Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ywett
20. júl 2011

Ahoojte konickarky,
dakujeme, PRAHU sme si uzili supeer,v piatok navsteva tety a steniatka, v sobotu svadbicka v uzasnom pivovare, nedela zoo a aquapark a pondelok aquapark. Uzasneee, taky relax sme potrebovali.
Dnes ma nasa piskotenka 1 rocik. Oslavujeme ale o tyzden s rodinou a o dalsi s kamosmi...
Baby ja nemozem zohnat model 2010 Smart trike ruzovo sedy, uz som ich objednala v 3 webobchodoch a vzdy mi prislo, ze nie su...tak dnes chcem esste niekam zajst osobne, ani neviem kam....
A este som premyslala malej kupit kuchynku...pekne pri nej moze stat..tak uvidime..
Pekny dnik

katarina7777
20. júl 2011

@noemarta no veru dost sme sa posledny mesiac flakali s leom 🙂 inak neviem kedy mas ist na dovolenku ale aj tu sa ma pocasie minimalne na tyzden pokazit a pozerala som aj Pag a v najblizsich dnoch to tam nevyzera velmi na plaz ale vsak sa mozu aj zmylit 😒 http://www.ilmeteo.it/meteo-europa/Pag

katarina7777
20. júl 2011

@ywett aj ja chcem kupit leovi kuchynu, namiesto domceka do zahrady kde sa poriadne kvoli komarom neda byt, sa mu zapacila taka mega kuchyna, len je draha jak svina tak este nad nou meditujem 😒 ale kuchyna je dobra hracka pre deti 🙂 a na taky vikend v prahe by som sa dala prehovorit aj ja 😀

katty17
20. júl 2011
adelaine
20. júl 2011

ahojte, dobre neskore ranko,

@katka55 no dost mi zislo kg, a na tych prsiach sa to odrazilo...co uz, push up to vyriesi 😀
@mirka285 sranda ze ti spala kludne v topankach

inak dnes sa mi nechcelo sediet doma, lebo risko je doma besny, tak som ho nalozila do kociara,
ozbrojili sme sa do dazda a sli sme s kamoskou do polusu, teraz sme sa vratili, detom sme nakupili nejake handry, vyjasili sa na autach, a mne risi zaspal posediacky cestou spat, bez cumla v kociku, doma som ho vyzliekla a ulozila do postele, ani brvou nemrkol...asi som ho unavila 😀
teraz mam aspon chvilu pohov na kona a kavu, super 😀

mirka285
20. júl 2011

inak ja ked som rano zbadala,ze ma sandalky na nohach,normalne som chvilu uvazovala,ci si ich sama neobula 😀 ona teraz spava v pyzame kratkom bez noh,tak preto som nechcela aby behala bosa a vecer som ju dala do postileky,flasu s mliekom do ruky a ona ked dopila mliecko hned zaspala,takze ja som len vypla malu lampicku a Linda kludne spala v opankach do rana 😝

noemarta
20. júl 2011

@ywett vsetko naj naj teda prajeme !!! a tu ju dostanes zarucene, je to priamy dovozca !! my mame tu cervenu !!
http://www.mackoviahracky.sk/
@katarina7777 to mi ani zo zartu nehovor, kurniiiiik... ideme takto za tyzden.... ☹ 😅

mirka285
20. júl 2011

@noemarta Maci vsak teraz bude tyzden skaredo a ked pojdete vy,tak uz bude pekne slnecno,sa vycasi dovtedy 😉

noemarta
20. júl 2011

@mirka285 to duuuufam....
odchadzam do rakuska, pa zatim...

katka55
20. júl 2011

@noemarta patrik len tie 2 noci nemohol mat mlieko, lebo z neho grcal a mal hnacky. a teraz mame taky cudny rezim, lebo pred spanim nechce mlieko (dost neskoro mava kasu), ale okolo 12 - 1 v noci stiahne 180ml a rano okolo 7 este 210ml. cez den nema mlieko. dnes ale chcem skusit zase dat mu mlieko pred spanim, lebo si uz tusim zvykol na flasu. no a s vodou asi fakt neuspejes v noci... 😒 mozno jej obcas daj UM, aj ked kojis, a ked uz bude vediet, co s tym, tak jej skus v noci ponuknut len UM... neviem... 😔

denisse
20. júl 2011

baby, mate niektora doma elipticky trenazer? idem si nejaky objednat a vybrala som toto:
bud s elektronickou regulaciou:
http://www.insportline.cz/541/eliptical-insport...

alebo manualny
http://www.insportline.cz/1551/elipticky-trenaz...

co myslite? ake mate skusenosti s tym, co mate doma?

diiiiky 😉

ywett
20. júl 2011

@katarina7777 katka a aku kuchynu, mas link? co znamena draha ako skrina? ze ta vyjde tak ako skoro normalna xixixi

zrzulka
20. júl 2011

@noemarta a nemozes dovcu prelozit???to idete cez cestovku?, my sme takto boli ked mala misel 1,5 cize bola zhruba v patovom veku a veruze sme sa nekupali, pocasie bolo fajn ale par dni predtym sa tade prehnala veterna smrst, voda v mori brutal ladova. akoze ludia sa kupali ale my nie pretoze neznasame ladovu vodu, miska do vody ani omylom, blbe na chorvatsku je to ze okrem mora tam nemas poriadne kam ist 😉 my sme robili vylety ale bolo to take....no.more je more. snad vam to vyjde, drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@ywett leiluske prajeme vsetko najlepsie k prvemu rociku...peknu oslavu 😉 kuchynka je super vec. my tiez mame a veruze aj patko sa s nou vyhra. aky aqapark je v prahe? ubytovani ste boli v tom aquapalace hoteli?planujeme tiez ist do prahy na par dni ked uz tento rok more nevyslo ☹

zrzulka
20. júl 2011

@adelaine vdaka bohu za push upky aj ja hovorim... 😉

katarina7777
20. júl 2011

@ywett no draha je jak veeeelka svina (nie skrina 😀 ) lebo vyjde okolo 350 eur, lebo to je namiesto zahradneho domceka ... tu je link
http://www.najhracky.sk/index.php?s=detail&id=1146 ale paradna, maly sa v nej uz hral ....

katarina7777
20. júl 2011

inak prave sme sa vratili z nemocnice a mm ma nathnuty sval pri kolene ... cize parada 😠

luludi
20. júl 2011

@katarina7777 :( to mi je velmi luto. Prajem skore uzdravenie

cigaretka5
20. júl 2011

tak som dnes vyfasovala svoju druhu tehu knizku

cigaretka5
20. júl 2011

baby inak som sa chcela spytat vsetci vasi drboci uz chodia? nasa mala ani za toho pana, ked ju nahodou chytim za rucky alebo ramienka , pokrci kolienka a uhana na 4

medved
20. júl 2011

@cigaretka5 u nas je to presne to iste stat stoji pri nabytku,ale inak len po 4 🙂

mirka285
20. júl 2011

@cigaretka5 cigi no supis 😉 a jasnemze vsetky deti este nechodia,maju cas,vsak ledva teraz dovrsili prvy rocik...
@katarina7777 jooj to nepotesi,snad mu to rychlo prejde a ta kuchynka je veru paradna aj ja by som sa v nej pohrala....
@denisse Deni ved im tam normalne posli mail na tu stranku,oni ti poradia 😉 my sme sa prave vratili z trampolina,baby z BA,odporucam,Linda s Lujzou sa tam tak vyhrali,ze dovi,uplne som ich tam znicila 🙂

noemarta
20. júl 2011

caute holky,
@mirka285 Nela zboznuje trampolinu, svokrovci maju tu velikansku a vzdy musi ist niekto skakat do nej, aby bola nela spokojna, a ked ju odtial zoberies, reeeev... 😀
dnes som si ponakupovala uz aj na dovcu, tak dufam ze tam bude fajn, kolega odchadza dnes, a ten vobec nestresuje, ze pozeral pocasie, a tam je teraz 29 a nie 36, takze to je pohoda a cez vikend ma byt zas vela vela stupnov, tak verim ze to tak bude.
@cigaretka5 gratulka maminaaaa !!! vela deti tu este nechodi, napr. ani nasa este nie, uz je total nastartovana, len dostat odvahu a pustit sa...
@katarina7777 no to potesi.... 😔
@zrzulka nie nejdeme cez cestovku, a daj pokoj s rusenim, musi to vyjst !!! 😉

denisse
20. júl 2011

tak trampolina boduje aj u nas 😀

katty17
20. júl 2011

@mirka285 - miri kde to je?

katty17
20. júl 2011

@noemarta - maci proste musi byt paradne pocasie na dovci a hotovo 🙂 si to vsugerujes a bude 😀

katty17
20. júl 2011

@cigaretka5 - cigi ani nasa sandra nechodi. ani za svet. ale ona sa nechce ani staviat. neustale by len lozila a lozila. lenivcek.
baby, inac sme objednane k neurologicke na 8.8 tak som zvedava co povie.

mirka285
20. júl 2011

@katty17 Kati je to v Mlynskej doline,v tom nakupnom dome Cubicon na uplne vrchnom poschodi...a preco idete k neurologicke,to mi nejak uniklo?

katty17
20. júl 2011

@mirka285 - miri lebo pedine sa trosku nepozdava ze sa sandra v rociku este nestavia. ani k nabytku.... tak ze aby sme sli pre istotu.

cigaretka5
20. júl 2011

@denisse my mame ten manualny a som v poho i ked teraz ho ignotujem kedze tehu na tom sbehat nechcem ale medzi tehu som makala pri telke a bolo to OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre