Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
31. okt 2011

Ahojte... dnes sme boli maleho zaockovat, ten reval ako tur, ale dostal medvedikovy leukoplast a ten ho tak zaujal, ze aj na plac zabudol 🙂 maly ma 84cm a 12,5kg. Dnes bol krasny den, boli sme cele poobedie vonku 🙂
@bambola Mati, ja vidim, ze nanho ide kadenie, ale on v tom momente zacne krepcit dookola, nahodi desivy vyraz tvare a zadrziava..takto to ide aj 5-6dni, az je total plny a uz to nedokaze zadrzat, tak sa vykaka. Samozrejme, ze ked ma v sebe skoro tyzdnovu stolicu, tak to hovno na konci ma poriadne tvrde, taky velky stupel, to ho tak boli.. takze teraz to riesim tak, ze ked vidim, ze zasa zadrziava, tak ho okamzite posadim na nocnik a musim ho silou drzat, aby sa vykadil. Na nervy, ale jedine riesenie ☹ pedina mi povedala, ze to mavaju deti taketo obdobia, ze ho to samo prejde 🙄
@merikac Meri mne chodi maly spavat o 8 cize o 9stareho casu a budi sa o 7, takze celkom fajn. stale ma ale dva spanky denne po hodine, hodinke a pol..

gabika41
1. nov 2011

Ranko damy....dnes az od 6tej....dnes ma byt velmi pekny den a podla predpovede aj zima ma byt tepla.....majte pekny den... 🙂

bambola
1. nov 2011

dobre ranko 🙂
@gabika41 ja som zase niekde citala, ze tohtorocna zima ma byt taka fajnova ruska 🙄

bambola
1. nov 2011
kafoditka
2. nov 2011

Dobre ranko, vcera ste to tu pojali nejak sviatocne, bambi to vystihla 😀 ja som sa pre zmenu zobudila s opuchnutym, bielym hrdlom, hlava mi ide prasknut takze fasa zaciatok dna 😖 maly beha uz od 6, idem si spravit kavu, caj a pozriet telku troska... pekny den vsetkym 😉

bambola
2. nov 2011

dobre ranko ,
nic sa mi nechce, ani len sediet, lebo ani na tom internete nic nieje 🙄 keby aspon pocko bolo.... ideme asi do obchodu takto zranky tak idem vymysliet co varit dneska

noemarta
2. nov 2011

@bambola napodobne..... 😝 😝

denisse
2. nov 2011

dobre rano ...
ved to je take pocasie, ze sa asi nikomu nic nechce 😝

@noemarta
kedy oslavuje nelinka meniny podla slovenskeho kalendara? ja mam pocit, ze som to meno v slovenskom nenasla, tak nasa nela oslavuje 2.2. podla ceskeho ...

mattahari
2. nov 2011

Trosku vam tu skocim, ale nasla som toto
http://sk.wikipedia.org/wiki/Meniny_na_Slovensku
🙂 Pekny den 🙂

bambola
2. nov 2011

@denisse takze 31.5. 😉

denisse
2. nov 2011

@bambola
aj ja som sa dopatrala 😀

mattahari
2. nov 2011

Len moja Ella je oficialne "bezmeninova" :( ... 🙂

noemarta
2. nov 2011

@denisse veru 31.5. oslavuje.

kafoditka
2. nov 2011

...akoze kupila som si vcera z portalu podcenu.sk masaz za vyhodnu cenu, zaplatila som, banka mi hned eurase stiahla a doteraz mi neprisiel ziaden potvrdzujuci mail od nich 😠 😠 😠

mirka285
2. nov 2011

caute...ja som tiez o nicom,stravila som dve hodky v nemocnici a nakoniec ma nikto nevysetril,lebo nemal kto...situacia v nemocniciach je aka je,takze tak...v piatok mam prist zase ale dohodla som sa so setrickou,ze jej predtym zavolam,ci tam je vobec nejaky doktor....A NEMOZEM CHODIT VON,TAKZE SOM TOTAL ZNUDENA,lINDA AZ TERAZ ISLA SPAT,LEBO NA OBED JU ZOBUDIL ZVONCEK A BOLO PO SPANKU,TAK TERAZ SA NAJEDLA A ZALOMILA,DUFAM ASPON HDINKU POTIAHNE...do riti prepla som caps lock 😝

tinaki1275
2. nov 2011

Dobry den damy ,tak som oficialne na meterskej zase 😀 teda skor na podpore v nezamestnanosti .. 😒 a zvykam si ...mala mi moc nepomaha,visi mi na nohaviciach cely den ,chuda asi sa boji ze odidem zase 😒 a este mam dotoho zase svoju staru dobru astmu a nejaku infekciu k tomu .. ☹
@mirka285 vitaj v "greckej "realite..takto to tu vyzera v kazdej nemocnici 4 z 5 dni v tyzdni ...dufam ze nedopadnete ako my .. ☹

mirka285
2. nov 2011

@tinaki1275 Mati vitaj opat medzi matkami na plny uvazok,zelam pevne nervy 🙂 ja tiez veru pojdem do roboty hned ako to bude mozne 😖 no a situaciu v zdravotnictve skoda komentovat ☹

tinaki1275
2. nov 2011

@mirka285 no ja nelutujem ze som robila , fakt je ze som si aj v robote obcas oddychla 😀 ,tych 6 mesiacov ale zbehne rychlo ..a je tu dalsia letna sezona.. 🙂ty sa kedy chystas do prace?

mirka285
2. nov 2011

@tinaki1275 Mati ja by som na polovicny isla hned,ake Gabo nechce,tak snad po lete...

lenuss84
2. nov 2011

ahojte.som tu po dlhej dobe.
mame sa celkom Ok.som tu nebola kvoli celorodinnej chorobe.Ada horucky,nadcha.proste horor.ja mam nervy nadrac pri jej teplote kvoli tym prezitym krcom.
ale uz sme vsetci fit.klop-klop.
no vdaka babky o vas zaujem,ze ako sme dopadli so starostom a nasim MC...nevyhadali sme nic lebo on si furt to svoje hudie-ze tu miestnost kde sa stretavame,on nam nemoze dat na stalo ani na tych 6 mesiacov,lebo je to komercny priestor a nas kulturak si musi na seba sam zarabat...takze tak.ale uz aspon bol v obraze ze co vlastne MC je.choval sa k nam zmierlivo konecne.asi sa s nim niekto rozpraval a vstupil mu do svedomia.lebo bol evidentne v obraze aj co sa hygieny tyka...aspon nam zarucil umytie podlahy vzdy pred nasim dnom /doteraz sme si to robili samy a nikomu sme sa nedoprosovali/.aj vysavac nam zapozicia kazde 2 tyzdne na koberce /doteraz sme vlacili vysavac z domu.konkretne ja-lebo byvam najblizsie/
ale risuje sa nam jedna miestnost-je to sice v Diagnostickom centre kde su same dievcata tu u nas dedine, / polepšovňa/.co sa asi nie kazdemu pozdava-musime to este doriesit riadne na schodzi ktoru mame dnes poobede.lebo riaditel Diagn.centra bol nasmu napadu otvoreny a aj povedal,ze jednu miestnost volnu ma relativne.len sa boji kontroly zhora.ale zistili sme,ze keby sme /co mame aj v plane/ to vyriesili tak ze urobime spolupracu s nimi bolo by to asi jednoduchsie,s tou ich kontrolou.lebo tie dievcata chodia vystupovat na kadejake akciu tu v obci.a ucitelky z toho centra ked sme sa s nimi rozpravali-same navrhli aj riaditelovi-spolupracu s nami.ze vlastne by islo o integraciu tych dievcat.
takze tak.vecer sa pripojim a pokecame dlhsie. mm ma novu robotu a ma poobednu tak mam po veceroch tento tyzden ,,free".papa.idem vas este docitat kym sa Ada nezobudi. 🙂

gabika41
2. nov 2011

Caute babule.....taky nijaky den....ale co uz aj take su..... 😉

tinaki1275
2. nov 2011

@mirka285 no chlapom sa to paci ked sedime doma a je domacnost super postarane.. 🙂

lenuss84
2. nov 2011

@gabika41 ani ja v poslednej dobe nemam rada take dni-ked sa nic zvlastne nedeje. 🙂

luludi
3. nov 2011

ahojte zlaticka,

ako sa mate? U nas stale choro (ja) a zubato (bubo). Toto jesenne pocasie ma doslova ubija. Keby sa mi chcelo, ako sa mi nechce, uz by som mala navarene a doupratovane. 😅 Vsetkym s bubom posielame jeden velky 😀

noemarta
3. nov 2011

@luludi my uz sme konecne zdravi, teda duuuufam 😉 😉 takze skore uzdravenie.

noemarta
3. nov 2011

@tinaki1275 vitaj , konecne si sa ozvalaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

luludi
3. nov 2011

@noemarta maci, tak to su skvele spravy 🙂 super.

@tinaki1275: blahozelam ku ukonceniu sezony 🙂 to bola vzdy taka ulava, ked sa vratilo posledne lietadlo s klientami 😉

nakoniec sme dnes vsetko stihli s bubom, co mama chcela 😀 inak, bezservitky tento tyzden sa fakt neda pozerat... hm.. idem ja radsej dobrovolne zehlit 😉 🙂 😝

tinaki1275
3. nov 2011

@noemarta no vidim ale ze nejako aa tu moc nic nedeje .. 😒
@luludi to si viem predstavit..tento rok si vela cestoviek vydychlo ked konecne doleteli posledne lietadla z Grecka..posledne tri tyzdne boli o hubu ,strajky aj 48 hodinove ,vela klientov proste muselo letiet z dovolenky o den skor ... nadseni neboli .. 😖

lenuss84
3. nov 2011

ahojte.tak my sme dnes mali velke jesenne upratovanie v MC.vytepovali sme koberce,porozdelovali si plysakov na opratie,poumyvali vsetky hracky / kazducku jednu kocku a podobne/.este som si vzala domov umyt lopticky z bazena a puzzle koberec penovy.bola to fuška,boli sme 4 baby a vyse 3 hodiny sme mali co robit.som unavena ako kôn.ale stastna,ze sme spravili nieco fajn.zalezi nam na tom,aby sa deti hrali s cistymi hrackami.
Ada dnes rano vstala nezvycajne skoro-uz o 6.10h.vstava tak o 7-7.30h.asi sa jej nieco zasnivalo,lebo sa zobudila s placom a uz nechcela zadriemat.ale do obeda vydrzala fajn.sme sa boli vyvetrat ked vyslo slniecko,od 10.30h.o 12tej sa naobedovala a spinkala od 12.30 do 15.30h.
inak,babky Ada mi tiez je hlavne polievky.tie zboznuje.a varim aj s parkom.len jej ho este nedavam.sice mi vcera usli 2 male kusky sa priznam.
dnes mala masko na sampionoch / bez hub samozrejme/ a ryzu.
ale ja mam problem s tym ze mi nechce jest bohvie ako pecivo.s maslom vobec nie.a suche troska podžobe. 🙂 🙂

lenuss84
3. nov 2011

Bezservitky tento tyzden je hnus...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre