Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
17. mar 2010

miri, urcite budes krasna nevesticka aj ked neplanujes mat svadobne šatky. ved teraz to tolko inych krasnych siat, kostymov 🙂. a o rok si to spolu vychutnate spolu aj s malou Linduškou alebo Vandičkou 😉 .
inac, tuto noc som aj ja velmi zle spala. o tretej rano som sa zobudila na bolesti bruska. normalne ze od hladu. jooooj. nedalo sa mi zaspat, pokial som si nesla nieco dat. som sa uz potom nevedela dockat ranajok 😀 . som ich zpraskala jak nic.

agika1982
17. mar 2010

kafo krasne fotecky,,,ja planujem az buduci rok...nechcela som sa vydavat s bruskom...chcem si svadbu riadne vychutnat,a takto by som bola unavena....

katty...dakujem,uz mame toho vela...ale je to aj pre vecsie babo,vecsinou velkosti od 62...

janatt23
17. mar 2010

katty aj ja musim v noci chodit papat ☹ aj dnes som bola na vyzivu 😀

kukucka26
17. mar 2010

ahoj miri ja som sa tiez po druhy krat vydavala 6,02,2010 bolo to uzasne celu svadbu sme si uzivali ja syncek manzel a nase babo v brusku mala som normalne svadobne saty aj ked som nechela ale teraz nelutujem bolo to prekrasne svadba 100 ludi bielesaty normalne ako ma byt saty som mala tehotenske svadobne ale korzetove bolo to minimalne vidno ale naozaj prajem ti zazit to tak krasne ako sme to prezili mi ak by niekto mal zaujem v okoli kupit saty mam na predaj poslem foto cena 150 eur so vsetkym

kukucka26
17. mar 2010

agika aj ja som si myslela ze budem unavena ale vobec do 4 rana som v kuse tancovala bolo to uplne ine a krasne pod srdcom babo bolo to krasne

agika1982
17. mar 2010

kukucka,ale ja by som bola unavena,opucham a som rada ked mozem aspom ist do mesta...bola som aj u internistky ale vsetky vysledky mam negativne...kocky,chcem sa opytat,co znamena,ked vam tvrdne brusko??

mirka285
17. mar 2010

Katty presne tak by som to chcela,si to vystihla,ja by som malu obliekla do peknych bielych siat 😉 velmi ale velmi sa mi pacia tie cervene saty co ma na fotkach Janatt 😉 su uplne neskutocne,take si obleciem ked sa budem vydavat 😝 Kocky a nevesty ste boli krasne,Kafo ty ako keby si z dovolenky dosla,taka si tam opalena 😉

oacka
17. mar 2010

kočky, ste krásne nevesty! a mali ste krásne zorganizované svadby. až mám chuť posťahovať fotky z našej svadby a urobiť album. ale mám ich hore dole po cedéčkách... ja som pred svadbou stresovala ako blázon! 😀

mirka285
17. mar 2010

oacka no ides nato...sme zvedave 🙂

mima89
17. mar 2010

agika ides do HC? ja som objednana na 18.aprila o 12.00 😉

katty17
17. mar 2010

janatt, tiez si nevies pomoct ked ta nad ranom zacne boliet brusko a musis si cosi supnut? a to mi lekar povedal ze si mam davat pozor aby som uz prilis nepriberala. ze kto to potom bude zhadzovat. mily, vsak? 😉 ale ked musis tak musis 😀 .
miri, teraz je tolko krasnych siat. chodim okolo roznych pozicovni siat a ked ich vydim vo vyklade tak na ne cumim ako puk. krasne. Miri, dokonca chodim okolo jednych uz nejaku dobu a viem si ich na tebe predstavit. ale su bledulinkej farby. ale kraaasne. nezne a elegantne 😉 .
oacka, sup sup na to. chceme foteckyyyyyy !!!

agika1982
17. mar 2010

mima,ano idem do HC o 16.00....

janatt23
17. mar 2010

katy presne tak. utekam do kuchyne co najtichsie, aby som nezobudila draheho. mne to dnes mama povedala, ze aby som nejedla v noci, bo moc priberiem ☹ ale sak babo potrebuje 😀

oacka
17. mar 2010

šak ja na tom svojom mini notebooku nemám ani CDroomku, takže fotky nemôžem nahadzovať. 😀 😀

karinnka
17. mar 2010

oacka krasne fotky 🙂

miki060707
17. mar 2010

ahojte, no ja sa tiež pridávam k baculkám a velkým, ale našťastie ked som sa vydávala bola som normálne, to sa potom pokazilo, ale mňa v baculkovaní 🙂 veru nikto neporazí, ale po pôrode to musi isť dole, som našťartovaná, že vyhladám diabetologa a tak....
no veru, pre dievčatko majú krajšie veci, aj kamoška bola kupovať, ale v bazare a kukala, že samé ružové vecičky a pár chalanských
mala mi pije mlieko, neviem, či bude spať, chcela by som aj niečo upratať, lebo aj prach by sa zišiel utrieť, ale ked mala bude spať, zas to nechám ne neskôr....

no máte pokupené pekné oblečko pre drobcov, aj mňa chytila mánia, len kam to dať, musim spraviť priestor a po malej veci nebudem odkladať, jedine také, čo aj malý oblečie...
ja som si teraz dala robiť poháre v dm, ako darček, minule som si dala aj s našou dcérkou, a su super, také super je to, keď pijem z nich čaj....a maju teraz 30%akciu...
pekný dník, normálne mam dilemu, kolko treba mať 56, lebo naša to nosila viac ako mesiac, a nemala toho veľa, skôr 62, ale šak asi dve supravky zoberem do nemocky, niejake dve k doktorke a pár nadoma, k tomu ponožky, čiapky, pošt. noh., ..

cigaretka5
17. mar 2010

KOcky ako vás tak sledujem rozoberali ste už všetko, no nejak som nezachytila Vasu diskusiu k pupocnikovej krvi. Idete do toho?

mirka285
17. mar 2010

ja som sa zase vytocila na hovado,asi budem vrazdit 😠 😠 😠 tak postarka mi prave doniesla papier zo socialky ze som mala minulu stredu kontrolu a nebola som doma...samozrejme ze doma som bola,lebo to bolo na obed a Tomas vtedy chodi zo skoly a som na obed vzdy doma pokial nie som u lekara...tak som zavolala tej kontrolorke,ze ci mi buchala pri dverach,lebo ja som doma bola a ona ze nie len mi zvonila zospodu.no a nam tie zvonceky nefunguju tak som ju nemohla pocut ☹ tak som sa s milostivou pekne pohadala,som sa jej spytala ze co si mysli ze kde by som asi tak chodila ked som tehotna a mam rizikove tehu?nakoniec som jej dala moj mobil ze ked ma pride nabuduce kontrolovat nech mi zavola ze je pred branou ze jej pridem otvorit...a vraj ked si dam potvrdit papier ze zvonceky nefunguju je to v poriadku,socialna poistovna to bude akceptovat...tak som zvedava..za cely zivot som nemarodovala a raz ked marodujem tak mi vkuse chodia kontroly ☹ ☹

katty17
17. mar 2010

Miri, nabuduce keby nieco tak si daj potvrdit u lekara ze si bola akoze u neho. to mozes. resp. ak by si mala problem s tymi zvoncekmi, ukaz im potvrdenie od lekara. ze si proste v tom case musela byt tam. musia ti to uznat.

katty17
17. mar 2010

ak by si potrebovala potvrdenie, daj vediet 🙂

miki060707
17. mar 2010

no Mirka, ty máš niejaké šťastie na tie kontrolorky, šak to boli u teba už druhý krát, čo ťa majú na muške, neviem si to vysvetliť...

oacka
17. mar 2010

takk som tam natilsa nejaké fotky:http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=6163...
no mirka, to je pekne naprd. ani nám niekedy nefunguje zvonček. počuj, neposielajú to na teba z práce?

katkaking
17. mar 2010

ahojte babulky...
tak vcerajsok som uz uspesne docitala, nejako ste sa rozpisali...a dnesok necham na neskôr...mala uz pojde papat a pojdeme von...
len som vam chcela povedat, ze som straaaaaasne stastna, ten cukor mam ok, ziadna tehu cukrovka...nalacno som mala 4,3 a po vypiti glukozy a dvoch hodinach cakania len 4,8...tak som hrda ze mi tak super spaluje, len skoda ze mi sladke nechuti...skôr slaninka, masko a pod....

pekny dnik, neskôr este nakuknem...papa

mirka285
17. mar 2010

ja tiez nechapem preco ku mne stale chodia ☹ uz ked tu bola minule,tak mi dal lekar papier ze som bola u neho,no nic tak ja nemozem zato ze tie zvonceky nejdu,tak skocim za spravcom nech mi to potvrdi...ale som presvedcena o tom ze urcite ma dojdu skontrolovat este..a to som chcela ist v sobotu do toho Gyoru ☹ baby ja som tak nasrata ze robim halusky a ze co mam tak malo cesta a ja som zabudla do neho postruhat zemiaky 😔

oacka
17. mar 2010

Mirka,dakto tu minule písal, že na PN od gynekológa skoro vobec kontroly nechodia, že iba vtedy ak dá podnet zamestnávateľ... nemôže to byť tvoj prípad?

mirka285
17. mar 2010

oacka z prace nie lebo tie peniaze co dostavam mi vsetky hradi socialna poistovna,s tym zamestnavatel nic nema...

janka256
17. mar 2010

ahojte kocky mam otazku to aj vam sa robia take tehotenske flaky na pokozke ja ich uz mam pod prsiami no ale vyzera to strasne jak keby som sa rok neumyvala pri malej som mala tiez ale po celom brusku aj pod pazuchami a potom v lete som sa hanbila chodit v tricku bez rukavov co tak bolo vidno 😒 ale aspon viem ze to bude dievcatko lebo pri chlapcovi som bola velmi pekna 😀 a teraz si pripadam jak strasidlo no co uz 😖 inak oacka super fotky nadherne 🙂

mirka285
17. mar 2010

ta kontrolorka byva tu v Devinskej,takze ku mne to ma kusok tak preto si myslim ze chodi ku mne,ulahcuje si robotu,ved naco sa bude trepat kontrolovat niekoho ineho ked moze dojst ku mne,pracu si vykaze a zatial aj obed doma navari..

mirka285
17. mar 2010

oacka ty si jaka kocena 🙂

oacka
17. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 dík za pochvalu fotiek! joj to boli časy dávno minulé! ale sa vrátia! ešte som tam dala dve fotky z facebooku s mojimi žiačkami. prišli mi skoro všetci gratulovať na svadbu, hoci bola v septembri a oni v máji maturovali. moje zlatíčka!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre