Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
25. júl 2011

a inak som po segre aj overal vyhrabala pre malu,je sice tiez modry,ale serem nato,na nejake sankovanie,bude dobry a kupim akurat nejaku peknu zimnu bundu a vybavene...

katty17
25. júl 2011

baby, tak my sme dorazili k babke a vazne to neprehanajte s tymi fusakmi. nieje to na fusak. sandra mala pancusky, rifle, a predodnu bundicku. pohodicka. miri my mame take prechodne topanocky od elephantu a su super.

kafoditka
25. júl 2011

@mirka285 No ja som veru ziaden overal po Jakubovi nenasla, cize komplet zimnu vybavu budeme musiet kupit 😒

gabika41
25. júl 2011

...aj ja sombola teraz vonku a v pohode,akurat,ze mrholi...... 🙂

katty17
25. júl 2011

BABY, tak sandra prave zuzle cely klas kukurice a naramne ju to bavi 🙂 okrem toho ze jej to chuti. vycucava stavicku z klasu 🙂

kukucka26
25. júl 2011

caute zienky som normalne nestastna je medzio vami maina ktora taktiez este sa ani raz nevyspala respektiva dieta je v noci nekludne stale poplakuje stale je na prsniku stava od 12 do 2 s placom ja nechapem sak uz ma rok a doteraz nespal este suvisle vobec , papa vsetko nieje hladny tak nechapem ci moze mat aj taky velky koliky kaka pekne len ho nepocujem poprdavat 😉

luludi
25. júl 2011

Ahojte babule,

dnes mame upratany cely byt, oprane a pozehlene, boli sme vyse dvoch hodin vonku a este ma caka varenie, ale to asi az ked pride vecer mm a povaruje risiho, aj tak mam pocit, ze sme toho dnes dost stihli. Som sa este chcela pochvalit, ze sa risko naucil zo stoja konecne sadat, ale nepada na zadocek, ale najprv da na zem jednu rucku, za nou druhu, pokrci kolienka a sadne na zem, je velmi mile na to pozerat, ako sa sustredi a ako sa tesi, ked sa mu to podari 🙂

@mirka285 poznas tuto stranku? http://www.supertopanocky.sk/index.php?op=cipok... mavaju topanocky lacnejsie ako v obchode a vraj maju aj sklad v Ba, kde sa daju topanocky osobne vyskusat a kupit, ale priznam sa, ze kedze risi este nechodi, zatial som si len ulozila stranku a moc okolo toho nestudovala

vsetkym prajem krasny den a nech sa nam konecne trochu vycasi...

kukucka26
25. júl 2011

caute moj maly uz beha sam

rolak
25. júl 2011

@luludi super stránka, dobré ceny,len škoda,že sa nedá vyskúšať, a ty Riškovi nedávaš topánky,keď chodí okolo nábytku???? raz v reflexe jedna ortopedička hovorila,že deti majú chodiť bosé len po prirodzenom povrchu,nie po dlažbe a podlahe....a zas jej na to psychologička povedala,že chodením naboso deti získavajú informácie,tak si vyber...... ja dávam topánky,aj keď sama ešte nechodí.

@kukucka26 super,aj u nás sa už k tomu pomaly schyľuje 🙂 a akko to vlastne prišlo? z ničoho nič?

luludi
25. júl 2011

@rolak ludka pri stati a chodeni popri nabytku ma risko obute liliputi kozene capacky - protismykove a zaroven nevadia pri stvornozkovani, ale "poriadne" topanky budeme kupovat az ked bude poriadne chodit aspon mesiac - dva 🙂

gabika41
25. júl 2011

...co hovorite na Farmara?

mirka285
25. júl 2011

ahojte kocky...
@luludi naozaj pekne topanocky niektore a ceny super,fakt skoda,ze sa to neda vyskusat,ja musim topanky drzat v ruke,az potom kupim...ale dnes som kupila jedny uplne fajnove,podla mojich predstav,u Batu a maju 50 percentne zlavy,a pri kupe dvoch parov mas tretie topanky zadara,takze my sme dnes u Batu pochodili super 😉 dnes som mimoriadne spoko,isli sme len tak z nudy do mesta a kupila som presne co som potrebovala 🙂

kafoditka
25. júl 2011

@mirka285 nooo tak nakup sa vydaril 🙂 bolo na vyber aj z chlapcenskych cisel? mne Filip stale beha po obyvacke a nie a nie spat... strasne ma boli chrbat a krize po tom vcerajsom sportovom vykone ☹

noemarta
25. júl 2011

ahojte baby, alebo ze majte sa tu kraaasne.
Uz sme total pobaleny, nasackovany v aute, Nela spi, mm pozera s jednym okom farmu a ja sa idem umyt, vyfukat hlavu a spaat, a o tretej odchod in Croatia... tak duuuufam, ze dobro dosli a ze nam pocko bude priat. 😒
@mirka285 ja som zistila, ze nela ma uz dve trojky vonkuuuu.... chuda moje, preto je taka nepokojnaaa. takze Nele chybaju uz iba patky a dve trojky spodneee. 😝

noemarta
25. júl 2011

@mirka285 hi hi takze depka zazehnana nakupom a este aj uspesnyym, sa vytesujes zeee 😉 🙂

noemarta
25. júl 2011

@kafoditka hi hi ty nasa sportovkyna.... alebo tester kocikov.... 😀 😀 😀 prepaaac ze sa rehliiim...ale furt ta mam pred ocami..

kukucka26
25. júl 2011

@rolak ako hovoris z nicoho nic on chodil uz davno na mesiacov za ruku vtedy sapustil aj po 4, a teraz sme boli na dovoelnke a tam sa rozchodil uplne a teraz je uz fajer vsade sa dosatane kde chce a taky pozor treba davat ze az, len neviem co nas v noci trapi stale v noci sme hore a placeme taky velky uz si myslim ze ho zas trapi kolika tak mu opat nasadim probiotika BIO GAIA

mirka285
25. júl 2011

@kafoditka Domi priznam sa,ze chlapcenske som nepozerala...ja som kupila Linde take ku vode lebo tie co nosi teraz ked sa ideme kupat tak jej budu do septembra male,potom som zbadala take tmavoruzove kozene sandalku,nejaka nemecka znacka,ale strasne su premakane,kvalitne a potom som jej kupila papuce na doma,ale take normalne latkove,lebo v tych kozenych mala uplne mokre nohy a zato vsetko som platila 35 eur,no vsak som musela byt spokojna 🙂

noemarta
25. júl 2011

@mirka285 😀 😀 😝 pocuj, ty si sa ozaj dala na setriaci rezim, za 35evri trojo topanok...tsssss..

mirka285
25. júl 2011

@noemarta Maci ano hned mam lepsiu naladu,a este som si kupila v Calzedonii take frote saty na dovolenku,strasne som ich chcela,ale uz nemali moje cislo a dnes kukat,ze maju,tak hned som ich brala a zlacnili ich na 12 eur,no nekup to 🙂 a pocuj,dnes som pozerala pocasie,tak uz sa trosku otepluje,tak sa ty neboj,budete sa mat dob re...takze zelam stastnu bezproblemovu cestu a uzite si dovolenku 🙂 🙂 a inak dobro dosli znamena vitame vas 😀

mirka285
25. júl 2011

@noemarta vsak ale jaku akcosku som vychytila,ze 50 percentna zlava na tie kozene boty,plus tretie topanky zadara 😀

kafoditka
25. júl 2011

@mirka285 moja babka by ta pochvalila so slovami "dobra dievočka, šiana peniažky" 😉 dobre si kupila veru, ako hovori Maci - depka zazehnana 🙂 koceny a dobre sa na mne bavite co? 😝 😀 ja sa teraz tiez smejem, ale v tu chvilu by som vrazdila 🙄

kafoditka
25. júl 2011

@noemarta Maci stastnu cestu a poriadne si oddychni, uzite si to a davajte na seba pozor!!

kafoditka
25. júl 2011

@mirka285 asi zacnem kupovat Filipovi topanky vyhradne v tvojej spolocnosti 😀

mirka285
25. júl 2011

a inak viete co?dnes som pozerala v Nexte Linde sandalky k tym satam na svadbu,jedny som uz mala vyhliadnute v Eurovei,bol vypredaj a stali par korun a si predstavte,ze v Auparku uz naskladnili vsetky cisla ale aj cenu zdvihli ako na novom tovare! 😠

mirka285
25. júl 2011

@kafoditka no veru,ja som teraz aj v tom Deichmane vymakla akciu a aj dnes,tak potesi to veru,lebo ja vacsinou vzdy kupim to najdrahsie 😠

kafoditka
25. júl 2011

inak ja zvazujem, ci sa oplati kupit malemu gumaky... ak je ozaj pravda, ze cely august ma byt uprsany a vsade bude sama kaluz tak verim tomu, ze Filip sa bude vyzivat skakanim do nich..

noemarta
25. júl 2011

@kafoditka hi hi to ti verim ze vtedy by si vrazdila.... ale teraz to pride komickeeee.
@mirka285 hej hej, ma sa oteplit, tak duuufam, a ja viem ze dobro dosli je vitajte, ale mne sa to tak paci akoze tu na slovensku to tak pouzivat... 😀 😉
A miri ake saty teda mas pre lindu??

mirka285
25. júl 2011

@noemarta krasne satenove cisto biele,kupila som ich tu na bazariku za 14 euri...dovezene z Ameriky,raz oblecene,Gabo je spokojny 😀

mirka285
25. júl 2011

@kafoditka dva augustove tyzdne sa ma vratit leto a ma byt vraj opat horuco,to som pocula zase ja...ale sama som zvedava ako nakoniec bude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre