Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
16. mar 2010

ono vsetky tieto kociky ktore tu spominame su velmi fajn, su pekne, kvalitne... su velmi podobne. zalezi uz len na vkuse maminky a co jej padne do očka a do rucky 🙂

zrzulka
16. mar 2010

katty presne si to vystihla. V dnesnej dobe si clovek aj tazko vyberie pretoze je mnoho krasnych aj kvalitnych kocikov. zalezi fakt asi len od toho kolko sme ochotni investovat do kupy kocika....
ja tym ze budem aj satkovat, tak hlavne kvoli tomu sa neviem rozhodnut 😝Za satky som tiez dala "majland" (tie som kupovala nove) Ale tak aj som aj do prirody strasne nerozhodny typ... to je potom tazko so mnou.... 😝

Mirka a ty budes mat trojkolku Teutoniu alebo taky isty ako Kafo???Akej farby??? Nieco sa mi mari ze si pisala o trojkolke ci???? Moj muz chce trojkolku ja by som zase 4 kolesa lebo sa bojim ci mala neprevrhne kocik, ona este tak dobre nevie ovladat. Doma ma hrackarsku trojkolku a ta je furt na zemi 😝

katty17
16. mar 2010

zrzi, teraz budem vyzerat asi divne, ale co znamena satkovat? 😉

mirka285
16. mar 2010

ale Kafi to len mne sa nepaci,niekomu sa paci aj dazdnik 😝 ja dam na hlavicku radsej capicku so siltom ako mat dazdnik na kociku 😖 som hrozna 😎

kafoditka
16. mar 2010

MIRI, ja som na tom podobne, dazdnik je pre mna blbost, zafuka vietor a mozes ho nahanat... ved ta buda sa dat v pripade vetra alebo slnka uplne stiahnut a ked bude maly sediet v sportaku, vyriesim to slnecnymi okuliarmi a ked nebude chciet tak siltovkou...

mirka285
16. mar 2010

Kafo moja rec 🙂 🙂

mirka285
16. mar 2010

Tomasko prisiel zo skoly a prva otazka-co mame jest?druha-zase upratujes?ty fakt nemas co od nudy robit,tak uprac aj moju izbu....aky mudrlant 😠 ja jeho izbu odmietam upratovat,lebo to je jedina jeho povinnost a keby som este aj to robila za neho,nerobi uz vobec nic ☹ lenive su tie nase deturence jak hovado 😠

zrzulka
16. mar 2010

katy nosit maleho v satke :o) Aj malu som nosila kym som neotehotnela.... Uz sa na to velmi tesim....

ericica
16. mar 2010

no mirka preto sa tesim ze budem mat babu 🙂 aj ja mam jedneho brata a tomu sme izbu upratovali vzdy mi so sestrou 😠 a kukala som tvoj album preboha kde mas ty tie kila navyse vsak ako si o sebe pisala som si ta predstavovala trochu inak 😀
zuzka(drievko ) no vitaj konecne si sa ozvala tak ta medzi nami vitame 😉 ako sa mate.....nevies co je zo zuzkou neozyva sa mi...pis do ip...

zrzulka
16. mar 2010

baby namiesto slnecnika si kupte slnecnu clonu. je to super.... ja mam zrovna teutoniu clonu a pasovala mi aj na jane. mne sa dazdnik zlomil a potom som uz novy nekupovala lebo fakt to bola ostara s tym. stale to treba presteluvavat podla slnka aby babetku tienilo. nemala som na to nervy. radsej som vzdy otocila kocik alebo kym bola mala babetko tak som davala plienku cez striesku....

ericica
16. mar 2010

kafo pekny kocik 🙂

zrzulka
16. mar 2010

kafo inak nasa mala odmieta aj slnecne bryle aj siltovku :o)))))Vsetko stiahne dolu... Dufam ze maly nebude rovnaky. co sme mi postracali siltoviek a boticiek :o((((((Nic ine som nerobila len hladala jak blb.... Aj vcera jednu. Skoro ma slahlo. uplne nova. mala ju prvy krat vonku.... Musim kupit novu ked sa ma od piatku oteplit....

mirka285
16. mar 2010

Zrzi ja budem mat taky isty ako Kafo..mne sa pacia velmi trojkolky len sa ich bojim,vsak po sto rokoch idem kocikovat 😉 Eri fotky skresluju,a ja normalne vazim 53 kg,teraz mam uz 63 lebo tri kilecka som si stihla nasporit este predtym ako som otehotnela...ja som nizka tak si pripadam jak tulen teraz 😀 a brusko mam take nie moc dopredu,skor by som to definovala ako plavacie koleso 😠

katty17
16. mar 2010

Miri, take plavacie koleso mam uz aj ja. 😀 . to bude asi tym ze cakame dievcatka 😉

lenkaaninka
16. mar 2010

čaute baby...som vyšla zo sprchy ako egreš 😀 mám také ochlpenie okolo pupka a ked to vyutieram do uteráka tak to stojí 😀
mirka 😉 bud rada že si malá ja mám 176 a som ako obor 😉

mirka285
16. mar 2010

zajtra idem na ten 3D tak dufam ze pan doktor nebude na mna neprijemny zato ze som nesuhlasia s presunutim terminu...tak som uz strasne zvedava co uvidim,lebo ja som malu nevidela od 15 tt ☹

mirka285
16. mar 2010

lenkaaninka ved vies ako to je,kazdy chce to co nema...ja som stale lamentovala ze som taky krpec,ze keby som bola vyssia mohla som byt modelka 😉 a casom ma to preslo,lebo som zistila ze su kocky co su este ovela nizsie ako ja,tak som si povedala ze musim byt spokojna s tym co mam 🙂

miki060707
16. mar 2010

ahojte, juuuj, dlho som sa nezovala, ale ked sem idem si prečítam, čo ste písali, jasne, že nemám šancu prečítať všetko 🙂
teraz som dorobila objednávku pre malého, tu je link, objednala som si tam plienky s podtlačou, body mickey,košielky,polodupky,plachtu na prebalovak, neprem. podložku, a od jednej baby, peknučké supravy dupky a košielku, takže som už spokojnejšia, aj prebalovák mi došiel, aj stojan na baldachyn mam zajednaný aj zavinovačku, niejako som sa do toho pustila, jak keby som mala termin v apríli, xi....lebo som si už pár veci oprala a ožehlila a zistila som, že 56 mám len tak pár kuskov nadoma a nie k doktorke.....
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=21&use...

rybaanka
16. mar 2010

Caute kocky

konecne svita na lepsie casy - co sa pocasia tyka, od soboty ma byt teplo, tak sup sup nech uz je sobotka 😉

zajtra chcem ist na antolsku sa supnut do rizikovej poradne, tak som zvedava na akeho dr. narazim 😨
inak potom zajtra poobede vyrazame do Tatier (na Strbske) mangel tam ide pracovne na nejaky seminar a ja s krpcom sa len zvezieme, aspon zmenime vzduch a v piatok vecer sa vratime, tak sa tesim, ze ked sa vratime, tak uz snad prinesieme jar 😎 a teplucko 😅

ja som tiez krpata, ale ja mam pocit, ze mi skor ide brusko dopredu, zo zadu ani moc nie je vidiet, ze som tehu 😲
inak hrozne som zacala byt pazrava, hlavne rano, take ranajky som nejedavala ani pri prvom tehu, musim mat dva chleby s niecim a potom este to zaklincujem babovkou, alebo makovym zavinom a kavou - a to vsetko naraz 🤐

zrzulka
16. mar 2010

ja mam take iste brucho ako pri malej... 😀 Tiez len taky balon vpredu nosim 😀

katty17
16. mar 2010

zrzi, boli ste uz kuknut v ivanke pri dunaji v obchode kocikovo? kukni: http://www.kocikovo.sk/product/jane-slalom-pro-... . moja srdcovka je vo farbe h59. uz teraz ho lubim 😀 . myslim teraz ten kocik 🙂 . len to chce este trosku vylepsit cenu 😉

carrie84
16. mar 2010

Katty -tu su velmi dobre ceny 😉 http://www.o-baby.de/index.asp?pid=shop|agr|3&a...
Ja som brala odtial - h59 tam uz nie je, ale velmi podobny je z 2009 tento http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-p...

zrzulka
16. mar 2010

Katy myslis tu cerveno ciernu??? ta sa pacila mojmu manzelovi.... Este keby mala ciernu konstrukciu tak je v 7mom nebi... Mne sa paci ta air modra. ja milujem modru, zelenu, oranzovu hnedu. Ale kedze bude chlapcek tak by som brala asi tu modru... Nejako mi udrela od oci... Ale ta cena ... ufff ked este ratas ze musi dokupit nanoznik, a fusak tak je to dost.... Hladam dalej .... 😀 ja sa nevzdam....

zrzulka
16. mar 2010

carrie presne po tom poskuloval manzel, po ciernej konstrukcii. Nechcem vidiet jak by vyzerala ked sa zacne osuchavat. na tej striebornej to az tak strasne nevidiet... Musim mu to vyhovorit 😀

carrie84
16. mar 2010

heh .. .tak toto riesit nemusim - my sme objednali ten amazon a ten ma konstrukciu striebornu 😉 - uz aby mi prisiel 🙂

katty17
16. mar 2010

carrie, trafila si moj kocik. mam ho aj v albume. je to moja srdcovecka. 🙂 tiez mi odporucili aby som ho kupovala v nemecku. cize dnes idem oslovit kamarat ktory zije v mnichove ci by mi ho tam nemohol kupit a ked pride za rodinkou do ba tak by ho vzal 🙂 zrzi, ved mozeme tam kupit obe tie kociky. je to vazne dobra cena 🙂 to tam nemozeme nechat. vecer pokukam rozne nemecke stranky s Jane kocikmi 🙂

katty17
16. mar 2010

carrie objednali ste ho z tejto DE stranky? vzali ste trojkombinaciu?

carrie84
16. mar 2010

katty - ja som to riesila cez net. Dodanie na SR cez kuriera stoji 9,50 Euro - cize absolut pohoda .... a ked si zoberiem, ze nasi polosialeni obchodnici predavaju kolekciu 2008 za 700-800 Euro, tak sa to stale bohato vyplati!

carrie84
16. mar 2010

Hej, objednavala som z tej stranky o-baby.de - baby tu na fore pisali, ze s nimi nemali ziadne problemy a takisto ani s pripadnymi reklamaciami. Vzala som 3kombi - rozdiel medzi 2 a 3 bol pred tyzdnom 50 Euro, takze nebolo o com 😉

katty17
16. mar 2010

carrie, dakujem. je to zatial asi naj cena aku som nasla. zatial som nasla okolo 700 eur najlepsiu cenu. a teraz sa zide kazda korunka. ved za tych rozdielnych 50 eur mozeme dokupit Jane fusacik. ten sa mi tiez velmi paci. 🙂 .Zrzi, to stoji za velke zvazenie 🙂 Hned zajtra si ho este zbehnem na kosicku omrknut, vyskusat, poprechadzat sa s nim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre