Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
5. mar 2010

Oacik mas uz krasne brusko. take sumerne. ja vyzeram akoby som zhltla loptu... 😀 Nikde som nepribrala len sa gulatim do bruska... A kocik budeme mat tiez modrucky. uz sa tesim... tiez sme vybrali jane slalom ale rocnik 2008 je to tusim alebo 2009... ani neviem ale je kraaaaasny a vyzera ako novy....

zrzulka
5. mar 2010

Oacka prijemne nakupovanie, ja uz nenakupujem, uz ma vsetko🙂)) jupiiiiiiiiii

mirka285
5. mar 2010

ja suhlasim so Zrzulkou..nie kazdemu chlapovi je prijemne vidiet ako zena rodi..tiez si myslim ze je dobre nech sa rozhodne sam a nenutit ho 😒

jaruska8
5. mar 2010

Zrzulka, nedráždi, že má všetko!! 😀 😀 😀 😀 😀 Ach jaj!!

oacka
5. mar 2010

tak idem až o hodinku. ja veru nemám skoro nič.... a určite ma mama bude odhovárať,,aby som nakupovala pre malú... Takže si sa rozhodla pre jane Slalom, zrzulka? naozaj sa nemusdím trojkolky báť? neprevráti sa mi?

agika1982
5. mar 2010

neviem kto to tu pisal,asi jaruska,ale preco sa brusko nemoze hladkat???ja si ho hladkam furt ked sa s drobcom rozpravam xixi....vraj by som mala pustat aj hudbu xixi...len najprv by som nieco musela kupit...

baby ak ste niektora prvorodicka,kupujete si flasky a dudliky dopredu?? ako sa to kupuje???
ja si sedkam na pohovke s vylozenymi nohami...zatial nie su take opuchnute,ved dneska som skoro vobec nechodila...

agika1982
5. mar 2010

a co sa tyka bruska,je velke ale nesumerne...kedze som bola baculka a teraz som dost nabrala,tak naspodu visi slaninka a az potom je brusko pekne sumerne...kolkokrat sa hambim aj niekde ist,lebo mozem mat hocico oblecene,je vidiet ten skok zo sumernosti k nesumernosti

krish
5. mar 2010

agika mne doky povedal ze hladkanie sposobuje stahy maternice. som na neho kukal ze to vazne? som bola aj som prekvapena. neviem co si mam o tom mysliet ale ked zakazal tak zakazal. ☹

baby a mate v tehu knizke niektora napisane ze CS 1? vsetky mate 0? 😕

oacka
5. mar 2010

mmne druhorodičky písali, že netreba fľaše kupovať dopredu,ale nejakú asi pre istotu kúpim. A lekári v nemocnici nám zakazovali hladkať si brucho, lebo to môže vyvolať sťahy maternice. ale občas prejsť rukou po brušku sa určite môže, len že dlhé krúživé pohyby netreba, hlavne keď ti tvrdne brucho. Mne tvrdlo.

jaruska8
5. mar 2010

Písala to Krish, mňa to tiež prekvapilo, ale že ona má cervical skore 1, tak jej to povedal doktor. Ja si tiež hladkám bruško a púšťam malej music. 😉 😉 A ona ma pekne za odmenu kopne. 😉 😉

agika1982
5. mar 2010

noo krish, to som aj ja prekvapena...a jak kukam do tej knizky,ja tam nemam nic..myslim to CS

krish
5. mar 2010

ja to mam tam ako hned si otvoris knizku. taka dvojstranka tam ze subjektivne tažkosti a tam. 😉

alllexa
5. mar 2010

Ahojte, pridavam sa k vam, tiez mam termin v juli - zaciatko jula🙂 Uz ratam mesiace do materskej🙂
Ozaj, ake je to citit tvrdnutie bruska? Co ak to budem mat a nezistim to?

zrzulka
5. mar 2010

Agi ja budem mat flasiek dost lebo k Avent sterilizatoru su nejake pridane aj k odsavacke... Su tam aj cumle... Inak nekupujem. na zaciatok staci a dokupit sa da vzdy....Moja mala bola napriklad anticumlikova (kojene deti su vacisnou take ze si nevedia zvyknut na cumle)

Oacka ano nasli sme sa supis cenu tak sme sa rozhodli pre jane.udajne nebudem lutovat vraj je ako novy... tak som zvedava 15 pon ideme lebo ta babula je z CR, tak cestou do Olomuca sa tam stavime.... ja osobne som chcela radsej taky masivnejsi stvorkolesovy kocik ale muz chcel vyslovene Jane .... My sme mali jane pri malej a nam sa par krat prevratil ked uz bola v sportovej casti :(((((((((((((((((( Ale to preto ze na rukovati bola zavesena prebalovacia taska tym padom sa tazisko prenieslo dozadu....Neviem ako je to pri tychto novych modeloch .... ja verim ze sa nebude prevracat. Pokial bola mala vo vanicke tak sa neprevrhla ani raz

aalexis007
5. mar 2010

Píšete že už máte kočíky, aj my sme kúpili modrý: http://bambini.sk/sk/product/1967/x-lander-xa--...
Veľmi sa mi páči, hlavne, že je to super set (vanička, športový a vajíčko, + všetky doplnky) a za dobrú cenu.

Ja v tehu knižke nemám napísané nič pri CS - asi Dr. zabudol, alebo čo. Idem 16.3. na ten glukózový test tak možno potom tam niečo napíše? A vtedy sa robí aj ultrazvuk alebo nie?

oacka
5. mar 2010

to zistíš allexa, to akoby ti strplo bruško. a vitaj! 🙂 že vraj občasné a chvíľkové tvrdnutie je v pohode, to sa maternica pripravuje na porod.

krish
5. mar 2010

alllexa to zbadas, ja to pocitujem ked lezim tak take akoby strpnutie alebo tak a ked si chytim brusko tak je take ako skala tvrde ani stlacit sa neda.

agika1982
5. mar 2010

Ahoj alllexa...tak vitaj...pozeram ze mas termin koncom juna....no mozno sa ti to predlzi xixi

krish uz som pozrela...mam tam CS 0

oacka
5. mar 2010

zrzulka, no dobre si ma teraz vystrašila!!!!! ale už som počula také historky. pojdem sa mrknúť aj na nový typ Nomada,ako ho tu budú mať a rozhodnem sa. ale Nomad nemá nafukovacie kolečká. a manžel kočíkuje, že sa k tomu tak vehementne vyjadril? 😉

agika1982
5. mar 2010

aalexis, ja odpadnem,ten isty mame aj my ale oranzovy...minuly tyzdne sme ho vyplatili...my mame oranzovy....je univerzalny...velmi sa mi pacil...a vela ludi vravi ze je super....a tie doplnyky su vyhoda..este som si k nemu dala aj slnecnik.....

krish
5. mar 2010

agika hmmmm tak ale rodi sa az na 8 takze .... 1 este nic neznamena (sa upokojujem)

agika1982
5. mar 2010

zrzuulka dakujem,ja este nemam odsavacku....je to velmi potrebne??pojdem pozriet ...ja skoro vsetky doplnky kupujem v Trnavskom bambini....su tam vsetci zlaty a poradia

agika1982
5. mar 2010

krish...nestresuj,zatial je to oki.....

mirka285
5. mar 2010

baby u nas snezi...

cigaretka5
5. mar 2010

Ahojte dievcata, dnes som bola na morfologickom ultrazvuku, doktorka skonstatovala ze je vsetko OK. Pre istotu som si vypytala vymenny listok k holanovi, v medifere . Hned som sa objednala ale celkom nechapem z tych cien.Je vraj spickovy prenatalny diagnostik, objednala som sa na morfologicky utzv a 4D dokopy je to cez 100 eur. Bola ste niektora u neho? mali ste bole merania? je potrebne aj to 4D? mne nejde o cd do zbierky ale ide mi o diagnostiku

aalexis007
5. mar 2010

Agika1982: veru Trnavské bambini je skvelé. Tam sme kúpili aj kočík. Sú to fakt skvelý ľudia a vedia poradiť. My sme na začiatku síce chceli ten kočík v zelenej farbe, ale žiaľ velmi rychlo sa vypredal, ale ked nam potvrdili ze to bude chlapec, tak som spokojná aj s tymto modrym.

krish
5. mar 2010

cigaretka v tomto ti neporadim, ale pocula som ze holan je fajn. a ked mas listok od svojho dokyho tak by si mala platit 10eur za diagnostiku. ale to som len pocula neviem co je na tom pravdy.

agika1982
5. mar 2010

mne sa pacil aj ten modry,lenze chcela som univerzal,aby mohol byt aj pre dievcatko aj chlapceka....

zrzulka
5. mar 2010

Oacka ja som mala este srarsi typ Powertrack fakt neviem ako je to pri tychto novych modeloch. ono ber do uvahy ze je to lahka konstrukcia a len tri kolesa. ja som mala to predne napevno. Urcite ta nechcem strasit len pisem ze nam sa zial prevrhol asi 2 krat. raz ked mi jeden pan pomahal do busu tak pustil skor ako dopadlo to koleso na podlahu a druhy krat ked sme sli do bytovky mame tam taky schodik... nastastie ten prvy krat som kocik zachytila tak ze si to odniesli len moje rifle dierou ako svet ale mala bola oki a druhy krat to nebola nejaka vyska. mala sa len zlakla, zaplakala trosku, ale bola v poriadku....Pokial tam nebudes vesat tutasku tak sa ti neprevrhne. to je to ze nasa male je take fifipierko lahucke.... Ona vazi vyse 2 rocna nejakych 12.5kg...
Inak bol kocik super... A ano moj muz kocikoval. ked sme sli spolu tak si kocikovanie si uzival len on ... Mne nedovolil 😀 😀 😀

cigaretka5
5. mar 2010

krish no nie je to celkom tak za morfo cvakne 47 a 4D 50 EUR a este za to ze nie som pacientom medifery tak 10 EUR naviac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre