Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

miki060707
7. júl 2012

@merikac Ďakujemeee z celého srdiečka, aj mi gratulujeme julovčatkam......Šimonko je tiež šikula, nakoľko je chlapec, už je dlhšie bez plienok, stane sa, že aj nestihne, ale nevadi...je šikovný....ani sem nechodim, keby som nedostala upozornenie, tak sem ani nedojdem....chodim už do práce...tak sa majte...a posielam pusinky pre všetky detičky.. 🙂

merikac
7. júl 2012

@miki060707 tak drzim palce, nech sa dari a nech zvladas pri dedickach aj pracu aj domacnost,,,,,,len mala otazocka,,,,tm je v poriadku?dufam, ze ste zdravi 😉

merikac
8. júl 2012

@katka 55, @cigaretka5 Dorotke a Patrikovi, prajeme nadherny slnieckovy narodeninovy den, nech deticky robia maminam nadalej radost a su zdravucke 😉

strasska
8. júl 2012

@merikac dakujem, aj som chcela dodat fotku, ale pochaosili ma v nemocke, takze som mimo ... ale ked dojdem domov, tak pridam aktualne foto a info 😉

merikac
8. júl 2012

@strasska drz sa 😉

bambola
8. júl 2012

Ahojte,

dnes ma naše bábätko 2 roky 🙂
Maťka má 87cm a okolo 12,5kg. Rozprávať rozpráva, strašne veľa, ale rozumieť by jej rozumel asi len Pingu 😅 , pretože to je presne jej štýl reči 😀
Už je odplienkovaná, na nočný spánok máme ešte poistku ale väčšinou je ráno suchá 😉
Miluje vodu, je to taká naša malá žabka, v horúčavách celé dni na terase v bazéne 😎
Trošku nám teraz štrajkuje poobedný spánok, ale to asi patrí k veku 😉
A neviem čo ešte 🙂 ... robí nám radosť a sme radi, že ju máme, hoci vie nazlostiť ale veľmi dobre vie ako sa zalíškať 😎

miki060707
8. júl 2012

@merikac ...hadam to všetko budem stíhať, deti varuju starý rodičia...v robotke som zatial len týžden... 🙂 noo, zdraví ako zdraví...ja s deťmi som a manželovi sa rapídne po chemo pohoršilo...teraz dostáva transf. krvi...ale bude dobre...už dnes bol natom dobre a ešte ho čaká týžden chemo a pak kontrolne ct...ale pevne verime, že sa zas z toho dostane...nič iné neostáva.... 😉

katka55
8. júl 2012

Ahojte 🙂
Aj my patríme k dnešným oslávencom a keďže sa nám to tu celkom pekne zapĺňa aktuálnymi foto a informáciami o júlovčiatkach, veľmi radi prispejeme aj my 😉
Patrik má 13kg a 92-ojka oblečko mu už začína byť malá (nemerala som ho, takže výšku neviem 😅 ). Už tri mesiace chodí na poldeň do jasličiek, veľmi pekne sám papá a pije, rozviazal sa mu jazyk a najobľúbenejšie slovíčka sú popapač (potápač) a papapaj (papagáj). Do odplienkovania sa mu vôbec nechce, poobede prespí aj 3 hoďky, občas poslúcha, občas zlostí, ale je veľmi zlatý...

monline
8. júl 2012

Všetko najlepšie oslávencom aj ich rodičom, aby boli zdraví a šťastní 🙂

noemarta
9. júl 2012

ja gratulujem vsetkym oslavencom, a speci dnesnym narodkam Sandricky, @katty17 pozdravujem Sandricku a prajeme jej len to naj naj, hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monline
9. júl 2012

@katty17 aj my prajeme Sandričke všetko najlepšie, krásny narodeninový dník, aby bola zdravá a robila rodičom radosť 🙂

katty17
9. júl 2012

@noemarta , @monline - baby dakujeme za gratulku.
Nesmierne rychlo tie dva roky ubehli. ked vidim co tie nase dvojrocne deturence uz dokazu.... Pripajam zopar fotiek Sandricky 😉.

merikac
9. júl 2012

@katty17 Sandricke vsetko dobre k narodeninam 😵

monline
9. júl 2012

@katty17 zo Sandry vyrástla krásna malá slečna, bože ale to letí.. katy to je tvoja mama? veľmi sympatická pani..

bambola
10. júl 2012

@katty17 Sandričke všetko najlepšie 🙂

katty17
10. júl 2012

@monline , @bambola, @merikac - dakujeme 🙂 . Moni, nieeeeee to nieje moja mamina. to je risiho sestra 🙂 moja mamina je tato:

rolak
10. júl 2012

@zuzik1983
@strasska
@terina25 dodatočne všetko najlepšie šikovným dvojročiakom aj od nás! nech sa všetkým len a len darí!

rolak
10. júl 2012

@katty17
@katka55
@miki060707 všetko najsamlepšie k úžasným dvom rôčkom aj vašim krásavcom a krásavici!

monline
10. júl 2012

@katty17 a si si istá? 😀 😀 lebo vyzerá strááášne mlado 🙂 😉

terina25
10. júl 2012

všetkým oslávencom blahoželáme a prajeme veľa veľa zdravíčka.a nech sú celý život takí šťastní ako teraz počas detstva 😉

katty17
10. júl 2012

@monline mon si vtipalek, jasne ze som si istaaaaaaaa 🙂 maminka ma 53 rokov 🙂

karinnka
11. júl 2012

Ahojte,az teraz pozeram,ze sa tu po dlhej dobe pisalo 😵 Vsetkym 2rocnym Julovciatkam gratulujem! 😵 😵 😵

merikac
12. júl 2012

@lutsine samozrejme aj Maximovi prajeme vsetko krasne k jeho krasnemu druhemu rocku,,,,,nech vam robi radost kazdudcky jeden den 😉

monline
12. júl 2012

@lutsine @petzi prajeme všetko najlepšie drobčekom k narodeninám 🙂

zuzana2000
13. júl 2012

Ahojte, všetkým júlovým drobčekom prajeme krásne narodeninky, aj tým čo už mali a aj tým, čo ešte len budú mať krásne 2 rôčky.....
Dnes sa aj my zaraďujeme medzi oslávencov...môj malinký chrústik má dnes 2 rôčky, tak mu všetci prajeme aby mu bolo s nami moc dobre, aby sa len usmieval a mal nás rád, pretože mi ho moc ľúbkame.... 🙂

lutsine
13. júl 2012

Náš včerajší oslávenec Maxim.

merikac
14. júl 2012

@zuzana2000 @lutsine novym dvojrocakom prajeme vela zdravicka, stasticka, aby mali stale usmev na perach 😵 A k dnesnym narodeninakam prajema vsetko naj naj @karinnka inej Emuš a @alllexa inmu Miškovi,,,,,, este raz- vesetko naj deturence 😵

karinnka
14. júl 2012

Nasa Emmuš ma dnes 2 roky🙂
Prespime celu noc,plienku uz nepouzivame len cez noc.
Kecame zopar svojich slov ale kazdy den sa to zlepšuje.Je to zlatušik,ktorý momentalne prechadza uvreštanym obdobim🙂Mame 87cm a 12kg
Jedine čoho sa nam nedari zbavit je cumel. 😖 😀

denisse
15. júl 2012

ahojte ... dnes sa aj my pridame do klubu dvojrocnych 😀 😀 (za necele 4 hodiny to bude presne 😀 )
Barunka meria 94cm, vazi 15,2kg ... pred mesiacom sme sa prestali kojit a odvtedy prespi celu noc ... plienku cez den uz nema dost dlho, nocnu este davam, ale budi sa so suchou, tak neviem, kedy naberiem odvahu jej ju nedat 😀 😀
rozprava vela a vsetko, tvori dlhe vety, zopakovat dokaze aj tazsie slova, da sa s nou uz normalne pokecat ...
😉
Cez den uz strasne dlho nespava, iba vynimocne v aute alebo na gauci pri pozerai rozpravky, ale to fakt len zriedka a ked sa to stane, tak ju zas nemozeme dostat do postele vecer ... 😅
po prazdninach sa chystame skusit jasle, tak som zvedava, zatial tvrdi, ze "pojdem do asiciek, budu tam deti, tety a huacky, pockam na mamku" 😀 tak uvidime, aka bude skutocnost ...
myslim, ze toto je velmi roztomile obdobie, vela sa na nej nasmejeme, velmi napodobnuje nelu, chce zvladnut vsetko co ona a hneva sa, ked sa jej uplne nedari ... ale je velmi sikovna a je to nas malý "človko" 😀 😀

Vsetkym julovciatkam a junovciatkam prajeme vsetko najlepsie, hlavne nech su zdravi, spokojni, usmievavi a sikovni a rodicom nech robia radost 😅

strasska
15. júl 2012

Baby tak ja oneskorene pridavam nasu oslavenkynu:
7.7 sme oslavili 2 rocku, Julka ma asi 88cm a 13kg, bez plienok sme uz niekolko mesiacov a rozpravame vela, vela, vela .... momentalne sa uci slovicko fonendoskop 😀
Je to ockov mojkacik a mamkine sidlo, velmi rada zapara do starsieho braceka a vysmieva sa mu, ze: ty nedostaaaaaaaaaaanes odmeeeeeeenu! hovori mu to krasne spevavo a s vychodnarskym prizvukom 😵
Momentalne je jej najvacsou zabavkou bracek Jurko, ktoreho stale hladka a bozkava.
Pridavam jednu fotku, tortovu nemame, lebo som vtedy bola v porodnici 😔 😔 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre