Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
4. aug 2011

baby furt zvazujem ci sit s malou na vybeh ci nie.doobeda som bola v robote, pred chvilou sa zobudila a tu furt vyzera ze este bude prsat

kafoditka
4. aug 2011

Cafte... tak som bola dnes v eurovei, malemu som chcela bundu k meninam ale nepochodila som... ale kupila som si rifle na prvy sup v super zlave, takze som spokojna, kedze u mna je kupovanie rifli spajane s velkymi peripetiami 😝
A viete, co ma dnes total dostalo? Isli sme vytahom v eurovei, ked nastupila mamina ohaknuta cela v D&G s dvoma detmi a ta mensia - asi 3rocna - mala brutal kiahne v plnom prude a jej mama sa na nu zadivala a hovori: No ale aka si strasne skareda bodkovana.... 😲 😲 😠

lenuss84
4. aug 2011

ahojte.takze pristor pre MC nevybaveny furt ☹ ☹ ☹ mnisky su plne,nemaju nic.boli sme aj za jednym podnikatelom tu /vyraba modely lietadiel take tie na dialk.ovlad./.ten bol zlaty-povedal ze bohuzial,ze on ma zabraty cely dom co tu ma v prenajme /ze este aj pivnicu/. ale ze keby daco mal,rad by nam pomohol.ze mozno o rok...no ale my ho potreb.uz 🙂 no neva.budeme pokracovat dalej.ved hadam sa nejaky dobry ludia s volnym priestorom najdu.
inak dnes celkom fajn den.taka klasika.Ada mi pospala od 11.30-13.30 a potom este od 17.30do 18.15h.takze kludna dnes.a zaspala na noc o 20.30h.vcera som s nou bola na skolkarskom dvore v pieskovisku prvy krat.kolko radosti mala z piesku 🙂

rolak
4. aug 2011

@lenuss84 máš božiu trpezlivosť 😉 , držímm palce,nech vám to čo najskôr vyjde.... ja mám MC rovno pod blokom a ešte som tam ani raz nebola....funguje len doobeda a to robím zväčša nákupné a venčiace pochôdzky 😀 .
dnes som nejaká odpísaná,ani neviem z čoho...včera som bola u kamošky,čo má dve deti - 3roky a 1,5roka a hneď som si začala vážiť svoju materskú 😀 😀 😀 v žiadnom prípade nechcem deti tak krátko po sebe,mám ešte ďalšie dve známe,čo majú taký malý rozdiel a dostatočne ma ich príklad odrádza. všetky maminy dvoch malých detí,čo ste tu, máte môj obdiv!!!!!!! a cigaretka tiež 😀
dnes som bola u kaderníčky, malá spala doma s tatom, a normálne ke´d som sa vracala do bloku,tak som uvažovala, či nezdrhnem niekde do mesta pologovať....šak ja som už rok nikde sama nebola...
idem si zapáliť a zapnúť umývačku...

lenuss84
4. aug 2011

@kafoditka no tak tie kiahne vo vytahu by dostali aj mna.nemam na to slov ako to tak citam...to musela byt riadne vypatlana mamicka.ale hlavne ze ohaknuta co?takychto ludi z duse neznasam.moderne nahodeny a v hlave...h...o!

mirka285
4. aug 2011

caute kocky,ja len na skok som vas kukla...
@lenuss84 skoda,ale ja verim,ze to dotiahnete a nakoniec priestor najdete 😉
@rolak tak dnes si za peknu,a mala si sa ist poflakat,niekedy to fakt dobre padne 🙂 ja som dnes spoko,kupila som malej tu zimnu bundu v Nexte co som chcela,uz ju dostali a si predstavte ze capice k nej sa vcera predala posledna,tak to uz co je????musim kuk na inej prevadzke...ale tak aspon bundicka je doma....idem k telke a dat si vinko,tak vsetkym pekny vecer

adelaine
4. aug 2011

ahojte kocky,
tak som vas tihla docitat,
@kafoditka Domi, ta musela byt riadne vypatlana, ani D&G to nezachrani
a dalsiu vec co ti chcem napisat, ze super ulovok sa dnes podaril tm, dala by som si
taku vonavu hribovu prazenicu alebo domacu polievku hubovu...ved ja som nejedla takuto
dobrotu celych 11 rokov, co som odisla z Kysuc 😖 dala by som si...mnaam 😅
@lenuss84 ja mam taky sukromny pocit, aby sa tam nieco rozbehlo s MC, treba niekomu pomastit vrecko,
inak su vsetci hluchi a slepi 😠 😠 a to je smutne...ale taketo zariadenia nemaju zlenu, radsej sa stavuju obchodne domy

kafoditka
4. aug 2011

@lenuss84 Ludka ma s tou bozou trpezlivostou pravdu.. velky obdiv, ze ste to este nevzdali a idete pevne za svojim cielom, verim, ze sa vam to podari 😉 no a co povedat k tej mamine? to ostava uz len bez komentara 😔
Baby dobru noc, idem sa ja venovat...

rolak
4. aug 2011

@mirka285 ja som u vás v nexte obzerala zimné bundy, ale že 42evri? tak som povedala milej Kikuške, že až taká dobrá dcéra nie je,aby som jej za bundu toľko vyvalila 😀 😀 😀 😀 kúpila dsom za 15 v C&A, 86tku a bez vyskúšania a teraz je jej dobrá 😠 😠 aj tričká som kúpila na jeseň 86 a tiež sú jej dobré.... každý obchod má tuším iné veľkosti!

cigaretka5
4. aug 2011

@rolak no nam su 86 LTT takze ja ked kukam tak 92

rolak
4. aug 2011

@cigaretka5 ale vy ste iná váhová kategória 😀 😀

rolak
4. aug 2011

@cigaretka5 a nenahodíš aspoň tu do fóra aspoň jednu fotku Dorotky? nech vieme,aká je kočka?

cigaretka5
4. aug 2011

@rolak nie nehodim a potom ako som sa docitala ako sa tu zneuzivaju fotky uz vobec

macik27
4. aug 2011

ahojte dievčatá...tak ja vás klasicky nestíham 😀 moje dieťa najnovšie chodí spať o desiatej a vstáva o šiestej 😠 a samozrejme že si medzitým dopraje nočné dobíjanie minimalne 4 krát...no čo neurobím pre to moje dietko milované 🙂 ....ste ma trošku šokovali že veľkosť 86 a 92 😲 moja kočka nosí 6-9 mesiacov a ked jej náhodou oblečiem nejakú 80tku tak je v tom utopená 😕 no je to asi také drobátko ale veď dobrého len málo býva 😝

cigaretka5
4. aug 2011

@macik27 dobreho nie je nikdy dost 😀

bambola
4. aug 2011

@macik27 a keby to nahodou nebolo dobre tak aspon toho nie je vela 😉

macik27
4. aug 2011

@bambola ona je síce krpatá ale v poslednej dobe mám pocit že je všade 😀 ...všetko otvorí všade dočiahne nič jej neutečie

lenuss84
4. aug 2011

@macik27 naozaj dobreho malo byva ver tomu

lenuss84
4. aug 2011

babky,dakujem vsetkym za podporu.no nevzdame to.chceme tomu nasmu starostovi dokazat ze to ide.a bodaj by sme sa tak potom rozbehli a robili take akcie ze by sa z toho posr...l!

lenuss84
4. aug 2011

@adelaine no aj my mame pocit ze asi to omastenie vrecka by zabralo.ale co my kradneme? ☹ je to smutne ze na deti naozaj nikto nemysli.hlavne je tu v tej nasej pomerne malej dedine / cca 2000obyv./ mame 5! krciem...to je ubohe.ved v takej dedinke na Orave,/zabudla som ako sa vola,ale viem ze som to citala v casopise konkretne o MCentrach,/ ktora ma len 600! obyvatelov,MC zalozili a veselo funguju.samozrejme s podporou obce...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach zas chytam coraz vacsie nervy na starostu.vam poviem ja uz mam pokazeny den len ked ho vidim.a on je strasne udrystany.on furt s kazdym keca,pocut ho je vsade...

rolak
4. aug 2011

@lenuss84 a ten starosta nemá deti v rodine? neviete naňho zapôsobiť cez jeho príbuzné s deťmi? cez jeho ženu,, dcéru alebo tak?

rolak
4. aug 2011

@lenuss84 alebo cez poslancov? vy aj máte vyhliadnutý nejaký obecný priestor, len to starosta nechce povoliť?

lenuss84
4. aug 2011

@rolak ma len syna.ten je uz dospely,nebyva tu.takze tadial cesta nevedie.ale skusim sa popytat na urade na jeho pribuznych tu v dedine.ze by sme obisli ich.vdaka za typ. 🙂

rolak
4. aug 2011

@lenuss84 keď ste malá dedina,kde sa ľudia poznajú,tak možno bude mať nejaké známe,čo by MC chceli a budú vedieť sa s ním porozprávať...

lenuss84
4. aug 2011

@rolak poslancov mame obidenych.ti chudaci aj bojuju ale starosta je silnejsi ako oni.videli sme to na vlastne oci na schodzi zastupitelstva ked sme tam boli osobne.a priestor mame vyhliadnuty /pisali sme ziadost konkretne nan/.ziadost sme posielali starostovi + kazdemu z 9tich poslancov domov osobitne.starosta nam ten priestor nechce dat.vymysla si ze ho potrebuje na prilezitostne akcie.napr ze ked sa stane/co byva mozno 2 krat do roka/ze su subezne 2 akcie-jedna vacsia oslava hore v sale a druha mensia dole v tom priest.co chceme my.on je totizto strasne asi na peniaze.by sa asi posr...l keby mu jedna akcia vypadla.on radsej potrebuje vsetky miestnosti poskytnut predajcom ked tu pridu predavat ,,bucory". 😠 😠 😠 😠 😠

lenuss84
4. aug 2011

@rolak vdaka.skusim to.to nas naozaj nenapadlo.

rolak
4. aug 2011

@lenuss84 a cez faru ste skúšali? dačo s mníškam si spomínala... farári zvyknú mať nejaké priestory pre mládež a tak.... tí starí starostovia zvyknú byť otrasní... jedine,že by aj z toho MC mal nejaký zisk, vtedy by súhlasil, nie? keby vám nejaký projekt z európskych fondov odklepli, alebo tak.... ale to sú zložité veci...

mirka285
4. aug 2011

@rolak Ludi no drahe su tie bundy a veru kazdy obchod ma ine cisovanie,treba skusat,ja som kupila 86 a ma v nej kopu miesta,vydrazi jej aj keby zima trvala do maja,co pri tomto pocasi neni nemozne 😖 a inak som zistila,ze mala ma kopec veci co ani nenosi,mame par oblubenych kuskov ktore nosime casto,tak asi budem kupovat menej a naozaj pekne veci ...
@lenuss84 ja v tebe citim velke odhodlanie a uvidis,ze nakoniec to vyjde,verim tomu 🙂 zajtra odchadzame do Sale na dva dni tak sa tu majte pekne a dufam,ze bude pekne aspon tie tri dni co teraz predpovedali,caute

lenuss84
4. aug 2011

faru sme neskusali.kostol tu u nas nemame.len vo vedlajsej dedine.za mniskami sme boli.oni byvaju v takom dome u nas v dedine-izbu tam volnu nemaju.je ich tam strasne vela.ale boli zlate.no keby mal z MC zisk asi by suhlasil....aj nad europskymi fondami sme uvazovali.kamaratka ma v hlave projekt na dopravne ihrisko na nadvori kulturneho domu.ale ked my uz nemame ani chut starostovi nieco taketo navrhnut.ale napad je to krasny.viem ze v dedinke pri Ziline nedaleko nas taketo ihrisko nedavno otvorili...

lenuss84
4. aug 2011

@mirka285 vdaka.a prajem krasny pobyt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre