Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
30. aug 2011

dobre ranko,

taketo pocasie mi uplne vyhovuje 🙂 dnes nas caka taky klasicky den - nieco poupratovat, navarit a byt veeela vonku 🙂
majte krasny den 😵

karinnka
30. aug 2011

@aalexis007 Skus uvarit mrkvu a ryzovy odvar a spolu to zmiesaj ,Emme to jedine zabralo po tyzdni hnaciek

kafoditka
30. aug 2011

@aalexis007 dobre ti radi karinka, uvar mu ryzu uplne do makka, sced tu vodu a do toho mu zarabaj UM alebo mu to daj len tak vypit, + ak mas doma smectu, tak mu daj a klasika banan

aalexis007
30. aug 2011

Ďakujem Vám za rady 😉 Idem variť ryžu 🙂

bambola
30. aug 2011

dobre ranko 🙂
idiotska nadcha, neznasam taketo noci 😒 upchaty nos, teplo, mala na ciciku, andrej chrape...no proste 😔
ale uz je nastastie raaaano a pred nami pekny den 🙂
@kafoditka domi ,prosim Ta, raz ked sme boli vonku tak ste s mirkou spominali nejaku tazku knihu, co sa treba nanu hodne sustredit, mirka ju citala a ty si spominala, ze ju mal tvoj kolega na polici a vravel, ze sa nevie pohnut dalej, spominas si? ak vies tak mi napis prosim . dakujeeem 🙂

kafoditka
30. aug 2011

@bambola Mati bola to kniha Chatrc, ale neviem, kto ju napisal... daj si nieco na tu nadchu, nejaky muconasal plus alebo nieco podobne, ja som to tak mala minuly tyzden, nasadila som si na jeden den aj paralen plus a do troch dni bolo dobre 😉 skore uzdravenie!

bambola
30. aug 2011

@kafoditka dakujem 🙂 no vcera som vypila asi pat litrov caju akurat, ze som nemala paralen 😠 teraz zbehnem po paralen a vykloktam slanou vodou 😉 do rana budem fit 😀

kafoditka
30. aug 2011

@bambola no snad mas pravdu a zajtra bude po nadche 🙂 len si daj ten paralen a uvidis, ze bude lepsie 😉

lutsine
30. aug 2011

Baby potrebujem kupit autosedacku s isofixom...mame v aute isofix system....poradite aku vybrat kvalitnu.....dakujeeeem

katty17
30. aug 2011

@lutsine - Romer 🙂

katty17
30. aug 2011

ahojte babulky.
sandrusa uz spinka tak idem sa ja dat konecne do poriadku 🙂 co mate dnes na plane? vonku je cca 22 stupnov. cize dnes nebude az tak horuco. bude prijemnucko ;)

kafoditka
30. aug 2011

.... faaaajne som sa presla cez pol Petrzalky busom, aby som po pol hodine cakania pred ordinaciou zistila, ze Filipovu lekarsku spravu aj preukaz pistenca ma moj mily zakonity u seba v penazenke - v praci 😠 😠

katty17
30. aug 2011

@kafoditka cize vaz bez toho nevzali? ved nemaju lekarsku spravu ulozenu v pc ked ste tam boli naposledy?

rolak
30. aug 2011

@kafoditka no tak to poteší! 😠
@katty17 my dve dnes leňošíme,lebo sme sa cez víkend ucestovali.... a poobede asi pojdeme do Kiky kuknúť gauč a posteľ.

kafoditka
30. aug 2011

@katty17 nie, aj ked maju lek. spravu v pc, potrebuju preukaz poistenca - neobstalo, ze viem Filipove rod. cislo naspamat.... nic, zajtra tam pojde tatino s malym sam

kafoditka
30. aug 2011

@rolak Ludi, tak mas fajn program na cely den 🙂 ja by som sla hned s tebou, strasne rada chodim po obchodoch s nabytkom 😉

rolak
30. aug 2011

@kafoditka aj ja, škoda,že u nás nemáme Ikeu,tam sa stále teším na milión malých lacných serepetičiek 🙂 ktoré mi vlastne vôbec netreba 🙂

kafoditka
30. aug 2011

@rolak ale vzdy potesia, co? 🙂

bambola
30. aug 2011

@rolak ja som precitala , ze ides do kiku po gauc, tak som rozmyslala, zeeee odkedy tam maju nabytok 😀 😀
@kafoditka to asi nebola vasa obvodacka, ze? lebo omna preukaz nezvyknu pytat ale je pravda, ze seme doteraz boli vzdy len objednani na ockovanie. inac keby ti aspon trosku chceli byt napomocni tak sa da ocekovat na nete ci je rodne cislo poistencom 😠 ale zase na druhej strane ich aj chapem 😉

kafoditka
30. aug 2011

@bambola to som bola na kontrole u chirurga na stredisku, moja pedina by taketo caviky nerobila, je svetova 😉

merikac
30. aug 2011

ahojte krasky, prave som prisla z prace,,,,Emma mi tu pobehuje s holym zadkom v nadeji, ze si sadne na nocnik 😀 Vzdy ked ide na schody, tak na nu kricim, nechod hore,,,spadnes,,,,,,,,, a aj pred chvilkou stala na schodoch a ja sa jej pytam " slecna a ty si sa kam vybrala?" a ona ze "hole"- tak sa pytam znova,," kam ides?"- odpoved " hole" a tak to zopakovala este 2x ked som sa jej spytala 😀 😀- tak uz vie, ze schody vedu hore- este stastiez, ze dole to neskusa 😀 😀

@kafoditka Teda Fili nezaprie, ze je chlap, ktory ma dispozicie byt kaskaderom 😀 to je fajn, ze uz je dobre- mas co robit aby si ho ustriehla 😀
Mne sa este nestalo aby nas nevzali bez karty positenca- to som mala asi fakt stigro 😕
@aalexis007 potraviny ktore skor zapekaju- banan, ryzovy odvar- vyvaruj sa tych, co prehanaju- moze to mat zo zubkov 😉 - Vlastne ako citam dievcata ma predbehli a poradili ti 😀

mirka285
30. aug 2011

ahojte dievcata...citam co mate nove,tak som rada ze Filipko je uz celkom ok 🙂
@lutsine ja mam tiez Romerku ale nechcela som s isofixom aj ked ho v aute mame,mne sa to zda zbytocne..moc sa v autosedackach nevyznam,ale ja mam riflovy potah a vrelo ho odporucam,super sa nam osvecil...
@merikac Emma musi byt podarena 🙂 baby toto vam musim napisat...tak dnes som bola u kadernika,ze vsak nech si Gabo uzije malu...a predstavte si,ze Linda mu spala do pol jedenastej,mne v zivote tak dlho nespala a este cez obed mu zaspala na dve a pol hodiny,on jej snad dal rohypnol 😕 😕 ja som sa dnes definitivne zbavila ciernych vlasov,mam to teraz take dost svetle orieskove a Gabo je z toho nadseny,vraj som uplne omladla 😀

kafoditka
30. aug 2011

Caute... ja som si dnes vyzdvihla konecne dobre skratene rifle a tetuska mi to urobila gratis, kedze prvy raz to za 7 eur pekne pohnojila.. baby ja mam tak strasne rozhadzany cyklus a bolesti tieto dva dni, ze uz fakt neviem, ci je to ovulka a ci cosi horsie 😖 ale cakam kym dostanem kramy a zacinam s HAK tak dufam, ze sa mi to konecne zlepsi a hlavne tie bolesti prestanu, o mojej pleti radsej ani nehovorim...
@mirka285 no mala by si Lindu castejsie nechavat s Gabkom, ocividne to ma na nu dobry uspavaci vplyv 😀 to sa o Filipovi neda povedat. uz treti den aj noc sa strasne budi, neprespi ani hodinu vkuse, dnes 3x kadil tak myslim, ze ho zasa trapia zuby, ale do ust ma nepusti aby som nakukla... ake mas svetle tie vlasy? tak ako tie pramienky meliru, co si mala naposledy?

mirka285
30. aug 2011

@kafoditka Domi lenze on potom povie,ze aka je Linda dobre dieta 😠 ano mam to take svetle ako ten melir a podla mna to mam super,vobec nevyzeram ako odfarbena ciganka,nahodou mi to svedci 🙂 je to taka zlatoorieskova a tym,ze som mala ten melir predtym,tak este je mi trosku vidiet a mam to take ton v tone,dnes som stravila u kadernika viac ako 4 hodiny,mala som dost 😝

kafoditka
30. aug 2011

@mirka285 🙂 noo som na teba zvedava, a to je hlavne, ze si spokojna aaaa omladnuta 😉 to si potom budu v Sali na urade suskat, ze aku mladu caju si ten Gabo berie 😎

mirka285
30. aug 2011

@kafoditka no mladica uz nie som sice ale spokojna som,len keby to chcelo ostat take pekne ako teraz,a nezacalo sa to vymyvat a odrastat ☹ ja som to tak uz jeden cas mala,takze som vedela,ze to budem mat dobre a vtedy som v tom mala este aj melir ale si pamatam,ze kazdy mesiac som chodila na dorabku kadernicke a rychlo ma to omrzelo tak som nato supla ciernu farbu 😀

kafoditka
30. aug 2011

@mirka285 skoda, ze to zbavovanie sa ciernej je na dlhe lakte, ja by som chcela taku peknu cokoladovu farbu..len sa bojim, ze tym gumovanim vlasov by som prisla aj o tie posledne tri, co mam na hlave 😒

bambola
30. aug 2011

@kafoditka @mirka285 no ked sa bavite o vlasoch, mne uz zase padaju v takch hufoch ako po porode 😠 ja to nechaaaapem, to uz nikdy nebudem mat normalne vlasy? 😢 🙄

mirka285
30. aug 2011

@kafoditka no ja som to preto riesila takto postupne melirom aby nemali vlasy hned naraz sok 😒 ta cierna farba je svina,uz si ju v zivote nedam,inak Gabo mi povedal,mze ja prave v tych tmavych vlasoch vyzeram jak cigana a nie v svetlych 😀
@bambola Mati a nie si tehu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre