Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
16. aug 2011

dobre rano,
my sme mali zas hroznu noc..... ☹ uplne som znicena... ☹ 😖 dufam ze aspon pocasie vydrzi...

kafoditka
16. aug 2011

Rano...
@noemarta Maci napodobne, maly spal dobre, len ja som sa zas celu noc prehadzovala 😖 podkovy mam az po clenky 😠 idem si spravit kavu..

mirka285
16. aug 2011

@noemarta
@kafoditka dievcata nebudem vas hovorit ake blbosti sa mi snivali a rano ked som vstala a isla cikat som sa skoro poskladala ako ma ten chrbat boli ☹

jaruska8
16. aug 2011

Ahojte baby, ako???? včera bola u nás riadna búrica, našťastie šľahalo len rovno, tak sme doma nemali potopu, lebo som zabudla dať len vetračku. 😒
@rolak Jéééj, koľko krôčikov už urobí? Naša zase už pekne sama dlho postojí a už sa pekne aj sama vydá na cestu, sranda, že skôr vonku prejde viac, to asi preto, že nemá na výber, kým dôjde k niečomu, čoho sa prichytí. 😀 😀 😀 😀

rolak
16. aug 2011

@jaruska8 kroky nepočítame,normálne ide 🙂 občas padne,ale inak sa celkom dobre drží. ešte aj štvornožkuje.

rolak
16. aug 2011

ženy, ste ma nakazili, už aj mňa bolí chrbát! ale my máme taký starý matrac! na mojej strane preležaný,presedený,lebo sa tam hráme s malou...musíme kúpiť nový!

jaruska8
16. aug 2011

@rolak Tak to ste šikovní!! Koľko jej asi trvalo sa dostať do tohoto štádia???? My ,,chodíme" vlastne len 2 týždne. 🙂

rolak
16. aug 2011

@jaruska8 od prvých narodenín chodila za jednu ruku....možno keby som ju bola viac púšťala samú a motivovala,aby prešla sama nejaký kus,tak začne chodiť skôr, ale nechcela,bála sa, stále pýtala prst... ona sa chytila za môj prst a už bežala 🙂 teraz odkedy sa pustila sama, tak prejde aj cez prah aj po nerovnom teréne, ale je to také opité, dosť sa kolíše, ale ide,prejde celý byt 🙂 a vlastne najprv začala sama chodiť vonku... za psom 🙂

rolak
16. aug 2011

@jaruska8 ani tvoju ninku vôbec nepoznám, máš nejaký album pre priateľov?

jaruska8
16. aug 2011

@rolak Naša za jednu ruku tiež chodila asi od 12. mesiaca, ale keď som ju pustila, tak šla do kolien, tak som ju nechcela vystrašiť. Pred dvoma týždňami sama postála v priestore, teraz prejde od jednej veci k druhej a zachytí sa, dnes prešla sama po chodbe. Takže sa zlepšuje zo dňa na deň. Zatiaľ ale potrebuje nájsť tú oporu, ozaj postaví sa ti sama v priestore, my sme sa už pokúšali, ale ešte to nejde. 🙂

jaruska8
16. aug 2011

@rolak Nemám, ale sem-tam sem dám nejaké foto:

rolak
16. aug 2011

@jaruska8 postaví sa sama,ale nerobí to často.

rolak
16. aug 2011

@jaruska8 aká je peknučká! krásne očká 🙂

noemarta
16. aug 2011

@jaruska8 zlata je mala, krasne ocka ma!!!

mirka285
16. aug 2011

@rolak super,ze Kikus sa tak rozchodila 🙂 🙂
@jaruska8 mala tvoja je strasne podarena,tiez taka okana 😉 kocky prave som si doniesla z auta sicko,ze ho konecne operiem a zistila sommze moj novy kocik ma presne take rozmery ako sicko,co ma velmi prekvapilo lebo ten Baby home vyzera na pohlad ovela uzsi 😝 takze ospravedlnujem sa mojmu novemu kociku,ze som o nom podala zavadzajuce info 😀

jaruska8
16. aug 2011

@rolak
@noemarta
@mirka285 Ďakujem baby, hej, okaňa je to, ona je taký mix nás oboch, ale očičká má po mne. 🙂

kafoditka
16. aug 2011

@jaruska8 krasne ocka ma tvoja Ninka 🙂
baby boli ste vonku? ako mam obliect maleho? pc mi ukazuje len 20stup. a decka vonku vidim ze chodia v dlhych gatach a dlhom tricku 😕

bambola
16. aug 2011

@kafoditka domi teraz sme boli vyniest smeti (tiez kvoli zisteniu pocka 😉 ) a je celkom prijemne, na kratke tricko urcite a ja malej davam take gate na traky z ktorych aj trcia nohy 🙂 cize nie uplne kratasy ale kratke gate 🙂

lenuss84
16. aug 2011

@rolak ahoj.s MC nic nove.teraz pred chvilkou som akurat prisla z kulturaku,boli sme si nachystat vsetko potrebne na poobedie.o 16tej robime cvicenie na fitloptach pre deti.tak sme si boli umyt podlahu,nafukat lopty,pochystat veci a tak...no a po tych dvoch hodkach si to pekne potom mozmezasa vsetko poodkladat.ale aspon nam vysliel obec.urad v ustrety,ze sme si to mohli ist doobeda nachystat.lebo pred tym poobede sme to stihali len tak tak.kedze sme si chceli nechat deti vyspinkat a tak.a nechceli sme to chystat,ked uz by tam prichadzali maminy s deturencami.lebo to by vyzeralo dost chaoticky...ale hladame vlastny staly priestor,pytame sa kde sa da.boze ta miestnost kde sme si to dnes chystali,tak ta by bola uplne super.........vzdy ked sme tam tak po nej snivame.....a starosta nam ju dat nechce!ooooooch hlupak jeden...Adka mi spi,vari sa mi obed tak som tu prisla na skok.vas precitat troska.

lenuss84
16. aug 2011

@jaruska8 krasna je.okana. 🙂

rolak
16. aug 2011

@lenuss84 a čo varíš? ja mám teraz nejaké beznápadové obdobie...nikdy neviem,čo variť...

lenuss84
16. aug 2011

@bambola tesime sa s vami.a drzim palce nech vam vsetko vyjde podla predstav a nech sa vam hlavne dobre byva. 🙂

lenuss84
16. aug 2011

ja som rozmrazila privarok zo skorej kapusty,co som varila minuly tyzden.mi troska ostalo.dovaram k tomu zemiaky a urobim volske oka.a ak chces napad-zajtra chcem sosovic.polievku a palacinky.hm?

bambola
16. aug 2011

@kafoditka navyse tu v dubravke je vzdy o stupen dva menej ako v meste 😉

macik27
16. aug 2011

dievčatá Kajka sa dnes postavila v ohrádke zrazu sa začala rehotať a vtom sa rozbehla a prešla si len tak na druhú stranu...úplne sama bez držania asi 5 krokov ...ja som úplne happy ked si predstavím ako nám doki hovoril že sa nič nestane ak začne chodiť až okolo 15teho mesiaca...dúfam že sa teraz rozbehne a budem s ňou utekať na rehabku na kontrolu a zrušia nám vojtovku...už sa mi s ňou ťažko bojuje....takže dnes je krááásny deň 🙂

rolak
16. aug 2011

@macik27 to je super! inak nechápem že "až" okolo 15 mesiaca...podľa mňa to je normál...ja neviem,kam sa tí doktori ponáhľajú!
my sme dnes nabehali 100 jarných kilometrov po ihrisku...

luludi
16. aug 2011

ahoj slniecka,

dnes mame nadherny den, mm ma milo prekvapil a do konca tyzdna si bude brat poobede dovolenku, aby sme mohli trochu vyletovat a aby som si kusok oddychla od babunovych zubov 🙂
Moje drahe dieta sa opat "rozjedlo", znovu je 4x denne, aj ked len po troske, tak sa velmi tesim 😵 A este co je sranda, risko je ochotny zakyvat jedine sam sebe v zrkadle, inak nikomu, individualista jeden! 😀 😀 😀

lenuss84
16. aug 2011

@macik27 gratulujem k prvym krocikom.a ja tiez nechapem kam sa ti doktori ponahlaju,ved podla mna ked je vsetko OK tak dieta si akosi samo urcuje,kedy co bude zvladat...

rolak
16. aug 2011

Kristína dnes urobila spací rekord: doobeda 2h 20, podvečer 2 hod 20, tuším ju to chodenie zmáha 🙂 alebo sa chystá na zajtrajšiu naháňačku s Beky,Timkom, Julkou a Emmuš. a možno aj s Adamkom 🙂

lenuss84
16. aug 2011

@luludi to je fakt sranda s tym kyvanim.lebo nasa Ada ta zas kyva furt a vsetkym.dnes napriklad kyvala ked mi na prechode zastavilo auto.kyvala nalavo aj napravo.tak sme sa s tymi sofermi na nej fajn pobavili 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre