Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
21. júl 2011

@monline no este plne tri a 9 dni .. 😒 ale to som si uz aj zvykla a teraz mam taky pokles..menej ludi omnoho lebo nemci nemaju radi kretu v 40 tkach teplotach ...ale zase to za dva tyzdne stupne..a september bude ina show...akurat ze mam pocit ze mi zivot unika pomedzi prsty ..zijem len robotou .. 😒

robika
21. júl 2011

Ahojte, tak konecne mi Filipko chodi okolo nabytku, dnes hned od rana zacal, tak ma potesil a to je prave mesiac co zacal stvornozkovat, o 2 tyzdne na to uz vedel zliezat z postele, z gauca pekne nozickami nadol a dnes chodenie okolo nabytku, taka som na neho hrda 🙂 ...

@monline a @mojalili Danielko gratulka s meninam, hlavne vela vela zdravicka 🙂
@adelaine neboj sa, urcite je to len aby mali istotu a je dobre, ze mu urobia vsetky vysetrenia, drzime palce
@tinaki1275 keby sa ten cas dal aspon trochu zastavit, ja som tiez bola posledne dni v praci a je to hrozny pocit, akokeby som maleho zanedbavala, take vycitky som mala, ze som sa ani poriadne nevedela sustredit...

noemarta
22. júl 2011

dobre ranko,
@tinaki1275 joj dalsia co ma dobry den, neboj vsetko bude dobre, uvidis, ved dnes je uz piatooook!!
@monline mas pravdu, ja neviem byt dlho nasrana, sa otrasem a idem ale vcera som bola uz total aj vycerpana, takze az vecer som sa vedela smiat... a vidis, keby si mi zakyvala, asi by som sa usmievala skor. 😉
Dnes verim, ze sa uz nic nevysomari, dnes si chcem upratat cely barak a pomaly balit, aby som zajtra bola total v pohode.
pekny den vam prajem

mirka285
22. júl 2011

dobre ranko,dufam,ze dnes uz vsetky vstavame s usmevom 🙂 @adelaine Mati nic sa ty neboj,aj ty budes kludnesjsia,ked sa len utvrdi,ze vsetko je v poriadku 😉
@robika ved Filip je sikovny,za chvilu aj sam bude chodit 🙂 baby dufam,ze dnes vsetky prezijete aj napriek zamracenemu pocasiu pekny den

kafoditka
22. júl 2011

Ranko damy, pekny pozitivny den sa praje 😉 @adelaine Mati neboj, radsej nech sa mu spravia podrobne vysetrenia, ale budes mat dusu na mieste a uvidis, vsetko bude v poriadku 😉 drzte sa!!

kafoditka
22. júl 2011

@robika mas doma sikuliaka 🙂 o chvilu bude sam behat, ani sa nenazdas...
@noemarta Maci, ja by som uz mala cestovnu horucku na tvojom mieste 😅 ja si aj dva dni pred odchodom vsetky veci poukladam na postel, co sa mi zdaju potrebne ( nehovorim o tom, ze tyzden vopred pisem vsetko, co ma napadne zobrat, na papier 😀 ) a potom z toho len davam naspat do skrine, ze toto nebudem potrebovat, tamto.... no a potom, ked som uz na mieste tak nadavam, preco som to a ono nezobrala, ked som to mala pripravene 😀 😀 normalne na palicu so mnou 😝

bambola
22. júl 2011

dobre ranko,

mala uz spi, zase vstavala posiestej tak asi si dava dokopy novy rezim. vyhovuje mi to v tom, ze stihne dva spanky cez den a pritom nejde spat o 23h, nevyhovuje preto,ze som neni zvyknuta 😠 ale sa zvyknu si 😉
@adelaine neboj, je to len preventivne, uvidis, ze vsetko bude ok 🙂

bambola
22. júl 2011

co idete dnes robit? tu obcas prsi obcas nie, do nakupneho sa mi nechce, nic tam neni a mala aj tak dlho nevydrzi 😔 rozmyslam nad plavarnou ale sikulka som zabudla malej plavky doma 🙄 a nechce sa mi kupovat kvoli tomu cely balik plienok, navyse je piatok a skaredo, tak aby tam nebola nad.bana cela BB 😠 ale ked ma nenapadne nic ine tak asi budeme musiet ist lebo fakt je uz strasne nervna, jej proste vadi ked sme same cely tyzden , spolocenske dieta 😎

carrie84
22. júl 2011

@monline @bellablonde - dakujeeeeem za prianie 🙂 Monline - aj ja zelam tvojmu danielkovi vsetko najlepsie 😵

lutsine
22. júl 2011

Vysledok vcerajsej poradne....9900 gramov a 79 cm.

kafoditka
22. júl 2011

@bambola Mati u nas zacalo svietit slniecko, malemu dovarim obed a pojdeme na prechadzku...
Baby aku mate oblubenu/overenu znacku spiraly? ja pouzivam uz sto rokov max factor ale mam pocit, ze sa pohorsili, lebo uz druha spirala mi vyschla v rekordne kratkom case a zlepovala mi mihalnice 😒 tak dajte nejaky dobry tip, potrebujem si dnes kupit novu..

aalexis007
22. júl 2011
kafoditka
22. júl 2011

@aalexis007 dakujem a nezlepuje?

bambola
22. júl 2011

@kafoditka uz aj tu kuka slniecko 🙂 tak snad to nebude take zle dnes 😉
ja ti neporadim lebo ja nepouzivam poriadne ani spiralu 😅 to uz musim chciet byt za fakt velmi peknu 😀 😀 ja si totizto sucham oci ale aj bez toho mi to proste vadi 🙄

aalexis007
22. júl 2011

@kafoditka nie nezlepuje. S touto značkou mám veľmi dobré skúsenosti. 😉

kafoditka
22. júl 2011

@bambola Mati u mna su zas spirala, licka a lesk na pery povinna vybava, to musim mat, aby som sa citila dobre 🙂 ale neboj, tiez mam dni, ked idem von len v siltovke, ktora zamaskuje omastok na hlave a bez stipky licidiel 😉

kafoditka
22. júl 2011

@aalexis007 oki, vdaka 😉

mirka285
22. júl 2011

aj u nas je chvilu slniecko chvilu to vyzera na dazd...ja musim ist po obede do Petrzky tak asi skocim do Auparku,ak bude pekne,budem na ihrisku ak skaredo posmirujem obchody.. tiez mam rada meybelline,ale ja zase tu v modrom obale a teraz mam Astor air max a aj ta je dobra...ak nebude prsat nedojdes na ihrisko alebo do sadu?

kafoditka
22. júl 2011

@mirka285 o ktorej cca?

mirka285
22. júl 2011

okolo tretej,dojdes?

kafoditka
22. júl 2011

@mirka285 ked sa nerozprsi, budem tam okolo tretej, mozno aj skor..

denisse
22. júl 2011

ahojte ... tak sme nakoniec boli s barunkou s tymi vyrazkami u dr a su to kvasinky 😒 aj na cikuli aj v puse ...
@bambola
prosim ta, ta candibene vodicka, co si davala matke .. to bola nejaka robena v lekarni, alebo by si ju vedela najst na nete? bola som v dvoch lekarnach a maju len candibene sprej a ten nie je do pusy ... a dr mi kazala kupit tu violet fialovu hnusnu, tak ja by som radsej to candibene, ak by som vedela, co hladam ... diiiiik 😉

jaruska8
22. júl 2011

Ahojte baby, u nás je hnusne stále, mňa tak hlava bolí, že až. ☹ Mám nízky tlak.
Malá ešte sama nechodí, ale okolo nábytku už ako divá hádam už od apríla, vraj od prvého postavenia sa ku samostatnému chodeniu to zvyčajne trvá tak 4-5 mesiacov, takže by to u nás malo byť čoskoro. Aj ja som chodila neskôr okolo 14. mesiaca, takže to Ninka má po mne. Ona je strašne opatrná, keď sa nesústredí, tak aj postojí, ale keď zistí, že sa nedrží, tak v tom momente ide na kolienka. To má zase po mm, tú opatrnosť, až bojazlivosť. Zato trsať a kecať, to sa jej ústa nezatvoria. 😉 😉 😉 😉 😉 To má po mne. 😀 😀











Ahojte baby, u nás je stále hrozne hnusne, bolí ma hloava ako koňa, mám strašbe nízky tlak. ☹ ☹ ☹ ☹




,,,,

@robika
@robika

adelaine
22. júl 2011

ahojte,
babulky, zlate ste, dakujem vsetkym za podporu 😉 cmuk

az teraz pred chvilkou sme dosli z kramarov, rovno som dala riska spat, ja idem zjest ranajky a dat si konecne
kavu, rano som mala totiz taky zaludok ako ked som sla na skusku 😖 nic som nemohla zjest od nervov...
maleho scedili z krvi, ten tam chuda rucal a bajoval, ja som sa spotila, on tiez aj doktorka 😕 sestricka ho odmietla pichat, ze nema zily 😀 vysledky budu o tyzden cca, dojdu nam postou, ale dokina ma trochu ulkudnila, ze s najvacsou pravdepodobnostou ide o nejaku pozapalovu reakciu, na nic horsie to nevyzera, ale to naisto bude vediet po odberoch....poslali nas este na sono brucha a uzlin....no musim povedat, ze su vsetci dokladni, az prilis....risi bude preklepnuty zhora aj zdola 😕

jaruska8
22. júl 2011

Teda, tento kôn ale blbne!!!!!!! A ešte k tomu mi to malá do klávesnice trieska, takže super príspevok, ako od debila som vytvorila. 😠 😀 😀 😀 😀 😀

mirka285
22. júl 2011

@kafoditka ok,ja tam mozno tiez budem skor,podla toho kedy sa Linda vyspi...tak ti volam..pocuj Sustekova poliklinika to je tam kde su tie baraky s terasou?

lutsine
22. júl 2011

malemu idu stolicky....uz dva dni je umrcany...ako casto mu mozem davat nieco od bolesti? sirup,cipky...gelik....dlhodobo sa to brat asi nemoze vsak? tyzden,dva....

mirka285
22. júl 2011

@denisse Deni a to sa da normalne dostat?alebo z coho to je?nech vam to rychlo prejde ☹
@jaruska8 🙂
@adelaine neboj sa ty nic,dobre vseto dopadne 😉

jaruska8
22. júl 2011

@lutsine Ja dávam gélik stále, teda hlavne cez noc. Ono tam nie, že by sa to dlhodobe nemalo, len nie extra často cez deň, tuším 2-3x. Nič ostatné som ešte neskúšala.

adelaine
22. júl 2011

@lutsine ono sa pise ze by sa nemali dlhodobo uzivat ziadne lieciva, ani kvapky do nosa, max. tyzden, ale to kvoli tomu, aby sa ludia ukazali aj u lekara a nerobili doma samoliecitelstvo....
kludne mu davaj od bolesti ak potrebuje a vidis, ze zabera...Nurofen sir. a Panadol sirup nastriedacku, mozes kludne kazde 4-5 hod. jeden zo sirupov, potom dalsi krat druhy, a gelik davaj tak casto ako potrebuje...ja som daval hlavne pred jedlom, ked nechcel evidentne kvoli zubom jest a na noc....ale je to len kratkodoba pomoc, lebo sliny ti ten gel obmyju aon to poprehlta, cez den mu mozes dat aj nejake studene hryzadla....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre