Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

jaruska8
15. mar 2010

Tak to hej, to verím, v tomto má Blava výhody. Naše mesto by bolo super, len mi tu tá príroda občas chýba, inak som spokojná, máme dobrú polohu, všetko na dosah. Ja tiež nie som vidiecky typ, ja potrebujem ruch, aspoň nejaký, len keby sa to dalo nejak skĺbiť. Možno taká Nitra by bola ideálna alebo Banská Bystrica. 2v1. 😉

maxara
15. mar 2010

Allexa no predsa julovkovu tabulku, uz tu bola niekolko krat hodena, link... kukni par stran dozadu a vek a zbytok mas poslat mne do IP, to je sukromna posta...
kafko - a ty by si nechcela? ved tam mas rodinu a robotu si tam urcite najdete, nie?
lenkaaninka - ja ju tiez mam takze urcite existuje

mirka285
15. mar 2010

som sa postazovala tak teraz este nieco pozitivne,bola som v tom Rakusku,Bipa uplne vyrabovana,nemali absolutne nic,asi ze je po vyplatach a zastavila som sa v Kiku a za 50 eur som nakupila plnu igelitku veciciek....ale naozaj mali super vyber hlavne pre dievcatka 😉 vec co stoji v Ba trebars 6-7 eur,tam kupite za 3-4..a naozaj krasne vecicky,nabijem fotak a pofotim...tak aspon tam som sa vyburila na nakupoch 🙂

kafoditka
15. mar 2010

Ostat na kysuciach by znamenalo pre mna urobit si vysku na materskej, to bezpodmienecne... mam tu znamych-to hej, aj rodinu, ale aj tak si to viem len tazko predstavit...

janatt23
15. mar 2010

ahojte babulky,
jak vam zavidim, ze nakupujete. ja nemozem este, bo nemam to kam dat. my uz pomaly balime. plny balkon krabic mam uz teraz a to je este skoro nic zbalene. ide ma z toho slahnut!!! 😠 uz nech sme prestahovani... aj to budeme musiet asi nejake 3 tyzdne obchadzat krabice, bo spalnu mame na mieru a skor nam ju nespravia. uz som z toho na nervy. no potom zacnu nakupy, ked sa zabivame 😀 uz sa neviem dockat....

alllexa
15. mar 2010

Stanka, zajtra z toho cvicenia nic nebude, musela som sa preobjednat - stale ma trapi nadcha... Snad na buduci tyzden...

Maxara, tak uz som Ti poslala udaje🙂

maxara
15. mar 2010

Mo Mirka, fakt super reakcia... urcite potrebovali umiestnit nejaku protekcnu pacientku...

maxara
15. mar 2010

Kafko ja ta chapem.. ale zas taka VS na materskej nemusi byt na skodu.. 😉 no ale ja ta chcem mat v BA, tak ta lamat neidem... 😀 nech ma Ninka frajera

kafoditka
15. mar 2010

oki maxi, tak nas Filipko uz ma frajerku?? Supeeeerr 😀 😉

adka1311
15. mar 2010

😀
caute fesandy...
aj mne dnes trosku tvrdne brusko, teda trosku viac ako obycajne a to pritom cely den som doma a len sedkam a lezim...ani som so synom a mm nesla do avionu /chodia sa tam par krat do tyzdna korculovat -ja sa vzdy len pozeram a strazim veci.../, tak mi je smutno
ale aspon mam cas si s vami nieco popisat...
Inak priznam sa vam, som taky zvedavec a speh - pravidelne si citam aj ine spolocne terminy a napriklad v takom marci uz takmer vsetky porodili, dokonca nejake tri babatka maju uz aj v aprili, tak sa z toho tesim a neviem sa dockat, kedy bude jun/jul a aj my uz len budeme pisat, co sa ktorej narodilo.... 😀

maxara
15. mar 2010

babulky musela som odbehnut, doslo k nam do piatku na navstevu steniatko a jeho buduci majitelia sa na neho prisli kuknut, ake je krasne... Nasi psi su navietvy 🙂 , uplne vyteseni, sa nevedia vyhrat... milujem ich, aki su priatelski a hravi...
kafko jasneeee 😉 len ci sa budu mat radi, no hadam ano, ked budu spolu odmalicka sa hravam, hm?

janatt23
15. mar 2010

prave kukam bez servitky. mnam take prosuto 😝 dala by som si... mam rada tuto relaciu. a este radsej steva skrucaneho 😀 v stredu vari on

aalexis007
15. mar 2010

Keby to už tak bolo, že jún/júl. Určite sa neviete ani jedna dočkať, tak ako ja. Som prvorodička tak som celá nedočkavá. Veľmi sa teším na môjho malého drobca.

janatt23
15. mar 2010

no ked bude jun, tak uz budeme chciet mat to vsetko za sebou. sa budeme uz len gulat 😀 strasne sa tesim aj ja 😉
alexis a nebola si cvicit. pojdes tento tyzden?

maxara
15. mar 2010

baby, ja som rada, ze je este "len" marec... ved ja este nemam nic stihnute... 😒 uz by som ju chcela vidiet, aj mat v naruci, ale radsej nech pocka v brusku, kym jej nachystam vybavicku, izbicku a vsetko... 😅

katkaking
15. mar 2010

maxi, mas pravdu, aj ja som rada ze este nie je jul...to budeme mat doma s dvomi malymi detickami veselo 🙂

co sa tyka tych nepremokavych plachticiek...hlavne tie co s tym mate skusenosti, nepoti sa na nich dietatko? Lebo ja som malej davala zo zaciatku pod plachtu taku nepremokavu podlozku z lekarne a strasne sa na tom potila...

aalexis007
15. mar 2010

Janatt23: máš pravdu, nebola som cvičiť, lebo mi prišla nečakaná návšteva a tento týždeň neviem ako to budem stíhať. Ale možno prídem. A ty si bola už aj v tom MC na Okružnej?

janatt23
15. mar 2010

tam som este nebola :( sa mi nechcelo. ale tento tyzden tam pojdem opytat sa. uvidime ako sa mi to zapaci 😉

achojka
15. mar 2010

Ahojte baby. Idem sa spytat, tie, co ste boli na 3D UZV, viete mi povedat, kde ho tu v BA robia, za kolko a v ktorom tyzni? Robi sa 3D ako morfologicky uzv?

mirka285
15. mar 2010

Morfo je nieco ine ako 3D...3D robia napr. v Gynfive na Zahradnickej,ale dnes ma akurat nasrali lebo mi uz druhykrat chceli zmenit dohodnuty termin ☹

maxara
15. mar 2010

Achojka ahoj, som sa ti chcela podakovat za vysvetlenie tej materskej... som ani nevidela rozdiel v tom, co si napisala ty a co ja... 😒 ale teraz uz tomu rozumiem, dakujem...
3D robia aj na strecnianskej Radmagyn alebo take cosi, myslim, ze 50 e ale mozno to bolo 40.. skor 50e.. aj v medifere, ale tam je to drahe.. ja idem do Hlohovca... najkrajsie zabery su okolo 24-26 tt, predtym je babo prilis male a potom prilis velke, ale co ja viem, tak ti ho spravia kedy chces

stanka33
15. mar 2010

AHOJTE....

Alex nevadi ja pojdem aj bud.tyzden,tak potom sa dohodneme....

maxi penzion hoffer poznam, celkom dobre tam varia...a na zvieratka sa chodime pravidelne s malym pozerat, teda v lete a na jesen sme boli stale ked sme boli u nasich...su tam jelene, srnky, ptrosy, lamy, kozy, dive svine, poniky,pavy to je tusim vsetko...no je to super az v lete na ten smrad....
a ja tiez vzdy v NR v tescu nakupim...lepsie ako v Ba...a tu ma nastvali lebo v kazdom.v kt.sme boli ho prerabaju a vzdy detske veci namali vylozene....

katkaking aj ja si myslim, ze pod tymi plactickami sa deticky mozu potit, ja som mala na nich este bud perinku alebo rychlozavinovacku, v lete urcite, ale ked bolo chladnejsie tak to bolo fajn...ja som ju mala iba do nejakeho polroka mozno aj memej...

stanka33
15. mar 2010

maxi ja som nejako prehliadla, ze mas dievcatko...super...

stanka33
15. mar 2010

inak ja by som uz aj taky zaciatok juna brala.... 😀

stanka33
15. mar 2010

inak v Nitre sa dobre byva,aj obchodov je tam vela...ja si doma vzdy nakupim a omnoho lepsie ako vBA, ja by som sa aj vratila ale muz by tam tazko nasiel nieco lepsie ako tu....

mirka a v kiku sem tam aj ja kupim malemu..minule gate a tricko dokopy za 14 euro a fakt dobre vyzeraju...a pre baby maju toho omnoho viacej...pojdem kuknut aj ja

achojka
15. mar 2010

Maxara, neni zac, aj ja dakujem za info o uzv. Ja som dnes bola na tom morfologickom uzv, a nebol tam moj lekar, ale taka nejaka mlada lekarka, a ta mi povedala, ze babetko je prilis male, a ze mu nevie dobre prezriet srdiecko. Som 21+3 tt, a vraj babo je na 20 tt. Tak ma este objednala o tyzden a pol. Taka som z nej bola nervozna, pretoze len do toho pozerala, mracila sa a nic nehovorila. Tak teraz neviem, ci mam ist na ten 3D, ale citala som teraz, ze vraj 3D nenahradi normalni uzv, vraj je to len doplnkovy uzv..... 😅

mirka285
15. mar 2010

stani fakt pekne veci,mrkni do albumu mojho🙂)ten obchod vyzera sice hrozne ale vecicky mi pridu lepsie ako v Tescu..ved uvidim co to spravi ked ich operiem,ale povedala som si ze nemozem len drahe veci nakupovat aj tak z toho rychlo vyrastieme 😉 ja mam strasne rada Disney znacku,objednala som asi 6 veci cez net a ze 90 eur... ☹

stanka33
15. mar 2010

achojka a povedala ti aj vahu a dlzku???my sme tiez mali pomenej ale iba o dva dni, ale aj tak sa mi to zdalo malo....
ja si myslim ze na morfol. sa zistuju vyvojove chyby, meria sa babo a na 3D sa na neho mozes pozerat na tvaricku atd....ak sa ti nebude skovavat tak ako mne

achojka
15. mar 2010

Stanka33: Napisala mi do knizky ze babo ma 380g, BPD - 47 mm, TAD- 165 mm, FL- 32 mm.

maxara
15. mar 2010

achojka ja som bola v 18+4 a to mi vyratala termin sestricka z medifery a babo bolo podla dr. na 17+1, cize pre neho na 3d nezaujimave... (3d je naozaj len komercny a nenahradi morfo, morfo sa robi 2d), ale kedze v medifere maju velmi vykonny UTZ, tak mi babo pomeral, pozrel prietoky srdiecko vsetko... ale na UTZ mojho gynekologa to bola fakt slabota, ten nevidel ani pohlavie 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre