Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
25. okt 2011

@bambola bambi, co by som nechcela, len tu som docitala cez vikend a pred nou som citala Desiree ☹

gabika41
25. okt 2011

Zdravim krasky.....tak dneska je vonku akoze suprovo.... 😀 mam velky problem soferovat v tomto pocasi......

mirka285
25. okt 2011

@bambola no podstupit nic,musim brat lieky a kvapky,v lepsom pripade sa mi to vylieci do dvoch tyzdnov,v horsom do mesiaca,navyse mi namerali tak vysoky ocny tlak,ze mi v mmente dali tabletku a hodinu som sedala v cakarni kym sa mi neznizi,no proste fasa den mam dnes 😠

adelaine
25. okt 2011

ahojte zenule,
hadam ste tu na mna nezabudli 😉
ja mam teraz take nejake hard obdobie, cele dni nie sme s riskom doma, lebo u nas v bytovke sa neda existovat,
uz 3 tyzden beham s prenosnou postielkou po kamoskach, aby risi aspon ten jeden spanok spal dobre :(
ach jo...ked som cez den mimo, na net sa nepripajam, vecer vacsinou nestiham....

inak mame sa celkom obstojne , ak neratam momentalne sople a sracky spolu s dalsim prerezavajucimi sa stvorkami 😠

a tu je co nove? urcite nebudem stihat precitat tych xxx stran co ste popisali.... 😵

bambola
26. okt 2011

dobre ranko 🙂
co vas dnes caka takto uprostred tyzdna? 🙂 my este nevieme celkom presne lebo poobede musime na policiu tak musim zorganizovat maťku tak aby nespala alebo zaspala o dost skor, co sa mi nepodari isto 😔
@mirka285 miri tak aspon, ze sa to da takto "lahko" dat doporiadku

bambola
26. okt 2011

@adelaine este stale prerabaju ten barak 🙄 to je na porazenie 😒 kedy koncia? drzime palce, uz to snad dokopete do konca a risi bude moc vklude spat doma 😉

merikac
26. okt 2011

ahojte,,,,,,,,tak dnes mam dovolenku, s Emmou sme boli na kontrole, dychanie je uz ciste, ale ATB musime brat vraj minimalne 10 dni 😕 ......Doma ma cakalo prekvapko, cela kuchyna pod vodou- odisla mi bateria 😠 .........pozitivum, aspom budem mat generalku,,ale za 40 euri, co ma stala bateria som si mohla aj nejaku zavolat, co by mi vgruntovala 😀 ......a co tu nove??

merikac
26. okt 2011

@monline Daniel je sikovnicek- hlavna vec, ze ste rochodili telefon, my sme take stastie nemali,,,fotak je v ........ 😀 😀 vou zavidim,,,,,,,,,,,ja som este ani jedinu noc neprespala,,,,,,,sice ocas sa stane, ze kojim len 2x za noc ale v priemere to byva tak 3-5,,,snad to coskoro pride,,,,,,,,,Inac zaznamenali sme uspech, Emma uz krici koko, ked sa pocika alebo pokaka,,,,,,takze chape, ze uz nieco urobila,,,,este ju naucit, ze musi kricat skor ako to pusti do plienky 😀

merikac
26. okt 2011

@bambola
@denisse ozaj baby, vy dve ste si uz dali rande? 😀- vyuzivam "opravit prklepy" lebo ako postupen ci tam, tak ste sa uz stretli v herni 🙂

mirka285
26. okt 2011

@merikac cau Mery 🙂 Linda uz asi dva tyzdne hlasi ze kaka a ukazuje na plienku,dokonca mi to ukazuje predtym ako pusti,dam ju ne serbel a jednoducho tam nevie sediet,dam ju na zachod a nic...dam jej plienku a do piatich minut je posrata 😒 ja mam pocit,ze keby sa raz vykakala do zachodu,tak uz by tam chodila stale,ale neviem ako na to...

merikac
26. okt 2011

@mirka285 presne tak isto to je aj u nas,,,ale ona hlasi aj ked sa pocura, ze "kako" 😀 - najviac ma poraza, ked mi to zahlasi, ked vecer zaspava,,lebo nemam to svedomie ju nechat v tej plienke,,,ved noc je dlha,,tak hned ju prebalujem- icze enormne u nas stupla spotreba plienok,,,,,, 😀

merikac
26. okt 2011

@mirka285 a ty mas co s tymi ocami?? inac s ocnym tlakom mavam aj ja problemy,,,,,,, ale nejako okrem vysetrenia sa to neriesi, pretoze u nas u ocneho treba cakat aj 2 dni,,,,,cize vacsinou kym sa tam dostanem- problemy ustupia,,,,,,lekar oznamil, ze mam v takom pripade zabuchat, ze ma hned zoberu,,,raz som to skusila a tie frflanice, co som si vypocula, boli, hrozne,,,,,,,,

rolak
26. okt 2011

@merikac
@mirka285 🙂 🙂 Kristína zas hlási: hoňo,hoňo..... ale začala aj vtedy,ke´d ho nemá,tak možno,že hlási,že ciká,lebo sa chytá za plienku.... ja to zatiaľ neriešim...na nočníku neposedí,tak čo ju budem nútiť, podľa mňa,keď príde ich čas,tak sa raz dva odučia od plienok.... ja ju beriem so sebou na záchod, keď potrebujem ja - pre istotu- a to tiež hlási hoňo hoňo,akože ja ho robím a podáva mi toaleťák,tak si myslím,že pochopí,že hoňo sa robí do záchoda....

mirka285
26. okt 2011

@merikac ja mam iridocyklitidu,to je taka choroba,co ma len parludi na Slovensku a maloktory lekat ju odhali...vacsinou si to mylia so zapalom ocnych spojiviek 😖 no ja som sa nastastie dostala do ruk dobrej lekarke/na treti pokus na pohotovosti/,prve dve nato nedosli a to je taka choroba,ze nevies kedy pride ☹ teraz to mam stvrtykrat,ale prvy krat mi pritom aj takto strasne vyskocil ocny tlak...nastastie to vzdy prejde,ale trva to minimalne dva tyzdne...

rolak
26. okt 2011

@mirka285 čože?????? čo toje?

mirka285
26. okt 2011

@rolak urcite,ved ja ked idem na zachod,Linda je tam v momente napaskovana so mnou,toaletak uz trha a podava mi a potom aj splachne 😀

merikac
26. okt 2011

@mirka285 a ako sa ti prejavuje ta choroba?? palia ta oci, slzaveju, ci ich mas cervene, ci?
@rolak ved ani ja ju nenutim,,len je do nemoty ukazujem kde sa robi kako a ciky 😀 ked som na zachode, tiez je hned nasackovana,,,,normalne sa vtrie 😀 ......... inac potovora, ked ju dam na zachod, hned berie toaletak a utiera si susuru,,to vedela odpozerat zaraz,,,,, 😀

mirka285
26. okt 2011

@merikac mam to vzdy len na jednom oku,,vzdy na lavom...mam ho cele zaliate krvou,pocit,ze mam v nom nejaku smietku,zahmlene videnie a v horsom pripade aj cele spuchnute a svetloplache ☹ ale momentalne mam ten lepsi priebeh,iba zaliate krvou a zahmlene trochu...

rolak
26. okt 2011

@mirka285
@merikac a ja že aká som nechutná,žechodím s malou na wecko 😀 😀 ale sú tie decká rovnaké!

merikac
26. okt 2011

@mirka285 cize ak ides von, tak len s s brejlami- musis byt ina caja terz ked je tak sychravo 😀 ........iac toto presne mavam aj ja,,,,,,
@rolak no jasne,,sme nechutne vsetky 😀

bambola
26. okt 2011

@merikac takze si dosla na to, ze sme sa uz stretli 😀

inac na vecko aj so mnou chodi mala a podava mi toaletak vzdy 😀

merikac
26. okt 2011

@bambola ked nechodim na Mk pravidelne, tak mam probelem sa zaradit k teme 😀 ak citam postupne, tak potom zabudnem k comu som sa chcela vyjadrit a komu,,,a ked reagujem hned o par prispevkov nizsie je uz vsetko okomentovane 😀

merikac
26. okt 2011

idem uspat malu, lebo dnes este nespala,,hadam sa mi to rychlo podari,,,,,,,,,

denisse
26. okt 2011

ahojte baby .. tak my v poslednej dobe spime otrasne, teda ked uz zaspi tak celkom ok, ale to zaspavanie je des .. vcera napriklad zaspala o 20.30 a po 45 minutach sa uplne cerstva zobudila a znova zaspala 0:45 😠
a toto je nas vecernych scenar (teda plus minus) uz asi 10. vecer ... alebo zaspi, spi do 1 v noci a potom sa zobudi a je hore do 5 ...
vobec netusim, co to je ...
mozno robim chybu, ze ju ked sa zobudi pustim von zo spalne, ale ona naozaj nejavi nejmensie znamky unavy a mne sa nechce tam s nou hodiny mordovat .. ked ju pustim do obyvacky, tak sa tu hraje a ja mozem nieco robit aspon ... ale ked to v dohladnej dobe neprejde, tak budem musiet zacat skusat nieco, lebo ma porazi ... 😠

rolak
26. okt 2011

kočky, ke´d varíte polievku s klobásou, dávate z nej aj deťom, len že nenaberiete klobásku?

denisse
26. okt 2011

@mirka285
to je neprijemne s tymi ocami, tak snad ti to prejde za tu kratsiu dobu ...

inak barunka sa pyta na nocnik casto, ale nie vzdy je z toho kakanie, niekedy ani curanie ... tiez podla mna obcas hlasi az PO ... a potvora to pytanie zneuziva hlavne vecer, ked ja chcem aby spala, tak zistila, ze ked sa vypyta na nocnik, tak to urcite pojdeme do obyvky, teda prec zo spalne 😀
a samozrejme na zachode som sama nebola ani nepamatam, v tom lepsom pripade tam mam len jedno decko, casto obidve, ja na zachode a oni kazda na svojom nocniku 😀

@merikac
uz sme sa stretli a pravdepodobne od buduceho tyzdne budeme spolu chodit do toho klubu pre deti, kde cvicia a kreslia 😀

denisse
26. okt 2011

@rolak
ja som s klobasou este nevarila, ale sosovicovu s parkom a ano, dala som aj barunke, len bez parku

mirka285
26. okt 2011

@rolak ja normalne davam aj kd je vyvarena klobaska,Linda asi raz za dva tyzdne aj jeden parok zje a klobasku uz tiez ochutnala,tu doslova kradne zo stola 😝 moje dieta je proste masove 🙂
@merikac ja s tym nemozem chodit von,zbytocne by sa mi to zhorsilo,ale kedze je teraz vonku tak hnsne tak mi to az tak nevadi...

bambola
26. okt 2011

@rolak ja malej varim osobitne tak tazko povedat 🙂 ale udene by som jej nedala urcite. navyse to co nedas nebude pytat 😉

denisse
26. okt 2011

@bambola
to plati, kym nemas druhe dieta, ktore to tomu malemu ukaze a male pyta, aj ked nevie,co to je 😀
udene tiez nedavam zatial, este sa toho naje dost ... ja sa snazim jej davat len zdrave veci, ale nie vzdy sa mi podari ... nela je aj sladkosti, tak obcas aj barca dostane ochutnat .. ale fakt sa snazim minimalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre