Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
2. aug 2011

sevas holkyyyyyyyyyyyyyyyyy, dobro sme dosli, dobro sme sa mali 🙂 🙂 🙂 🙂
Len som vas rychlo dosla pozdravit, a zajtra vam vsetko porozpravam, chybala som vam????aspon trosickuuu... paaacko

kafoditka
2. aug 2011

@noemarta Maci vitaaaaj doma 😵 😵 tesim sa na podrobne info 🙂

mirka285
2. aug 2011

@kafoditka dufam,akoze Linda este nespi,uz ma rozculuje,ona je strasny nezmar 😕

monline
2. aug 2011

@cigaretka5 presne v tomto hotely dovolenkoval aj brat s rodinou a veľmi si pochvaľoval..mareček mal vtedy tuším tri roky a užili si to všetko dokonale

monline
2. aug 2011

@noemarta vitaj doma, myslela som na teba, vidím, že si usmiata, tak určite bolo výborne a užili ste si 🙂

mirka285
2. aug 2011

@noemarta az teraz kukam,ze si dokvitla 🙂 vitaj teda,aspon,ze si nam slniecko doniesla 🙂

guofu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika41
3. aug 2011

Ranecko damy....tak za chvilu vyrazame smer Kysuce......majte pekne dni... 🙂

kafoditka
3. aug 2011

Ranko babule 🙂 Slniecko nam svieti hned zrana, hned sa lepsie vstava z postele 😉 dnes budeme tusim cely den vonku, pekny den vsetkym

denisse
3. aug 2011

ahojte baby .. tak barunkina teplota sa vyvinula do hnacky a zvracania ... 😠 ale uz v noci bolo lepsie, teraz ma len 37.3 tak je to snad na ustupe ...
ale uz to skocilo na mm, ten dnes zostal doma a ani mne nie je najlepsie, mam taky divny zaludok ... tak uvidime ...
tak vam prajem pekny den 🙂

bambola
3. aug 2011

Dobre ranko 🙂
rychlo rozmyslam co dneska, treba vyuzit pocko a to, ze je teplo 🙂
@noemarta vitaj, mohla si aspon napisat ci vam vyslo pocko 😉
@denisse fuha ☹ snad sa vam polepsi, ked tak to vezmi z tej lepsej stranky, ze sa precistite 😀

mirka285
3. aug 2011

dobre ranko..tak my sme si az doteraz pospali 😕 baby ja sa uz bojim normalne pozriet von ako je,ale citam ze svieti snieckotak super..

adelaine
3. aug 2011

ahojte,
vonku je supeeeer a je teplooo konecne! 😀
boli sme na strkovci a tam deti hlava na hlave.....

kafoditka
3. aug 2011

@adelaine Mati normane mozem dat malemu kratky rukav a kratase?

adelaine
3. aug 2011

@kafoditka my sme mali kratky rukav a tenke dlhe gate, poobede to bude aj na kratasy myslim 🙂

kafoditka
3. aug 2011

@adelaine oki, dakujem 😉

zuzik1983
3. aug 2011

ahojte, tak dnes uz som aj vonku bola, konecne pekne pocasie. tak nikolku som si na rezim aj naucila, pekne zaspi naobed o 12, aj vecer o 20, lebo je unavena, ale naobed vela nepospi, aj ked je totalne unavena tak je to len okolo 1hodiny 😕 ale co ma hneva je ze posledne dva dni sa zobudi okolo 2-3v noci vyspata a je hore 2 hodiny, co sa jeduje a nechce spat 😠 ona snad nikdy nebude dobre spat 😒

bambola
3. aug 2011

tak my sme uz tiez boli von, na ihrisku plno deti 😎 mala teraz zaspala a dufam, ze potiahne tie svoje tri hodky (klop klop)
@kafoditka urcite je to uz na kratasy lebo malej som dala saticky a leginky a ked sme sli domov tak som jej v kociku uz dala dole leginky aj ponozky 😉

zuzik1983
3. aug 2011

@bambola mas doma teda dobru spachtosku, tisko zavidim 🙂

bambola
3. aug 2011

@zuzik1983 joj len mi to nezakrikni 😕 uz aj poklopat po dreve 😀

zuzik1983
3. aug 2011

@bambola snad som nezakrikla 😉 ja som sa postazovala preto, aby sa to zmenilo 😀 lebo vzdy ked nieco poviem, tak na druhy den je to presne opacne

cigaretka5
3. aug 2011

baby nasa mala spi ako potrebuje niekedy ide spat o 20 niekedy o 21 niekedy spi cez den pol hodky niekedy aj dve. Nerieism to , funguje ako potrebuje a ja sa prisposobim jej

cigaretka5
3. aug 2011

@zuzik1983 v noci je nasa mala tiez niekedy horel. Tak sa tisko v posteli hrame , aby sme nezobudili mm. Dospavata budem ked budem na dochodku , teraz si uzivam akzdu sekundu s nou

zuzik1983
3. aug 2011

@cigaretka5 pekne si to napisala, ale ta nasa, ked je hore, tak ticho byt nedokaze, manzel chodi do roboty uplne nevyspaty.

cigaretka5
3. aug 2011

@zuzik1983 skus s nou byt v inej izbe, aj nasa mala obcas brboce, ale manzel sa zobudi a zakaze mi ist do inej miestnosti. CHce byt s nou aj on

zuzik1983
3. aug 2011

@cigaretka5 ja skor dufam, ze ju to prejde 🙂

bambola
3. aug 2011

@zuzik1983 takze nakoniec len 40minut plus 20 este polezanie spolu so mnou 🙄 ani som sa najest nestihla 😠

zuzik1983
3. aug 2011

@bambola hups 😝

bambola
3. aug 2011

@zuzik1983 😀

luludi
3. aug 2011

ahojte,

je skvele, ked je vonku takto krasne, vsak? Hned som dnes pustila 2 pracky, kym sa da 🙂

Vonku sme neplanovane stretli bambolky (a pana doktora) a katku55 s patkom. Mala Martinka krasne chodi za jednu rucku a Patko je v chodeni uz tazky profik. Juuuj, ale su obaja nadherni 😵 😵 😵 Ked som zazrela malu Bambi, normalne by som si dala povedat a mat este malu princeznu.

Vsetkym prajeme uzasny zvysok dnesneho krasneho dna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre