Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
3. mar 2010

v tom kresle vzdy sedim ked je vonku treskuca zima a popijam horuci caj

oacka
3. mar 2010

mirka, najviac sa mi páči tá perfektná sedačka, ale myslím si, že malá Linda/Vanda sa už teraz teší,ako sa na nej vybúri s pastelkami! 😀 😀 My máme sedačku z ekokože a naša kráska ju už celú doničila. mala som aj všakovaké krásne vankúšiky, no každý deň skončili na zemi za sedačkou, kým som prišla z roboty...

katarina7777
3. mar 2010

mirka to ja by som s mojimi slintacmi prala denne 🙂 mozes mi dat link na tu zavinovacku? diky

mirka285
3. mar 2010

Kati www.maderna.sk ,maju bud letnu alebo prechodnu verziu,ja som objednala letnu a vobec nie je niaka tenka,mne skor pride taka prechodna,a vyuzijem aj do kacika,do postielky 😉 a ma aj kapucku

katarina7777
3. mar 2010

diky mirka

katarina7777
3. mar 2010

baby porazi ma, som sa prave odvazila a mam o kilo viac jak vcera vecer.... dufam ze je to len voda 😠 musim zrusit kazdodenne vazenie lebo potom mam len nervy! ufffff

katarina7777
3. mar 2010

nikde nikoho tak idem aj ja do postely.... dobru noc

ericica
3. mar 2010

kocky taak teraz som skoncila od obeda 😝 😝 😝
do 11 sme boli v skolke a od obeda makam....takze vas dnes asi nebudem docitavat ...idem rychlo okupat malu aj seba a padam do postele...
rano ma dohotovenie vsetkych torticiek 😉
miki drziiim palce a prosim napis sms lebo tu budem asi az vecer .
AHOJTE A DOBRU NOC... 😵 😵 😵

ericica
3. mar 2010

malo tam byt ze caka dohotovenie torticiek 😀 asi uz ucinkuje unava 🙂

sunnygirl
4. mar 2010

ahojte Bábiky,
jéj včera ste skončili nejako rýchlo 🙂

Mirka
krásnu obývačku máš, podľa kuchyne a obývačky súdim, že si skôr na tmavý nábytok ako na svetlý. No ja tiež mám aj kuchyňu (ešte nedokončenú) tmavú a zatiaľ aj obývačku (ale bez nábytku) tmavú
A z koľko si kúpila tú zavinovačku?

Zrzulka
pekné bruško máš

Vidím, že ešte stále rozoberáte kočíky, ja internete ani nekukám, aby mi nešvihlo z toho, ja si tu pekne prečítam vaše pripomienky a potom sa rozhodnem.

Tak, pekné písanie 😎

meruska
4. mar 2010

oacka...co hovoris na ten bebecar co ma katarina7777 ? U nas ho asi zas nezozenieme ☹ a mne sa hrozne zapacil, aj farby aj konstrukcie ake sa daju vybrat ..proste vsetko ...

katarina7777 mas nadherny kociarik 🙂

oacka
4. mar 2010

meruska, presne včera som ho očumovala na nete, dá sa zohnať v čechách a za veľmi dobrú cenu. ale pohľadám naňho nejaké recenzie. tu na koníku sú baby spokojné,ale niektoré majú aj výhrady. lenže ja potrebujem vidieť kočík na živo.
inak, dobré ránko!

liluu
4. mar 2010

JOJ dievčatá, včera som bola na okružnej jazde po slovensku PP - BB - NR - BA - PP bola to fuška, ale v ikei som sa parádne vyšalila. Ale kočík som si nejako nevybrala. 🙂

katarina7777
4. mar 2010

Oacka ja som videla ten kocik na zivo v ciernej, v zlate, v zltociernej a oranzovociernej... nazivo vyzera este lepsie jak na obrazku, skladanie a rozkladanie je jednoduche, vanicka a autosedacka sa na podvozok jednoducho nacvakavaju... zatial najlepsie co som videla.... este to musim porovnat s tou teutoniou ... ale tiez by som nekupila kociar bez toho aby som ho videla .

Dobre ranko inak...utekam do roboty, potom si vas prestudujem 😉

denisse
4. mar 2010

ahojte ... tak ja dnes do prace nejdem, budem robit len niekolko veci z domu ...
trosku som preletela, co ste popisali ...
ja sa este vybave velmi nevenujem, buducu stredu idem na uzv a dufam, ze mi povedia, co to bude, tak zacnem revidovat veci po malej a zistim, co mi este treba ...

inak ma srtraaasidelne pali zaha posledne dni, vobec nic nepomaha ... vcera som si na to kupila nejake homeopatika ...

oacka
4. mar 2010

ahoj, denisse, mňa nikdy v živote nepálila záha a preto som ani netušila, čo je to za pocit. no teraz to už viem. tiež sa to zhoršilo v poslednej dobe, ale zas nie je to extrémne. ja už nejakú dobu nevečeriam,alebo iba ovocie, lebo som od obeda taká plná,že do mňa nič nevojde, čudné...

sisaa
4. mar 2010

dobre ranko...

kati ten kocik vyzera super. Neviem, ci sa bezne predava aj na Slovensku. Ale na buduci tyzden sa chystam na vystavu do Brna "ProDite", tak snad aj uvidim nazivo.

Dnes nas caka 3D, taaaak uz sa neviem dockat 🙂. Dufam, ze sa male nebude hanbit pred panom doktorom 🙂.

Mirka, inak pekna obyvacka.

zuzik1983
4. mar 2010

ahojte

no ja presne tak isto,doteraz som nevedela,co to palenie zahy je 🙂 a ten pocit plnosti stale,to mam tiez...

sisaa
4. mar 2010

oacka kedze uz aj mne sa pritrafili problemy s palenim zahy, skusala som na nete trochu zistovat co pomaha. Ak to nechces riesit tabletkami alebo sirupom, pomahaju niektore mineralky, mlieko, maces, popcorn. A treba sa vyhybat niektorym druhom jedla, napr. z kysnuteho cesta. V zasade sa tomu v tehotenstve ale neda uplne predist. Treba vydrzat 🙂.

kafoditka
4. mar 2010

Pekne dobre ranko sa praje!!

Dnes mame s mm v plane objednat konecne kocik, takze tym padom hadam nadobro skoncim s pozeranim kocikov na nete a uz sa len buden kochat tymi vami vybratymi, ked sem budete davat linky...

A o 15tej mam 3D sono, taaaaak sa tesim, ze uvidime nasho Filipka!!!! 😉

lutsine
4. mar 2010

Na palenie zahy je vynikajuci harmancekovy caj a pomoze aj ked sa citite nafuknute. osvedcene 😀 a v tehu sa moze.

sunnygirl
4. mar 2010

vítame ťa lutsine 🙂

ako sa prejavuje pálenie záhy?

oacka
4. mar 2010

Kafoditka, Teutoniu? máš ju aj v albume? ak nie, hoď fotečku. ja som sa momentálne zamilovala do Jane Slalom Reverse 2010, už hádam pri ňom zostanem, len ho ešte v KE nemajú. Páleniu záhy sa aj teším,lebo moja mama tvrdí,,že to bábätku rastú vlasy. 😀 😀 a ja by som chcela, aby mala Kika čierne vlasy po mne. ale to jej aj tak potom vypadajú,, nie? tie prvé novorodenecké?

sunnygirl
4. mar 2010

pohyby necítim, len také akoby sem tam žblnkotanie

maxara
4. mar 2010

Ahojte babulky, vcera som isla na prezentaciu hrncov 😝 spojenu s vecerou... tak som o deviatej vecer natlacila rezen s ryzou a kapustovymi oblohami.. celkom dobry... prezentacia ma totalne zmohla, bola mi zima a nudila som sa ako pes, aj ked ti ludia boli napodiv velmi mili... uz som bola na troch a vzdy som mala pocit, ze sa na mna urazili.. Stretli sme tam jednu babu, co nam povedala, ked sa mm preriekol, ze cakame a ze dievcatko, tak ona, ze len sa spoliehajte na doktorov... vraj jej 3 dr. nezavisle na sebe povedali, ze caka dievcatko, ze dokonca 3 tyzdne pred porodom na sone, ze naozaj dievcatko a potom jej cisarakom pri spinalke vytiahli z brucha chlapca... ze keby bola v uplnej narkoze, tak neveri 🙂 sranda, ze?
mirka - obyvacku chvalim, velmi, je plna dobrych a dobre skombinovanych napadov 🙂 paci sa mi.
zrzulik - tebe by sa nehodil ten Katkin kocik? vyrabajju ich aj surodenecke a velmi pekne, co som pozerala...
katka - super vyber kocika... som hovorila, ze sme s kafkom pozvane k tebe do Talianska, ze okien mas dost... a dnes rano si robil ranajky a zavadil o zaluziu a pyta sa: "nusko a tie baby nechcu ist na prazdniny do PK?"
kafko - a dnes co budes robit? vonku je taka kosa...

maxara
4. mar 2010

sunny - to zblnkotanie su pohyby 🙂 asi... mne to tak zacalo, ako bublinky...
kafko - uz som si precitala 😉

sisaa
4. mar 2010

sunnygirl palenie zahy si s nicim nepomylis. To zsitis raz dva.

sunnygirl
4. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ďakujem

maxara
4. mar 2010

palenie zahy som nikdy nemala, az teraz v tehu, vacsinou vecer pred spanim, ale zatial len asi 5krat... raz som si dala sodu bikarbonu, ale nic moc a inak mi stacilo napit sa mineralky a vygrgat sa poriadne.. inak je to hnusneeee
sunny je to ako keby si zhltla nieco horuce a uviazlo ti to nad zaludkom v pazeraku... bleee... nasa kucharka v robote mi vravela, este davnejsie, ze ked ma to bude trapit, ze nech si urcite dam pukance, ze jej nezaberalo nic ine.. a vsimla som si, ze je to vtedy, ked si dam na veceru nejaky rozok, alebo chleba (cize to kysnute...)

sunnygirl
4. mar 2010

možno aj mávam pálenie záhy, ale neviem že je to ono. Viem, že môj brat to mal často.............inak, ja som takáááá hladnáááá, že nevydržím do 11 na obed, normálne som si musela zaliať sáčkovú polievku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre