jedine hippka, žiadne hami, hamánek, či sunarka, ani to babylove či ako sa to volá z dm už nechce... @mirka285 koľko vyjdú hippky v rakúsku? oplatí sa? a- rada sa pridám, ak nebudeme mať iný program..síce neviem kde je sad janka kráľa, ale však sa vysomárim 😉 😉
@bambola tiež sme nakúpili tieto kurence a fakt sú dobré...🙂
@tinaki1275 už aj danko by stále vyliezal na gauč a poskakoval na ňom, zatiaľ sa ale strmhlav nepúšťa, vie zliezť a na skoky dole ešte neprišiel 🙂 Dnes sme sa bavili s Nikou, má kamoša, čo je napoly Sicílčan..že ona by tam kľudne šla bývať 😀 tak jej vravím, že super..Danko pôjde do Grécka, Nika na Sicíliu a ja si budem dovolenkovať aspoň pol roka, keď pôjdem za deťmi 😀

mirka285
18. júl 2011

@monline podla toho aka,ale su o nieco lacnejsie ako u nas... ja som prave namiesala fernet cherry s tonikom a do toho vytlacena limetka,baby tak to je ina mnamka 😝 a sad j.Krala je pri Auparku

mirka285
18. júl 2011

ozaj,mne teraz volala mamina,ze v Tescu maju zavarane uhorky po 55 cntov,vraj su dobre,tak nech si idem zajtra nakupit,ze sa to neoplati za taku cenu ani zavarat...a dosla som domov,Gabo ma milo prekvapil,uvaril leco a povytieral vsetky dlazky aj balkon 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre