Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
5. mar 2010

sissa aj my sme mali podobnu vahu v 21 tyzdni 😉 takze neviem preco ta tvoj dr strasi 😨

sisaa
5. mar 2010

kirsh... teraz bude male rychlo rast, nam za dva tyzdne nabral nejakych 150g. Vobec by som nestresovala.

ericica
5. mar 2010

oprava nie sissa ale krish 😀 😀 😀 asi mi uz chyba cukor a nevidim 😀 😀 😀

maxara
5. mar 2010

no baby, ja som chcela mat asi 20 ludi a tych 70 bol z mojej strany obrovksy ustupok... ale na druhej strane bolo super, uuuuplna parada, velka sranda... fakt to dopadlo nad moje ockavania 🙂 bola som spokojna
krish - mne tento udaj este nikdy DR nepovedal a teraz som sa ho to chcela opytat, ale som zabudla 😒 ale podla tabulky v nasledujucom linku si podla mna v norme...
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=35

agika1982
5. mar 2010

krish,ja si tiez myslim ze je to oki.....

aalexis007
5. mar 2010

Ahojky všetky....
Tak sa pridávam aj ja k Vám po dlhšej prestávke, lebo som mala pokazený PC. Boli sme aj my na 3D v Hlohovci. Veľmi sa nám to páčilo, hlavne manželovi. Možno aj preto, lebo bude hrdým ocinkom chlapčeka - a meno asi Filip alebo Samuel. Ešte stále váham(e).
Ozaj chcela som sa spýtať, čo všetko už máte pokúpené pre malinké. Nemyslím vecičky na oblečenie, ale skôr také čo sa týka flašiek, cumlíkov, kozmetiky, sterilizátora a tak podobne. Neviem či mám kúpiť nejaké flašky, alebo mám na to čas po pôrode, keď uvidím či budem kojiť. Som prvorodička a nemám vôbec skúsenosti. Môžete mi prosím poradiť... Ďakujem 🙂

krish
5. mar 2010

neviem preco ma stresuje. a ja vzdy ked vidim drobca na UTZ tak stratim rec a ani neviem co sa mam spytat atd... jednoducho ostanem mimo 😀 a potom premyslam co mi vlastne povedal 😀

aalexis007
5. mar 2010

A

agika1982
5. mar 2010

ahoj aalexis....ja som tiez prvorodicka,a niekedy mam z toho vsetkeho chaos.....co vsetko kupit...oblecenie mam,aj deku,zavinovacku..minule som kupila noznicky na nechtiky,kefu na vlasky,teplomer do kupela a telesny...ale s flaskam nemam sajnu...a dudliky ani nevravim...

aalexis007
5. mar 2010

A ako je to s vašim priberaním kilečiek? Lebo ja si myslím, že asi priberám nejako rýchlo. Od začiatku som pribrala už 6 kg a to sa mi zdá byť veľa.

krish
5. mar 2010

aalexis my zatial nemame nic. lebo moj chlop stale ze mame cas mame cas 😀 on si este ani neuvedomuje ze bude tato. vcera vecer ked som si natierala brusko kukol na mna a ze ty si vazne akoze tehotna? som na neho cumela ze vyzeram ze nie? 😀 😀 😀 😀 ale tak ja by som chcela zacat nakupovat od maja. 😉

agika1982
5. mar 2010

heh no pekne,ja som pribrala 13,ale ja som velmi zavodnena...

mirka285
5. mar 2010

dobre ranko,tak ja som si doteraz driemkala 😉 v poslednej dobe chodim spat rano o druhej a potom to takto vyzera..Agika to co pises som mala ja pri prvom tehu a zistili mi tehotensku cukrovku...takze ani ovocie som nemohla jest,lebo je v nom vela cukru a topanky som nosila o dve cisla vacsie tak som opuchala ☹ Baby my sme nase babo v Taliansku splodili 🙂 boli sme v Rime na poznavacke,Rim je nadherny ale Talianov nemusim..nevazia si absolutne turistov,kde sa da tam ich okradnu 😠 ale do Rima sa urcite este vratime...inak tam ked si chcete vypit kavicku na terase mimo centra zaplatite za nu skoro raz tolko ako keby ste ju vypili na stojaka pri bare ☹ toto sa mi naozaj stalo a ked som to rozpravala v robote nechceli mi verit ale je to tak.Krish podla mna to je vaha babatka v norme,ved niektore deticky su dobnejsie,niektore vacsie...dnes varim spenat,idem si rychlo umyt vlasy lebo poobede ideme so sestrou prevetrat penazenky v detskych obchodoch 🙂

krish
5. mar 2010

ja som mala pred tehu 56kg, za prve 3 mesiace som schudla na 45 co som skoncila na infuziach a vcera com bola presne 20+0 a mala som 54,5. takze priberam. odkedy som schopna jest bez grckania tak jem vsetko co mi pride pod ruky 😀

agika1982
5. mar 2010

ono sa vravi,ze naj je kupovat v druhom trimestri,pretoze v tretom,mozu byt problemy ,menej pohybu a tak....ten druhy je taky naj

agika1982
5. mar 2010

mirka,a je to zavazne tehotenska cukrovka??,si ma vystrasila.....

maxara
5. mar 2010

aalexis, krish mozem vas poprosit o vas vek do nasej julovkovej tabulky? vek v case terminu porodu
pripajam link na odporucanu vybavicku:
http://primar.sme.sk/c/4116699/vybava-pre-babat...

krish
5. mar 2010

a babulky keedy sa vlastne pije ta sladka gebuzina ci mame cukor ok alebo nie? ani to som sa nespytala a sestricka mi nic nepovedala. ani tehu kufrik som este nedostala sakris ☹ 😀

mirka285
5. mar 2010

ale kocky ine chlapcenske meno ako Filipko neexistuje?ved budte trosku kreativne...dufam ze som nikoho neurazila ale Filipkov len v tejto nasej teme je uz minimalne sest 😒

krish
5. mar 2010

maxara JEEEEEEEEEJ jasneee ja budem mat v case porodu 24. 😉

maxara
5. mar 2010

krish mas krasne brusko... sladka gebuzina sa pije medzi 24 az 28 tt

agika1982
5. mar 2010

krish ja som v 21tt a mam to mat o tri tyzden...takze zrejme ten 24tt....a musim byt dve hodiny v poradni a nalacno

maxara
5. mar 2010

krish a este odkial si, som si nevsimla, ze toto tam nemas

mirka285
5. mar 2010

Agika,no budes musiet drzat dietu a ja som lezala vyse mesiaca aj v nemocnici pod dohladom..ale po porode to potom prejde to je tehotenska cukrovka...a ta sladka voda sa pije v 25 tt

krish
5. mar 2010

mirka ze? aj ja som si vsimla. my maleho od zaciatku volame filip. neviem preco, pritom sme chceli sebastiana. ale to sa mi uz nepaci, okrem toho ma sestra predbehla. mne sa este paci tiez david ale to budem musiet veeelmi zabojovat. lebo kazdy ze filip filip, chceme filipa. a ja chcem klaru a co? hehe 😀

krish
5. mar 2010

maxara, jaaaaj zilina ale stahujeme sa do BA. a rodit chcem na kramaroch. 😉

agika1982
5. mar 2010

no Mirka,dufam ze az take zle to nebude...ta tehotenska cukrovka,moze to ohrozit malinke??? sak pojdem na test na cukrovku o tri tyzdne,tak som zvedava....ja si obujem boty,kt.su mi velke a po jednej hodine ma priatel musi vyzut co mam take opuchy

krish
5. mar 2010

maxara krasne brusko? vies ake ho mam chlpate? 😀 😀 😀 😀

maxara
5. mar 2010

krish ale ja som mala v tabulke poznacene, ze do uvahy pripadal aj Oliver 😉 asi si to niekde medzi recou spomenula.. a kedy sa stahujete? a natrvalo? a preco Kramare?

mirka285
5. mar 2010

Agi myslim ze nie,aspon som nepocula este nic take,nic sa neboj na tom glukozovom teste ti to potvrdia alebo vyvratia...mozno sa naozaj len zavodnujes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre