Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sisaa
4. mar 2010

to som nemusela ani predtym ani teraz, nejak ma ta vona z toho nelaka

maxara
4. mar 2010

bryndza a ovcie syry sa mozu pasterizovane... nemali by sa tie priamo zo salasa, bez tej upravy

ericica
4. mar 2010

zrzka ze cas obeda ved ja som uz davno aj po dezerte.,...ja som taky hejlados ze ja mam obed okolo 12 tej 😀
a dnes sme mali vajickovu polievku a vysmazaneho pangasiusa + zemiakovo cibulkovy salat...
dnes sa mi muzik vracia z francuzka tak sa vytesujem 😀

zrzulka
4. mar 2010

Maxi ja ti to nikdy na tej bryndzi nevidim tento udaj a tak radsej nejem teraz bryndzu. Bojim sa tej pliagy, kazdu chvilu ju niekde najdu... radsej neriskujem

zrzulka
4. mar 2010

Ericica my to mame poposuvane lebo sme boli na baby fite rano tak teraz nestihame 🙂)))my dnes len frankfurtsku polievku od vcera a rizotko... Z neho mala povybera hrach aj maso takze zje len ryzu s mrkvou a kukuricou .... 😀 neche v poslednej dobe nic jest....neviem co by som jej uz navarila aby jedla... 😒
Uzi si muzika ....

ericica
4. mar 2010

diky 😵
zrzka to je aka ta frankfurtska????no ja tiez zo vsetkeho vyberam hrasok a mrkvu a niekedy aj maso.....ta nasa mala ziej len na chlebiku s maslom a dzemom a krupicovej kasi 😀

zrzulka
4. mar 2010

Baby a take tie korbaciky a parenice sa mozu? Muz sa s tym stale nadzgava ja len slintam 😀 😀 &Minule som sa pytala tej pani co to predava ci su vyrobene z pasterizovaneho mlieka a ona ze urcite nie 😒

zrzulka
4. mar 2010

Ericica co zje v krupicovej kasi???hrasok?? 😀 moja mala to pozuje a potom vypluje a da to mne nech to zjem ja... akoze podarene deco 😀
A frankfurtska polievka je s parkom 😀 😀 😀 Len aj robim taku speci frankfurtsku.. ja si pekne uvarim zeleninku Potom to rozmixujem (nejaku necham vcelku) zalejem smotanou na varenie... toto papam ja s dcerou a muzovi tak dam tie parky 🙂))) On zeleninovu velmi nemusi 😒 Ale ked tam plave parok tak zje .... 😀 Zo zeleninovej akurat kremovu brokolku zje... to by mohol mat kazdy den 😀 😀 😀 Chlapi....

ericica
4. mar 2010

nie hovorim ze aj moja uz vymysla v jedeni a pomaly zijeme uz len na tom chlebiku s maslom a dzemom a krupicovej kasi 😀 😀 😀

zrzulka
4. mar 2010

Aha🙂)) ja ze jej davas do tej kase hrasok🙂)) Ale preco nie, moze to byt zaujimave. ja teraz tiez mixujem jedno cez druhe a kolko krat sa cudujem ze aku fajnu kombinaciu som vymyslela....

sunnygirl
4. mar 2010

môj mm má rád brokolicu, špenát, šalátovú,.......

ericica
4. mar 2010

no ved to ze aj ja jej do tej kasi zvyknem davat aj acidko alebo actimel a vzdy to spapa 🙂 sunny aj moja mm ma rad brokolicu ,salat ,aj vsetku zeleninu ...on neni masovy skor cestovinovy 😀

zrzulka
4. mar 2010

tak moj cestoviny fakt nemusi:(((((((( Skoda lebo ja zase maso (okrem tehu) velmi nemusim.... Tiez som skor na salatiky, cestoviny. tak on zje zase vsetko ale ked su napriklad cestoviny tak sa to mina pomalsie 😀 To nemusim aj tyzden varit 😀 (srandujem) A ryzu tiez nezje velmi. Iba rizoto....
Ale spenat moze aj ten moj, aj ryby ... To skor ja nezjem a varim hlavne kvoli nemu a malej... A co miluje su slize s tvarohom (naslano) a na to slaninka ... ja si zase robim na sladko s praskovym cukrom....

ericica
4. mar 2010

to mam rad aj moj....a vzdy so mnou frfle ze kedy budu zase spagety 😠 musim ich robit aspon dvakrat do tyzdna lebo je ohen na streche 😖 maso robim len v nedelu alebo raz v tyzdni okrem nedele.....obidvaja ho nemusime.....

sunnygirl
4. mar 2010

tak ten môj všetko zje, ale ozaj všetko

sunnygirl
4. mar 2010

............Á ja zase mäsko a mäsko a mäsko a hlavke hovädzinku.mňam 🙂

zrzulka
4. mar 2010

mnam spagety lubim aj ja. ja si robim vtedy ked nestiham varit a mame "studenu" veceru alebo len nejake tousty... Moj spagety nemusi vobec jest... este obcas ked robim zapekane s kopou syru tak to zje ale inak 0 bodov. No uvidim aky bude nasj syn 😀 Asi nebudem nic ine robit len vyvarat a priznam sa ze varenie nie je moja salka kavy. Niezeby ma to nebavilo ale beriem to skor ako nutnost....

zrzulka
4. mar 2010

Sunny my tiez len hovadzinu varime, bravcove nejeme takmer vobec.... Fakt malo.... Ked my take ako rezne a vyprazane velmi nemusime. Striedame s kuracinkou....

stanka33
4. mar 2010

ahojte babeny....

hlasim sa po dlhej dobe....museli sme si neocakavane predlzit vylet u nasich....najprv chytila mna nejaka viriza ,ale nic hrozne bez teplot, a potom nieco sadlo na muza no ten bol na tom horsie tak sme pekne zostali u nasich nech sa dolieci a vyzenie bacily prec.....
pozeram ze pisete ostoset, no nebudem vas asi stihat citat takymto tempom...a pozeram vela vas uz vie co budete mat....ja sa neviem dockat pondelka idem na poradnu a na 3d tak som zvedava...brusko mi za dva tyzdne poriadne vykuklo aj kilecka pribudli...
dufam ze sa mate vsetky dobre a babatka su v brusku v poriadku... 🙂

monline
4. mar 2010

opäť sa tu píše o jedle a mňa páli záha a vtedy mám väčšiu chuť jesť, akoby som čakala, že to jedlom prejde 🙂

sunnygirl
4. mar 2010

kuracinka ee, a teraz už vôbec, pred tým len pečené stehienka, ael inak nie. Ja celkom cestovinku, hlavne teraz a zemiakové placky, bryndzové halušky, francúzske zemiaky, gombóce,...... moj mm zase strašne rád mliečne polievky

sunnygirl
4. mar 2010

jéééééééééééj stanka33, kde si stratená, vitaj 🙂, daj fotečku toho bruška 😎

monline, už sme sa dnes bavili o záhe, budeš mať vraj vlasaté bábätko 😀

sunnygirl
4. mar 2010

B O L O N S K É, môj mm ich robí fantastické,....ja tiež málokedy varím a už som tu spomínala, že ako som ostala tehotná, zabudla som variť.................... 😀

monline
4. mar 2010

sunny- ja viem o pálení záhy len toľko, že bábätko tlačí na žalúdok a vznikne reflux, vracia sa kyselina žalúdočná, preto ten pocit pálenia...vlásky sú len povera, aj keď milá...dcéra mala máličko vlasov keď sa narodila, a predsa aj pri nej ma pálila záha..ale zaberá mi zatiaľ mlieko..

stanka33
4. mar 2010

sunnygirl aj ja mozem zem.placky, bryndzove halusky aj francuzke aj cestoviny hociake....maso mi moc nejde....
a spominate jaternice mnanm tie som uz mala viackrat...a nic mi nebolo

monline
4. mar 2010

ste niektoré registrované aj na modrastrecha.sk?

sisaa
4. mar 2010

ja sa pomaly zbalim a ficim na 3D, cesta je dost dlha, kedze sme vybrali Hlohovec 🙂 Uz sa tesim.

monline
4. mar 2010

sissa- ja idem do Hlohovca v pondelok večer, tiež sa veľmi teším

sisaa
4. mar 2010

K do. Brestanskemu? cez tyzden by tam mali byt ten starsi, ale to je fuk. Som hrozne zvedava.

zrzulka
4. mar 2010

babulky ono sa to moze konzumovat len clovek nikdy nevie ci tam nie je listeria... Vlastne kvoli tomu by sa nemali konzumovat urcite potraviny. Zdravemu cloveku s dobrou imunitou nic nehrozi ale je rizikom pre tehotnu zenu a jej plod.... ja ked teraz pozeram co vsetko najdu v potravinach tak ani nemam chut jest... Dnes som citala v Mamine o tom clanok tak som taka z toho ale mna to hned prejde .... 😀

Stani vitaj spat 🙂)) Chybala si nam tu... Nikto nevedel co je s tebou.... Drzim palce na ten pondelok nech sa dozvies ci budemat Jurko braceka alebo sestricku....

inak mna pri malej neskutocne palila zaha a bola vlasata a teraz nic.... Takze chlapcek bude plesaty ? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre