Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
27. júl 2011

@katka55 - kati este nie ale zistim od brata kedze je uz tym nasim poslancom 😀 Kati, ale bude to vysielat asi len ruzinovska TV 😉

katty17
27. júl 2011

Baby, dokonca nam tu na ihrisku urobili styri fitnes stroje pre maminky. tak som si ich zo srandy odskusala a hned ma natocili. a to som este trepla do kamery ze by sa zisiel vhodnejsi navod na tie stroje. lebo vazne som musela maturovat ako sa to poziva 😀

merikac
27. júl 2011

dobry den baby, nejako nestiham citat a ani prispievat,,,,,,,
@macik27 - vsetko naj k narodeninakam,,,,,,,,,a inac taka masaz,,,,,,,,hmmmmmmmmmm, aj ja by som potrebovala ako sol

zrzulka
27. júl 2011

@katty17 Kati a kde je to ihrisko??? Tie stroje su aj na Novej dobe. Super ze tak modernizuju ihriska, tu u nas v Pk skapal pes 😠 Ked sa chcem s deckami vyblaznit bud ideme na Strkovec alebo na Novu dobu. tu mame blizsie.

katty17
27. júl 2011

@zrzulka - je to v ruzovej doline. ak vies kde to je 🙂 kde je Nova Doba? vy chodite na strkovec a nedate vediet??? tsssssssss. 😒 😉

katka55
27. júl 2011

@bambola jasne, ze dieru nie, ale ja by som rozmyslala, co dat alebo nalepit na zem. alebo by som odmontovala klucku, ak by to bolo z tej spravnej strany, nech sa nevymkneme. proste neviem, ci by ma napadlo oblepit klucku, ale je to dobry styl 😀 😉 my tam mame nalepene take tie blbosti. inak, tie moje dve hviezdy este nedorazili. a vraj celodenny vylet 😒

zrzulka
27. júl 2011

@katty17 Kati ked ja furt prehliadnem tie vase stretka uz som si hovorila ze raz sa dovalime aj my. my chodime na strkovec vacsinou s niekym lebo moje deti su akcne a tie preliezacky su dost nebezpecne. Na novej dobe je take sice mensie ale ovela bezpecnejsie ihrisko. A mam to blizucko z autobusu. teraz v tomto pocku nechodime. Ruzova dolina viem kde je kde presnejsie je to??? A ake preliezacky tam dali? Aj hojdy??? My sme hojdackovi 😝

zrzulka
27. júl 2011

Baby na klucky existuje aj take gumene cudo co sa nalepi na stenu a na klucku kvoli tomu aby diery neboli. Ale oblepenie je tiez riesenim... Sqely napad bambi 😉 aj patrik trieska na dvere ale on vacsinou ked sa chce dostat dnu a nie von. a miska nam ocka zamkyna na balkon, 😝 😝 😝 tak striehnem nech mna tam niekedy nezamkne, radsej ju vzdy beriem so sebou, ja ani neviem co by som robila keby ma zamkla. panika dnu dve male deti...ufff hrozna predstava

katty17
27. júl 2011

@zrzulka - ano su tu aj hojdy pre male deti a pre vacsie deti. vies kde tam je kupalisko delfin? ak ano, tak je to takmer vedla neho a vedla jednej skolky pre deti. 🙂

zrzulka
27. júl 2011

@katty17 viem kde je delfin, super za tip pojdem niekedy okuknut ci sa nam tam bude pacit :O))))A ta nova doba je kusok od polusu Ako je stadion z tej strany sa vchadza da sa aj z opacnej ako chodia elektricky ale to sa ide dolu schodami...

mirka285
27. júl 2011

@zrzulka no vsak kricala by si z balkona 😀
@katty17 ty si aka hvezda 🙂 ja som dnes za lenivu,akurat som oprala a vyvesala pradlo,ale navarene mame,Lindu som ulozila,tak je vsetko v poradecku 🙂

katty17
27. júl 2011

@zrzulka - urcite pridite. ak tam pojdete cinknite. mame to len cez cestu od nasich. ale na strkovec nema ziadne ihrisko 🙂 len tam chodi vela deticiek 🙂

bambola
27. júl 2011

@katka55 kati tak ako zabrzdit dvere ma napadlo ale nechcela som jej pokazit zabavu, tak sa z toho vytesovala 😵 , no a samozrejme sa hrala sama tak som ju nemuselaa zabavat ja 😀 😀

katty17
27. júl 2011

@mirka285 - miri sikula 🙂 ja som dnes nevarila, o chvilu ficim s malou k risiho rodicom na obed 🙂
baby, inac som netusila ze sandru tak velmi zaujimaju kamienky. na tom ihrisku je urobena jedna preliezka alebo co to je a tam sa take drobne kamienky. mala si tam sadla a hrala a hrala a hrala sa s nimi 😉

mirka285
27. júl 2011

@katty17 no komu lepsie 🙂 pokial ich neje tie kamienky,tak super...Linda si ich davala do ust,ale uz ju to preslo nastastie..

katty17
27. júl 2011

@bambola - sandra sa vcera tak rozbehla k dveram ze do nich naburala. strasne sa rozplakala a kukam jej na celo - typel obrovsky a fialovy :(

katty17
27. júl 2011

@adelaine - mati mam pre teba odlozene moje domace lekvariky. 🙂 ked budete mat cas mozeme dat stretko a prinesiem vam ich .

zrzulka
27. júl 2011

@mirka285 miri 😀 😀 😀 ale to by som si veru nepomohla . byvame na 11tom co by urobili. jedine cinknut muzovi ale ten kym by prisiel tak aj hodka by presla 😵 na balkon radsej sama nechodim ked viem aka zakeracka je mala 😵
@katty17 jasne ozvem sa ked sa vyberieme s detiskami, resp dvomi uraganmi 😉

adelaine
27. júl 2011

@katty17 ahojcek, jeej, dakujem 😉 kludne buduci tyzden sa mozme dohodnut...
bud prides ku mne, alebo zajdem na to nove ihrisko, alebo strkovec...kde ti to bude lepsie.

bambola
27. júl 2011

@katty17 ber to z tej lepsej stranky aspon neurologicka uvidi , ze sa mala hybe 😀
kedy idete? ci uz ste boli?

baby ja, ze co je tu take ticho a pridem do kuchyne a mala sedi v solamyle 😠

zrzulka
27. júl 2011

Ked tak nahlas uvazujem chodit vsade s mobilom nie je az taka hovadina 😀 😀 😀 clovek nikdy nevi 😀

zrzulka
27. júl 2011

@bambola zeby buduca kucharka? ale ved to je fasa napad ked sa neda ist na pieskovisko 😉 maťka je kreativna dusa 😵

luludi
27. júl 2011

ahojte julovky,

v dubravke svieti oskar.. ze kolke stastie 🙂 dnes som taka nejaka nijaka 😖 lezie na mna depka..fuj, fuj

cigaretka5
27. júl 2011

tak my sme boli dnes u dokiny mala ma 81 centi a 1131O g

jaruska8
27. júl 2011

@cigaretka5 Riadna dlhaňa, presne ako moja. Mne sa ľudia normálne čudujú a neveria mi, že malá má len rok, vraj je vysoká, tak na 1,5 roka. 🙂 🙂 🙂 Nuž po ocinovi. 😀

mirka285
27. júl 2011

@cigaretka5
@jaruska8 vy mate riadne dlhane 😉 modelky

katty17
27. júl 2011

@zrzulka - ano, to je sandricka 🙂 chichichi.

katka55
27. júl 2011

jaaaj, taky pekny den to bol a nakoniec sa tak dokakal ☹ boli sme poobede na zeleznej, super pocasicko, ale moje dieta ani za ten svet nevedelo zaspat. uplne dnes vynechalo poobedny spanok. lenze bol uz taky unaveny, ze stale padal. najprv si rozbil usta, takze krv vsade, a potom sa smykol este aj vo vani a tresol si dost hlavu 😒 a do toho mi mm cely den neracil ani len oznamit, ze bude dlho v robote a o pol 7 zavolal, ze ma toho este vela 😠 hlavne, ze som chcela byt o 6 na letisku, lebo segra odchadza na dovolenku. akoze hovorim si, ze kym sa horsie nestane, tak je dobre, ale taka som bola napajedena (to co je za slovo 😀 ), ze som zozrala 20 deka vlasskeho, 2 biele rozky, vypila liter koly a este aj fajnu strojovu kavu som si spravila, nech to slak trafi 😀 😉 ale dieta uz spi, tak ho len okukavam, ci sa netresol az prilis 😖 tak som sa vyzalovala a uz mi je lepsie 😉

denisse
27. júl 2011

ahojte baby ... ja kona nejak nestiham v poslednych dnoch a furt na vas myslim, ze jak to robite ... ja sa cely den ani nezastavim a furt tu mam binec jak v tanku ... upratujem na jednej strane bytu a na druhej uz deti robia bordel ... medzitym varim, riesim tisice detskych poziadaviek od tisenia bolesti po pade ci buchnuti, cez utieranie zadku, podavanie pitia a ovocia, krmenie, zase upratujem po vareni a obedovani ... potom ihrisko, krmenie kaciek na rybniku, nakup, vecer este aj s mm nela na bicykel a barunka na trojkolku ... teraz sme prisli, o chvilu ich ideme okupat ... pocas barunkinho spanku obedneho si ukradnem par chvil na knizku, kedze aj tak musim lezat pri nej, aby pospala aspon hodinu a pol a odtial odbieham k nele do obyvacky, pustam jej dvd, ci rozpravky na pocitaci, alebo sa tu hraje a kazdu chvilu nieco potrebuje ... a snazim sa ju zabavit, aby nezobudila baru ... a tak dookola kazdy den 😀

a vcera sme mali neprijemny vecer, barunka nie a nie zaspat, nakojila som ju, zdalo sa ze spi, ale po 2-3 minutach sa zobudila a rev ... zase som jej dala cucnut s rovnakym vysledkom ... potom uz cicat nechcela a len plakala ... strasne uz chcela spat ale nedarilo sa jej zaspat, neskor uz plakala unavou a nakoniec som ju o pol jedenastej uhojdala v kresle v naruci ... 😝 neviem, co jej bolo, nemyslim, ze zuby, skor to vyzeralo, ze ju trapi brucho ... tak dufam, ze dnes nas caka lepsi vecer ...

a snad si najdem cas, ze vas aj pocitam, lebo fakt nejak nemam cas ... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre