Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

stanka33
15. mar 2010

ja som bola 21+2 a my sme mali 350 g a BPD 52 TAD 148 a FL 35 a dr povedal ze je to v pohode...

stanka33
15. mar 2010

mirka peknucke ....ja som teraz objednala toto bodenko...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7662477

maxara
15. mar 2010

stanka - takze sa da ist aj k tym zvieratam? rsp su vidno nejako zblizka? ja by som sa tam sla niekedy v lete pozriet.. no a tesco v NR je asi najlepsie vybavene tesco, ake poznam... dokonca tam vzdy (okrem dnes) nakupim aj na seba veci.. velke cisla a tak..

stanka33
15. mar 2010

da sa ist priamo k voliere ale dovnutra medzi zvierata nie...a vidis ich zblizka...super je to malemu sa strasne paci...

maxara
15. mar 2010

babulky tak ja sa lucim, zajtra som v KE, hoci Oacka sa radsej neozvala 😀 😀 a pridem az v stredu vecer, takze konik bohvie kedy... ale uz teraz sa tesim na dalsich 100 stran na citanie... a este cosi, prosiiiim, aby ste mi poslali vsetky novinky do tabulky do IP.. dakujem, ja viem, ze to pisem kazdych 5 minut, no napriek tomu si to vzdy precitam vo fore a v IP iba asi jednu osemdesiatinu noviniek 😒 ... akoze ja to tu citam, takze pohoda, ale lahko to potom prehliadnem...

maxara
15. mar 2010

stanka tak ja urcite niekedy pojdem, mozno este pred porodom, nech omrknem... 😉

maxara
15. mar 2010

tak dobru noc

sunnygirl
16. mar 2010

Ahojte babulky,

aj mne niekedy stiahne spodok bruška, podľa toho čo tu píšete, to bude asi tvrdnutie. Nohy aj mne už začínajú trocha puchnúť. Inak včera sa mi stalo, že som spapala celú pizzu s kukuricou, no a samozrejme kukurica robí svoje. Bola som stráááááááááááááááááááááášne nafúknutá, kožka na bruchu maximalne napnutá. No ale to najdôležitejšie, keď som si ľahla na chrbátik, tak som mala na žalúdku taký tvrdý kopček a mm mi povedal, že to je vraj malô bábo. To ako fakt ????????????????????????????????????????????? 😨 Môže to byť?

Prajem pekné písanie 😎 , inak u nás opäť kopa snehu , asi už vytiahnem stromček a navarím kapustnicu. 😀

katarina7777
16. mar 2010

Dobre ranko... dneska si ideme s drobcom trosku zalietat, dam vam vediet ako sa mu pacilo...kopcuje uz od skoreho rana asi citi ze sa tesim domov 🙂
Ozvem sa vam vecer, nesiem jeden kufor plny tepla a slniecka takze sa pripravte na zmenu pocasia 😀

zrzulka
16. mar 2010

jeeeeeeeej Kati uzi si to doma na SR... odkial inak si ??? A ta zmena pocasia by bodla. my mame za sebou vcera 700km. Priznam sa ze to bolo dost na mna... 😒 Ale tak zvladli sme...

krish
16. mar 2010

ahojte 🙂

dnes som sa odvazila odvazit sa, a hlasim plus 6kg

sunnygirl viem o com hovoris, ja som vcera pojedla celu konzervu hrasku a ten tiez robil svoje, som myslela ze mi pukne pupok 😀 mnam ale vyborny bol. a nohy mi tiez zacali opuchat okolo clenkov...no des, sestra mi poradila ze mam prestat solit, vyskusam.

toto pocasie mi uz lezie na nervyyyyy ooooch...slniečko kde si? 😠

zrzulka
16. mar 2010

Este som sa chcela opytat co kupujete do korbicky kocika aby babetko spinkalo na niecom co nie je z umeliny ??? Staci deka? Alebo existuje nieco specialne. vcera som pozerala kociky a veruze vacsina ma taky ten umelohmotny zaklad.... 😠

A tie co ste kupovali jane kocik alebo teutoniu. Co ste mali v zakladnej vybave a co ste si museli kupit navyse?vyber s anam zuzil na tieto dva kociky. Po vyplate kupujeme 😀

krish
16. mar 2010

zrzulka my to poriesime asi len tou dekou. ale u nas to je otazka buducnosti, lebo chceme kupovat kočík az niekedy maj-jun.

katarina7777
16. mar 2010

zrzulka ja som z nitry, tu predavaju do kocikov take matrace asi 2 cm hrube a treba ich vzdy kupit zvlast... na to ma predavacka upozornila.

zrzulka
16. mar 2010

dakujem pri malej som nemala umelinovy povrch vo vanicke, len na autosedacke tak som to neriesila....Ale v tej autosedacke sa priserne potila chudatko moje... musim to pokukat a popytat sa predavaciek co poradia

katty17
16. mar 2010

Kati, tesim sa uz na to slniecko ktore s tebou priletiiiiiiii 🙂 . Zrzi, do kocika bud matracik tenucky alebo sa kupuje deka do kocika. my tiez zvazujeme Jane alebo Teutoniu. ale uz sa viac priklanam k Jane. suseda ma Teutoniu a po jej skusenostiach som trosku polavila z tohto vyberu 🙂 ale urcite zalezi aj od vkusu a od toho co ty uprednostnujes ...Zrzi a paci sa ti Jane 2009 alebo 2010? bola si ich uz oskusat osobne?
sunny, ja zi tiez neviem pomoct s kukuricou. vcera som spapala celu konzervu a este som to skombinovala s kyslou smotanou a zemiakmi. chichichi.
Inac, uz sa hlasim z prace. dnes som prvy den v praci odvtedy co sme sa dozvedeli ze sme tehulkovia 🙂 . rizikove mi uz skoncilo. jupiiiiiiiii 🙂

katty17
16. mar 2010

baby, uz ste uvazovali nad fusakom? mne sa velmi velmi paci tento. pocula som na neho skvele referencie. aj tu na fore som o nom citala 🙂 pacia sa mi aj farby. je to take zive 🙂
http://www.luxusprodite.cz/product_info.php?pro...

zrzulka
16. mar 2010

Katty my by sme chceli 2009. mne sa ta 2010 nepaci 😒 I ked ma korbicku co sa da otacat v smere aj v protismere jazdy pre mna tato novinka nie je nic moc kedze viem ze ked nejaky kocik tuto funkciu ma je to o nicom... Ak mas nakliknutu v pritismere tak to ide tazko... neviem ako to bude pri jane kociku... Ale v kazdom pripade sa mi nepaci ani ta vanicka.... my by sme najradsej kupili nieco z druhej ruky ale ako tak pozeram na ceny pouzivanych tak sa to ani velmi neoplati 😖 My sme mali pri malej jane takze odskusany mam akurat tieto nove modely su viac premakane...
nevies co vsetko patri k zakladnej vybave a co vychdza tento kocik v plnej vybave ked by som kupila novy??? nemas prehlad???

A gratulujem k prvemu dnu v praci.... 🙂 Uzi si ho!!!!

zrzulka
16. mar 2010

je krasny ale my kupime speci k jane kociku... Lebo pri malej sme kupovali emitexovy a nedrzal tam dobre. stale sa suchal dolu... Ale inak bol super, este aj teraz do golfacu som ho vyuzila....

katty17
16. mar 2010

o jane uz mam prehlad aj vybavu a aj cenu. len je na tebe ci chces trojkombinaciu alebo len hlboky, alebo len sportiak... my chceme celu trojkombinaciu , cize hlboky,sportiak a vajicko. plus k tomu davaju taky plast cez kocik, nakupnu tasku a dazdnicek. Fusak Jane ma tiez oslovil. ved ked uz tak uz rovno nech to pekne ladi a sedi 🙂 . ceny mam doma ulozene, dokonca som hladala kade tade na nete. cize z domu by som ti mohla poslat udaje. ale nasla som aj v cechach a tam to vyslo lacnejsie. ale len ked vystihnes akciu, co nas nemusi zastihnut. je to o stasti a nahode. mam ulozeny link tej ceskej stranky a stale to sledujem 🙂 . akonahle nabehne zlava, dam ti hned vediet 🙂 . viem ze ta zlava bola dost slusna. aj o 5-6 tis. lacnejsie. co je uz dost.

zrzulka
16. mar 2010

Katy a nanoznik na sportovu cast a autosedacku mas uz v cene, aj prsiplaste?aj fusak?To ze ked treba vsetko dokupovat zvlast tak sa ten kocik pekne predrazi. Ono existuje aj take ze nekupis originaly ale s tym nemam dobru skuenost.... Original je original....my by sme chceli komplet aj s autosedackou kedze kocik komplet po malej som predala 😒 Poprosim ta potom o ten cennik nech si to zmapujem.... Hladam aj pouzivane kociky ale jane je pramalo... A tuto kolekciu 2008 ci 2009 este malokto aj predava a ked tak za taku cenu ze sa to neoplati....nerada by som do kocika investovala 1000€. Pre nas je to strasne vela ked viem ze kocik vyuzijem len rok maximalne roka a pol....

katty17
16. mar 2010

v cene je hlboky, sportiak,autosedacka, pumpa, nákupný košík, nákupná taška, igelitový kryt a strieška. ale to asi zalezi aj od konkretneho obchodu a od cien. v kazdom obchode som nasla ine ceny. inac chystam sa tento tyzden obehat tri obchody tu v BA kde maju jane a uvidim co mi kto ponukne za ake ceny. a chystam sa dost zjednavat. tak uvidime 😀 .

zrzulka
16. mar 2010

katy tak daj potom vediet. nikde som si nevsimla ci su aj nanozniky v cene,(resp. nepochopila) ze nakupny kosik v cene ved to je hadam automaticky nie 😀 😀 😀 a igelit je na kazdu cast v cene ci len na korbu?nechce sa mi potom vsetko dokupovat zvlast, ja by som rada uz komplet kocik ked tak 😀 nie som narocna ze jo?Viem napriklad ze ta kolekcia 2009 ma aj stojan na flasu ale ten si tiez dokupujes zvlast.... Sietky proti hmyzu su zabudovane uz v streche a niektore modely teraz neviem ci 2009 alebo 2010 maju aj hudbu v korbe a sedacke.... 😀

zrzulka
16. mar 2010

Katty inak pokial viem tak jane v predajniach nemaju jedine v Babyland ponuka tieto kociky.. Aspon ja som ich nikde inde nevidela 😖 len cez net co objednavaju asi priamo zo spanielksa babulky....

katty17
16. mar 2010

zrzi, prave som napisala do babymarketu ohladne kociku Jane Slalom 2009 tak uvidime ci mi odpisu a ci mi vobec odpisu 🙂 pytala som sa na cenu a aj co vsetko spada do baliku trojkombinacie 😉 .

katty17
16. mar 2010

ozaj, a uz si premyslala nad farbou? ;)

ericica
16. mar 2010

bre ranko zelame ako ste vikendova?
take my sme sa rozhodli pre casualplay s4 kamoska ho predava a je v dobrom stave.....ale kupovat ho budeme az zaciatkom maja.....je super hrozne som sa do neho zalubila 😵 😵 😵

ericica
16. mar 2010

ozaj vcera som bola u obvodnej dr pre zapis do knizky ze som na tom zdravotne v poriadku a az na pondelok som dostala plateny termin na to EKG 😠 ale dalsiu poradnu mam az 26.3, a to uz idem aj na ten cukor bleeeeee 😝

katty17
16. mar 2010

super ericica. aspon cosi usetrite a hlavne vies po kom mas kocik 🙂

karinnka
16. mar 2010

Ahojte.Dnes som objednala tieto body http://pampusik.mimishop.sk/detail.php?zbozi=18... uz sa tesim ako ich mala blecie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre