Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
22. júl 2011

baby, idem off, mm otvoril flasu vinka, tak idem si dat do nosa.
pekny vecer 😀

rolak
22. júl 2011

@sunnygirl naša malá žije v podstate iba na jogurtoch, na pribináčkoch a ochutených tvarohoch... čakám,kedy sa jej vráti normálna chuť k jedlu... ja len snívať môžem,že Kika zje toľko,čo Lenka...
@luludi skúsim,aj keď ja jej poviem,urob mame moja,moja (to znamená,že ma má pohladkať) ale prdí na to....... inak hladkať vie pekne, ale najmä psa....

noemarta
22. júl 2011

dobry vecer sa praje,

@sunnygirl ja tiez davam jogurty a kojim este, a v pohode, to sa preto hovori @bambola ze sa nemaju davat jogurty ked kojis, aby ti neprestala pit mlieko, ale nasa aj pije aj je vsetko co vidi 😀
Akurat maso ked jej dam nerozmixovane, tak mi to vypluva, ine jej nevadi....
@adelaine len si daj do nosa, aspon sa trosku odreagujes s tych stresakov... 😉

luludi
23. júl 2011

@sunnygirl risimu idu teraz zuby a vtedy jedava velmi biedne - mometalne ma obdobie, ked pravidelne zje akurat jogurt na olovrant, trochu polievky na obed a par kukuricnych chrumiek za den, inak je vyyyyydatne kojeny a kym zubale nevyjdu, inak to nevidim. 🙂

dobre ranko,

strasime uz od siestej dnes 🙂

gabika41
23. júl 2011

Ranecko damy....zda sa,ze dnes by mohlo aj slniecko vykuknut...prajem pohodovy den... 🙂

minizu
23. júl 2011

Dobre ranko....tak mi uz klasicky hodinu hore. Taaaaak by som si este v tomto pocasi pospala 😒
@sunnygirl pripadne skus dat malej na ranajky ovsenu alebo kukuricnu kasu. Mojej malej to chuti a hned z rana ju to pekne nabije energiou 🙂

tutulka12
23. júl 2011

ahojte 😉 najnovšie nemám vôbec čas na net, lebo Teo s Dankom spolu sú ako dve neriadené strely 😀 😀 ale aspoň sa nenudíme doma. Teodor sa od včera dokáže postaviť aj v priesotre bez opory a už a od svadby behá vkuse po nohách, tak len tŕpnem kedy nabije ústa 😖 akože chodiť začal skôr, ale to boli len také tučniacke pomalé kroky. skončili nám pokojné dni 😀 ale zlatí sú chlapci, pekne sa spolu vyhrajú s hračkami, Teodor ide strašne za Danielom, všademu je za pätami a všetko po ňom opakuje 🙂 včera sme oslavovali Danielove meniny a Teove narodky, keďže majú dva dni po sebe, tak sme to spojili a spravili jednú oslavu. oslavovali sme v komornom zložení, babky, dedkovia a krstní rodičia, lebo sa veľmi zhoršil zdravotný stav svokry 😔 😔 😢 ideme jej dnes trochu pomôcť aby ona len oddychovala a potom skočíme na ihrisko. pekný deň kočky

noemarta
23. júl 2011

dobre ranko,
tak dufam ze sa to slniecko pretlaci a bude pekne, alebo aspon nech neprsi....
Prajem vsetkym pohodovy den, aj tebe Mirka !!! 😉

noemarta
23. júl 2011

@tutulka12 jej, jake mas pekne deti !! pekne torticky..

bambola
23. júl 2011

dobre ranko,
pomaly sme uz pobalene a vraciame sa domov 😵
@noemarta preco mirke dnes zelame specialne pekny den? 😕 prehliadla som nieco?

tutulka12
23. júl 2011

@noemarta ďakujem 🙂 ale veď všetky deťúrence sú krásne 😉

kafoditka
23. júl 2011

Ranko damy 🙂
@tutulka12 krasnych blondacikov mas doma 🙂 torty vypadaju fajnovo, najma ta so zelatinovymi husenickami, tie by som vsetky vyjedla, mnam 🙂
@mirka285 myslim na teba 😉

mirka285
23. júl 2011

dobre ranko...tak ja som dnes velmi zle spala,celu noc som sa prehadzovala ☹
@bambola Mati idem dnes do Madarska na vysetrenie s tou mojou zlatou zilou,teda uz to nie je len zila ale aj trhlinu tam ma,ktora sa neda scelit a po kazde sa mi infikuje a strasne to boli 😢
@tutulka12 krasne deti,naozaj 🙂 vsetkym prajem pekny den,vyzera to dnes,ze aj slnko bude svietit 🙂

tutulka12
23. júl 2011

@mirka285 uf, tak nech ti to dobre dopadne a nech už ti s tou žilou čosi robia aby si netrpela. mm vyrezávali pred dvoma rokmi hemoroid. doktori ho odbíjali mastičkami a "ozdravujúcimi" kúpeľmi, kým to nezašlo tak ďaleko, že skoro od bolesti plakal ☹
@kafoditka tí kyslí hadi šli včera na dračku 😀 😀 tak teraz máme v chladničke polku torty bez hadov a lentiliek 😀

strasska
23. júl 2011

@rolak joj Ludi, sak ja som vas uz tak dlho nevidela ☹ dufam, ze buduci tyzden bude lepsie pocko a dame stretko 😉
a inak stale ked vidim reklamu: mozem mat jej mobil, tak si spomeniem na tvojho poloviciaka. ten chlap mi ho velmi pripomina 😅

strasska
23. júl 2011

@mirka285 joooooooooj nemila vec, drzim palce nech sa to uspesne podari

strasska
23. júl 2011

@tutulka12 krasne fotocky...strasne zlati su tvoji mali 😉

rolak
23. júl 2011

Ahojte!
@mirka285 držím palce,nech ti to vyšetrenie pomôže a zbavíš sa problémov...
@strasska jemine, to Romanovi ani nepoviem,lebo vždy keď vidí tú reklamu,tak sa pýta,že kde zohnali toho šaša!!!!! zato malá ju miluje,nadhadzuje sa ostošesť 😀 ddúfam,že sa čoskoro stretneme, aj keď sme neni na jednej lodi (myslím všetky Košičanky) 😀 😀 😀 😀 😀 ale to nám nevadí! 😵
@tutulka12 ty si robila torty????? sú super, deti sú krásne, taká mladá a toľko detí 😀

tinaki1275
23. júl 2011

Tak ja uz klasicky medzi priletmi nakukam... 🙂vcera ma potesil jeden klient poslal do cestovky na mna pochvalu ..sa cudujem ze len jeden ,zatial sa vsetci tvarili tak spokojne.. 😒ale t je asi tym ze ti spokofon sa nehlasia...dne smam baby zmatky ,do deviatej vecer letisko a potom musim utekat na krstiny ..hadma nebude meskat ziadny let a aspon najest sa tam stihnem..podotykam ze tu sa krstiny vyrovnaju svadbe...a na tych dnesnych je pozvanych 180 ludi ... 🙂
@mirka 285 drz sa na vysetreni a nech to dobre dopadne..

kiwinka
23. júl 2011

@sunnygirl zarad jej na desiatu ci olovrant kašu , alebo jogurtik, alebo pudinček, pribinacik, bananik...nieco z toho... ak lui piskotik, tak aj ovocnu vyziku spiskootm, alebo postruhaj jablko a do toho namrv piskotik, aby mala hustejsie a sytejsie..nepoznam tvoje bajby ci take spapa.
moja ma 16mesiacov takmer a do teraz to nezje ten piskot namrveny niekde 🙂

cigaretka5
23. júl 2011

@kiwinka mne kamoska upozornovala ze pribinacik je humus a ze v ziadnom pripade by ho male deti nemali, ze ked tak si mam uvarit vlastny, No neviem nasa mala zje na posedenie to vacsie balenie a tvari sa spoko

rolak
23. júl 2011

@cigaretka5 Kika tiež existuje len na tých veľkých Pribináčikoch... vieš čo,dnes je už všetko humus...

gabika41
23. júl 2011

@tinaki1275 ...ze 180 ludi na krstiny....to je niekolko svadieb dohromady... 😉

monline
23. júl 2011

@gabika41 ale nie v Grécku Gabi..tam je na svadbe ževraj aj tisíc hostí..tinaki mala tuším IBA 500..či ešte o polku menej? už si nepamätám koľko spomínala......a krst je považovaný za velikánsku rodinnú udalosť rovnako ako svadba...

monline
23. júl 2011

ahojte
tak sa po pár dňoch hlásim, chcela osm toľkokrát zareagovať, no odvtedy som zabudla na čo ☹
Nefungovala mi poriadne myš...a dnes som káblik posunula iným smerom a - funguje? 😀 super
@mirka285 dúfam, že ťa objednajú na operáciu a dajú ťa do poriadku
@tutulka12 gratulka Danielovi k meninám a Teovi k narodkám 🙂 super fotky, krásne detičky

My sa máme dobre, tieto dažde ako tak zvládame..malý ráno vstáva okolo siedmej, preto musí doobeda spať..problém akurát je, že sa zobudí okolo 12tej a potom ho už neviem do večera uspať..dnes tak isto- zobudil sa pred 12tou a- nič..zatiaľ je čulý, ale o chvíľu to začne, potom je to trápenie do večera ..chýba nám prechádzka vonku, taká dlhšia..no do dažďa sa mi nechce ☹ (som pohodlná asi) Máme jedenásty zub, ešte jedna štvorka dolná chýba...Teraz sa moje deti hrajú na skrývačku, no zlatí sú 🙂

tutulka12
23. júl 2011

@rolak tá smotanová je domáca, šak to aj vidno nie? 😀 ale to auto som dávala robiť väčšej profesionálke ako som ja, pre istotu 😀 😀
@monline ďakujem a aj tvojmu Dankovi všetko najlepšie 🙂

mirka285
23. júl 2011

zdravim dievcence...tak uz som doma,dakujem,ze ste na mna mysleli,no poviem vam,ze som sa skoro prepadla od hanby...tak si predstavte,ze normalne v tej ambulanci,je velka obrazovka kde vy ako pacient vidite co vam doktor robi 😖 tak som videla ako sa mi spara v konecniku,no dost nechutne 😒 a zaver celeho je,ze moje hemeroidy tam sice mam,ale tie su vraj malicke a uplne v klude,nerobia vraj ziadnu sarapatu ale problem mam s tou ranou co som spominala-vola sa to fisura a to je vraj kamen tych strasnych bolesti co mam...treba aby sa mi to zhojilo a vraj budem mat pokoj,takze som vyfasovala olej,ktory musim pit a mast a za mesiac mam prist zase,tak som zvedava...boli sme sa potom najest v Paprika csarde,tak som si dobre pochutila na kacacich pecienkach 😝 a teraz by som si dala tu smotanovu tortu co robila @tutulka 😀

luludi
23. júl 2011

@tutulka12 no ty si uzasne sikovna 🙂 skvele fotky a vsetko najlepsie detickam 🙂

@mirka285 tak to je fajn, ak zatial nespominal ziadnu operaciu, tfuj tfuj, nech sa to polepsi, urcite ti odlahlo 🙂

kafoditka
23. júl 2011

Ahojte..
@mirka285 tak aspon vies, kde je kamen urazu a teraz drzim palce, aby mast a olej zabrali a mala si s tym uz pokoj 😉 baby ja som dnes po sto rokoch jedla krupicovu kasu a dala som aj malemu ochutnat, dal si 4 lyzicky a potom uz len vypluval...boli sme chvilu na prechadzke len okolo domu, v tomto case-necase clovek fakt nevie, ci ma ist von, ci trcat doma. Raz prsi a behom minuty svieti slnko 🙄

mirka285
23. júl 2011

@kafoditka no ved ja som aj tusila,ze nieco ine mi tam este robi sarapatu,ale tak strasne to boli,ze az ☹ a som z tohoto pocasia znechutena,zajtra sme chceli ist do Piestan na kanoisticke preteky a teraz kukam,ze hlasia nejaky stupen vystrahy pred burkami a vetrom...a v Chorvatsku a Taliansku ma byt cely tyzden zima,len v Grecku horucavy,tak to uz co je? 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre