Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
23. aug 2011

@bambola bambi isla by som vsetkymi 385, ale od pondelka mam mrchu a tu mavam teraz extremne silnu, takze s tymto sa do bazena neodvazim, inak je to pekne na zlost, teraz na tieto tepla 😠

baby, ktore uz mate dlhsie cyklus, poteste ma informaciou, ze sa to casom vrati do normalu..

VSETKYM FILIPKOM prajeme vsetko najlepsie k meninaaam 🙂

adelaine
23. aug 2011

@luludi Luci, ja ta asi nepotesim, ja mam presne rok, co som dostala prvu mrchu od porodu a nevratilo sa mi to do normalu, mavam aj ja velmi silnu a dlhsiu, bolesti nemavam, pilulky nemusim jest, zato ovulka ma boli ako slak...tam si to s liekmi vynahradim.
mne gyndos povedal, ze mrcha je silnejsia po porode preto, lebo sa cela sliznica porodom zmeni, je jej tam akoby viac, preto sa ma co olupovat :((

inak, my sme sa teraz vratili z prechadzky, ja mam total mokre tenke letne saty, vlasy spotene...to nenavidim :-\ bleee

kafoditka
23. aug 2011

@luludi Luci no mne sa to do normalu teda nedostalo, skor sa mi to zhorsilo...nie len ze mam super silne kramy ale dostavam ich pre istotu na 18ty den 😖 okrem toho pomimo stale spinim, tak aj preto idem dnes ku gynekologovi, nech sa na mna pozrie..

bambola
23. aug 2011

aj my sa pripajame a prajeme vsetkym Filipkom vsetko naj a vela 😉 (@kafoditka @robika @aalexis007)

@kafoditka tak ja teraz dakujem za dubravku , lebo my sme tu mali v noci velmi prijemne a dalo sa v pohode spat 😉

noemarta
23. aug 2011

caute holky,
my mame za sebou rannu prechadzku so starou znamou, ma 7mesacneho chlapca tak sme boli na prechadzke po trnavke, potom sme zbehli do avionu este mm dokupit koselu, kedze sa v polsku budeme svadbovat aj v nedelu, tak sme radsej dokupili koselu aj kravatu.
teraz sme sa napapali , idem ulozit nelu a potooom hajdeho do bazenu. 😉

@luludi @adelaine baby, mne sa zas kramy total upravili, total bez bolesti, co som total rada, ja som pred porodom mala strasne bolesti, porodne som mala mensie nez kramove... takze jaaa sa mam lepsie... 😉
Vsetkym Filipkom len to naj naj prajemeeee cmuk !! 🙂

luludi
23. aug 2011

@adelaine @kafoditka @noemarta vdaka za info, musim povedat, ze cyklus mam pravidelny a tiez nemam nejake extra bolesti, akurat mam teraz kramy naozaj silne, podobne ocistkom po porode.. uz aby sa zadarilo dalsie babo 😉 😀 😀

gabika41
23. aug 2011

....no prve kolo v bazeniku uz mame za sebou.....inak neviem,co s dnes malej stalo,ale zjedla mi aj domacu varu a dokonca si dala masko....ale zistila som,ze jej musim robit kridelka,alebo stehna,skratka nieco na com je viac tekutiny ako na prsickach..... 🙂

bambola
23. aug 2011

@luludi tak uz som poslednaaaaa 😀 😎

noemarta
23. aug 2011

@gabika41 nela papa uz iba nasu stravu, vsetko zje, aj maso....
no teraz sme sa zobudila, aj ja som si schrupla s nelou, dame kafco a ideme do bazenu. 😉

luludi
23. aug 2011

@bambola si posledny mohykaan 😀

aalexis007
23. aug 2011

@kafoditka @robika všetko naj naj naj Filipkom 🙂

mirka285
23. aug 2011

halo....my trosku neskor,ale predsa,Filipkom zelame vsetko najlepsie 🙂

lenuss84
23. aug 2011

Všetko naj Filipkom. 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzik1983
23. aug 2011

aj ja sa pripajam a filipkom prajem vsetko najlepsie 😉

rolak
23. aug 2011

našim veľkým Filipkom všetko najlepšie!
dnes sme boli pozerať kočíky v bábetkove,a najviac sa mi pozdával PP Sí... len tá cena.....ale aj mm sa najviac páčil...tak uvidíme... má presne to,čo chcem - výborné pevné sedenie a super ovládanie, Mark ma sklamal, tá chrbtová opierka nie je nič pre naši Kiku...hrozne by sa v nej hrbila...a ovládal sa podobne ako môj.....všetky ostatné golfáče mali sedenie naprd... ešte Zopa City bol celkom fajn.. len neviem,či v PP Sí bude mať Kika dosť miesta...

kafoditka
23. aug 2011

Baby Filipko vam vsetkym dakuje 😉 😉
@rolak Ludi, PP SI je urcite dobra investicia, ked sa ti zda drahy, tak pozri bazar aj tu na konovi, ale kvalitou je urcite dobry a mne sa osobne paci prave to sedenie, ze decka sedia v nom pekne rovno... som si to vsimla na Linde aj Riskovi..mne sedi v golfaci maly teraz tak, ze sa vkuse drzi madla, aby mal lepsi vyhlad.. myslim, ze urcite by si bola spokojna

rolak
23. aug 2011

@kafoditka Si malo úplne iné sedenie ako ostatné, takmer rovno má chrbtovú opierku a je super pevná a Kika si hneď oprela hlavu o to bočné polstrovanie.... ale zas rozmýšľam, treba mi ho? kamoškám stačil na dve decká jeden kočík...no ale nikam s nimii samé nechodili, ani do mesta ani nikam.... ti poviem,že mne už je normálne zle od žalúdka,keď vidím Kiku sedieť v tom Bertoni....

mirka285
23. aug 2011

@rolak Ludi v sicku bude mat Kika miesta habadej,to sa neboj...ja na ten golfac nedam dopustit,dnes som ten moj predala a je mi normalne luto.. ja teraz vyse tyzdna pouzivam ten Babyhome ale ak by som ho mala porovnat so sickom,sicko ma viac plusov... ma lepsiu striesku,polohovanie,madlo a lepsie skladanie...Babyhome ma dobru manipulaciu,spojenu rucku,dostupny kosik,no tak ci tak sicko je na tom lepsie....

adelaine
23. aug 2011

@rolak musis to brat tak, ze bez kocika byt nemozes...
aj ked dieta chodi, na dlhe trasy ho predsa nebudes vliect na rukach...
ja osobne s kocikom robim denne zopar peknych km, presuvam sa aj mhd...takze kocik plne vyuzivam...a som si som uplne spoko, este som nenasla na nom chybu 🙂

rolak
23. aug 2011

@mirka285 aj to madlo sa mi super páčilo! v teutonke ho má nacapené na nohách... a tam je také dobré na uchytenie a pritom má v ňom kopec miesta....tak hneď referujem mm,že ako PP vychvaľujete,tak ho možno zlomím..... ja by som kúpila aj ojazdené,ale musela by som ho odskúšať naživo, tak hľadám na nete.... a košík som si ani nevšimla... aký je? idem mrknúť na obrázky.

rolak
23. aug 2011

@adelaine ale ja mám super kočík teutonku, som s ňou veľmo spokojná.... toto by bol druhý kočík...tak či mi treba dva drahé....

mirka285
23. aug 2011

@rolak Ludi ma velky kosik,nakladas ho sice zboku ale vela sa do neho zmesti,madlo je super ohybne a inak ono sa da este roztiahnut,ma na booch take cupliky a to ked stlacis tak madlo sa roztiahne takze dieta sa ti lepsie vybera ked je naobliekane alebo ked je vo fusaku...

rolak
23. aug 2011

@mirka285 v tom je rozdiel v lacnom a drahšom kočíku,že pri tých drahších myslia na všelijaké detaily.... aspoň ja mám takú skúsenosť z mojich kočíkov...hoci nemusí to platiť furt.

rolak
23. aug 2011

mne by sa ľúbil ten béžový... 😵

noemarta
23. aug 2011

@mirka285 pocuj, ty si predala Sicko, ci to som zle pochopila???? 😕 😕 😕
@rolak ak chces golfac tak pp sicko neni o com, je super, akurat ze je teda drahsi... ja kebyze chcem tolko vrazit do golfacu tak si ho urcite kupim, ten sa mi zdal kvalitou najlepsi.

mirka285
23. aug 2011

@noemarta ano Maci predala som ho dnes,lebo som mala dva letne kociky a ide zima...takze na zimu bud e maclaren....vsak ma poznas,ze ja stale vymyslam a vsetko chcem poskusat 😉

noemarta
23. aug 2011

@mirka285 😝 ja z teba odpadnem....mne by bolo luuuto... a jaky chces zimny, daj nejaky link, ved ja neviem... ja som nejaka mimo... a a a jak to ze si sa mi nepochvalila haaa??? a tu cez kona si predala? a spokojna s predajom?
ty si normalne maniackaaa na kociiiky, ale cooo, len odskuuuusaj pokial sa daaa. 😉

mirka285
23. aug 2011

@noemarta predala som ho sesternici,bolo mi luto lebo ja ten kocik mam velmi rada,lenze aj Babyhome sa mi paci a ten som si nechala lebo ho nema kazdy 😀 a budm mat tento http://www.babymarket.sk/sk/1914/14/maclaren-te...

rolak
23. aug 2011

@mirka285 za koľko si kúpila Si? výmena kočíkov je obľúbená úchylka mamičiek 😀 😀 😀 😀 ktorý budeš používať v zime? Maclaren?

rolak
23. aug 2011

@mirka285 jaj sorry,teraz som celé dočítala.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre