Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rolak
18. júl 2011

@bambola no presne, naša vrieka tata, tato, havo, ato, to sú všetko veci hodné spomenutia,ale mama je nič, to je doma furt... 🙂

tinaki1275
18. júl 2011

ahojte nocne sovy ,ja len na skok...som unavena ako kon ..a to osm dnes mala volno .. 😒 ale spravili sme doma kopu roboty co cakala este od stahovania..tak aspo nieco ..a zajtra mam sefku na kontrole.. 😠

tinaki1275
18. júl 2011

@rolak a akuze to mate teraz vahu (akoze provokacia 😀 ) ale co som videla fotky je Kika uplne v pohode.. 😉

rolak
18. júl 2011

@tinaki1275 ahoj, nezávidím tú makačku..... ale začínam si myslieť,že hádam je to pre dieťa aj dobre, ke´d mamina robí, nebude taká precitlivelá presmradená maznáčka ako Kristíína.....

rolak
18. júl 2011

@tinaki1275 ty vieš že má tá váha hneď napadla? 🙂 🙂 🙂 🙂

bambola
18. júl 2011

@monline snad to vydrzi ten bazen na dvore 😉 sa mi ho nechcelo pratat a ked by som ho uz aj tak dieta na prse 😅

tinaki1275
18. júl 2011

@rolak juj moja to by si mala vidiet tu potvorku ked mam jeden den v tyzdeni volna,nepusti ma z dohladu a normalne sa mi vesia na nohu cely den a nic nemozem urobit..a rozmaznana bde rovnako ako tvoja ..kedze si ju neuzijem tak potom jej to vynahradzujem az neumerne.. 😉

tinaki1275
18. júl 2011

@bambola ty dokedy planujes kojit?este asi potiahnes nie?

bambola
18. júl 2011

@rolak mne praveze vobec nehovori, len tata, co je aj divne lebo mi hovorime normalne ocko a tomu aj rozumie ale ona povie tata a evidentne mysli ocka 😉 nevadi mi, ze nerozprava, mozno o rok na mna uz vypluje cely nejaky monolog 😀 😀

rolak
18. júl 2011

@tinaki1275 aspoň ti dáva náklonosť najavo, moje hebedo ma bije... roman mi poradil,nech začnem plakať,tak plačem akože ma to bolí a ona kuká kuká a buchne ešte raz, že sranda...... vôbec si ma neváži.... 😠 Romana nikdy nebije....

bambola
18. júl 2011

@tinaki1275 ja by som uz aj prestala ale kedze mala zaspava na prse tak este kojim, v podstate uz len kvoli spaniu. neviem ako inak ju odstavit ako drasticky a placom a to proste nechcem, tak este pockam nejaky cas a je to trosku aj o pohodlnosti to je jasne 😉 ale napriklad keby som vedela, ze sa mi podari odstavit tak v pohode ako @katka55 tak nevaham ani chvilku 😉

tinaki1275
18. júl 2011

no baby na to ze my doma hovorime dvoma jazykmi mala celkom melie..mama,baba(to je grecky tata 🙂 ), havo, papa, po-po -po to je ked sa cuduje (v grectine sa to casto pouziva) a este didi (cumlik)ktory mame ale len na noc ..a potom uz len hatlaniny ..ale mama mi hovorila velmi skoro uz niekedy v siedmom mesiaci a potom v deviatom akoby utal a teraz asi pred tyzdnom zacala zase..

rolak
18. júl 2011

@bambola mne je len divné,že iné veci hovorí, a mama nepovie, a všade sa vraví,že prvé slovo mama. na jedlo povie mňam mňam, (teda vlastne hlavne na pivo), na Romana tato, na psa ha...vo, a na mňa ništ.... šak ja ju nechám raz na celý deň u babky a uvidíme, ako bude mamákovať 😀 😀 😀

tinaki1275
18. júl 2011

@rolak moja nemysli to aj moja ma tlcie..to robia potvorky z lasky 🙂 ona ma napr.tak brutalne taha z a vlasy,vyslovene umyselne ale niekedy mam az pocit ze akoby ma trestala ze som jej proste nieco zakazala ..

bambola
18. júl 2011

@rolak jeden andrejov kolega mal tiez take obdobie s malou ze ich bila ale jeho zena citala v nejakej psychologii, ze do dvoch rokov ani nema zmysel nejako dieta trestat alebo mu to vracat (samozrejme primerane 😉), ze to proste nepochopia, treba len odviest pozornost na nieco ine

tinaki1275
18. júl 2011

@bambola tak to mas v pohode ak ti pritom zaspi ..a kym mas mlieko nemas co riesit.. 😉

tinaki1275
18. júl 2011

@bambola suhlasim ..vzdy jej strcim nieco ine do ruky alebo proste zacnem robit opicky a odputavat jej pozornost a viac menej to ignorujem..

rolak
18. júl 2011

@bambola ja mám dakedy taký pocit,že ja ona ma považuje za svoj majetok, čo má k riti pprirastený 😀 😀 začínam mať pocit,že som ju rozmaznala...
@tinaki1275 tak to ma teší,že aj ty si bitá 😀 😀 ty sa staráš o slovenských turistov? máte tam ešte krízu?

monline
18. júl 2011

@rolak aj danko to robí, búcha ma kadečím, a aj keď sa robím, že plačem, nezaberie to, lebo sa smeje a teší ešte viac..asi som srandovná proste 😀 hrýže ma, ja kričím a on sa rehoce..snažím sa, aby ma nekúsal do nôh, lebo blbý reflex (však príšerne kúše) a vystrelí mi noha nechtiac..najnovšie mi skáče na chrbát keď sedím na zemi pri ňom..obíde ma a hodí sa okolo krku..ono je to milé, pokiaľ by mi strašne neťahal vlasy pri tom..samozrejme keď skríknem, že bolí, tak ťahá ešte viac..mám tyrana doma 🙂 ale- vie sa aj úplne nádherne dokonale pritúliť..ľahne si tvárou na moju tvár, dá mi pusu..no zlatíčko je to 🙂 a takto sa túli aj k ostatným v posledných dňoch..dokonca dnes aj k psovi

rolak
18. júl 2011

@monline 😀 😀 😀 aj naša sa rada túli a pusinkuje,ke´d jej dávam ovocnú výživu,tak furt pusinkuje toho psíka,čo je na etikete. je zaťažená na psov a medveďov 😀

monline
18. júl 2011

@rolak nemyslím, že si ju rozmaznala..deti do roka nevedia získavať výhody, oni majú len potreby, ktoré si uplatňujú plačom

bambola
18. júl 2011

mna ked buchne , hryzne alebo cokolvek tak u nas zabera hlasne au, ale fakt ze ju az mykne, vtedy to uz znova nespravi. ale celkovo sa nemozem stazovat, ze by ma bila 😉 a hryzie vacsinnou andreja do lic a pier, nevime preco 😕

rolak
18. júl 2011

@monline to práve by som chcela vedieť rozoznať,že či proste len dáva najavo potreby, a inak nevie,alebo už vymýšľa.... musím jej viac veriť, že mi nechce zle 🙂

monline
18. júl 2011

predstavte si dve diagonály rovnobežné na posteli...tak v tých smeroch spia muž a danko, práve som ho bola pozrieť..dankovi už trčia nohy z postele 😀, obaja na bruchu

rolak
18. júl 2011

@bambola no a u nás je to práve naopak, romana nikdy nešvacne a mne sa zadíva hlboko do očí a plesk s oboma rukami po ksichte. na Kristínu ani nemožno zvýšiť hlas,hneď reve..... ani na psa nemôžem zakričať,lebo Kika je hneď hotová. preto sa mi vidí voľajaká presmradená... ale ja teda na ňu dosť často zvýšim hlas,keeď jej niečo zakazujem, tak poviem nahlas nie. vtedy ľahne na zem a reve, ale už viac to zakázané neurobí.

mirka285
18. júl 2011

zdravicko...baby tu sa vo velkom klabosi este?
@rolak sewas moja,vitaj spat... baby ja som teraz pozerala detske oblecenie ,ale vsak ten moj chrustik nosi leginy velkost 6=9 mesiacov a stale su jej velke v pase 😕

rolak
18. júl 2011

@mirka285 jeeej, ahoj! ja sa už neviem dočkať,kedy otvoria u nás aupark, velice dúfam, že tam bude aj next a že budú mať nejaké úvodné zľavy a ja sa zásobím na zimu 😀 😀

monline
18. júl 2011

@mirka285 my máme stále pyžamká z tesca 6-9, jedny zelené leginy veľkosť 68 a sú tiež dobré a voľné v páse 🙂..však už Lukáš nosí rovnaké oblečenie ako Danko

mirka285
18. júl 2011

@rolak Ludi co ti poviem,teraz mal Next vypredaje a vraj tam bola normalne sora este pred otvorenim a baby sa tam pomaly bili o oblecko 😕 najhorsie je,ze tato nasa velkost je prva fuc,ani sm nevedela co mam kupit,a v Tescu mi padli do oka take tenke rifle dolu na gumicku,tak si hovorim,ze zoberiem malej,ze to su take vdacne gate,kupila som jej velkost 9-12 mesiacov a su jej total velke,vsak ja uz neviem co to moje dieta je ozaj take drobne?

tinaki1275
18. júl 2011

@bambola suhlasim ..vzdy jej strcim nieco ine do ruky alebo proste zacnem robit opicky a odputavat jej pozornost a viac menej to ignorujem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre