Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
14. sep 2011

babyyyy ja uz som nasrana aj zufala zaroven, vobec neviem co mam varit, uplne mam prazdno v hlave , zo co by som mohla a andrej mi v tomto moc nepomoze 😠 ale rychlovky ako granadir a perkelt mi hned zamietne. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa som zufala, fakt , doobeda som chodila po bille ako bludicka a nic 🙄

katka55
14. sep 2011

@bambola fakt to nemali? ☹ a kde je teraz vinobranie? by sme sli aj my... a ja chystam na zajtra sampinonovu kremovu a grilovany hermelin. nic? 😉

katka55
14. sep 2011

@bambola som sa ta chcela spytat, ci nejdete von, a prsi 😠

bambola
14. sep 2011

@katka55 nemali veru, teraz bude v pezinku 🙂

prsi , prsi len sa leje...........dokelu, my mame o stvrtej rande v auparku , zatial to teda nevyzera moc nadejne 😠

bambola
14. sep 2011

@katka55 no akurat pisem, ze mame uz plan na poobedie, este uvidim ako nam to naplanuje pocko 😠

luludi
14. sep 2011

@bambola a cestoviny? paradajky (pripadne paradajkove pyre), mozarella, cesnak, bazalka, mala chilli papricka, rychle a dobre 🙂

bambola
14. sep 2011

@katka55 grilovany hermelin je vzdy moja zaloha 😀
@luludi dobry napad, idem zistit u sefa ci to prejde 😉 maju niekde cerstvu bazalku?

luludi
14. sep 2011

@bambola zvyknu mat v bille, ked nezozeniem cerstvu, davam mrazenu 🙂

katka55
14. sep 2011

@bambola idem kuknut ten Pezinok. mozno sa tam niekde zrazime 😉

bambola
14. sep 2011

@luludi a iba to vsetko fuknes na tie cestoviny alebo aj nejaka priprava?

katka55
14. sep 2011

@luludi a vy budete poobede vonku? tusim uz neprsi 😅

denisse
14. sep 2011

aahojte ... my sme dnes boli zase raz v centre .. som si bola vyzdvihnut zdravotnu kartu, lebo prechadzam k inej dr, co je tu blizsie pri nas, nech nemusim s pripadnou teplotou do centra ... a pri tom sme boli v luxore, kupila som si knihu aj nele noty na flautu, lebo od 1.10 v skolke zacinaju hrat, no som na to zvedava ...
a na obed som si dnes dopriala nezdrave KFC ... pre barcu som mala odlozene od vcera ...

dobre ze pripominate tie hracky na tyci, my mame po nele dve odlozene u svokrovcov, tak ich uz najblizsie musim doniest ...

@bambola
ja som vcera robila kuskus na sposob rizota a zajtra urobim file na masle, len si musim kupit cerstvy petrzlen zeleny k tomu a v piatok sa chystam na kelovy privarok s masom ... a uvarim ho viac, nech mame aj na sobotu ... ale tiez som zufala, ja rada varim, len kto to ma kazdy den vymyslat 😝

luludi
14. sep 2011

@bambola bambi, kym sa varia cestovinky, tak hodim na panvicu nakrajanu jednu az dve paradajky (dobre to vyzera v cestovinach), pridam papricku a chvilu dusim, nech zmakne, potom uz len pridam paradajkove pyre, mozarelu,bazalku premiesam, odstavim, zmiesam s cestovinami a hotovo. Kym sa uvaria cestoviny, omacka je hotova 🙂

luludi
14. sep 2011

@katka55 ano, chystame sa poobede vyvetrat hojdacky a obkukat deticky 🙂

@denisse: mnam, kuskus na sposob rizota 🙂 musim zajtra urobit. Inak tie hracky na palicke su strasne skvele, bubo sa s tym vie dlho vyhrat 🙂

katka55
14. sep 2011

@luludi super, tak sa tam hadam uvidime 😉

adelaine
14. sep 2011

@kafoditka su to tie zatecene sople...podla mna
....keby mal ale taky hnusny tzv. stekavy dusivy kasel a chrapcal by, s tym by som sla k dokine, moze to byt predzvest laryngitidy....ta je nebezpecna....
inak baby, tieto drevene hracky predavaju aj na mileticke, taky panko co vyraba aj prutene kose, alebo som videla drevene hracky na palici aj v Kike v detskom odd.

katty17
14. sep 2011

@adelaine , @kafoditka - ja tiez davam na sopliky euforbium a fenistil. nam napr. nasivin este nikdy nezabral. neviem cim to je. ale kombinacia homeo euphorbia, fenistil kvapky a morska vodicka pomohli zatial vzdy.
@bambola - mati ja som vcera robila recept s tekvicou kedze jej je teraz plna mileticka 😀 . inac velmi jednoduchy. tak ako robis francuzaky 🙂 cize das kolieska zemiakov, cibule, tekvice, vajicka, mozes aj kuracie masko. zalejes smotanovo cesnakovo bylinkovou zmesou. dat platky syru a opat zemiaky.... atd. atd... 😉 musim povedat ze to bola dobrota. 🙂

gabika41
14. sep 2011

...inak ked som bola v lekarni a chcela som Viburcol,tak mi povedala,ze sa uz neda objednavat....tak teda neviem.... 😉

lenkaaninka
14. sep 2011

Akurát som Vám napísala príspevok a zrazu mi celý zmizol. 😠
Aj nám zákonite Fenistil kvapky aj pri štípancoch aj pri sopli 😉
Kamoške som dorobila gelove nechty a zajtra dve holky robím tak zabijem aspon dážd. A od budúceho týždna budem chodiť na brušné tance a to ešte len bude sranda. 😀 😀

katty17
14. sep 2011

ahojte kocky. tak ja som si opat po case kukla modre z neba a opat som si povedala ze ho tak skoro nechcem sledovat. plakala som ako diva ☹ . smutne, smutne, smutne .
ale na konci som videla uputavku na dalsi diel a mam pocit ze som tam zazrela Bodeza s malou. tak asi buduci diel bude o nom.... ja vlastne ani neviem o com je jeho pribeh...
babulky, aky program mate na zajtra? viete o tom ze od zajtra je vinobranie v pezinku. dali to uz od zajtra kvoli sviatku 🙂

rolak
14. sep 2011

kočky, mám 2 otázky:
1. v čom spia vaše deti? a sú prikryté celú noc?
2. kupujete vždy väčšie topánky číslo po čísle, alebo aj číslo preskočíte? my sme šli z 18tky na 20, a teraz neviem,aké mám kúpiť, mne sa 21tky zdajú presné... nohu ma 12cm, meranú nie v stoji....

monline
14. sep 2011

@rolak ja malému obliekam pyžamko, dlhé rukávy, dlhé na nohách a on sa toľko točí, že dosť veľkú časť noci nie je prikrytý (nemá to rád), ale mám takú dečku, čo som mala do kočíka, tak tou ho prikrývam, alebo potom mojim paplonom, ak už je u mňa...
keď som kupovala boty ja, tak z každých sme s predavačkou vybrali vložku a tú sme primeriavali k nohe a kupovala som zhruba o 1cm väčšie..ale pri zimných zvážim, či to bude stačiť

@katty17 nezvyknem pozerať modré z neba, ale dnes som kúsok videla z druhého a tretieho príbehu a tiež som slzila..

denisse
14. sep 2011

ahojte, uz sa chystam spat, ale este som nakukla ...

@rolak
barunka spi v pyzamovom overale, ma taky trojstvrtovy alebo kratky rukav a trojstvrtove alebo kratje nohavice .. proste chodidla ma hole ... nikdy nie je nicim prikryta, prikryvka ju okamzite zobudi, tak to neriskujem a neprikryvam ... inak mam ten paplonik z ikey a ten pouzivam, alebo chcela by som, ale ona ho zhadzuje ...
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/6012...

topanky som este nekupovala, kedze nechodi, nosi jedny sandalky po nele, jedine z nelinych co su jej dobre ... ale o chvilu bude chladno, aj chodit sa snad pusti, tak kupime ...

gabika41
15. sep 2011

Dobre rano....dnes je tu uz aj prva jesenna hmla....majte pekny den.... 🙂

luludi
15. sep 2011

bre ranko,

ja mam teraz taky zvlastny tyzden a tesim sa, ze je uz stvrtok. Vcera sme vzali buba vonku s drevenym choditkom, presli sme takto 2x okolo bloku, ludia sa zastavovali, ze ake to je mile a bubo rozdaval usmevy na vsetky strany, tak ho to unavilo, ze doma padol ako podtaty a hned spal 🙂

kafoditka
15. sep 2011

Dobre ranko 🙂 davam smajlik, lebo sme mali dobru noc, maly fajne spal, nekaslal a nostek mal prazdny, aj pekne dychal 🙂
@rolak Ludi, Filip mi spava v pyzamovom overali s dlhym rukavom a neprikryvam ho, pretoze to nema rad a aj keby som na neho dala aj tenku deku, tak sa okamzite odkope... zatial nie je taka zima, tak je to v pohode, ale minule boli v Lidli v akcii spacie vaky, tak som jeden vzala a ked sa ochladi, tak ho vyskusam... ale moc si od toho neslubujem, lebo maly sa strasne toci v spanku, bezne sa posadi a prevali na druhu stranu postielky, tak myslim, ze mu bude zavadzat.... a co sa tyka topanok, tak dobre hovori Mon, vzdy predavacka vytiahla vlozku z topanok a primeriavala k chodidlu maleho a min. 1cm musi byt vola..Napr. my mame nozku c.21 ale v Humanicu som mu kupila topanky velkost 22 na jesen, lebo zalezi aj od toho, aka je to znacka a ako je sita

noemarta
15. sep 2011

dobre ranko, aj my sme mali v celku dobru noc....akurat ze ma boli hlava a krk, asi som nejak zle spala 😒
😀
@katty17 viem ze je uz vinobranie od dnes, ja idem rano do roboty este a poobede, no ved uvidi sa...ale na vinobranie sa urcite chystame, len neviem ktory den a o tyzden je v modre, to ideme isto, lebo tam byvaju nasi 😉
Ja tiez Nelu nejak neobliekam na noc, lebo ona sa hned odkope...teraz spi uz origos v pyzamu, cize tricko, gate, ak je chladnejsie, tak jej davam ponozky, lebo ako nahle ju prikryjem, hned sa odkryje.
@kafoditka som rada ze je Filipkovi uz lepsie 🙂

kafoditka
15. sep 2011

@noemarta Maci, toto vinobranie v PK nestihame ale buduci tyzden do Modry by som velmi rada skocila, tusim tam byva aj menej ludi ako v PK a mm ma volny vikend, tak sa mozno vidime 🙂 inak nasi kupili do detskej tu u nas novy roztahovaci gauc, ktory je strasne tvrdy a ja som z neho pekne dolamana uz par dni...

merikac
15. sep 2011

dobre rano babenky,,idem pozriet ako si tu zijete,,,,,,emma uz vyse tyzdna kasle,,,ksle zacali ustupovat, ale v noci sa jej asi usadzaju hlieny a rano juchudatko napina, dnes mi vyvratila aj cele mliecko s hlienami 😖 takze pracka uz nalozena,,,,,
Citam vas od zadu,,,mala spava tiez v "dupackach" a nebyva prikrita, teda len vtedy ked tvrdo spi, inac na sebe nic neznesie
@gabika41 s vami som dlho nebola, aj pracujes??
@bambola Co dnes varis? 😀
Inac so a tyka topanociek
@rolak tak ja som terza skocila z jednych potasiek 20 na 22- ale myslim, ze je to individalne od topanky- strihu,,,,cize treba vyskusat,,,,,,,pretoze mame este jedny 19 a tie v pohode mala nosi,,,

adelaine
15. sep 2011

pekne slnecne ranko 🙂
u nas tiez bola noc lepsia, sice sa zobudil par krat...aj plakal, ale odsavat sme v noci chvalabohu nemuseli, takze lieky zaberaju 🙂

baby, ja som si myslela, ze iba risko je taky "studenomil" :D lebo on presne ako pisete, u nas tiez od malickeho babatka je problem s prikryvanim, nesmel byt ani v zavinovacke, teraz spava v body s dlhym rukavom a celymi nohami a tiez neprikryty...on si deku capne na hlavu 🙂 vzdy som sa bala, ze sa zadusi a davala ju prec a on sa v tom okamihu budi...takze uz to nerobim.
a spaci vak neriesim, u nas by to boli zbytocne vyhodene prachy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre