Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
4. mar 2010

No, šiesty vraj presne začína 22+2tt a ja som len 22+1tt, takže od zajtra som šestka. 😉 😉

jaruska8
4. mar 2010

Baby, ja ešte nemám nič, ale absolútne nič kúpené, už ma z toho chytá depka, ale tak, čo narobím. Hádam posledné tri mesiace už budem fit a budem sa môcť vyšantiť. 😉

sunnygirl
4. mar 2010

ja som si myslela že začína v 21tt

sisaa
4. mar 2010

neboj casu dost

sunnygirl
4. mar 2010

ja to rátam 4 týždne je 1 mesiac (od 16tt - 20tt=5. mesiac), no asi sa to tak celkom neráta 😅

sunnygirl
4. mar 2010

sissa:
ty mi na fotke pripomínaš tú moderátorku, čo robí zmenáreň na STV 🙂

jaruska8
4. mar 2010

Bože, ako to robia tie ženy, čo musia ležať celé tehotenstvo??? Ja len dúfam, že sa mi palcenta posunie a budem použiteľná. 😀

sunnygirl
4. mar 2010

jaruska8
neboj zvládneš to, aj nakúpiť aj sa vyšantiť, len si dávaj na seba pozor 😉

sisaa
4. mar 2010

sunnygirl na tej fotke mam svadobny uces, inak by som sa asi nepodobala 🙂

jaruska8
4. mar 2010

Veď hej, po poslednej skúsenosti, už nič nerobím, absolútne, čiže sedím a ležím a chodím na WC, nález je síce lepší, posúva sa, ale aj tak, mám kľudový režim. A už som si zvykla. 😉

maxara
4. mar 2010

baby ja som nadsena, prave som rozbalila balicek z magnetu a mam tam kraaasne veci a vsetky okrem jedneho tricka su mi supeeeer, ako uliate... moc moc sa tesim

jaruska8
4. mar 2010

No, super, teraz budeš vymódená tehuľka!! 🙂

maxara
4. mar 2010

sunny tak ako to ratas, to su lunarne mesiace, tak to rataju gynekologovia a my a pre muzov to preratavame na kalendarne mesiace a to je tak ako pise jaruska... inak aby som vas nepomylila, opravila som si termin porodu spat na 15ty jul, tak ako mi ho stanovil moj gynekolog... tak sa nezlaknite, ze mi to nejako rychlo ubieha 😉

maxara
4. mar 2010

jaruska to ano, straasne sa tesim, mam tam dve tuniky take prestrihnute pod prsami a uuuuplne mi sedia... potom take tricka na leto, tie aj potom po porode v pohode mozem, jedny riflove saty, take tenke a kraaasne, ale ja potrebujem pod ne nejake kratase, alebo normalne nohavice... mam strasne tucne nohy, takze bez toho si netrufam... netesim sa jak male decko, ze mi je vsetko z toho dobre 😵

sisaa
4. mar 2010

pokial nedas 15teho juna, tak pohoda

maxara
4. mar 2010

🙂 nieee, na to este nie som pripravena... ten jul mam tak psychicky fixnuty

sisaa
4. mar 2010

baby ja mam pocit, ze male kope cim dalej tym vyssie. Za chvilu mi precisti aj zaludok 🙂

kafoditka
4. mar 2010

monline....... ja bodyhug mam cervenej farby... ked som mala mensie brusko, vyuzila som ho viac, ked mas vacsie brusko, dost sa smyka a nedrzi tvar. Je vyrobeny z takeho tenkeho silonoveho materialu a ked si ho das na oblecenie-napr. na rifle, tak sa smyka a nedrzi tak pekne ako na fotke. Staci, ked sa 2x ohnes a mas ho hned hore...

Baby opustam vas, ideme na nakupy a objednat kocik, potom to 3D sono.. paaaa

jaruska8
4. mar 2010

Ja som našla takú tabuľku, mám ju v albume a tam je rozrátané to obdobie po jednotlivých mesiacoch. No, ešte je kopu času na nákupy. Maxi, ja mám plno tričiek, čo sú strihané pod prsiami, lebo mi také strihy vždy išli, takže na leto by som mala byť pripravená ako tak. Našťastie teraz sa vracia móda tuník, takže je aj v bežných obchodoch čo vyberať. 😉

maxara
4. mar 2010

jaruska ty ano... ja som v beznej obchodoch bola na konfekcnom strope uz pred tehu... cize teraz vyhladavam, kde sa co da tak, aby som nevyzerala ako vo vreci (a la nejaka babka v poste pre teba)... keby to bol balicek z tesca, tiez sa tak vytesujem... no ja tiez nosievam take veci, ale ked budem mat este vacsie brucho, tak sa mi bude vyhrnat, resp. bude mi vidno spodok brucha a to neznesiem... 😒

maxara
4. mar 2010

kaficko dobre vyberte, drzim palce, aby to bolo finalne rozhodnutie a vela stastia na 3D 😵 aj ja chcem

sisaa
4. mar 2010

jaruska pozerala som na vahovu a velkostnu tabulku babena co mas v albume a 350g sme mali uz v 20tt 🙂, takze o 100 viac

mirka285
4. mar 2010

fuu tak som vas docitala.dobre ranko 😉 tak ja som sa teraz zobudila lebo ja krava sprosta som vcera do druhej rana pozerala priblbly film a potom sa mi celu noc snivali hovadiny 😠 na palenie zahy mne pomaha fatra a ked pali zaha vraj bude vlasate babo 🙂 ja dnes nemam v plane nic specialne len poobede idem sestre pokocikovat lebo si chce upratat..jeej a neviem ani co varit dnes,uz mi dosli vsetky napady,zeby som objednala pizzu?Miki este nepisala?dnes ma mat vysledky z amnio dufam ze budu dobre...Sunny fusak stal myslim 22 euro,poradila ho mojalili a fakt je super 🙂

mirka285
4. mar 2010

Sunny myslela som zavinovacku..

sisaa
4. mar 2010

na vlasate babo by som sa celkom nespoliehala (aj ked to tvrdi vela ludi), nie vzdy to byva realita :(. Ale ako upokojenie je to dobre 🙂

jaruska8
4. mar 2010

No, tak aspoň nejaké výhody sa sem-tam na mojej mušej váhe nájdu. 😉 A Sisaa, aj maša malá mala skoro o 100g viac, aj podľa knižky, čo mám doma, to poteší. 😉

sisaa
4. mar 2010

jaruska ked neskoncime vo finale o kilo ci dve viac, tak som kludna 🙂

oacka
4. mar 2010

ja sa normálne bojím priznať: dnes si robím na obed jaternicu so zemiakovou kašou a uhorkovým šalátom. Mňáááááám! 😀
kočky, kupujete časopis Mamina? tam je taký seriál o malom dievčatku od narodenia. teraz má asi 5 mesiacov. tá je taká zlatá!!!!!! má také husté čierne vlasy od narodenia! také bábo chcem! 😀

maxara
4. mar 2010

jaruska veru... musia vaha ma vela vyhod 🙂

oacka
4. mar 2010

maxi, aké výhody? 😉 ve´d ty máš na všetkých bruškatých fotkách perfektné oblečko! aj ten svetrík,aj tuniky! aj to tričko vojenské.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre